pax

5

@FutbolToMagia
To jest właśnie hype i diss
Twoje oceny Nelsona Semedo
Ibiza 8
Leganes 10 (wyżej np. od Leo który strzela 2 bramki i ma asyste)
Levante 10 (wyżej np. od Leo ktory ma 2 asysty)
Athletic 7
Betis 8
Eibar 8

Twoje Oceny Roberto
Ibiza 3
Athletic 2
Betis 2
Getafe 8

Jesteś uzytkownikiem który ze wszystkich najwyżej ocenia Semedo średnia 8,5 i najniżej Roberto średnia 3,75. Całe szczęście że Leo u Ciebie w tym okresie ma u Ciebie średnią 8,66 (chłop mial tylko 6 bramek i 6 asyst a oceniony prawie jak Nelson).

Wskaż epitety z mojej strony.

Prośba o merytoryczną dyskusję to żółć? Drugi raz zapraszam do merytorycznej dyskusji pod ocenami za wczorajszy mecz.

pax

2

@FutbolToMagia
To, że piszesz, że ktos kłamie nie oznacza, że mówisz prawdę :)

Najśmieszniejsze jest to, że dużo piszesz, ale twoje wpisy sa pozbawione jakiejkolwiek merytoryczności. Jesteś osoba najbardziej zawyżająca ocenę Semedo chyba ze wszystkich użytkowników na portalu. NIgdy nie wchodzisz w dyskusje na argumenty. Wiele razy Cie zapraszałem do dyskusji, jednak Ty wolisz wygłaszać puste slogany. Chętnie podyskutuję pod ocenami z wczorajszego spotkania. Ty będziesz miał okazję udowodnic wszystkim, że Nelson zasługuję na ocenę 8, a ja że był to przecietny mecz Nelsona. Tylko znając życie, ominiesz merytoryczną dyskusję, naprawde szkoda.

pax

4

@FutbolToMagia
Cały czas kierujesz się tylko sympatia i antypatią.
Za ten mecz dałeś Semedo 8, - 13 start i 1 odbiór, 1 kluczowe podania, wiele strat na własnej połowie, zdarzalo mu sie nie wracac do obrony, źle sie ustawial, byl mijany przez przeciwników (a to tylko Eibar). Ty dałeś mu 8 czyli tyle ile zawodnikowi który w ostatnim meczu strzela bramkę, ma tylko 6 strat i 5 odbiorów i 2 kluczowe podania, zawodnikowi który całe spotkania biega box to box.
Więc jak to nazwiesz?
W meczu z Betisem Nelson zamieszany w starty obydwu bramek, traci piłkę na własnej połowie, jest ograny, potem strzał i karny, przy drugiej wraca w zwolnionym tempie i znowu straty, słabo w ataku a Ty mu dajesz ocenę 8 a Roberto ktory nie zawalił bramek dajesz 2.

pax

6

@FutbolToMagia
Gdzie kłamię?? I Gdzie poprzednio ??
wypisujesz cały czas rózne rzeczy o Semedo i Roberto ale nic nie masz na ich potwierdzenie. Semedo ma ciągle problemy techniczne, ciągle ma problem z przyjęciem piłki - w przedostatnim meczu dostaje dwie super piłki w pole karne i straty w przyjęciu, we wczorajszym spotkaniu także dostaje podania z boku boiska i piłka mu odskakuje i strata.
Piszesz, że drużynie wyjdzie na lepsze jeśli zagra ktokolwiek inny byle nie Roberto, może Fati np PO. Taki masz stosunek do jednego i drugiego zawodnika.
Dajesz Semedo za mecz 8, mimo, że ma jedną pozytywna akcję w obronie i 13 strat. Błędy w defensywie, zerowy wpływ na wynik spotkania, straty na własnej połowie.

pax

10

@th@les

Tak działa hype i diss na rambli. Są osoby które nie kibicują drużynie ale są fanboy'ami jakiegoś zawodnika i wtedy cieszą się z kontuzji gracza bo ich idol może jakoś zaistnieć. Strasznie to smutne.

pax

0

@kamyk_23
No nie bardzo. Nelson w tym meczu grał fajnie w ofensywie ale w defensywie nie grał zbyt dobrze. Popatrz ile sytuacji i strzałów, dogran miał przez godzinę Vinicius i nie mówię tu o meczu ligowym gdzieś ośmieszył wielokrotnie Nelsona, ale o pierwszym cdr.
Popatrz na skróty na yt.

pax

24

@Undertaker87
Czemu cieszy Cię osłabienie zespołu?

pax

2

@FutbolToMagia
Możesz przybliżyć? W ofensywie i w defensywie na czym polega?

pax

3

@FutbolToMagia
Szkoda że nie zrozumiałeś prostego tekstu. Napisałem że spośród 200 userow a nie spośród Twoich ocen.

pax

6

@FutbolToMagia
Jakieś argumenty na potwierdzenie tego? Semedo wczoraj nie zagrał dobrego spotkania a Ty mu dałeś ocenę 8. Najwyższą wśród 200 userow (oprócz gościa który dał Nelsonowi 10 a Leo 1).
Ryzyko z Realem? Wszyscy pamiętamy jaki wiatrak robił Vinicius z Nelsona.

pax

6

Busquets - dobry mecz, 10 odebranych piłek - 6 bezpośrednich odbiorów i 4 przechwyty

pax

2

@Elosek
To co powiedziec o Arthurze czy w większości spotkaniach od 3 miesięcy o de Jongu?

pax

6

@AdrianGajewski2005
Wstęp do wojny cywilizacji?? Dawno nieaktualne, hasła Huntingtonowskie zostały juz dawno przewartościowane, dużo wcześniej niz zamach Breivika czy Davida Coplanda. Teraz nagle piszesz o wojnie cywilizacji?? Teorie spiskowe i to o 20 lat spóźnione.
O jakiej wojnie w Europie mówisz? Nie zrozumiałem? W kryzysie chodzi o wywołanie wojny i sprzedaz broni? Teraz powiedz kto napadnie na Europę czy to Europa ma napadać? Zamachy w NIemczech? Kto ma zaatakowac Niemcy lub Niemcy maja zaatakować?

pax

0

@takisobiektos
Wróciłem pół godziny temu z tego spotkania i naprawdę nic nie grali. Defensywa leżałal, brak zbiórek, brak ataku, jeden zawodnik u nas tylko grał, rzuty wolne na bardzo slabym procencie, masa strat. Izrael zagrał słabo, ale grał drużynowo, u nas nic nie funkcjonowało.

pax

0

@Peciak
Nie, nie oglądam.

pax

7

@BarcaInfo
I tak wszystkich w kwestii rasizmu zaorał DaniBananAlves :)

pax

2

@Mathew86
Demokracja ma swoje zasady m.in.: Trójpodział władzy i państwo prawa. Obie te zasady Pis podporządkowuje. To tylko drobny przykład.

pax

1

@13th
Zawsze mnie zastanawiało co pcha ludzi do pisania negatywnych komentarzy na temat innych użytowników, tylko jad czy jeszcze zielone herby. Dalej mnie to zastanawia :)

pax

0

@13th
Gdzie się uwziął? Skoro bym sie uwziąl to wystarczyło komentować moje wpisy i wskazaywac moje uwzięcie się. Ty jednak wolisz napisac cos personalnego.

pax

0

@13th
Nic nie wziąłem za przedstawianie go w pozytywny sposób po spotkaniach w których grał dobrze. Naprawde nic :)

pax

4

"Nie tylko dlatego, że nie ma on regularności w swoich występach, ale też dlatego, że gdy już dostaje szansę, to jej nie wykorzystuje. Jego gra wygląda bardzo zachowawczo, Arthur nie podejmuje ryzyka i nie szuka trudniejszych zagrań. Bardzo daleko mu do zawodnika, który był porównywany do Xaviego Hernándeza".

Po wielu spotkań w ubiegłym sezonie o tym pisałem.

pax

41

Afera hejterska a mówią że Polska nie jest wzorem dla Europy. Jeśli by się to potwierdziło to z więcej niż klubu niewiele zostało. Smutne.

pax

1

@FutbolToMagia
Dużo niższe oceny?? Dałem mu 3 mecze temu 6,5 za mecz w którym w obronie nie grał lepiej od Roberto, nie strzelił bramki, nie mmiał asysty, miał w pierwsszej połowie kilka niezłych wejśc na skrzydło i dryublingów i to wszystko. Lubie jak się mnie próbuje na czymś złapać. hahaha.
Tak samo grający Semedo, ?? Gdyby tak było, tak bym oceniał. Dziwne, że przy moich ocenach i opisach stromnisz od merytorycznych komentarzy skupiajac się na mnie.

pax

1

@Osioł
Gdzie tu kłamastwo??
15', 16' 17', 18, 19' 20' 21 takiej akcji nie było, więc tu masz pierwsze kłamstwo. Bramka była w 23 minucie. Roberto nie popełnił żadnego błędu (ty wymyślasz, że popełnił)- to kolejne klamstwo, nie został ograny, a to Pique krył zawodnika przy linii, co i tak nie bylo złe, bo piłke przejał Busquetsa i on popołnił błąd podajac piłke do przeciwnika. Po prostu seria kłmastw.

pax

0

@Osioł
Naprawdę kłamac też trzeba umieć.
15' akcja bramkowa?? Kto wtedy strzelił bramkę ?
Podaj w jakiej sytuacji został ograny.
nie było takiej sytuacji - po co kłmać.
66' w jaki sposób asekuruje się pozycję, kryje się od przodu czy od tyłu, co mial zrobic przy strzale z pierwszej piłki.

pax

1

@VeB92Nov
Mi sie zapamiętało brak podania Arthura do Leo gdy ten wychodzila na sam na sam 62,10. Najpierw Arthur niedokładnie przyjmuje, potem zamiast przerzucic do Leo to wchodzi w kolejny kontakt i strata.

pax

0

@Peciak
Rozumiem czemu własnie taki wybór najlepszych. Kazdy ma swoje zdanie a czy uprzedzenia to już sam sobie odpowiedź.

pax

4

@stone80
To, że Tobie sie nie podobaja moje oceny czy opisy nie znaczy coś jest tam nie zgodnego z rzeczywistościa. Jakos nigdy nie dyskutowałes merytorycznie, tylko personalnie. Wskaz co pod opisem chociażby teraz Roberto źle napisałem? Jednak Ty wolisz tylko obrazać.

pax

0

@Peciak
"Swoją drogą mam wrażenie, że wszyscy nasi boczni obrońcy, poza Alba, są dissowani na tej stronie".

Wiesz, że tak nie jest i udowadniałem Ci to. Więc jeszcze raz udowodnię. Jest pewien trend hype i diss i głównie dotyczy on Roberto i Semedo. Przed sobotnim spotkaniem po podaniu składów w 17 wątkach rozpoczynających dyskusję (zanim rozpoczał się mecz) skrytykowano Roberto (bez argumentów), wywyższając Semedo, w 2 usprawiedliwiono grę Roberto chorobą Semedo, a 1 był pozytywny wobec Roberto.
Dalej uważasz, że jest to sprawiedliwe? Mecz się nie rozpoczął, ale było pewne przed spotkaniem kto za spotkanie oberwie i nie ważne jak zagra.

Co do meczu z Ibizą rozmawialismy kilka razy, jasne możemy do niego wrócić. Pozycja bocznego obrońca jest newraligiczna, ze względu na zadania ofensywne i defensywne, na umiejetności taktyczne, (np. gra przesunietą obroną), doskonałą wydolność itd.... Przeciwnicy głównie atakują skrzydłami, więc błędów można popełniać wiele i dlatego dośc łatwo mozna zobaczyć tu słabą grę.

4.50 Zarówno Roberto jak i Griezman nie wracali truchtem, tylko normalnie biegli i to nawet, gdy nie musieli nikogo gonić przed sobą.

pax

0

@bananbarca
Można odnieść wrażenie że mógł zrobić więcej, zawodnik jest przed Pique, potem schodzi bliżej środka i ucieka Pique, jednak Roberto ma zawodnika przed sobą który uderza z pierwszej piłki (pomijam fakt, iz Roberto ma jeszcze zawodnika za plecami). Kryje się od piłki, byłaby inna sytuacja gdyby Angel przyjał piłkę i mmozna byłoby jakoś doskoczyć, wywrzeć presję, utrudnić strzał, tutaj takiej możliwości nie było.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?