pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
A który kraj posiada tłumy islamistów z Kalifatu i ile to tłum?
1
Podobno wiedzą skąd wezmą pieniądze na wszelkie obietnice, a jak nie to zawsze mogą sobie dodrukować. A jeśli chodzi o Barcelonę to ona ma kase lub zawsze może wziąć kredyt tylko blokują to jej wewnętrzne przepisy wprowadzone przez Bartomeu.
1
jak będzie co jeszcze zbierać :-)
2
Napisałem jedno zdanie o PO tutaj i nie było ono pozytywne. ("że to lenie").
Lata 2005-2007 pamietam dobrze, Polska straciła na wszystkich frontach, nie mówiąc już o kwestiach bezpieczeństwa. Oni szczuli jednych na drugich, śledzili każdego kto nie był z nimi, szukali haków na innych jak nie znajdywali to sami je produkowali. Rząd upadl bo Lepper się nie dał, a wyszły taśmy na których Lipiński pieniądzmi podatnika (sejmu) chce przekupić posłów samoobrony aby przeszli do PISu plus to co mówisz - sfingowanie operacji specjalnej przeciwko wicepremierowi własnego rządu.
3
Pamiętam rządy 2005-2007. Teraz widzę to samo. Zawlaszczanie państwa i władzy. Zmiana regulaminu Sejmu, zmiana regulaminu komisji ds służb specjalnych, przymiarki i projekt przejęcia trybunału konstytucyjnego, przestępca skazany za nadużycia władzy zostaje ministrem resortu siłowego. Ale to temat na ramble a nie tutaj. A będzie coraz gorzej.
28
Oby nie, bo to by oznaczało że po leniach przyjdą szkodniki.
3
Oprócz tego, że ogólnie nie ma kasy to chodzi o wewnętrzne przepisy wprowadzone przez bartomeu, że klub przez dwa lata z rzędu musi miec odpowiedni stosunek pomiędzy wydatkami, przychodami i zadłużeniem. sam na siebie założył taki kaganiec, jeśli tego by nie było zarząd musiałby sie podać do dymisji.
2
Tu nie chodzi o sądzenie co słuszne czy nie, tylko o zwykłą przyzwoitość, nawet nie o sztuczna empatię, po prostu zwykły takt.
27
Po co trollujesz ??
Chyba ta ironia bądź co bądź nie na miejscu.
1
A zakładasz że to był zamach?
1
Ja na informatycznych sprawach az tak dobrze sie nie znam, jedynie wątpię aby ktos kto organizuje zamach na 100 osób i w to zaangażowane sa sluzby conajmniej trzech państw, setki osób, wszystko jest dopracowane idealnie i zostaje wysłana informacja o katastrofie i orędzie juz gotowe na prawie 5 godzin przed katastrofą. Uważasz, że byliby to idioci?
Ja znalazłem takie wytłumaczenia:
Jeśli wstawimy w polu 'rozpocznij publikację' czas na kilka godzin, dni, tygodni później - publikacja rozpocznie się w wyznaczonym czasie, nie mniej data publikacji, o ile tego nie zmienimy w odpowiednim polu, będzie datą... rozpoczęcia tworzenia arta. Tak jest w joomli, mambo, phpnuke, md-pro i wielu, wielu innych systemach CMS. Różnica niekiedy jest taka, że zamiast czasu rozpoczęcia tworzenia, jest wstawiany czas... utworzenia go.
Tu również jest popełniany błąd daty publikacji.
Jak by nie patrzył w tym wypadku widzę 2 możliwości: człowiek przygotowujący ten i inne artykuły pomylił się. Artykuł powstał np 12 kwietnia czyli 2 dni później. Takie opóźnienie było nie do przyjęcia. Chciał 'przypunktować' i 12 kwietnia ustawił datę publikacji na 10 kwietnia. Niestety, nie pomyślał o godzinie, którą też należało zmienić.
O nadpisaniu pliku mówiłem o czyms innym nie o katastrofie, np. zaczynasz pisać artykuł na jakis dowolny temat który nie jest bardzo istotny i nagle zdarzyła sie katastrofa która jest głównym newsem i po prostu usuwasz jeden tekst w dokumencie i wklejasz drugi, tekst się zmienia data już nie.
1
Przesłuchałem ten filmik i wystarczy zadać pytanie czy ktokolwiek widział ten wpis przed zamachem i jak rozumiem nikt sie nie zgłosił. Jest wiele możliwości i dziwne że Komisja Macierewicza by sie tym nie zainteresowała i nikt nie zgłosił tego do prokuratury.
Jest wiele prostych możliwości wytłumaczenia, od stref czasowych po nadpisanie pliku już przygotowanego wcześniej i zmienionego w ostatniej chwili.
Pokażę Ci przyklad
http://www.fcbarca.com/65709-aktualizacja-kontuzja-rafinhi.html
Wytłumacz mi jak ukazał sie artykuł który w swojej treści ma wiadomości które wydarzyły sie dopiero po 8 minutach. czas artykułu 00;20, czas dodania tekstu dodatkowego 00;28 ale czas podstawowego tekstu sie nie zmienił.
1
W tym linku jest. Jak widzisz odpowiadam tylko za swoje zdanie.
1
Możesz mi to gdzieś pokazać, że o 6.41 w Polsce podano info o katastrofie i wypowiedź Komorowskiego?
5
Taki jestem, samodzielnie myslący, czasem lepiej czasem gorzej ale zawsze samodzielnie.
Ja słuchałem jego wypowiedzi i mam tylko jedno pytanie skąd wziął dane iz Kopacz chciała sprowadzić SETKI TYSIĘCY imigrantów do Polski?
3
Średnio mądrze, poza tym na kilka tematów fatalnie interpretuje a w kilku po prostu kłamie.
1
Dobranoc wyśpij się :-)
1
Wszystko jest jasne, tylko jest jedna grupa która nie potrafi się pogodzić z ustaleniami, dlatego dopasowuje dowody pod teorię.
1
Gdyby ustalenie były naciągane to wielu ekspertów wypowiedziałoby się na ten temat. Tutaj jednak jest wszystko jasne.
1
Nikt oprócz komisji Macierewicza nie podważył ich raportu, a w komisji Macierewicza nie było nikogo zajmującego się katastrofami lotniczymi.
1
To wskaż słabe punkty ich badań, jakich procedur nie przeprowadzili do końca? Ich ustalenia podważają jedynie spece od Macierewicza którzy zostali wezwani do prokuratury, która stwierdziła, że jak maja jakies dowody lub teorie to prokuratura ich wysłucha i Ci niby spece się ośmieszyli i kłamali że mają jakieś nowe informacje.
2
Zbadali wark, zbadali czarne skrzynki, zbadali rozmowy na wieży, zbadali kwestię doboru kadry i wyszkolenia, zbadali kwestie warunków atmosferycznych i komunikatów. Co mieli jeszcze zrobić ?
2
A może nie ma nic do ukrycia a robi to bo to rozgrywka z Polską? kwestia wraku stała się w pewien sposób kwestia polityczną nie związana z ustaleniem przyczyn tragedii?
Prawda polskiej prokuratury i polskiej komisji ds. badania wypadków lotniczych której nikt nie podważył.
3
Zginął prezydent nie rząd a prawda o katastrofie jest znana, chyba że ktoś chce wierzyć w teorie spiskowe ministra obrony narodowej o sztucznych mgłach, bombach próżniowych i innych rewelacjach pseudo-naukowych.
2
:-) :-) :-)
pax ma wszystko i wszystkich
:-) :-) :-)
1
Przepraszam, trochę mnie nie było, ale ze względu na Francję miałem więcej pracy.
Trochę ta dygresja o tej liczbie nazwisk mi przeszkadza, bo nie wszystko da się podpasować. Powiem tak, Ty w tym przypadku podajesz 7 błędów i ze względu na te błędy chcesz obniżyć ocenę, więc ja mówię pokaż te błędy. Pokazałeś błędy i nijak z nich siedmiu nie wynika. Ja już tutaj z 2-3 razy proponowałem abyśmy je merytorycznie przedyskutowali, Ty wciąż od tej dyskusji uciekasz. Piszesz że uogólniam ("skoro tam się myliłeś, to tu też nie masz racji") to mamy szanse wreszcie tą kwestię wyjaśnić. Już w tamtej dyskusji wciągałem dłoń na zgodę pisząc życzliwe słowa o squawce, że poznałem ją dzięki Tobie.
„Wymagając standardów zacznij od tego, że samemu je stosujesz. Potem porozmawiamy o ocenie ich naruszania u drugiej strony”. Wydaje mi się, że robisz wszystko aby uciec od tamtej dyskusji. Ja chciałem wrócić do niej i omówić merytorycznie kwestie sportowe. Ty wciąż piszesz o bluzgach, popatrz na ten wątek, gdzie ja Cie tu obraziłem. Głównie nie rozumiesz różnicy pomiędzy krytykowaniem osoby a krytykowaniem jej poglądów.
„Kto z nas dwóch wciąż wraca do tego, jak to jest krzywdzony, jak to agresywni są inni ?” Zauważ, że ten wątek jest jednym wielkim pouczeniem mnie, a ja jedynie proszę o merytoryczny powrót do dyskusji na tematy sportowe, Ty mnie obrażasz ja Ciebie nie. Ja zwracam Ci na to uwagę, Ty masz pretensje że robię z siebie pokrzywdzonego.
Co do Twojej chronologii to doskonale wiesz że kilku punktów zabrakło (np. sądu kapturowego z innymi osobami nade mną).
To robimy nowe otwarcie i analizujemy pozostałe 6 punktów. W porządku? Jest 6 dni do meczu więc czasu mamy aż nadto.
3
Francja nie do końca panuje nad sytuacją bo ma za dużo imigrantów i za dużo Francuzów algierskiego, marokańskiego, libijskiego czy tunezyjskiego pochodzenia. Nie są w stanie pilnować nowych i jednocześnie patrzeć czy "rodzimi" muzułmanie nie szukają kontaktów. U nas takiego problemu nie ma.
5
Powiedziałem RACZEJ, jednak jesteśmy dość dobrze chronieni, służby dobrze działają, nie jesteśmy atrakcyjnym celem dla terrorystów, nie jesteśmy uwikłani w żaden konflikt itd... Nigdy nie ma 100% pewności, ale spokojnie można powiedzieć że raczej nic nam nie grozi.
4
On mieszkał od 7 lat w Norwegii i stamtąd pojechał do Syrii, potem wrócił do Norwegii tam został zatrzymany a w Polsce został ponownie zatrzymany.
W Polsce nie ma zaplecza terrorystycznego, więc zamachy raczej nam nie grożą, ale co innego punkt przerzutowy ochotników do Syrii, już 3 takie miejsca w tym roku zostały zlokalizowane.
1
To jest przykład na agresję i przemoc uczniów (imigrantów) czy na szwedzki system oświaty?