mmaciass
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@ProMILs nie no Czarzasty to chyba nie, przecież Berkowicz i Zajączkowska to ruskie onuce.. ehhh. Pozostało tylko głęboko westchnąć :)
3
@BorzyKrzys czyli Berkowicz ruska onuca a ilu nazwałaby tak kiedykolwiek Czarzastego? Nie spotkałem sie na tym forum. :)
0
@barcowy1899 może na Camp Nou więcej lewizny poszło :) bo niestety na pierwszy rzut oka to stadion Realu wygląda na nowocześniejszy, ma te telebimy. Ale to mówie okiem laika. Inna sprawa że Real budował kilka lat temu, a koszty robocizny i materiałow rosną z roku na rok.
2
@don'T.R.I.P.e ja też uważam że on gra słabo dosyć, ale ma kurde 10+10 g/a a to jest mocny argument dla sprzedającego. Kupującemu też powinien dac do myślenia że może taki zły nie jest
0
@Foton pełna zgoda. To nie są zawodnicy z najwyższej półki. Z drugiej strony 10+10 g/a to dobry wynik... Warto mieć takiego zmiennika. Myślę że w granicach tych 25mln to warto mieć takiego szybkiego zawodnika z dobrych strzałem z dystansu w kadrze.
0
@Lucerfi dokładnie, aczkolwiek INPOST nie jest już polski (Brzoska nie ma już pakietu kontrolnego, nie ma go nikt ale najwięcej bo 28,5 % udziałow mają Czesi) więc nie wiem jak to rozpatrywać. Może skupmy się na tym że firma powstała w Polsce i tu została rozwinięta i tu nastapiła również jakaś tam ekspansja. Co do firm europejskich to warto zwrócić uwagę, 5 francuskich, 5 brytyjskich, 4 niemieckie, 3 szwajcarskie, po 2 hiszpańskie , holenderskie.. nie ma zestawieniu firmy np: szwedzkiej, włoskiej, polskiej, austriackiej.
0
@TR3YWAY ale hiperlordoza ma się dobrze
1
@Criss18Barca ostatnie 4 lata byłem 2x . Za pierwszym razem cała ekipą z Polski wracaliśmy z Camp Nou po meczu (mecz był o 22) pieszo do hotelu niemalże na drugi koniec miasta. Oczywiście piwo w knajpie po drodze, środkiem ulicy i zero problemów. Niekoniecznie jest się czym chwalić no ale nikt nas nie zaczepiał :) Ogólnie zero problemów ale musze dodac że to było w Kwietniu i w Maju więc poza sezonem. Jedyne co bym trochę uważał jednak na kieszonkowców, jak to wszedzie w duzych miastach.
2
@mmaciass @tbas dzięki, faktycznie maleńkie te "or" nie dla leciwego oka ;)
0
dobrze widze, Real jesli nawet ogra Benfice to gra ze zwyciezcą meczu CITY - Sporting ?
1
@Safrani No widzę, widzę że nie masz :) Jasne, premier niech stworzy warunki przedsiębiorcom lepsze niż te w Bielsku (gdzie finalnie Fakro emigrowało z nową inwestycją do JuEsEj) :) pozdr
1
@draxidox no ale czym tu się podnieca , jak wiadomo nie od dziś ze to Niemcy są w takiej d.. z gospodarką a nie my tak genialni. Inna sprawa , że spora część tego naszego wzrostu opiera się na zagrnicznych /w tym niemieckich koncernach min na śląsku i tzw. strefach ekonomicznych..
Niech zbuduje (tusk) jakąś polską markę, od a do z zbuduje, i powiedzmy nie w 100% , ale jednak polską markę. Coś co będzie wizytówką na świecie naszego kraju. I nie chodzi mi tu o jabłka , czy borówki...
@Safrani gdzie się zagubiłeś
0
@kanver_ oboje są kozakami i jakby powstał z nich dwóch taki jeden to byłoby idealnie :D ze względu na kontuzje to mówię :) a tak uzupełniają się oboje w pewnym sensie , a płacić trzeba obu.
0
@Kgorecki2500 Putin po prostu od dobrych dwóch miesięcy nawala rakietami i może zbliżyli się do dna worka
1
@Roobo Real też jest wysoko przegrywając w meczu "o wszystko" (o top8) mecz z dużo niżej notowanym rywalem. Real był 3 bodajże a Benfica w okolicach 20 miejsca jak dobrze pamiętam przed tą kolejką, a tu takie historie..
1
@July_6_BcN w takim razie dla Ciebie w podobnym stylu Frederic Edwin Church xd dzisiaj z pomocą chata można nawet o malarstwie podyskutować xD
1
@Bilon87 on po prostu czyta LR i postanowił zrobić nam na przekór:
https://zapodaj.net/plik-gYeKQiQkhb
1
@July_6_BcN to chyba taki styl w malarstwie, nie jestem znawcą ani za takiego nie uchodzę ale tak mi się wydaje, wszystkie jego obrazy są takie stonowane, idąc za chatem:
William Trost Richards miał bardzo charakterystyczny styl gdzie natura nie jest „upiększona”, tylko prawdziwa (tj Realizm / wczesny naturalizm)
Cechy charakterystyczne jego malarstwa:
Niezwykła dokładność – niemal naukowa obserwacja natury
Pejzaże morskie i krajobrazy (skały, wybrzeża, drzewa, chmury)
Chłodna, stonowana paleta – dużo szarości, błękitów, zieleni
Spokój i cisza – obrazy są kontemplacyjne, niemal medytacyjne
Światło naturalne, bez dramatycznych efektów
0
@July_6_BcN u mnie ambitnie zajechało, spodobał mi sie obraz William Trost Richards - Lake Squam from Red Hill 1874
2
@Kapitan hawk nie chwaląc się ja: Dołączył/a: przed 2011 rokiem. Jako ciekawostkę powiem że oczywiście pamiętam starą szatę graficzną, pamiętam zwycięstwo z Arsenalem w LM i Rijkarda. Ale jak nie było LR pisałem od czasu do czasu jakiś komentarz dot. Barcy. Po stworzeniu LR długo uważałem to za głupotę :D i wzbraniałem się przed życiem na forum, jednak odkąd zacząłem pracę za biurkiem czyli jakies 4-5lat to piszę tu dość często, kiedyś tylko przeglądałem LR z "ukrycia" :)
1
@Giwera prawda, niestety starość to nie jest łatwa sprawa, widać to na jej przykładzie, Sztuhra , Lisa , Kolonki czy Durczoka
1
@Patinka353 Ćwiąkała będzie po prostu sie podniecał Benficą, natomiast gdyby toBarcelona przegrała to by się podniecał jaka to Barcelona nie jest słaba, w kryzysie, zdemolowana i w ogóle. A tu będą wychwalania Benfici (poniekad zasłużone) ale jednak to pokazuje jak media kreują rzezywistość, dobitnie to widać nawet w piłce, a dotyczy również polityki a może przede wszystkim polityki.
1
@marcin62 pomysł jest bardzo dobry, ja uważam że tutaj bodajże Vitinha się też nie popisał bo wiedząc taktycznie że Dembele jest szybki i lubi takie piłki mógłby mnu zagrac na wolne pole a nie na plecy.
0
@LukaszFan PSG się na Barcę zmotywuje na maksa. U nas nie ma obrony. Taki Dembele czy inni szybki zwinny murzyn (Doue,Barcola,Mbaye) wjeżdżają w takiego Garcie i machają na pożegnanie
1
@xvcWinterSoldier kiepsko trochę że możemy na PSG trafić już w następnej fazie. Mam nadzieje że jednak to będzie Monaco.
0
@draxidox wczoraj akurat strzelał takie bramki ze szacun. Ładnie z głowy walnął i ten strzał też był taki, że jedynie klasowy snajper to by wykończył. No ale z karnymi to wiadomo, dużo ich dostają.,.
0
@draxidox za to kochamy ten sport, jak kopciuszek ogrywa co by nie mówić wielki klub i to w takich okolicznościach, dających im awans do baraży.
1
@mekston wiem, wiem. Trochę sobie żartuję ale trzeba przyznać że okoliczności (Benfica cały mecz ich cisnęła, strzelała piekne bramki w tym jedną bramkarzem w ostatniej minucie dającym Benfice awans do strefy barażowej + Sporting który też wskoczył do top osiem w ostatnich minutach no i fakt że są to dwie drużyny z Lizbony)są tak kuriozalne że to na prawdę jest piękne
0
powstaną o tym książki jak dwie drużyny z Lizbony wyrzuciły Real z pierwszej ósemki LM :) Benfica szacun za walkę, cały mecz gnietli Madrytczyków
10
Chyba limit farta na tą edycję wyczerpaliśmy bo wskoczyliśmy na najwyższą możliwą pozycję jaka była nam dostępna :D