pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
36
Jest balans w środku pola, zobaczymy czy jest mozlwy balans i kreatywność razem :))
Po wygraną.
0
Chyba strony Ci sie pomyliły kolego :)) A Albę to na PO widzisz ??
0
Dobra linia pomocy, ważny balans.
0
Jak obliczyłeś 80% ??
1
Dobrze, że jest balans między ofensywą i defensywą.
2
W lidze hiszpańskiej się zgadza, w najlepszych ligach europejskich juz nie, np. dyblingów ma więcej Allan Saint-Maximin z Nice
0
Pisałem - Strzał z dystansu 11 metrów NAD bramką :). Nie Z 11 metrów :)) (jak próbowałem obliczyć to strzał z około 26-28 metra)
Przy tym strzale naciskany nie był przez obrońcę, ale faktycznie znajdował się po prawej stronie i strzał był oddany z ok. 11 metrów z dość ostrego konta. Napisałem że sam na sam, bo był najbliższym zawodnikiem od bramkarza (9minuta) To było podanie od Leo.
Była jeszcze ta sytuacja sam na sam 55 minuta (Podanie od Sergi Roberto (nie Leo-tu sie pospieszyłem) gdy wyszedł sam na sam i zaczął się kiwać z Masipem sam się wyrzucając do rogu.
0
Problem jest taki, że je nie bronię Suareza, tylko poddałem pod dyskusję kwestię, kto był slabszy Suarez czy Boateng?
0
Wymienisz ??
0
Czytaj ze zrozumieniem. Ktoś napisał że zagrał dobre spotkanie?? Może TY, bo ja nie.
Rozmawiamy o tym spotkaniu, a Ty piszesz o innych spotkaniach w LM. Co ma jedno do drugiego?
1
tylko 9 celnych podań w całym meczu.
Miał świetne podanie od Leo sama na sam - ale strzelił wprost do bramkarza.
drugie podanie od Leo na sam na sam, ale zaczął się kiwac z Masipem aż potknął sie o własne nogi.
Strzał z dystansu 11 metrów nad bramką.
Przynajmniej średnio?
ja go nie oceniam, ale ocena ponad 5 mnie zastanawia.
0
Dostał super piłkę prostopadłą od Leo na sam na sam i strzelil wprost w bramkarza, drugi strzał oddał z odległości, jakies 10-15 metrów nad bramką, dostał piłkę kolejną od Leo na sam na sam, ale próbując mijac Masipa potknał się o własne nogi.
Nie było, że nie dostawał piłek, jesli się dobrze ustawiał to dostawał świetne piłki.
Dla mnie obaj byli słabi, (Prince i Suarez), raczej komentowałem to że redakcja po meczu szybko uznała Suareza za najgorszego, mimo że wiele spraw wskazywało że nie był najgorszy a przynajmniej, ta decyzja nie powinna być tak oczywista. To, że Suarez jest pod formą to jedno, ale to, że Prince ma coś do udowodnienia to drugie.
0
Chcesz powiedzieć że Suarez się źle ustawiał, nie był pod grą, nie uwalniał się od przeciwników?
9 celnych podań w całym spotkaniu to chyba niewiele jak na godzinę gry.
0
Co ma LM do dzisiejszego spotkania? Strzeliłeś sobie w stopę. News jest o ostatnim spotkaniu.
0
Nie no. Zrozumienie tekstu w pełnej krasie. Kto napisał że Suarez nie zagrał źle ?
0
Czy ja bronię Suareza?? I co ma LM do tego ?? Argument od czapy? NIe rozumie, przeciez komentujemy dziejszy mecz, w polskiej lidze też Suarez nie zagrał żadnego dobrego spotkania i co to za argument?? Żaden, tak jak pisanie o Lidze Mistrzów, gdy komentujemy mecz ligi hiszpańskiej.
0
Różowe, niebieskie, zielone, i pstrokate??
Czy chodzi o kolor skóry?
Co ma np. celność podań do tego kto ile gra w zespole?
0
Nie twierdzę, przecież że Luis zagrał super zawody, jednak ocena 5 minut po zakończeniu spotkania gościa, który wszedł z ławki i w sumie pokazał więcej od gościa z podstawowej 11-stki, że był najgorszy, w tym przypadku jest dziwne.
0
Boateng to nie no name, poza tym nie odniosłem się do wychodzenia na boisko, ustawiania się, bycie pod gra w taki czystym zniaczenieu, ale że jednak jeden grając 50% czasu mniej od drugiego miał i tak 50 % więcej podań do kolegów z drużyny od drudiego.
0
A kto zaklina rzeczywistość? Gdzie zostało przeze mnie napisane że zagrazł świetne spotkanie ??
9
Oglądąłem caly mecz, choć z różną intensywnością.
Jednak nie rozumiem jednego. Jasne - suarez powinien wykorzystac swoje sytuaje, szczególnie ostatnie podanie od Leo. Jednak jednego nie rozumiem jak może być najgorszym według redkacji gość który w pół godziny jest pod gra i zagrywa 1/3 więcej podań od gościa która gra 2/3 spotkania na tej pozycji więcej i to jeszcze z lepszą skutecznością. Dla mnie Suarez ogólnie jest dziwnym piłkarzem, potrafi zmarnować 10 setek, 10 przewrócić się o własne nogi i 10 kopnąc się w czoło w i jednym spotkaniu, by w drugim nie mając ani jednej setki, z niczego strzelić trzy dzwine gole. Ale to cały Suarez.
Suarez 30 minut i 19podań, 79% procent celnych podań
Książę 60 minut gry i 12 podań 75 % celnych, o jego strzele lepiej nie wspominać.
Który z nich gorszy?
Wiadomo, że rambla ma swoje typy :)
2
Była dyskusja w gronie zarządu wiele lat temu - David Silva czy David Villa i wybrano tego drugiego.
0
Mam swoje zdanie na temat Guardioli i valverde, jednak odniose się do jednego.
"Jeśli chodzi o styl gry, to bardziej winiłbym... Messiego, który uzależnił od siebie zespół ciągłą chęcią gry w każdym meczu od 1 do 97 min".
To nie Messi uzaleznił zespół od siebie zespół, ale nikt nie potrafił utrzymać formy przez więcej niz 1-2 sezony. Villa bez formy, Henry bez formy.
A co do dwóch Lig Mistrzów a nie m.in. trzech, to z Interem był taki przekręt, że cięzko byłoby nie widziec metrowego spalonego.
0
Narazie Arthur gra świetnie ale do 40 metra przezd polem karnym przeciwnika, jedno praktycznie podanie do Ivana, niewiele w tej kwestii zmienia. Czy lepszym byłoby cofnięcie Leo do pomocy na ofensywnego pomocnika, czy cofnięta 9, on i tak gra w pomocy, tylko wtedy to jak pisałem o Coutinho zabiera miejsce na skrzydle. Juz wolałbym system 2-1-3. Suarez i Dembele jako dwójka napastników (jeden nastawiony na podania wertykalne a drugi na grę tyłem do bramki jak obrotowy w pilce ręcznej), potem Leo jako łącznik pomocy i ataku i wchodzacy z drugiej linii do dograń z boku wahadłowych i w środku dbająca o balans wymieniona trójka pomocników. Tylko gdzie tu wcisnąć Cou ?
0
TYlko czy na pewno chciałbyś go widzieć w roli Ivana? Szzcególnie w systemie 4-3-3?
Busi-de Jong-Arthur?
Arthur świetnie panuje nad piłką, wychodzi spod pressingu, celnie podaje jednak są to podania mało kreatywne, o wertykalnych nie wspominajac.
Pytanie w jaki sposób pomoc będzie napędzać atak przy takim zestawieniu?
0
NIe nie jestem zwolennikiem S.Roberto. Jestem zwolennikiem jak najlepszej gry Barcelony. Jeśli uważam że w danym momencie Roberto jest ciut lepszy od Semedo nie oznacza, że po miesiącu ten drugi nie wejdzie na wyższy poziom i będzie lepszy od wychowanka.
Zarzucam Ci to w moim wpisie, że pod ocenach z Sevilla domagałes się "odpowiedniej" oceny dla Roberto, uważając że był odpowiedzilany za nie pokrycie przeciwnika, którego krył Pique.
Wystosowałeś w pewien sposób wniosek do redakcji.
W meczu z Realem sytuacja się powtórzyła, tylko w rolę Roberto wcielił się Semedo.
Oczekiwałem więc uczciwości z Twojej strony, że również wystosujesz taki sam wniosek.
Więc, grzecznie Cię teraz poproszę abyś przeanalizował i porównał obydwie bramki i przedstawił z nich wnioski.
Również pozdrawiam.
1
Mi również na tym bardzo zależy, dlatego reaguję gdy widzę coś co mnie niepokoi a może wpływać negatywnie na postrzeganie i poziom oceniania.
Na pewno będę pisał komentarze, skoro tak bardzo Tobie zależy, będę wskazywał te niepokojące zjawiska, niedociągnięcia czy nieścisłości w ocenianiu i opisywaniu, aby poziom był jak najwyższy. A na tym wszystkim bardzo zależy.
pozdrawiam
ps. myślę, że na tym możemy na tym zakończyć tą dyskusję w oczekiwaniu na kolejne spotkanie i kolejne oceny :)
0
Po pierwsze to nie są naciski, a jedynie komentarze.
Po drugie jakie są kryteria wobec poszczególnych zawodników chyba widać.
Po trzecie wszystko co piszę ma na celu równe traktowanie wszystkich zawodników.
Myślałem, że na tym nam wszystkim zależy.
Ponownie pozdrawiam
0
Dziwne, że gorzej oceniłem Suareza i równie słabo Coutinho, ale jednak to niby tylko Nelsona oceniam zbyt krytycznie.
0
Oczywiście przyjmuję taka odpowiedź, nie sposób mi z nia polemizować.
Teraz po prostu bacznie będę się przypatrywał każdym ocenom, aby widzieć czy strata na własnej połowie po której po trzech sekundach przeciwnik ma sytuację bramkową jest w ocenach błędem nieznaczącym a w komentarzu ani znaczącam ani nieznaczącym.
Zależy mi na równym traktowaniu każdego zawodnika, więc mam nadzieję że każda strata na własnej połowie każdego zawodnika będzie już nieznacząca i każdy zawodnik będzie równo i sprawiedliwie oceniany.
Tak jak niezablokowanie wrzutek czy strzałów po których przeciwnik oddaje groźne strzały.
pozdrawiam