3

@Bobo25 Ty chyba oglądałeś Yellowstone. UWAGA:spoiler.

W piątym sezonie jest piękna scena. Gdy John Dutton zostaje gubernatorem i wdraża się w temat, jego asystentka przedstawia mu plan dnia, w którym widnieją spotkania z przedstawicielami różnego typu KONSORCJAMI biznesowymi . John nie jest zbytnio zainteresowany tego typu sztucznymi akcjami, woła przedstawiciela kancelarii odpowiedzialnego za ustawienie tych spotkań, po czym pytając (odnośnie tych konsorcjów) "który z nich to Twój kolega" z miejsca zwalnia gościa.
Przypomniała mi się ta scena bo właśnie czytam sobie że Kierwiński zakupił 140tys czujek dymu dla "najbardziej potrzebujących" xD wiem, piękna akcja, cudowna.. W głowie tylko zrodziło mi się pytanie: "który z nich to Twój kolega" i kto sprzedał te 140tys czujek :D Oczywiście przypomniały mi się również Covidowe maseczki, respiratory, czy co to było... ehh. Miłego dnia :)
https://www.pepper.pl/promocje/bezplatne-140-tysiecy-czujek-dymu-i-czadu-dla-osob-najbardziej-potrzebujacych-kampania-ogolnopolska-1221608
@Safrani

0

@Eklerek więc właśnie o to chodzi :) ciekawi mnie swoją drogą ile jest krajów w tej pierwszej dwudziestce która tak się szczyci rząd które ma tak dupiaty sport jak my. Całościowo. Może komuś by się chciało sprawdzić ;)

3

@Eklerek debiutant na igrzyskach warto dodać. A złoto wygrywa 40latek. Polska bez przedstawiciela. W damskiej rywalizacji Półka odpada stosunkowo szybko. Przykro patrzeć na dramat Polski na tych igrzyskach

0

@Eklerek najpierw na niej wygrała, potem przegrała faktycznie. Zasadniczo jednak znacznie więcej pan i panów wygrywa na niebiesko teraz dopiero KARL przełamał

0

Coś jest nie tak z ta czerwona trasa bo wygrywają wszyscy na niebieskiej to nie jest przypadek (snowboard)

Edit: a jednak KARL na czerwonym ;):)

1

@zadafcb po prostu pojechała za agresywnie .. nie jest to wina kolana. Zła decyzja imo

3

@DTMisTheBest jestem obecny :)

0

@Stinger_ może ludzie zaczęli oglądać narciarstwo dopiero od Kitz :)

2

Na TVPsport online finał ME w futsalu Hiszpania Portugalia

1

@Safrani bardzo dobry wynik ale trzeba też mieć w rozliczaniu koszty gruntowej które są znacznie wyższe niż powietrznej. Ja mam o połowę mniejszy domek a za prąd place 275zl miesięcznie uśredniając w skali roku. Wiadomo że gruntowa osiągnie lepsze wyniki no ale też odpowiednio kosztuje.

Ja w domu mam między 23 a 25 , jakbym miał 20 to bym zamarzł :D

0

@Azi wtorek wyjazd, czwartek u siebie

0

@APTAPT w ewentualnym finale będzie zapewne Sociedad no ale zobaczymy

2

@Derean w sumie dobrze. Finał będzie formalnością a w dwumeczu zawsze większy margines błędu, których u nas nie brakuje. jest git.

1

1

@NeroTFP1 no to ciekawa historia :) ja ogólnie 26 lat mieszkałem na obrońców pokoju, ale teraz już jestem mieszkańcem Wielowsi :))) możemy wiosną wyskoczyć na tą Radiostację na pizzę z @Safrani który ma się zjawić swoim oldschoolowym Mercem xD

2

@Comentateiro moje rodzinne miasto, fajnie że ktoś spoza zna tę historię wbrew pozorom mało znaną. Wielu ludzi inaczej podchodzi do kwestii rozpoczęcia II wojny światowej (w sensie uważa że inne wydarzenie ją rozpoczęło - zwykle nawet w Polsce podaje się Westerplatte)

1

@Safrani no tak zrobię ale dopiero jak mi się upomną. Nic to zmieni że napiszę teraz raczej a może jednak mnie nie dostrzega. Najgorsze że te dranje chcą te 9600 w terminie 30dni , co jest abstrakcja dla mnie w tym kraju, połowa ludności nie ma takiej sumy na koncie przecież. To są trzy wypłaty najniższe a ilu ludzi zarabia tyle. Masakra. Dla mnie to też sporo kasy nie ukrywam. Muszę zbadać ten temat gdzie znika ta kasa z UFG...

1

@Safrani nie no właśnie problem tego systemu jest taki że auto kupiłem w kwietniu razem z ważnym OC. jeździłem więc na Oc zbywcy :( a ono się nie przedłużała z tego co wyczytałem. Także jest kapa. Najgorsze że w takiej sytuacji do mnie nawet nikt nie dzwonił że jakieś OC czy coś .. zostaje jedynie mieć dobrą pamięć żeby nie być biedniejszym o dychę.

1

@Kinginiesta @Safrani ok dzięki za odpowiedzi , czyli zostało iść do drugiej pracy chyba żeby szybko o tym zapomnieć :) o tym odwołaniu czytałem ale szczerze wątpię żeby na to poszli.

0

@patrykzmc2000 dzięki i nie dzięki za tą gorzka prawdę :P no nic uśmiech przez lzy hehe :)

2

La Ramblo ! Czy ktoś spóźnił się z zapłata OC ? Bo niestety przez moje gapiostwo mnie to spotkało :) niestety prawie 3tyg i z tego co widzę to najpewniej czeka mnie kara równa 9600zl. Czyli dla mnie sporo kasy. Ktoś takie wezwanie do zapłaty już dostał? Jak to jest walą to każdemu czy może jest jakaś szansa że mi się upiecze :)? @Safrani może Ty coś wiesz nt temat

0

@bartekvisca świetny film, Pacifik też polecam. dla beki to MASH :)

0

Czeska firma zbrojeniowa CSG GROUP stała się najdroższą firmą Europy Środkowej wyprzedzając tym samym ORLEN.

1

@Safrani pysznie ;) a ja tak, wczoraj zjadłem ostatni posiłek o 14:50 (wiejski z bananem). Później piłka na 19, godzinka grania, w domu sok z całego grejfruta celem detoksu i sniadanie dzis dopiero 7;30, smakowało najlepiej na świecie: dwa jajka i dwie kanapki (żytnie) z żóltym serem i marchewka do łapy :D zdrowia :)

edit: kiedyś tu przytaczałem śmietanę polską bez karagenu, oto ona (na drugie śniadanie mam jogurcik z tej firmy):

https://www.facebook.com/61557835867170/posts/%C5%9Bmietana-krem%C3%B3wka-od-firmy-jana-bez-karagenu-naturalna-i-pe%C5%82na-smaku-idealna-do-/122186801186261195/

0

oho, wojenka prasowa czas start, Barcelona za pośrednictwem jakiegos CADENA SER pisze że byłaby skłonna wykupić, ale nie za tyle, na co dwa dni później United pisze za pośrednictwem THE MIRROR że wie, że Marcus chce wrócić.

0

@Gary czyli budzi się w Tobie taki Breivik? :)

3

im głębiej wchodzisz w dokumenty, tym bardziej „grubo” to wygląda. I tym bardziej widać, że mamy do czynienia z czymś, co można określić jako bio-finansowy kompleks, w którym zdrowie publiczne, dane epidemiologiczne i rynki kapitałowe splatają się w jeden system.
Jeżeli komuś nie pasuje źródło (balcerzak) to może Marcin Kuśmierczyk przypasuje, który również wspomniał o tej sprawie jednym zdaniem na swoim podcascie "polityka zagraniczna"




0

robi się ciekawie. Ciekawe czy zemdlał

2

@escarabajo byłem we Wrexham, bardzo urokliwe miasteczko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?