pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie obrażam się, ale nie jestem fanem Roberto i zawsze pisałem że jest słabym obrońcą. W ostatnich spotkaniach pisałem że grał słabo.
Jestem oceniany jedynie przez pryzmat tego, że często pokazuję błędy Semedo (chociaz w ostatnich meczach go chwalilem i...broniłem w ocenach redakcji). Nelson rywalizuje z Roberto na PO, więc jesli ktoś widzi że wskazuję błędy Semedo uważa, że jestem fanem Roberto co nie jest prawdą. Jednak ja to zlewam: byłem hejterem Villi, Henry'ego, Iniesty, Mascherano, Alby, Rakiticia fanboyem Gomesa, Rakiticia czy Roberto.
Pozdrawiam
3
90% ekspertów skazywało Ajax na pożarcie. Awans Ajaxu to jednak była niespodzianka, biorac pod uwagę nawet słaba grę hiszpańskich rozgrywkach to jednak Real w LM ostatnimi laty potrafił się sprężać.
0
Mnie?? hahahahaha
Nie ja zaczynam atak personalny bo nie jestem w stanie napisać jednego zdania na temat. hahahaha
Żenujące są te twoje wpisy szukajace zaczepki, raczej nie będe już odpisywał. Nie jestes zainteresowany merytoryczną dyskusją bo trzeba byłoby się znac na temacie dyskusji, wiec brniesz w atak personalny, bo widocznie najlepiej się czujesz na poziomie szamba. Baw się dobrze, ale ja kończę dyskusję.
Jak bedziesz chciał kiedyś podyskutować o piłce czy zawodnikach czy ocenach to oczywiście podejmę temat, ale temat wzajemnej gównoburzy dla mnie się skończył.
0
Coś o piłce ??? nie, no po co? Przeciez najważniejsze aby pisać o kimś, masz straszne kompleksy. Szkoda, że człowiek który twierdzi, że się na czyms zna nie potrafi jednego zdania na temat na który niby się zna sformułować.
hahahahahahaha
0
Dalej nie widzę argumentu.........................hahahaha
Czyli jesteś chętny, tylko to konkretne zdjęcie Ci nie pasuje? Pomyślę, może dla Ciebie zgolę wąsa, skoro masz takie męskie ciągotki :)
Nie potrafisz się wysilić na skonstruowanie argumentu do dyskusji? Frustracja, żółć, niechęć się wylewa z Ciebie a nie potrafisz napisać, że o kimś pisze niezgodnie z rzeczywistością, że kogoś wywyzszam a kogoś dołuję w ocenach czy opisach, podać z 3-4 przykłady. Ty jednak brniesz w atak personalny bo nie masz pojęcia o pilce, mało tego nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Jak sam przyznałeś podążasz za innymi, jak inni coś napiszą to sie podłączasz, nie wiem czy jest sens kontynuować ten wątek, bo nie wnosi on nic wartościowego. Ty nie piszesz na temat, bo nie masz argumentów, dlatego Twoja frustracja narasta.
O człowieku świadczą czyny w tym przypadku wpisy i jak sam widzisz, marno tu z Twoją wiedzą piłkarska o analizie spotkań nie wspominając. Nie mam powodów wierzyć Ci że trenowali Cię trenerzy ekstraklasy, jednak co z tego jak nie przekłada się na Twoje umiejetności zrozumienia tekstu czy gry formacji. Nie każdy jest pojętnym uczniem.
3
Czas zabijania
1
MOzesz pisać z pytaniami :)
0
Zdjęcia nie wyślę bo dasz nad łóżko i jeszcze ciepło będziesz myslał o swoim idolu i zaczniesz się brzydko zabawiać :))
Ciągle piszesz o braku pojęcia jednak ani razu nie wykazałeś tego :))
Szkoda, że sprowadziłeś rozmowę do takiego poziomu, może kiedyś napiszesz cos o piłce a nie o mnie, to porozmawiamy.
0
Chylę czoła, oj chylę. Uwielbiam tego typu komentarze, pełne frustracji, bezradności bo ktos poprosił o argumenty, baaa, poprosił o czytanie ze zrozumieniem.
Pozdrawiam, jeśli będziesz chciał autograf to na pw :))
0
Dzięki za merytoryczną dyskusję, po raz kolejny chylę czoła przed argumentacją.
:))
0
Pełno jadu, złośliwości, jednak nie widzę przykładu braku obiektywizmu z mojej strony.
Twój wpis jak pisałem nie opiera się na argumentacji, tylko na ataku personalnym, dodatkowo bardzo słabym. Dla Ciebie widzę że nie są problem czy inspiracją do dyskusji oceny czy opisy a moja osoba. Fajnie wiedzieć że ma się oddanego fanboya.
Pozdrawiam :)))))
Ps. Spróbuj sam myśleć i formułować zdania na jakiś temat a nie że inni myślą podobnie to Ty się podłączasz, to się nazywa psychologia tłumu.
2
Twój komentarz, nie odnosi się do mojego wpisu i nie ma argumentacji. Poza tym osobisty prztyczki że ktoś nie ma pojęcia i powinien zrezygnować z komentarzy nie przedstawiając argumentów a jedynie, że Ty tak chcesz jest słabe. Chcesz abym pisał obiektywnie, jednak nie znajdujesz przykładów mojego braku obiektywizmu.
Jak rozumiem czekasz na lajki, spoko zaraz będą.
Wskaż gdzie napisałem że Roberto zagrał dobry mecz? Gdzie zrzucam winę na Semedo za grę Roberto? Pokazuje jedynie niekonsekwentne opisy redakcji.
Po ostatnim meczu nie robiłem swoich ocen ale w pierwszej połowie napisałem że Roberto był najsłabszy, tu również napisałem że w obronie nie zagrał dobrze. W ofensywie jednak był widoczny, miał kluczowe pisania, mógł mieć asystę.
Gdzie ten brak obiektywizmu? W meczu z Realem broniłem Semedo. Wskaż ten brak obiektywizmu?
2
"Podsumowując Twoją wypowiedź - Gdybyśmy nie zagrali dobrze, to byśmy zagrali źle :)
Messi był w zespole? Był. Jest częścią składową sukcesu? Jest".
Oceniani są zawodnicy nie zespół. Nie powinienes podnosić oceny jednym zawodnikom dlatego, że drudzy zagrali lepiej. To moim zdaniem nie jest argument.
3
Nie uwzględniono zachowania Alby przy golu, czytam zagraniczne portale, patrze na whoscored wszędzie ma przy bramce ma zaznaczony kluczowy błąd a tu nic na ten temat, może jednak miał świetną interwencję.
Brakuje mi w opisach ogólnie konsekwencji. Raz piszecie, że nie ważne jest że zawodnik dopuszcza do wrzutek z bocznych sektorów a za innym razem jest to opisane i oceny obniżane, podobnie ze stratami w różnych sektorach, raz tak, raz tak, w zależności od zawodnika. Może to dlatego, że zespół oceniający to kilka osób a każda może miec inne spojrzenie, jednak jako zespół jakies standarty powinny być, aby oceny stanowisły pewna ciągłość interpretacyjną :).
Pewnie zapamiętam jako wielbłąd słabą asekurację Semedo przez Roberto - czyli dogranie z bocznego sektora, bo pomocnik nie był piatym obrońcą w linii. Nie pisze czy to dobra czy zła interpretacja, po prostu zapamietam, że gdy boczny obrońca jest wyciagnięty przez przeciwnika i potem wraca w trybie slow jak prawie zawsze i nie kryje swojej strefy, ani zawodnika który go wyciągnął i nie zamyka korytarza podania to winny jest pomocnik. Ja sie mogę zgodzić z taką interpretacją, po prostu wiem, że jest ona niekonsekwentnie stosowana.
sama akcja bramkowa była po stracie Semedo, gdzie akcja to nie była kontra i mogła być skasowana, ale jednak zespół nie zdążył z idealnym ustawieniem defensywnym.
Zgadzam się, że nie był to dobry mecz w obronie Roberto, jednak w ofensywie się pokazywał, miał drugą njawiększą liczbę kluczowych podań w zespole, więc ja bym dał mu przeciętna z plusem, ale ogólnie oceny ok :)
5
Finał Pucharu Katalonii. Leo grał tylko w pierwszej połowie z niezaleczoną kontuzją. Maska mu przeszkadzała i ją bez zgody trenera ściągnął (opadała mu na oczy bo była za duża, bo to była maska Puyola) - strzelił dwie bramki i zszedł w połowie.
2
Messi z najlepsza celnościa podań w połowie - 93 %
Artur na 8 miejscu - 84%
Alba 68%
Dobra gra w środku, walka i dużo przechwytów, Messi już z przechwytem i odbiorem, no oprócz bramek tez powinien miec już asystę.
2
Ja tam wolę Valverde vs de Bruyne ;)
1
To nie jest idealne rozwiązanie, gdyz Leo przez pierwsze dwa sezony grał końcówki, a po licznych kontuzjach na poczatku kariery też nie grał pełnych 90 minut.
1
Masz tak dokładne dane co do minut czy jedynie ilość spotkań pomnożyłes przez 90 ??
1
W tej akcji mozna było zagwizdać trzy faule; Lenglet, Roberto, Busi.
5
Roberto wybijał głową, wygral pojedynek i dostał z byka w czoło, potem Busi tez jest pchniety z tyłu. Marciniak mógł zagwizdac trzy faule. Lepiej zobacz co robi Arthur bo chłopak dostał totalnego zawieszenia.
0
Przecież dziś Ronaldo nie gra.
0
Możliwe, ja widziałem jednak kilka dobrych wejśc, Cou szykał dryblingu, gral ciągle do przodu schodząc z skrzydła na środek. Możesz podać źródło Twoich podań do przodu Cou w pierwszej połowie, u mnie ma 15 podań do przodu, nie wszystkei to wertykalne, czy prostopadłe, ale po prostu w stronę bramki przeciwnika
0
Połowa pierwszej połowy - jak narazie dobry mecz Cou, Leo, Suareza, Busi i Pique, przecietny Arthur i Ivan, słabo Roberto.
2
Czym posadził ?? Fatalnym spotkainem z Realem? Czy ostatnim błędem z Rayo po którym padła bramka?
Jak narazie Valverde w waznych spotkaniach wybiera lepsza opcje czyli Robrto, może Nelson się ogarnie i bedzie pierwszym wyborem.
0
Quidquid Latine dictum sit, altum videtur.
ok, już sie nie czepiam. Rozumiem waszą/Twoją filozofię. Dlatego pamietam Twój wywiad i co napisałeś jaki był najgorszy moment przy ocenach. Brak odpowiedzi dla userów - przy ewidentnych błędach redakcji. Tu nie było umyślnych, ewidentnych błędów i kłamstw jak wtedy, raczej błędna ocena najważniejszej sytuacji defensywnej. Myślałem jednak, że coś się zmieniło.
0
Nie odniesiesz się merytorycznie? Chcesz screeny na których Nelson się myli i jest objechany a de Thomas najpierw jest z prawej Nelsona a następnie z lewej, jest przed nim mając odsłonięte światło bramki?
Sapere aude
1
Errare humanum est, in errore perservare stultum
Naprawdę radzę obejżeć powtórke utraty bramki. Ja rozumiem, że jak już się coś napisało to chocby sie waliło to nie będziecie się przyznawac że coś jest inaczej.
Gdyby ustawił sie optymalnie to by bramki nie było. Chyba proste, został objechany dlatego, że się źle ustawił do tego wykonał bardzo zły, niepotrzebny ruch prawą nogą - de Thomas idzie w lewą strone od strony bramki a Semedo robi ruch w prawą. Potem juz jest do wszystkiego spóżniony.
Radzę obejżeć powtórkę zza bramki od 24'30-24'38. idelanie widać błędne ustawienie i złe zachowanie Nelsona, po pierwsze dał zbyt dużo miejsca schodząc zbytnio w pole karne, po drugie krył prawonożnego zawodnika,który cały czas holuje piłkę prawa nogą poczatkowo od strzału lewą, nie było wejścia na raz w zawodnika, ale było wejście na raz "w pustą przestrzeń" ruch w prawą stronę dublujacy pozycję i korytarz Pique, Nelson robi wykrok w prawo na raz - po co? Zostawił miejsce na przesunięcie się de Thomasa na środek i spokojny strzał. Nelson ustawił się fatalnie. Przypatrz się jego interwencji prawą nogą.
Można sugerować że de Thomas markował strzał i dlatego Semedo wykonał ten fatalny ruch prawa nogą, ale wtedy by to oznaczało że został nawiniety, więc tak czy inaczej nie można nic złego tu napisac :)
Zrobić screeny??
Zawodnik kryje drugiego na wprost, daje mu strzelać i jest w pełni usprawiedliwiony bo... to Nelson. O innych jego błedach w obronie nie ma co wspominac i tak bedzie, ze był najlepiej ustawiony i zrobił co mógł a że przeciwnik zrobił to co chciał to wynik jedynie szczęscia.
Poza tym nie odniosłeś się do braku w opisie straty Vidala, która rozpoczęła akcje bramkowa Rayo. przy Leo zawsze jest taka szpileczka, nie mowiąc juz o stratach Busiego w newralgicznych punktach :)
4
Od 90% procent piłkarzy. Tym się różni chociażby od Suareza, który by w tej sytuacji sugerował urwanie nogi.
0
To jak? Napiszesz coś wreszcie merytorycznie? Będziesz się mylił co do userów i zaklamywał rzeczywistośc pokazaną w linku?? Mam zrobić prntscr sytuacji o której piszesz z linka??