1

@draxidox no ale czym tu się podnieca , jak wiadomo nie od dziś ze to Niemcy są w takiej d.. z gospodarką a nie my tak genialni. Inna sprawa , że spora część tego naszego wzrostu opiera się na zagrnicznych /w tym niemieckich koncernach min na śląsku i tzw. strefach ekonomicznych..
Niech zbuduje (tusk) jakąś polską markę, od a do z zbuduje, i powiedzmy nie w 100% , ale jednak polską markę. Coś co będzie wizytówką na świecie naszego kraju. I nie chodzi mi tu o jabłka , czy borówki...
@Safrani gdzie się zagubiłeś

0

@kanver_ oboje są kozakami i jakby powstał z nich dwóch taki jeden to byłoby idealnie :D ze względu na kontuzje to mówię :) a tak uzupełniają się oboje w pewnym sensie , a płacić trzeba obu.

0

@Kgorecki2500 Putin po prostu od dobrych dwóch miesięcy nawala rakietami i może zbliżyli się do dna worka

1

@Roobo Real też jest wysoko przegrywając w meczu "o wszystko" (o top8) mecz z dużo niżej notowanym rywalem. Real był 3 bodajże a Benfica w okolicach 20 miejsca jak dobrze pamiętam przed tą kolejką, a tu takie historie..

1

@July_6_BcN w takim razie dla Ciebie w podobnym stylu Frederic Edwin Church xd dzisiaj z pomocą chata można nawet o malarstwie podyskutować xD

1

@Bilon87 on po prostu czyta LR i postanowił zrobić nam na przekór:
https://zapodaj.net/plik-gYeKQiQkhb

1

@July_6_BcN to chyba taki styl w malarstwie, nie jestem znawcą ani za takiego nie uchodzę ale tak mi się wydaje, wszystkie jego obrazy są takie stonowane, idąc za chatem:

William Trost Richards miał bardzo charakterystyczny styl gdzie natura nie jest „upiększona”, tylko prawdziwa (tj Realizm / wczesny naturalizm)

Cechy charakterystyczne jego malarstwa:

Niezwykła dokładność – niemal naukowa obserwacja natury

Pejzaże morskie i krajobrazy (skały, wybrzeża, drzewa, chmury)

Chłodna, stonowana paleta – dużo szarości, błękitów, zieleni

Spokój i cisza – obrazy są kontemplacyjne, niemal medytacyjne

Światło naturalne, bez dramatycznych efektów

0

@July_6_BcN u mnie ambitnie zajechało, spodobał mi sie obraz William Trost Richards - Lake Squam from Red Hill 1874

2

@Kapitan hawk nie chwaląc się ja: Dołączył/a: przed 2011 rokiem. Jako ciekawostkę powiem że oczywiście pamiętam starą szatę graficzną, pamiętam zwycięstwo z Arsenalem w LM i Rijkarda. Ale jak nie było LR pisałem od czasu do czasu jakiś komentarz dot. Barcy. Po stworzeniu LR długo uważałem to za głupotę :D i wzbraniałem się przed życiem na forum, jednak odkąd zacząłem pracę za biurkiem czyli jakies 4-5lat to piszę tu dość często, kiedyś tylko przeglądałem LR z "ukrycia" :)

1

@Giwera prawda, niestety starość to nie jest łatwa sprawa, widać to na jej przykładzie, Sztuhra , Lisa , Kolonki czy Durczoka

1

@Patinka353 Ćwiąkała będzie po prostu sie podniecał Benficą, natomiast gdyby toBarcelona przegrała to by się podniecał jaka to Barcelona nie jest słaba, w kryzysie, zdemolowana i w ogóle. A tu będą wychwalania Benfici (poniekad zasłużone) ale jednak to pokazuje jak media kreują rzezywistość, dobitnie to widać nawet w piłce, a dotyczy również polityki a może przede wszystkim polityki.

1

@marcin62 pomysł jest bardzo dobry, ja uważam że tutaj bodajże Vitinha się też nie popisał bo wiedząc taktycznie że Dembele jest szybki i lubi takie piłki mógłby mnu zagrac na wolne pole a nie na plecy.

0

@LukaszFan PSG się na Barcę zmotywuje na maksa. U nas nie ma obrony. Taki Dembele czy inni szybki zwinny murzyn (Doue,Barcola,Mbaye) wjeżdżają w takiego Garcie i machają na pożegnanie

1

@xvcWinterSoldier kiepsko trochę że możemy na PSG trafić już w następnej fazie. Mam nadzieje że jednak to będzie Monaco.

0

@draxidox wczoraj akurat strzelał takie bramki ze szacun. Ładnie z głowy walnął i ten strzał też był taki, że jedynie klasowy snajper to by wykończył. No ale z karnymi to wiadomo, dużo ich dostają.,.

0

@draxidox za to kochamy ten sport, jak kopciuszek ogrywa co by nie mówić wielki klub i to w takich okolicznościach, dających im awans do baraży.

1

@mekston wiem, wiem. Trochę sobie żartuję ale trzeba przyznać że okoliczności (Benfica cały mecz ich cisnęła, strzelała piekne bramki w tym jedną bramkarzem w ostatniej minucie dającym Benfice awans do strefy barażowej + Sporting który też wskoczył do top osiem w ostatnich minutach no i fakt że są to dwie drużyny z Lizbony)są tak kuriozalne że to na prawdę jest piękne

0

powstaną o tym książki jak dwie drużyny z Lizbony wyrzuciły Real z pierwszej ósemki LM :) Benfica szacun za walkę, cały mecz gnietli Madrytczyków

10

Chyba limit farta na tą edycję wyczerpaliśmy bo wskoczyliśmy na najwyższą możliwą pozycję jaka była nam dostępna :D

0

I to jest cały raszford , strzeli coś trudnego a proste podanie w przewadze spartoli.

0

Najlepszy napastnik :)

0

@kanver_ dał ciastko

1

Olmo co dał pile...

0

@Ryoumen nie wszyscy bo City 2:0 i PSG też nie remisuje :)

2

Nie obchodzi mnie wynik tego meczu, może wygramy 5:1 mam to w D.... Ale powiedzcie czy żebyśmy przestali tracić bramki w pierwszych minutach meczu to na prawdę Flick musiałby odejść ? Jak długo ten facet jeszcze nie będzie umiał tego naprawić . To trwa już dwa lata, przecież to jest niebywałe. Możesz stracic raz, może drugi, ale to jest nie wiem 15 mecz w ciągu dwóch lat że my tracimy gola w pierwszych kilku minutach gry i to z słabymi zespołami..

0

A ilu było oburzonych jak Kross powiedział parę słów prawdy o naszej genialnej grze

1

@wyrek niby spoko ale już na oko widzę że jest z tym (jako całość) troszkę zabawy ;p szczególnie jak chcesz ukryć kable żeby nie wisiały po całym aucie.

6

dosyć wypasione

1

@July_6_BcN jakby któraś była chętna to kolega kolegi chce mieć trzecie i czwarte dziecko ale żona nie bardzo chce

2

@D10SLEO talent to ma Messi, Robert to "rzemieslnik" typu CR, który właśnie pracą doszedł tam gdzie jest. moje zdanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?