pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
Semedo 4. Wciąż wielki hype zarówno z strony userów jak i redakcji. Pompowanie balonika trwa w najlepsze. Po tym jak w meczu z Sevillą zawalił bramkę przy drugiej nie wrócił, 5-6 razy dał dośrodkować i odebrano mu piłkę w własnym polu karnym i dostał ocenę wyjściową to dalej trwa fala ramblowskiego oddziaływania na oceny i opisy. Tutaj już kuriozum „w defensywie nie popełnił rażących błędów” Gdy Roberto w przedostatnim meczu wypomniano na dwie linijki jedno miniecie przeciwka w środkowej strefie, nie skutkujące nawet sytuacją pod bramkową, tutaj jednak karnawał trwa w najlepsze. W meczu z Realem wypomniano Busiemu strate 25 metrów od bramki Realu nazywając ją „stratą w newralgicznym punkcie boiska”, tu Nelson w 81 traci na własnej połowie i tylko cud Ter Stegena ratuje Barcelonę przy tej kontrze, a redakcja komentarz „powinien być bardziej dokładny przy wybiciach”. Jeśli w ataku jeszcze zagrał na dobrym poziomie, tak zadania defensywne wykonywał bardzo słabo. W większości przypadków Ter Stegen zawdzięcza tytuł MotM właśnie Nelsonowi, gdyż większość groźnych strzałów wynikało z jego błędów, braku powrotów czy strat. Oczywiście znowu poleje się niezła fala ataku w moją stronę, cóż życie. Nękany przez Susaetę nie był w stanie mu się przeciwstawić, słabo bronił, zostawiając zawodnikom Bilbao 4-5 metrów tak, że mogli dokładnie dograć w pole czy przed pole karne. W ofensywie pozytywnie – gdyby się nie przestraszył bramkarza szybciej by od niego doszedł do piłki po podaniu Leo w sytuacji z poprzeczką (dzióbnął piłkę przed bramkarzem, mimo że już od kilku kroków zwalniał), poza tym kilka wejść na skrzydło ale podobnie jak Roberto bez wymiernych efektów. Lubię Semedo jak każdego zawodnika, po prostu nie lubię moim zdaniem krzywdzących lub handicupowych, niesprawiedliwych ocen, jak i niezgodnych z rzeczywistością opisów.
9 strat, 3 odbiory, kilka kluczowych błędów ale dobry z minusem być musi :)
Defensywa minusy
2’ źle oblicza tor piłki, mija się z nią, powodując przejęcie przez Bilbao i kontrę, nie nadążył za Susaetą, jeszcze zagrał przypadkowo ręką, sytuację wyjaśnia odbiorem w polu karnym Busquets.
6’ strata na połowie Bilbao
17’ Semedo kryje Susaetę, daje mu bardzo dokładnie przymierzyć i tylko linie lotnicze Ter Stegen Airways ratują Barcelonę od utraty bramki.
24’ – Sytuacja z przewrotką Raula Garcia, chyba jedyna groźna sytuacja Bilbao w której Nelson nie był bezpośrednio zaangażowany, jednak po stracie Ter Stegena czeka zamiast, od razu biec do krycia Susaety.
26’ – Semedo nie blokuje dośrodkowania po ziemi, Roberto blokuje strzał Williamsa
46’- drugą połowę zaczął od straty i początkowo truchtania do obrony.
64’ – kontra Bilbao, Semedo najpierw najwolniej wraca, potem źle kryje zawodnika Bilbao, biernie przyglądając się, gdy ten spokojnie dogrywa w szerz boiska do wychodzącego San Jose - strzał mija o centymetry bramkę Barcelony.
70’ – mimo, że lepiej ustawiony Semedo przegrywa walkę o piłkę z Muniainem
71’ błąd w ustawieniu Semedo, Rakitić próbuje naprawić jego błąd, dośrodkowanie i zablokowany strzał Iniakiego przez Lengleta
81’ – strata Semedo na własnej połowie, skutkująca bardzo groźną kontrą i intuicyjną obroną Ter Stegena.
83’- zbyt bierna postawa Semedo, kryje Inakiego i spokojnie daje mu dośrodkować na głowę Raula Garcii, broni Ter Stegen
83’ – strata Dembele, Nelson minięty piłką, nie wraca, truchta do obrony, w polu karnym dobrze interweniuje Busquets
86’ kontra Bilbao, Semedo w polu karnym kryje Iniakiego, który groźnie strzela pomiędzy nogami Nelsona, znów Ter stegen świetnie broni.
Defensywa plusy
1’ odbiór i faul na Semedo
14’ przechwyt Nelsona
14’ wybicie z boku na środek obrony
40’- wybicie głową
60’ odbiór Semedo
71’ przecięcie podania ale bez przejęcia
90’- zablokowana wrzutka
Ofensywa
9’ – dobre wejście na skrzydło, ale powstrzymany wslizgiem Yaraya
20’ wejście na skrzydło ale podanie do tyłu
23’ – dobre wejście na skrzydło i dobre podanie do Suareza
25’ – dobra podanie Coutinho do Semedo na skrzydło ten dobrze do Suareza
26’ – dobre wyjście do podania Leo, mógł byc szybciej przy piłce od bramkarza, ale zwolnił na ostatnich metrach, dobra akcja zakończona poprzeczka Leo
42’ – dobre wejście na skrzydło, niezłe choć niecelne podanie do Leo
51’ faulowany na połowie przeciwnika
59’ niezła piłka Nelsona do Suareza na skrzydło
6
Roberto 6,0. Dobre spotkanie wychowanka. Z przodu dobrze ale bez fajerwerków, z tyłu bardzo dobrze. Redakcja znowu swóje ramblowskie odczucia przelała na oceny i opisy „w 41’ nie miał pełnej kontroli nad przeciwnikiem, który oddał strzał (choć ostatecznie udało mu się go zablokować)”. Szkoda, że nie napisali że krył zupełnie innego zawodnika i tylko jego przytomność i szybka reakcja dała możliwość zablokowania piłki – zamiast chwalić to dalej pełna krytyka. Z obecnie grających zawodników, wydaje się tym z największą wydolnością. Biegał box to box, często nie otrzymywał podań, mimo dobrego wbiegania na pozycję zza linie obrońców, po czym wracał. W obronie dobrze się ustawiał, zamykał korytarze i grał na wyprzedzenie, dzięki czemu z prawej strony przeciwnicy posłali tylko 3 dośrodkowania, z lewej poszło ich trzy razy więcej (9). Najmniej strat w drużynie (3) z pierwszego składu i 5 udanych akcji defensywnych, do tego 4 przerzuty i najwyższa w drużynie 97% celność podań. Dwa zablokowane strzały idące w światło bramki i 3 zablokowane podania. W obronie występ prawie bezbłędny. Ale co rambla powie to trzeba przelac na „papier”. Pewnie na Eleven jak przeczytają oceny to stwierdza kolejny fatalny mecz Roberto w defensywie.
Defensywa minusy
31’ – złe podanie, strata w środkowej strefie
78’ – nietrafiony wślizg w środkowej strefie przy wyprowadzaniu piłki przez Williamsa
Defensywa plusy
18’ wybija crossową piłkę idącą wszerz pola karnego
26’ - blokuje groźny strzał Williamsa z 17 metrów
32’ zablokowanie podania na 23-30 przed bramką Barcelony
35’ – przechwyt głową podania do Jurija, zgranie do Pique
38’ – przechwyt na połowie Bilbao
41- Roberto blokuje strzał Raula Garcia
46’ – przechwyt Roberto na środku przy kontrze
59’ – odbiór Roberto pod polem karnym Bilbao
Ofensywa
7’- dobre wejście w pole karne ale złe dogranie Coutinho
8’ – rajd Roberto, ale faulowany na połowie Bilbao
19’ - dobre wejście na skrzydło, gdzie dostaje piłke od Suareza i zagrywa do Leo na 17 metr.
42’ – kluczowe podanie Roberto do Leo, bez wielkiej kreacji
48’ – dobra wrzutka Roberto do Suareza w pole karne, ten próbuje zgrywać do Leo
49’ Roberto faulowany na połowie Bilbao
50’ – Messi do wychodzącego Roberto, ten mocny corss w pole karne, ale piłka nie znajduje adresata
54’ – dobre wejście Roberto i zgranie do Leo
59’ – dobre podanie Sergi do wchodzącego w pole karne Ivana
63’ – dobre wyjście na pozycje na skrzydle, ale Leo źle dogrywa
72’- bardzo dobra piłka na skrzydło Roberto do Suareza
4
Suarez 3.5 Zdecydowanie najsłabszy. Nie miał klarownych sytuacji, jednak dość bierny w próbach uwolnienia się, może właśnie stąd ten brak sytuacji. Jesli juz dostawał piłkę to w wiekszości przypadków była ona mu odbierana lub po prostu źle odgrywał do kolegów. Większość spotkania gdy Barcelona była przy piłce grał tyłem do bramki. Uaktywniał się gdy Bilbao było w posiadaniu i wtedy doskakiwał do rywala, a jeden z takich doskoków mógł się skończyć bramką przy złym wybiciu przez bramkarza. Jednak pressing który stosował był dość mało efektywny i do tego często wraz z Leo nie wracał. Duża liczba strat wynikająca ze złego przyjęcia i złych podań. Zniżka formy w najważniejszej fazie sezonu to nie jest wiadomość na którą czekają cules. Mecz do zapomnienia i odbudowy mentalnej.
Defensywa
29’ dobre zblokowanie przeciwnika
Ofensywa
16’ dobry pomysł na przejście przeciwnika, ale zablokowany i strata
19’ dobre odegranie do Roberto
22’ dobre wejście w pole karne i doskok do minimalnie za wysokiej wrzutki Leo
23’ podanie od Semedo, ale Suareza źle przyjmuje
25’ podanie od Semedo, kolejna strata Suareza
48’ próba zgrania do Leo po wrzutce Roberto nieudana (ręka obrońcy)
57’ strata Suareza
59’ piłka od Semedo, złe podanie do Ivana, strata
60’ –dobry przerzut do Suareza przez leo, ten strata
62’ odbiór Leo na połowie Bilbao, zgranie do Suareza a ten zła wrzutka
69, dobra akcja Leo, zgranie do Suareza a ten podaje do nikogo, machając rękoma
72’ dobra piłka Roberto do Suareza, wrzutka Luisa zablokowana
5
Coutinho 4
Niby nie było efektów jego gry w postaci bramek, asyst czy kreatywnej gry, ale jednak było widać że wiele robił aby rozruszać kolegów. Obecne ustawienie mu nie służy z dwóch powodów, nie dlatego że nie nadaje się na skrzydło (to inne zagadnienie) ale że jego głównym atutem jest gra kombinacyjna i zejście do środka oraz że schodząc do środka brakuje zawodnika który mógłby wypełniać skrzydło, więc brakuje pewnej opcji w rozegraniu. Brał się za rozgrywanie, dogrywał piłki do linii ataku z różnym skutkiem, jednak nie przeszedł obok spotkania. W defensywie był jednym z pierwszych który stosował pressing. Dużo biegał, jednak wciąż raził zbytnim wikłaniem się w dryblingi i niedokładnością.
Gra defensywna
14’ zablokowana wrzutka
23’ przechwyt na skrzydle
41’ nie blokuje wrzutki, groźna sytuacja
Gra ofensywna
25’ dobre podanie do Semedo
29’ drybling, przechodzi dwóch na trzecim się kończy, strata
44’ bardzo dobre napędzające akcję zgranie do Ivana
49’ zablokowany strzał
58’ dobry pomysł, ale złe podanie
69’ dobry rajd, ale ostro faulowany
71’ dobra gra wzajemna Coutinho-Messi, przed polem karnym Bilbao
8
Co tu komentować
Większość wychowanków Barcelony by tak samo powiedziała. Że Real to wielki zespół, ale najlepiej aby przegrywał wszystko. Jakby Pique czy Xavi tak nie sądzili. Jedyny pstryczek w stronę Barcy to o podwieszonej siatce bezpieczeństwa. A o Messim że chciałby aby był na emeryturze to szacun, że widząc tak wielkiego gracza w druzynie przeciwnej, wie że Real za duzo nie zwojuje do momentu aż Leo będzie grał w Barcy.
A tu, że śmieć, że nóz w kieszeni się otwiera, łeb, pachołek, bałwan... po co to?
Powiedział to co każdy cule myśli o Realu.
4
Po prostu licznik jest resetowany co 24 godziny. I wtedy widocznie jak nie ma poleceń to są najnowsze komentarze :)
0
Ja pytam.
Nie widzę aby wjechał mu w nogi.
"Trochę dorabiasz,ponieważ wszyscy robiąc wślizgi i wpadają na kogoś to go faulują ,tym bardziej gdy nie dotknęli piłki a tu tak było".
Nie zawsze robi się wślizg aby wjechać komuś w nogi, albo aby wybić piłkę, czasem po prostu robi się wślizg blokujac ewentualne podanie. 4 dni temu z Realem, Semedo zrobił podobnie z drugiej strony, "nawinał" Ramosa który pojechał podobnie po trawie wślizgiem.
Po prostu pytam. Jednak nie widzę aby wjechał mu w nogi - napisz którą częścią ciała mu wjechał?
0
??
W ofensywie był najwyżej dobry.
Z Realem
Akcje ofensywne
10’ udzial w akcji ofensywnej, jest faulowany
16’ – dobry drybling, mija Viniciusa ale fatalnie podaje do Suareza
29’zle dogranie do Malcoma
38 – dobre przejście z defensywy do ofensywy, po niezłym biegu dogrywa do Suareza który traci
51- - złe podanie Semedo do Suareza
64 - dobra pilka na skrzydło do Vidala
83 – dobra akcja Leo-Nelson-Leo, Semedo dobrze wchodzi w pole karne i nawija Ramosa, potem niedokładnie dogrywa do Leo (Leo dostaje piłke po rykoszecie obrońcy), Suarez był lepiej ustawiony.
I to wszystko w ofensywie.
Akurat z Realem lepiej zagrał w defensywie niż w ofensywie.
0
To napewno zrobię, nie wiem czy w formie zestawienia obu czy po prostu jako opis i ocena pod artykułem ocenowym.
Możesz mieć swoje zdanie, W ofensywie dośc podobine, pokazywali się ale bez wymiernych konkretów, w defensywie akurat wczoraj Roberto był duzo lepszy.
0
"Mi na przykład bardziej podobał się Semedo w poprzednim meczu, ale to bardziej za ogólne wrażenie, niż za poszczególne zachowania i zagrania, ponieważ skupiałem się na meczu, a nie wymienionej dwójce".
W poprzednim tzn. którym ??
2
KOmentatorzy na eleven wchodza na fcbarca. Czytaja na antenie wszystkie newsy ze strony, nie musisz czytać newsów w dniu meczu, oni je przeczytają. I jeszcze posiłkuja sie komentarzami. Po przedostatnim meczu wszystkie znane mi portale piłkarskie, statystyczne i główne dzienniki sportowe przyznały za przedostatni mecz MotM Pique, a jedynie użytkownicy na tym portalu dali ten tytuł Semedo. Na antanie oczywiście powiedzieli że Semedo według wielu był MVP przedostatniego spotkania (według wielu czyli według użytkowników tej strony). Oni przygotowujac sie do spotkania czytają wszelkie komentarze. Jechali po Gomesie mimo, że były spotkania w których grał dobrze, ale jak rambla go jechała to oni także, to rambla wyznacza kogo oni będa doceniać w meczu a kogo nie. Obejrzyj jeszcze raz spotkanie i ile razy i jak wypowiadali sie o Semedo i Roberto. Jak Roberto sie dobrze ustawił i zablokował grozny strzał to powiedzieli "że szczęśliwie mu się udało".
Wystarczy poczytać komentarze na rambli i będziesz wiedział co powiedza w studiu :)
0
Teraz jest podobnie, tylko schodząc do pomocy zagęszcza pomoc a nie ma nominalnego skrzydłowego, więc jego gra nie jest juz taka wertykalna, nie ma z kim grać na lewej stronie, czeka aż boczny go obiegnie :)
0
Może masz rację, ale dlaczego tak uważasz ??
Cou nie gra jako skrzydłowy, co widac po heatmapach, i po poruszaniu się po boisku. Skoro nie gra jak typowy skrzydłowy, bo tam wchodzi głównie Alba, albo inny boczny obrońca, to schodzi bliżej środka i niżej właśnie na pozycję Iniesty, oczywiście z Neymarem to troszkę inaczej wyglądało, ale obecna pozycja Cou zbytnio nie odbiega od Don Andresa :))
0
Dalej mi nie wytłumaczyłeś. jeżeli wpadnę na Ciebie i się wywrócę to też jest problem który z nas faulował? Nie twierdzę, że nie było faulu, ale chciałbym abys mi wytłumaczył na czym on polegał. Obrońca nie wjechał Semedo w nogi, bo zrobił wślizg w pewnej odległości od Semedo.
0
Dembele powinien wejśc trochę w buty Eto'o, ale trzeba by było zmienic pewne ustawienia, ale to juz dywagacje na inny wątek.
0
Odniesieniem jest Semedo.
"skoro piłka była na lewo od NIEGO..."
MOże w to nie uwierzysz ale wiem która to jest prawa strona Semedo to ta gdzie ma prawa rękę i lewa strona Semedo, to ta z jego lewą ręką.
Ktoś z nas nie rozróznia po której stronie człowiek ma którą rękę. Ale zostawmy to i skończmy wątek. Zadałem pytanie, nie doczekałem się odpowiedzi. Ale ja to zostawiam.
pozdrawiam
0
hmmmm, jesli mu tak wróżysz to z takiej wróżby miałby blisko do pozycji Fabregasa :))
3
Magia Iniesty polegała na tym że potrafił zarówno zagrać niekonwencjonalnie, uwolnić się spod presingu i właśnie na odejściu od przeciwnika. Tego ostatniego najbardziej brakuje Coutinho, ale jednak nawet same liczby Coutinho nie daja podstaw do bardzo nieprzychylnych komentarzy.
0
"skoro piłka była na lewo od niego, przy linii bocznej, przeciwnik także",
Wydawało mi się, że przeciwnik był z prawej od strony bramki.
Już wiem wszystko, więcej nie musisz tłumaczyć :))
13
Coutinho, ach coutinho, ile ludzi Cię sprzedało juz w tym roku, ile zwyzywało a ile stwierdziło że Barcelona to za wysokie progi i że psychicznie jesteś jak drugi Gomes (nie będę pisał który użytkownik to napisał dostając za to grubo ponad 100 poleceń).
Coutinho przyszedł do Barcelony w zamyśle jako zastępca Don Andresa. Sam przez kilka miesięcy miałem obiekcje co do tego transferu i przyznam, że dalej mam. Głównie jednak to cena – najdroższy kupiony piłkarz Barcelony (Messi był najdroższy (jednorazowa premia za przedłużenie kontraktu :)). Oczywiście statystyki nie grają, ale jak często mówię drużyna aby wygrać musi statystycznie strzelić jednego gola więcej od przeciwników. Jak porównanie do Iniesty? Andres w ostatnich 4 sezonach zgromadził w lidze 3 bramki i 6 asyst a Coutinho w rok gry 12 bramek i 7 asyst. Porównanie wykazuje ogromną przewagę Brazylijczyka, jednak tak kolorowo nie jest. Moim zdaniem Coutinho ma wiele zalet i kilka wad, jednak nie zasługuje ani na hejty ani na obarczanie go winą za wszelkie wyniki drużyny. Obserwowałem jego grę w ostatnich spotkaniach i jakie spostrzeżenia. Coutinho poprawił względem Liverpoolu grę w defensywie, wraca i pomaga w destrukcji, często jest pierwszym który stosuje pressing. W ofensywie nie sprawdza się na skrzydle i tam nie gra – to że na papierze często jest 4-3-3 to nie za dużo znaczy bo tak samo Messi nie jest typowym skrzydłowym, tylko obaj cofają się do rozegrania, gdzie wymieniają podania, a na skrzydła wchodzą wahadłowi. Brazylijczyk wschodzi z boku do środka i tam próbuje cos skonstruować. Cou sprawdza się w grze kombinacyjnej, dobrze rozgrywa, podaje na małych przestrzeniach, dostrzega zarówno Messiego i Suareza jak i Semedo, Albę czy Roberto. Naprawdę dużo biega, pokazuje się do gry wyciąga obrońców i potrafi dobrze zgrać piłkę. Więc, w czym szkopuł – z jednej strony w ostatnim czasie nie przekłada się to na wyniki (drużyny i dorobek indywidualny) z drugiej irytują straty, niedokładności i zbędny drybling. Coutinho tym się różni moim zdaniem od Iniesty, że Andres miał odejście od przeciwnika, minął jednego, drugiego i gnał na bramkę, Coutinho minie jednego, drugiego i... czeka aż będzie ten trzeci który mu piłkę zabierze. Cou nie jest szybkim zawodnikiem, nie oczekujmy od niego rajdów a’la Dembele bo się ich nie doczekamy, oczekujmy że będzie dobrymi podaniami rozpędzał drużynę. Tylko w ostatnich spotkaniach obrona przeciwników była ustawiona 5-4-1 a w barcelonie nie było nikogo kto by wbiegał zza linię obrońców. Messi schodzi do pomocy, Suareza gra tyłem do bramki, komu więc Cou miał zagrywać? Więc jedynym wyjściem było bicie głową w mur przez środek, co nie dawało rezultatów. Jak na razie mnie Coutinho nie przekonuje, ale daleki jestem od sprzedaży czy wyzwisk, Dembele odpalił to czemu Brazylijczyk by znów nie miał.
Pozostaje kwestia przyszłego sezonu, co do pomocy (Busquets-Rakitić -de Jong-Arthur-Coutinho, Dembele-Messi-Suarez (juz jest o dwóch za dużo). Jak to poukładać aby z każdego zawodnika wycisnąc maksimum? Od tego jest trener.
0
Co oznacza "ostatni raz" ??
I czemu "interpretację" napisałes w cudzysłowie ?
1
Tylko czy to był wjazd na nogi czy wslizg który miał na celu zablokowanie ewentualnego podania i był obok Semedo? Nelson wycofał sobie piłkę do tyłu i podobnie jak ostatnio z Ramosem zamiast go nawinąć zrobił te dwa kroki nie w kierunku piłki (która sobie wycofał) ale w kierunku już leżącego przeciwnika i szukał kontaktu z nim? Nie wiem, tylko pytam?
1
To akuratnie było żartobliwe odniesienie do cytatu z filmu Fight Club (Podziemny Krąg) :))
Pierwsza zasada klubu walki to nie rozmawiać o klubie walki.
Druga zasada klubu walki to nie rozmawiać o klubie walki.
Pozdro i luzik :))
0
hmmmm, więcej poświęciłeś mi na wytłumaczenie karnego Roberto niż tej sytuacji. Dalej nic nie wiem :))
1
Akurat w tym meczu Roberto zagrał lepiej.
Twoim zdaniem karny sie należał, moim to kwestia dysusyjna.
1
Przeczytaj regulamin.
Zaraz ten wpis zostanie usuniety a Ty dostaniesz krótkiego bana.
Pierwsza zasada moderacji fcbarca to nie rozmawiać o moderacji fcbarca
Druga zasada moderacji fcbarca to nie rozmawiać o moderacji fcbarca
Pisz normalnie, a nie skarż się, że coś usunięto, widocznie były tego powody, pisanie i dopytywanie się publiczne o co, za co i dlaczego jest bez sensu i jak mówię, lepiej olej to, lub napisz na pw do moderacji o co poszło.
Jeśli czujesz się prześladowany przez redakcję tej strony, to zawsze można poprosić o azyl na madryckiej stronie ;)
15
Ja tu upatruje tez inne powody braku sytuacji. Juz nie chodzi o kreacje pomocy, bo aby była kreacja to trzeba znaleźc tego do którego mozna dograć. Suarez gra tyłem do bramki, Cou cofa sie do pomocy, Leo siedzi w pomocy w każdej akcji, jedynie gdzieś wychodza boczni obrońcy. Kto miał dostawać te piłki ? Obserwowałem mecz i nie ma ruchu z przodu, nic - stoją i grają w dziada.
0
Odbiór zgoda, na 30 metrze przed bramką Bilbao.
0
Chodzi o sytuację w 65' uważam, że mogł podejść do zawodnika Bilbao, który sobie ustawił piłkę na właśnie takie zagranie lewą nogą, Nelson stał z 4 metry i tylko sie przyglądał. Nawet gdyby nie było zagrania wszerz boiska to mogła być wrzutka bo Nelson w żaden sposób nie przeszkadzał Yarayowi.
0
12' Semedo faulowany w akcji ofensywnej
20' dobre wejście na skrzydło, ale zwolnił akcje
23' dobre wejście na skrzydło, dobre podanie do Suareza ale ten strata
26' dobre wejście na skrzydło (akcja z poprzeczką Leo)
31' wejście na skrzydło, dobra piłka od Ivana, ale nie opanował
42' dobre wejście na skrzydło, niedokładne podanie do Leo
51' faul na Semedo na połowie przeciwnika
59' dobra piłka Semedo na skrzydło do Suareza ale ten strata
Narazie do 60' zrobiłem :)
Nie mozna powiedziec że nie był aktywny, że się nie pokazywał, kilka dobrych wejść zaliczył. W porównaniu do defensywy to ofensywa była na lepszym poziomie :) To, że prawa strona grała lepiej to było widać, tylko to nieliczni widzą :)))