1

Mnie osobiście Neymar nie przekonuje swoją grą w roli cracka decydującego o losach spotkania, ale trzeba mu przyznać że jest piekielnie skuteczny. Niby przygaszony przez całe spotkanie, niby nie wygrywa pojedynków jeden na jeden z obrońcami, ale tę bramkę zawsze jakoś wepchnie :D

1

Uwaga, chyba po raz pierwszy zobaczymy Mascherano na DMie! Święto lasu :)

1

A ja tam się cieszę, że Eibar tak zagra. Im więcej autobusów, tym więcej materiału do przemyśleń dla Luisa Enrique, i tym więcej możliwości przetestowania niekonwencjonalnych rozwiązań. Real z nami też będzie się bronił całą drużyną, więc "próba generalna" jest bardzo trafnym tytułem tego artykułu.

2

Jak sobie poczytasz komentarze, to jednak krytyka bardziej spada na Pedro ;) nie oczekuj od ludzi inteligencji czy empatii, większość się zadowala spojrzeniem minimalnie za czubek własnego nosa.

0

To już olałem, czasem zwyczajnie sił brakuje :P zwłaszcza jak spojrzałem na rocznik tego użytkownika ;)

4

Dajcie już spokój temu Pedro. No nie ma formy, okej. Ale to jego wina że trener go wystawia? Ma powiedzieć "Sorry Luis, nie wyjdę na boisko bo kibice mnie zagryzą" ?

2

Chryste Panie, niech jeszcze ktoś napisze że Manchester City. Tak, wiem że w artykule jest mowa o Manchesterze City, natomiast ja posiłkując się słowami Generała twierdzę, że tylko Manchester United mógłby wchodzić w rachubę. Ale i tak nie wierzę, że Xavi przeniesie się gdziekolwiek.

1

Oczywiście, że umiem. Skoro są jakieś plotki transferowe dotyczące drużyny z Manchesteru, a Xavi powiedział że nie chce rywalizować z Barcą, to jest tylko jedno logiczne rozwiązanie łączące te 2 informacje. Myśleć umiesz?

3

Manchester United nie jest potencjalnym rywalem Barcy bo nie gra w europejskich pucharach ;)

1

Nie łudziłbym się, że z Realem wystąpi Mascherano na DMie. Zostało za mało spotkań żeby go sprawdzić na tej pozycji w drużynie Barcelony, a Luis Enrique nie może ryzykować. Jestem prawie przekonany, że zagra Busquets.

Pozostaje jedynie wierzyć w to, że gazety jak zwykle się pomylą i z Eibar zagra Mascherano, a nie Samper ;)

1

Ale jaja, już w 1/8 mamy starcie Atletico - Real, a w 1/4 Barca zagra z jedną z tych drużyn. Mogliby to jakoś rozsądniej poukładać...

2

No nie wiem, czy gra Messiego jest prosta, tak dryblować czy rozcinać podaniami defensywę przeciwnika mało kto potrafi ;)

1

Oj korzyści jest chyba niezliczona ilość. Ronaldinho wyrwał Barcelonę z marazmu i przywrócił jej blask, ale myślę że to właśnie Leo Messi wywindował ją na najwyższą półkę klubową :)

2

Oj, naprawdę wspaniałe były te lata. A ile jeszcze przed nami... :)

1

Siedzi na ławce - to niewystarczający sygnał? ;)

1

No to mam nadzieję, że Luis Enrique nie wpadnie w tę pułapkę i w przypadku autobusu Barca będzie grała szybciej i bardziej zdecydowanie.

11

Klasyk będzie bardzo ciekawy z psychologicznego punktu widzenia - Real musi wygrać żeby nie zgubić jeszcze większej ilości punktów, ale z drugiej strony wiedzą że nie mogą zbytnio otworzyć gry. Zastanawiam się, jak będą próbowali zrealizować oba te założenia jednocześnie ;)

12

Dlaczego lizanie dupy? Ja długo oglądam piłkę nożną, a takiego zawodnika jak Messi nie widziałem nigdy i jestem pewien, że jeszcze długo nie zobaczę. Trzeba dziękować niebiosom że gra w naszej Barcelonie, bo jak kiedyś zawiesi buty na kołku to wszyscy będą za nim płakali. Dla mnie Messi jest najlepszym graczem Barcy, nie wiem kto inny mógłby nim być.

1

Luis Enrique powiedział jasno, że go nie interesuje co prywatnie robią piłkarze. Jakoś jak Benzema się zabawiał z nieletnimi prostytutkami to nikt z tego nie zrobił grubej afery i do dziś gra w pierwszym składzie jednego z najlepszych klubów świata. Poza tym co takiego wielkiego zrobił Pique? Miał sprzeczkę z policjantami? My też przecież nie przyjmujemy mandatów ze spuszczoną głową. Co do słownictwa którego rzekomo miał używać Gerard, to jestem przekonany że większość jest wymyślona przez media szukające taniej sensacji.

2

Nie brał żadnych sterydów, tylko hormon wzrostu, czyli to co biorą wszystkie dzieciaki które mają takie problemy jakie on miał. Przestał brać ten hormon po zakończeniu okresu dojrzewania. Doucz się trochę zanim coś napiszesz.

5

No i mamy z powrotem bardzo ciekawe zjawisko. Na Mathieu wszyscy wieszali psy zanim przyszedł, a jak na prezentacji kibice na stadionie zachowali się jak bydło, to tutaj wszyscy zaczęli pisać że w niego wierzą i w ogóle jak tak można.

Po Pedro ostatnio jechaliście jak po burej s*ce - i na pewno nie tylko Wy, bo w Hiszpanii nastroje względem Kanaryjczyka są nie lepsze. Może się chłop załamał, może to tylko wymysły prasy, tego nie wiadomo. Ale włączam najlepsze komentarze i co ? Teraz nagle wszyscy go nie skreślają, wierzą w niego i wręcz uwielbiają.

Nie warto się zastanowić nad swoim zachowaniem zanim coś się wydarzy, a nie już "po szkodzie"?

1

Kto Twoim zdaniem wejdzie za Neymara lub Suareza jeśli będą potrzebowali zmiany? Munir który marnuje po 3 setki w każdym spotkaniu czy Sandro który jest lepszy ale gra tylko ogony meczów?

8

Ancelotti jest pierwszym trenerem Realu od wielu lat, do którego czuję sympatię. Miły facet, wysoka kultura osobista, prawdziwy dżentelmen, zawsze z szacunkiem do każdego przeciwnika. Aż się ciężko przestawić po Mourinho.

16

Mam nadzieję, że w meczu z Eibar Rafinha dostanie jakieś minuty. Potrzebujemy więcej kreatywności w środku pola.

1

Taka lista zajęłaby kilka stron, bo w każdym dużym mieście zdecydowana większość lokali będzie transmitowała ten mecz. Chyba, ze chodziło Ci o miejsca gdzie będą się zbierali kibice Barcy ;)

4

A ja podzielam zdanie Kuby. Lekceważenie każdego przeciwnika to domena kibiców Realu, a nie nasza. Oni potrafią pisać o nas "śmieszny klubik", więc nie zniżajmy się do ich poziomu.

4

No i to jest prawidłowe podejście, a nie obrażanie Pique (który jest NASZYM ZAWODNIKIEM) tak jak to robiła większość użytkowników fcbarca.com w artykule na ten temat. Dobrze, że Wy nic nigdy nie odwaliliście podczas nocnego wypadu do miasta.

7

No i myślę, że w ciągu 2-3 tygodni zostanie także najlepszym strzelcem La Liga, a także najlepszym asystentem La Liga (brakują mu 3 asysty do przegonienia Xaviego, który póki co dzierży ten zaszczytny rekord).

5

Suarez powinien wyjść w pierwszym składzie na Gran Derbi, to już było wałkowane tyle razy że chyba nie muszę pisać argumentów. Ale zmiennika jakiegoś trzeba mieć w razie "W", no a chyba nie chcecie wystawić Munira czy Sandro którzy nigdy nie grali meczu takiej wagi i mogą nie wytrzymać napięcia. Już wolę Pedro który gra jak gra, ale Klasyków zagrał tyle że kolejny mu niestraszny.

3

Tak samo Ribery i paru innych. Jestem pewien, że nie pojechali, muzułmanie nienawidzą każdego człowieka który nie wyznaje islamu, włączając w to ateistów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?