pax

5

Cieszy świetna gra Neymara i Suareza, jednak znając Messiego i pamiętając co wyczyniał po kontuzji od stycznia 2014r. spokojny jestem o Pichichi.
Messi to Messi - Capo di tutti capi wśród zawodników ofensywnych.

pax

1

Potrzebny zarys pełna zgoda, z genezy to trochę mało, szczególnie w kwestii autonomii czy niepodległości, ale o tym było w innych artykułach, więc było to wyjaśniane.
Mi się podoba podjęcie samej kwestii tej tematyki. Potrzebne jak napisałeś a nie podejmowane, podoba mi się też zaprezentowanie stosunku partii politycznych do niepodległości. Troszkę mało jak dla mnie albo zbyt mało przekonująco zaprezentowano tą politykę UEFA, która miałaby reagować dopiero wtedy na demonstracje polityczne gdy zyskują one poparcie w społeczności.

pax

1

Bardzo fajny tekst :-)

pax

5

wiem o co Ci chodzi i o który news i o którą wypowiedz Lucho Ci chodzi.

jak na razie nie wiadomo jak z powrotem Leo, więc spekulacje gazet to normalność.

Co jeśli gazeta podała taką informację bo miala np. przeciek z sztabu medycznego, albo to była jakaś zaplanowana akcja dezinformacyjna przed Klasykiem, może to wnioski po nie powołaniu Leo na mecze reprezentacji. Tak jak gazeta, my tez możemy spekulować skąd ta a nie inna informacja.

Po prostu nie widzę tutaj sytuacji aby gazeta robiła we własne gniazdo.

pax

1

A kto powiedział, że go nie lubię?

Jesteś w stanie napisać o co Ci chodzi?

pax

4

Na razie nie wiadomo czy zagra. Dopiero zaczyna rozruch po kontuzji. Inna sprawa ze chce zagrać, Messi to taki typ człowieka że i o kulach chciałby zagrać. Co innego Leo a co innego sztab medyczny. W 2006 miał nauczkę gdy zerwał mięsień dwugłowy. Nie doczytałem tu informacji, ze Messi na pewno zagra, która to gazeta podała?

pax

3

Trochę nie rozumiem dlaczego tyle osób siadło na Ciebie. Wyraziłeś pogląd, że Busquets jest bardzo dobry, że jest jednym z ważniejszych zawodników, że Mascherano jest słabszy na DP ale niewiele i że grę ciągnie Messi, Iniesta i Neymar a ostatnie zwycięstwa to zasługa Neya i Suareza. Ani nie obraziłeś Busiego ani go nie nie doceniłeś, wyraziłeś swój pogląd. A obrażania Ciebie w tym przypadku w ogóle nie rozumiem.

pax

1

A kto powiedział, że go lubię?

pax

0

Druga, gorsza część osobowości? Może wystarczy nie pisać o małostkowości czy prostactwie jeśli ktoś na swój sposób zinterpretuje tekst który można na różne sposoby interpretować, każdy ma do tego prawi. Wystarczy go poprawić. To nie kwestia czyjeś osobowości a jedynie czyjeś kultury.

pax

4

Alves z wąsem ala Małysz lub Pedro, ważne że w szczytnym celu. Hejty i tak będą ale cel najważniejszy. Pomysł może komiczny ale w tym przypadku ważne aby o tym mówić.

pax

2

W 2013/2014 Barcelona zdobyła superpuchar Hiszpanii.

pax

2

Może dlatego, że nikogo nie przedryblował.

pax

1

Dlaczego ? Obecnie to najlepszy boczny obrońca jakiego mamy.

pax

0

Skomentowałeś news, ja skomentowałem Twój komentarz dotyczący tego newsa i tyle. W newsie było o dostosowaniu gry do Messiego (nie pod Messiego), Ty napisałeś o podporządkowaniu. Tylko to skomentowałem wyrażając swoja opinię, gdzie sam napisałeś że tekst można interpretować na kilka sposobów i ja tak skomentowałem. Zamiast napisać, że chodzi o taką czy inną interpretację tekstu, wolałeś połowę swojego tekstu poświęcić mojej osobie. Ja swój komentarz pisałem jako przypuszczenie- wydaje mi się a nie że jestem pewien. Czytaj ze zrozumieniem.
Nie wiem gdzie się rąbnąłem jak napisałeś, skoro skomentowałem jedynie to co było napisane i to jako przypuszczeni, Ty natomiast używasz zwrotów kategorycznych (np."jak zawsze").
Ja nie będę pisał niczego obraźliwego, cynicznego czy ironicznego, nie mój poziom, wytłumacz tylko co tu jest żenująco małostkowego?

pax

2

Każdy ma prawo do subiektywnego oceniania, nie mi oceniać innych oceny, jedynie zwróciłem uwagę że nie podano o ile ocena została obniżona.

pax

2

A może o pół stopnia a nie o cały?

pax

1

Mało pojętny jestem. Proszę wytłumacz mi

pax

2

Pewnie teraz go będą dissować za tą pseudo-gangsterkę jak EasyE kiedyś Dr.Dre.


(W Polsce Peja dissował Liroya)
Dla mnie taki dziecinny lans dla chłopaków z dzielnicy, z tego widocznie sie nie wyrasta.

pax

4

Nie zrozumiałeś wydaje mi się komentarza, przynajmniej takie mam ja odczucia, że Neymarowi chodziło o coś całkiem innego. Nie chodziło, że zgodził się podporządkować się Messiemu, ale że (wobec nieobecności Leo) dostosował swoją grę do gry Messiego. Stał się liderem zespołu i zaczął brac na siebie odpowiedzialność tak jak zawsze robił to Leo. Zespół potrzebował lidera i on się do tego dostosował.

pax

1

Ja gdzieś czytałem, że starzy znajomi go namówili, tak czy inaczej jak będzie winny to będą niezłe jaja. Wątpię aby chciał to dla siebie, on miesięcznie zarabia z 7 razy więcej, więc po co by ryzykował.

pax

2

Co do Alvesa i Alby. Mi nigdy nie chodziło aby pokazać że jeden jest lepszy od drugiego czy ogólnie stosując uogólnienia, Tylko aby pokazać jak niesprawiedliwie jest oceniany jeden względem drugiego.
Dlatego jak widzisz mecz z Getafe i widzisz jaka jest ocena userów (Alves drugi najgorszy a był przez długi czas najgorszy) i jakie szły wyzwiska w trakcie meczu a potem oglądasz mecz drugi raz i widzisz że sytuacja była inna to sie zastanawiasz skąd to sie bierze. Ja z tym walczę, I nie jest tak, że walcze tylko o Alvesa.
Jak coś widzę co w stosunku do obojętnego gracza Barcelony jest według mnie czyms niesprawiedliwym wtedy reaguję, może nie zawsze ale staram się i to nawet wtedy gdy wzbudza to kolejna falę niechęci czy znalezienia się "na cenzurowanym".

http://www.fcbarca.com/66190-douglas-cieplo-przywitany-przez-camp-nou,dyskusja-4035534.html

pax

45

Nie wiem czy winny czy nie, ale jakoś skojarzyło mi się jedno zdanie Zlatana:
"Możesz wyciągnąć człowieka z getta, ale nigdy getto z człowieka"

pax

3

Cieszy, że Neymar widzi taki wzór do naśladowania w Messim, jak Leo swego czasu w Ronaldinho.

pax

1

Możesz przybliżyć co masz na myśli bo nie za bardzo rozumiem o co Ci chodzi?

pax

1

LoL wez człowieku się uspokoj gdzie ja temu zaprzeczam lub tak twierdzę???

pax

3

Po pierwsze jest różnica jest między adminem a redaktorem po drugie to przedruk z katalońskiego Sportu, więc spokojnie, nie każdy news musi dotykać informacji wagi państwowej.

pax

1

Czekaj, tylko sobie zapiszę ten neologizm :-)

pax

2

Alves jest żałosny.....
Alves ale ty żałosny jesteś.....
Alves weź już skończ to pajacowanie.. wystarczająco wstydu już narobiłeś.....
Skończyłby Pajacować.....

pax

2

Nie potrafię tego rozgryźć - taka hybryda Rasiaka Van Nistelrooya i Gerda Mullera, istny dr Jackyll i mr. Hyde.

pax

11

Pytanko do redakcji
Będziecie aktualizować oceny w profilach zawodników tak jak było w ubiegłym sezonie i prezentować je w formie wykresu? I czy podawane tam statystyki będą tylko zbiorcze, czy osobno będą te dotyczące aktualnego sezonu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?