pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak delikatny, wysmakowany, wysublimowany i na poziomie to, ok :-)
Aby się tu wypowiedzieć na temat oceny bardzo dobrej minus dla Alby, musiałbym skomentować oceny redakcji, a tego nie robię od ponad 8 miesięcy a swoich nie wystawiłem, chociaż sam bym taką mniej-więcej dał.
Początek sezonu Alba miał lepszy, obecnie Alves jest w lepszej formie. To normalne.
18
100 asyst w La Liga Alvesa.
Czwarty który tego dokonał w historii i czwarty w klasyfikacji wszech-czasów . Messi, Xavi, Figo i Alves a potem długo długo nikt.
1. Messi 114
2. Xavi 109
3. Figo 107
4. Alves 100
5. Joaquín 72
6. Ibagaza 67
6. Iniesta 67
8. Ronaldo 65
8. Munitis 65
10. Guti 60
100
Alves 100 asyst w LaLiga.
2
Łącznie 100, dzisiaj wszedł do elitarnego grona
47
Gość nie chciał swego czasu dopuścić do rejestracji Messiego do gry w Barcelonie, miesiącami utrudniał tę kwestię.
2
taaaak, ten, chciałem do niedawna napisać felieton o historii fałszywej dziewiątki w Barcelonie w zestawieniu ze światową historią fałszywej dziewiątki, rozpoczynając od River Plate i właśnie Węgier.
13
Dzisiaj minęło 62 lata kiedy na boiskach europejskich po raz pierwszy a przynajmniej w sposób tak wyrazisty zastosowano taktykę z użyciem fałszywej dziewiątki. 25 listopada 1953r. odbył się jeden z najważniejszych spotkań w historii futbolu i to nie tylko z powodu fałszywej dziewiątki, ale również wyniku spotkania.
4
Dlatego świetną robotę zrobił Tommy robiąc filmik o Danim miesiąc temu.
1
Tylko musi pokazaxc że jest lepszy od Bravo, a po meczu z Realem jakoś nie sądzę aby był na to już na to gotów.
1
Ter Stegen ubiegly sezon miał dobry i nie był krytykowany, moze z 2-3 błędy przez cały sezon. Krytyka była jedynie na poczatku tego sezonu gdy zawalił 3-4 bramki - np. Bilbao, Levante, Roma. Jednak już się pozbierał i teraz pokazuje że warto go było sprowadzić, jednak trudno mu bedzie wygryźć Bravo.
2
To pierwsze nie powinno się wydarzyć a drugie owszem.Jak kazdego zawodnika któremu przytrafiają się błędy.
2
Balague jest najbardziej szczegółowa ale może sprawić trudność przy czytaniu i troszkę trąci negatywnym nastawieniem do Leo, co uwidacznia się jeszcze bardziej w jego innych książkach, poleciłbym na początek Caioli lub Traini, jak chcesz bardziej kwestie rodzinne to nie polecam Faccio (ale ksiązka w kwestiach sportowych dobra), Wojciechowski to późniejsze czasy i porównania do Maradony. W ramach kompilacji ciekawostek polecam na poczatek Żółtowska-Darska, lekka, niby dla młodzieży-ale pozytywnie zaskoczyła.
Caioli lub Traini lub Darska potem Balague, na koniec Faccio, Wojciechowski.
Uwierz w siebie to raczej książka o Leo słowami osób które go znają, jest jeszcze książeczka z serii 11 wspaniałych ale to raczej kompilacja sportowa
pozdrawiam
1
A co się działo? Był wyzywany czy krytykowany?
1
co to znaczy fajna? Krótka , długa, język przystępny, bardziej rodzinna i kwestie osobiste, bardziejm sportowe. Napisz czego wymagasz to polecę Ci konkretna, w Polsce jest 7 książek o Leo, więc wybiorę Ci pod Twoje wymagania :-)
1
NO wiem, chodziło mi o to co wysunął do wojewody.
2
To wiem, w miesiąc pójdzie na bruk, bo zadała pytanie o podstawy prawne decyzji ministra, na które nie był w stanie odpowiedzieć. Niej wiedziała że nie można zadawać pytań w swoim programie, tylko pozwolić na odczytanie obwieszczenia.
14
"Znajdowałeś się blisko odejścia… Całe szczęście, że zostałeś, prawda?
- Na szczęście dla wielu osób i na nieszczęście jeszcze większego grona ludzi".
Prawdziwe :-)
1
Rozmawiam tylko z twoim szefem.
2
Ja odwrotnie, choć też z musu, gdyby nie było innego wyboru. PO dla mnie to byli lenie i ciepłe kluchy którzy nie potrafili naprawić systemu ale PiS dla mnie niszczy Polskę.
1
Taki off-top :-) na temat obecnie miłościwie panującego. Ty o władzy i ja o władzy.
1
http://natemat.pl/162753,andrzej-duda-2015-vs-andrzej-duda-2011-media-przypominaja-wypowiedz-prezydenta-ws-ulaskawienia
2
Rozumiem, tak jak nie możesz zabronić uważania bojówek różańcowych za coś śmiesznego. Mają prawo protestować to niech protestują, dla mnie to śmieszne. Teraz wypowiedziałeś się o bojówkach, wcześniej pisałeś o teatrze i kwestiach wpływu ministerstwa na konkretny repertuar. Ponawiam te pytanie które wyżej napisałem.
2
Staram się żyć w zgodzie ze wszystkimi, nawet z Bagsikiem jakoś załagodziłem. Próbowałem z ściachem i Axelem - raczej nie wyszło bo nie odpisali w dyskusjach. Ja zawsze wyciągam pierwszy rękę na zgodę, może to jednak kwestia chęci większego obciążenia wątroby :-)
1
Postawisz kielicha jak się obronisz i spoko :-)
2
Czy minister jest od cenzury prewencyjnej? Czy ma mówić która sztuka jest zła a która dobra? Która podejmuje właściwą tematykę a która niewłaściwą?
4
Mnie bardziej śmieszy że wynajęli różańcową bojówkę do robienia zadymy.
2
Każdy może mieć swoje zdanie, Ty , ja i wszyscy pozostali. Nie wiem czemu zacząłeś ten wątek o kategoryzacji userów, tu wszyscy są równi - ale nie wracajmy do tego. Odpowiedziałem na Twój komentarz nie dlatego że masz filozofię ciągłego wspierania zawodników i nieważne czy im idzie czy nie. Masz tak, w porządku, może to i słuszne. Odpowiedziałem poprzez wyrażenie "To teraz bez całego szacunku pisze do tych ludzi - możecie co najwyżej klęknąć...". Tym odebrałeś innym możliwość swojego zdania, swojej filozofii, swojego patrzenia na zawodników, swojej oceny zawodników i analizowania ich gry. Jest tak jak pisałem do Wojcio że zawodnik nie zawsze ma formę, to jest trochę jak sinusoida (chyba oprócz Leo:-)). Andres miał słaby poprzedni sezon, Alves miał średni początek ubiegłego sezonu, słaby październik-grudzień, świetną wiosnę, Mascherano zaczął słabo poprzedni sezon ale z meczu na mecz grał co raz lepiej, itd.... Popatrz na to z innej strony, krytykujesz innych że patrzą tylko na statystyki, a właśnie w tym spotkaniu Andres ma je najlepsze od 2 lat, więc mógłbym użyć takiego samego argumentu, że chwalisz go wtedy jak coś strzeli lub zaasystuje. Pisałem i można sprawdzić w ocenach bo wystawiałem pełen opis swoich ocen w tym sezonie iż w pierwszych 3-4 spotkaniach Iniestę oceniałem wysoko mimo słabych statystyk. My tu dyskutujemy, oceniamy, analizujemy z dala od Barcelony, więc zawodnicy nie przejmują się naszymi wpiasami:-). Jeśli popatrzysz na moje wpisy, baa na mój ostatni felieton o Alvesie to popatrzysz na moją filozofię:"Więc krytykujcie go za wszystko, co robi źle, ale na wyzwiska nie zasłużył". Każdy ma prawo do swojego zdania i swojej oceny zawodnika, byleby było to merytoryczne i w żaden sposób nie było obraźliwe.
1
Gdzie wmawiam że nie krytykowałem Iniesty w zeszłym sezonie? Piszę , że to robiłem i piszę jak argumentowałem moją krytykę, o które zadania boiskowe miałem pretensje. Nigdy nie hejtowałem, wyzywałem zawodników czy wysyłałem do zwolnienia. Więc nie wmawiaj czegoś, czego nie ma. Iniestę jak grał słabo krytykowałem - pełna zgoda. Krytykowałem też Rakiticia, Suareza, Albę, Alvesa, Mascherano. Nie każdy zawodnik w każdym meczu, każdego sezonu gra z największą formą. Jak nie ma formy i gra słabo mam uważać że zagrał świetne spotkanie tylko za nazwisko? To jest właśnie to o czym czasem piszę. Śmieszą mnie po prostu takie wpisy, że jak zawodnik gra słabo przez jakiś dłuższy czas a potem zagra super mecz to nagle sa głosy aby przepraszać, czy błagać o wybaczenie. Za co? Tak jest z Sergi Roberto, może brakowało mu zgrania, wiary we własne umiejętności, większego ogrania - to że w tym sezonie wystrzelił i gra świetnie nie oznacza że w zeszłym grał na takim samym poziomie, grał słabo. Nie będę chwalił zawodników za słabą grę w przeszłości dobrą grę w teraźniejszości.
6
Niestety zaczyna się ciemnogród.
dziennikarka próbowała przez 15 minut uzyskac odpowiedź na jedno pytanie i się nie udało, a do tego została obrażona ona, program, stacja i zaczęły się groźby. To normalne u polityków tej partii.
7
Oglądam bramki po raz enty i widzę, że ten którego się najbardziej obawiano czyli Modrić, bezpośrednio lub pośrednio zawalił wszystkie cztery bramki. Obyśmy w przyszłości mieli więcej takich obaw.