ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Przecież w tej samej agencji są inni zawodnicy bardziej w naszym zasięgu finansowym i równie dobrze może chodzić o Mazraoui’ego czy młodego lewego skrzydłowego z Benfici czyli Andreasa Schjelderupa.
https://footballtalentscout.net/2021/04/12/andreas-schjelderup/
6
Zaraz mu krewnych zabraknie
twitter.com/BarcaUniversal/status/1762732015822991489
16
Jaki kraj takie Chiringuito xD
Choć muszę przyznać, że nawet Kowala lubię. Miewa swoje odklejki nie zawsze się z nim zgadzam, ale przynajmniej ma swoje zdanie, a nie wali ciagle populizmy pod publiczkę żeby przypadkiem kibicom nie podpaść.
twitter.com/qwosiuu/status/1762561284187607402
1
@mightyanaldevastator tak jak piszesz przyszłość przewidzieć ciężko, a czysto piłkarsko chłopak dalej ma coś w sobie. Przykładowo w tym sezonie mimo tylko Ok 500min mieści się w czołówce na swojej pozycji jeśli chodzi o xA, wykreowane szanse czy prostopadłe podania w przeliczeniu na 90min. Oczywiście dalej ma wiele braków i trochę pecha choćby przez to jak funkcjonuje Girona w tym sezonie, ale łatwiej mu się będzie podciągnąć fizycznie i taktycznie niż nauczyć grać w piłkę :). Czy odniesie u nas sukces zależy tez w dużej mierze jaki będzie nasz następny trener, ale sprzedawać teraz go i tak nie ma sensu bo wartość niewielka, a coś jeszcze można z niego ulepić. Zauważyłem, że ostatnio przez takich kosmitów jak Pedri, Gavi, Lamine czy Cubarsi mamy tak wypaczony pogląd na młodych piłkarzy, że już 20 latków uważa się za spalonych jeśli nie wejdą razem z drzwiami i futryna do pierwszej drużyny, a to dalej młody zawodnik, który się rozwija. Ofc tez każdy zawodnik jest inny, ale ta czwórka która wymieniłem to bardziej ewenementy, a większość młodych zawodników rozwija się proporcjonalnie do zdobytego doświadczenia i nie biorą od razu szturmem dorosłej piłki i nie znaczy to absolutnie, że nie maja talentu. Wystarczy zobaczyć jak wyglądała droga takich zawodników jak Kubo, Doku, Leao czy nawet na naszym podwórku Araujo debiutował „dopiero” w wieku 20 lat w pierwszej drużynie, a jak rozgrywał pierwszy pełny sezon to miał 21/22 lata.
11
Całe szczęście Eric się uparł i zamiast kisić się na ławce w Barcelonie postanowił zawalczyć o swoją karierę i poszedł na wypożyczenie. Teraz przynajmniej nawet jeśli nie zostanie w szerokim składzie na następny sezon to jego wartość do potencjalnej sprzedaży będzie wyraźnie większa niż jeszcze rok temu.
2
@KacperVEB zależy jaki przyjdzie trener. Jeśli Tuchel lub Flick to na 99% nie. Jeśli np. De Zerbi to jego szanse rosną. Dalej uważam, że może być w przyszłości wartościowym zawodnikiem szerokiego składu. Profilem pasuje na ofensywnego pomocnika i nie trzeba będzie tam dusić Pedriego czy Gaviego, a braki fizyczne i taktyczne może z czasem i doświadczeniem jeszcze poprawić. Stricte technicznie, gra na małej przestrzeni, podania prostopadle itd na niezłym poziomie. Torre+ Fermin na ofensywnego pomocnika i masz dwa trochę inne profile w zależności od potrzeb.
2
Koniec. Barca Athletic wygrywa z 6 w tabeli Cultural Leonesa 4:0 i wskakuje na 4 pozycje . To 6 spotkanie bez porażki drużyny Marqueza(5 zwycięstw i remis) i wbrew wszelkiej logice mimo najmłodszego zespołu w lidze i wielu absencji w tym sezonie idzie drugi rok z rzędu na playoffy.
3
Guiu z golem po kontrze. 2:0!
twitter.com/ArsenKveFCB/status/1761806864092745883
0
@mightyanaldevastator raczej tak. Mimo wszystko go zahaczył delikatnie, a był ostatnim obrońca.
1
@mightyanaldevastator i brameczka cyk xD
0
Guiu i Fort dziś w od pierwszej minuty w ważnym spotkaniu Barcy Athletic. Zobaczymy co Marquez ugotuje.
0
Cały czas mi chodzi jego kandydatura po głowie. To tez całkowite przeciwieństwo Xaviego, który nie dostosowuje systemu do profili zawodników jakich posiada tylko próbuje wpasować zawodników w swój z góry założony pomysł co kończy się najczęściej słaba gra i tłamszeniem potencjału kadry.
twitter.com/DKostanjsak/status/1761691642992410859
1
Już większość najciekawszych talentów z drugiej drużyny oraz Juvenilu A(drużyna u-19) wyciągnęliśmy i przynajmniej w tym momencie zostały tak naprawdę głównie dwie perełki moim zdaniem(Marc Bernal, Dani Rodriquez)+ kilku zawodników przy których są większe znaki zapytania choć tez mogą odpalić jak nie do pierwszego zespołu to chociaż na solidna sprzedaż (np. Faye). Szczególnie warto się przyjrzeć Bernalowi(swoją droga kolejny z naszego ulubionego rocznika 2007) wobec naszej potrzeby wzmocnienia pozycji pivota, a nie jest to typowy barceloński pivot bo oprócz umiejętności piłkarskich łączy ze sobą świetne warunki fizyczne. Jeśli miałabym go porównać do jakiegoś topowego zawodnika to jest to zdecydowanie profil Rodriego. Z racji na wiek zdarza mu sie trochę nonszalancka gra i straty w niebezpiecznych strefach, ale jest to zawodnik, który zdecydowanie zasługuje na szanse i mam nadzieje, że najpóźniej w końcówce sezonu zadebiutuje w pierwszej drużynie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MesQueUnClub96 nie jestem w 100% pewien jak się odnajdzie w tak dużym klubie ale biorąc pod uwagę profil bramkarza oraz poziom, który pokazuje od dłuższego czasu i cenę to przewijała się ostatnio dosyć logiczna kandydatura Alvaro Vallesa
https://x.com/d_franosz/status/1751596318651236718
0
@Jonyx a teraz spójrz w stracone gole, ale zgadzam się ze naszym największym problemem jesteśmy sami dla siebie. Real ma swoje problemy jak brak napastnika, kontuzje czy mocno rozchwiana forma Rodrygo i Viniego.
5
@Arczi87 lepiej nic nie pisz o profilach piłkarskich bo zaraz Cię ktoś zaatakuje, że co ty piszesz jak Salah to kot, a Raphinha flop. W każdym razie zgadzam się, że jest trochę podobieństw pomiędzy Raphinha, a Salahem z tych ostatnich sezonów w stylu ich gry.
0
@Recha_0684 raz zagrał Raphinha niedokładnie, ale zagrał jeszcze niezle dośrodkowanie po ziemi w pierwszej połowie, po którym Felix przyjął w polu karnym zamiast uderzać słabsza noga, a potem przegrał pojedynek z obrońca
2
Marc Guiu to chyba podpadł czymś Xaviemu bo poopadał w niebyt
0
No teraz chociaż ładnie wbiegł w tempo za linie obrony
2
Jeszcze tylko zapasy i mamy hattricka
https://zapodaj.net/plik-zk01duSonl
0
@Rewolucja123 1:0 już mamy. Łokieć w klatke był xD
5
@Rewolucja123 dziś będzie hattrick, ale na Lewym od drużyny Getafe:
-kolano w plecy
-łokieto w klatke
-zapasy w polu karnym bez odgwizdanego faulu
Tzw. klasyczny hattrick drużyny Bordelasa
0
@VamosVamos a co ma Guiu powiedzieć xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Rewolucja123 nie ma szans. Już pomijając kategorie wagowa, do której już by Connor nie zbił to wątpię, że kiedykolwiek zawalczy, a przynajmniej z bardzo poważnym rywalem w sportowej walce. To już raczej wypalony/spełniony zawodnik, który ma inne rzeczy w głowie, a kariery sportowej jeszcze oficjalnie nie skończył żeby co jakiś czas podbijać zainteresowanie sobą.
0
@MesQueUnClub96 @Rewolucja123 „nie do każdego klubu możesz wdrożyć taka sama taktykę” masz racje i dlatego Flick polegał w reprezentacji i dlatego istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że nie poradzi sobie u nas. W kadrze jak zabrakło mu preferowanych profili zawodników to wyszły jego braki warsztatu i elastyczności taktycznej i w Barcy prawdopodobnie będzie podobnie, ale wolisz to wyprzeć szukając innych winnych i cały jego geniusz opierać na jednym scenariuszu gdzie mu wyszło. U nas również nie będzie miał do końca drużyny jakiej wymaga do swojej filozofii, a o spełnianie zachcianek będzie ciężko. Do tego będzie miał młodzież do rozwoju na głowie czego w Bayernie nie robił.
3
@Kessie to japonki xD
0
Film ma aż 40min i jest po angielsku co dla niektórych może być zniechęcające, ale macie omówiona kandydaturę Flicka. Z kluczowych wad/pytań:
-czy będzie w stanie zaimplementować swój styl wobec braku profilu preferowanego na danej pozycji czyli czy pokaże większa elastyczność niż do tej pory i będzie potrafił zrobić krok na przód jako trener
-praca z młodymi zawodnikami. Czy tego chce czy nie będą stanowić spora cześć zespołu i musi pomoc im się rozwinąć. Ogromny znak zapytania.
-różnice kulturowe. Do tej pory mimo prawie 60 lat pracował tylko w Niemczech.
0
@Borneo kolega widzę niepoprawny optymista. Od kilku miesięcy gramy na równym bardzo niskim poziomie niezależnie z kim i kto wychodzi na murawę. Jeśli myślisz, że jakikolwiek powrót odmieni nasza grę albo co jeszcze mniej prawdopodobne jakiś zawodnik zostanie zbudowany w tym czasie przez trenera to naprawdę nie wiem czy mam do czynienia z mega optymista czy kimś kto zwyczajnie jest naiwny.