pax

3

Alves miał wrzutkę do kibiców ??

Do kibiców w tym spotkaniu miał Alba i Rakitic, podaj w której minucie Alves miał wrzutkę do kibiców.

pax

2

Uważasz że miał najsłabsze wrzutki w tym meczu?

pax

3

Do Jordiego nie można miec pretensji o nie strzelanie w sytuacji sam na sam? To po co wychodzi do takich piłek, po to aby mu zagrywali i aby go tłumaczyć że nie jest napastnikiem?
Lepsze wrzutki? Wrzutki miał dużo gorsze od Alvesa, zarówno w kwestii ewentualnego zagrożenia, celności czy po prostu efektywności, Alvesa wrzutki nie miały pustych przelotow, Alba raz wrzucił do nikogo na pustą przestrzeń a raz ponad bramką. W defensywie zagrał duzo gorzej - był 5 krotnie objeżdżany przy próbiach odbioru, Alves tylko raz. To były słabe zawody Jordiego.

pax

2

No merytoryczna odpowiedz, zagiąłeś mnie argumentami a tak na poważnie w którym aspekcie gry grał lepiej?

pax

4

Akuratnie to było zamierzona kwestia z kolorem skóry.

Krytyczne komentarze o Alvesie nie mają takiego poziomu jak krytyczne uwagi wobec innych. Jemu zarzucane sa rzeczy które nie maja miejsca, praktycznie tylko on był zawsze wyzywany. Inni byli krytykowani (Pique, Busquets, Roberto, Pedro), ale takiej fali nienawiści jaka była na serwisie wobec Alvesa nie miał żaden inny zawodnik.
Tu nie chodzi w moim komentarzu, ze piszę że zagrał świetne spotkanie, bo nie zagrał, raczej staram sie znaleźć odpowiedź dlaczego większość sądzi że zagrał najgorzej. Alba nie ma formy od stycznia i nigdy nie było na jego temat takiej nagonki.

pax

2

Gdzie byla solidność Alby? W ofensywie - fatalne wrzutki, zmarnowanie sytuacji sam na sam i podania nie w tempo, w defensywie objeżdżany i ze stratami na własnej połowie.

pax

11

Powoli zastanawiam się nad fenomenem hejtu na Alvesa. Przekleństwa, wyzwiska, kłamstwa na jego temat, przypisywanie rzeczy które nie miały miejsca na boisku. Rozumiem, że wielu nie porywa jego gra, każdy ma prawo do swojej opinii. Tylko zastanawiam się nad całym fenomenem zjawiska. Przez cały mecz Alves niemiłosiernie krytykowany, czy wyzywany, pisane bzdury o wrzutkach w trybuny itd… Może dlatego że jest czarny a u nas wiadomo społeczeństwo ostatnio ma tendencje bardzie prawicowe. Po prostu zastanawiam się nad fenomenem. Wrzutki w trybuny miał w tym meczu Rakitic i Alba ale na forum pisano tylko o wrzutkach Alvesa w trybuny, hmmm. Pisano o jego fatalnej obronie mimo że był tylko raz objechany przy próbie odbioru, Alba objeżdżany był 5-krotnie, ale to Alves grał źle w obronie a nie Alba, hmmm. To, że gdy niby bronie Alvesa jestem wyzywany to się przyzwyczaiłem, jednak reaguje wtedy gdy po prostu widze kłamstwa. Patrzę na oceny Alves najgorszym zawodnikiem spotkania według userów, w sumie normalka, przecież jest czarny i do tego je banany.

pax

5

A czy ja go bronię za wszelką cenę? Przy kłamstwach na jego temat, pytam o szczegóły i wtedy kończy sie przeważnie rozmowa. Co tu takiego napisałem? "Że nie był najgorszy"? i to jest ta jego wielka obrona?

Jest najbardziej obrażanym zawodnikiem na tym serwisie, równiez pod tym spotkaniem, wystarczy przeczytać komentarze, mimo że nie był najgorszy.

pax

3

W obronie gral dzisiaj dobrze, chociaż grał jako bardzo wysuniety. Co do ofensywy, nie miał wrzutek ponad bramka jak Rakitic czy Alba ani wrzutek z pustymi przelotami jak Alba, dobrą piłke wrzucił na głowę Roberto, a inne choć niecelne tez nie były najgorsze (wywalczone np. rzuty rożne), dobre mial klepki z Rakiticiem, dobry strzał z dość trudnej pozycji, niezłe przerzuty 3 na 3 ich skuteczność.

pax

1

Po prostu większość wie, że na Daniego można.
Pamiętam hejty na Daniego za mecz w którym nie zagrał, a były osoby które hejtowały z przyzwyczajenia :-)

pax

7

Nie był najgorszym zawodnikiem w meczu a tym bardziej w ofensywie.
Znowu moda się zaczyna, moment, juz daję polecenie.

pax

1

Alba zagrał bardzo slaby mecz

pax

1

Nie był to porywający mecz Daniego, ale w trybuny to raczej wrzutek nie miewa. Rakieta miał jedną w trybuny, jedną miał Alba ponad bramka i jedna z pustym przelotem, a reszta w pole karne z różnym skutkiem.

pax

1

Tutaj nie mozna pisać nic pozytywnego w kontekście Alvesa, przekonasz sie.

Tam była jednak bardziej wrzutka niz przerzut, może bardziej asystę Alvesa do Suareza z ostatniego sezonu?

pax

3

Dzisiaj na plus Sergio i Neymar
na minus głównie Alba i Munir

pax

1

Jeśli ktoś pisze że gra słabo to inny punkt widzenia, jak ktos pisze ze ma wrzutki w trybuny to kłamstwo.

pax

2

Coś na temat, czy tylko o mnie?

pax

1

Może po prostu fan Barcelony, którego bolą kłamstwa na temat jego graczy.

pax

3

Uwielbiam czytać te hejty na Alvesa. Pierwsza połowa niezła, dwie celne wrzutki w tym kluczowe podanie przy strzale Sergio, dwa bezpośrednie odbiory. Alba kompletnie nic nie gra objeżdżany przy każdej akcji, jego 4 wrzutki - wszystkie niecelne w tym ta gdzie kompletnie nikogo nie było. No ale Alves to Alves hejt mu się należy.

pax

1

Z wrzutkami jest róznie bo ciężko je jednoznacznie oceniać. Są celne to te które dotknie zawodnik własnej druzyny i niecelne, które dotknie obrońca, bramkarz lub wyjdzie poza linię boczną. Czasem świetna wrzutkę muśnie cudem obrońca wybijajac na rzut rożny, więc trudno tu oceniac jakośc wrzutek. Robiłem takie zastawienia w zeszłym sezonie to połowy sezonu. Teraz tak na szybko znalazłem zestawienie z pierwszych trzech miesięcy ubiegłego sezonu.

Alves

łącznie w tym sezonie

126 wrzutek, celnych 19, strzałów po wrzutkach 16, asyst 3

Celność 17%





Alba

Łącznie w sezonie

ilość 44, celnych 3, strzałów po wrzutkach 0, asyst po wrzutkach 0

Celność 6.5%



Żadna wrzutka Alvesa w tym sezonie z 126 nie przeleciała nad bramką.



W całym ubiegłym sezonie miał tylko jedna wrzutkę nad bramką.

pax

1

Celne to jedno a większość w trybuny to drugie.
Zareagowałem na kłamstwo.

pax

1

rozmawiamy o wrzutkach... komentuje kłamstwa na temat wrzutek, tyle, o jego blędach wielokrotnie sie wypowiadałem

pax

2

Możesz wyjaśnić? Czy tylko zbierasz polecenia?

pax

1

Przynajmniej nie kłamię na temat zawodników Barcelony.
Tak, tak, nie oglądam, nie analizuje i nie liczę statystyk po każdym meczu.

pax

1

Dlaczego obrońca Alvesa? Mam pozwalać na kłamstwa wypisywane na temat zawodników Barcelony?

pax

2

Nie kłam, to takie brzydkie. W zeszłym całym sezonie na prawie 300 wrzutek tylko jedna w trybuny, w tym meczu jak na razie dwie wrzutki i żadna w trybuny. Po co te kłamstwa? Dla poleceń ?

pax

5

Za 7 miesięcy kończy mu się kontrakt, więc przejście za darmo w czerwcu czy za 1-2 mln w zimie kwestia jest do zastanowienia. tylko czy jest na tyle dobry, aby być chociaż zmiennikiem dla kogoś z MSN?

pax

3

Pewnie plotka, a samo zainteresowanie jeśli jest to pewnie po tym jak wkręcał obrońców Barcelony szczególnie z Alby robiąc wiatrak. Dobry zwód, dobra zmiana tempa, przyśpieszenie i szybkość.

pax

1

Przyznam, że jak zauważyłeś ostatnio mniej udzielam się na forum, nie wszystko czytam, czasem przykleję się do jednego newsa i jego komentuję, ale nie mam za bardzo czasu śledzić komentarze, widziałeś że w tych dyskusjach o których pisałeś mnie tam nie było, nawet nie wiem o co chodziło. Nikogo nigdy nie bronię, a za kultura jestem u wszystkich, szczególnie u siebie bo już dawno by mnie nie było na tym serwisie. Na pewno wyrażenia kolegi również nie należą do kulturalnych.

pax

4

Spoko, i pax też czasem człowiek :-)
pzdr

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?