pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
To jest Twój wątek. Ty go rozpocząłeś i teraz się rozpłakałeś bo z dziecinna łatwością pokazałem Ci jakie bzdury uważasz za dogmat. TY wkleiłeś populistyczny krzyk Szydło, nie ja.
To Ty nie Polak, bo Polanie tylko w Wielkopolsce byli, skoro chcesz kalkować podział plemienny z X wieku.
Marksistowskie metody dyskusji, tzn.?? Jak się z Toba nie zgadzam to jestem marksistą, jak mam odmienne zdanie to jestem marksistą, jak pokazuje miałkość Twoich wywodów to jestem marksistą?
2
Gdzie manipuluję faktami? Co ja wPolityce czy wSieci czy innych mainstremowych mediach. Napisz gdzie manipuluje faktami?
Najlepiej uciec od dyskusji nie odpowiadając na pytania, taka taktyka, zmieniać temat, ale nie dyskutować ?
2
Napisz o zakamuflowanej opcji niemieckiej. Cudowna retoryka Jarosława. Duża część Polaków ma tendencje antypolskie. Obrażasz Polaków mieszkających na Śląsku, ale jak widać dzielenie Polaków na prawdziwych i nieprawdziwych to norma w wyznawcach jedynie prawdziwych patriotów. tak, ja jestem Ślązakiem, mam medale pradziadka za powstanie śląskie. Ludności autochtonicznej na Śląsku jest niewiele, głównie to przyjezdni ze wschodu - właśnie wileńszczyzna z lat 40-tych i z centralnej Polski z lat 60-80-tych. Nie wypowiadaj się na tematy na które nie masz bladego pojęcia. napisz jeszcze że w Katowicach mamy oddział Hitlerjugend.
1
tak jak sądziłem, ucieczka najlepszą forma zakończenia dyskusji. A wystarczyłoby cos merytorycznie napisac. Szkoda, ale trudno, każdy widzi .
1
To Kaczyński dzieli Polaków - więc nie myl pojęć. Trybunał jak sam wypisałeś nie był usłużny PO, tylko strzegł prawa.
Jakie kłody pod nogi rzuca TK obecnemu rządowi? Skoro się tak interesujesz, to napisz która wyborcza obietnica PiSu może być uważana za niezgodna z Konstytucją?
PiS ma prawo do obsadzenia już 2 sędziów, za kilka miesięcy kolejnych 4, wygra ponownie wybory i na gruncie prawa zdominuje Trybunał. Nie można tak?
Jak PO obejmowała władzę w 2007 w TK byli tylko sędziowie z SLD, AWS i PISu, a jednak nie zaczęła od zamachu na TK.
1
dziwne, że napisałem to w wywodzie, baaa nawet napisałem że przeprosili za to. Po co kłamiesz, Twoje kłamstwa maja króciutkie nóżki. Wskaż gdzie PiS złamało Konstytucję i która strona podporządkowuje się prawu a które nie w kwestii TK.
3
Nie znasz historii szczególnie na terenach przygranicznych. A młody jesteś więc i w temacie rozeznania nie masz. Na Śląsku bywało tak, że Polaków siłą wcielano do Wermahtu a nawet żołnierze AK (a w latach 1942-43 była najliczniejsza w okupowanej Polsce właśnie na Śląsku) zgłaszali się na ochotnika, aby potem z tamtąd uciec. Będąc w AK, byli rozpracowywani przez Gestapo i bywały przypadki że przed aresztowaniem i śmiercią zgłaszali się do Wermahtu aby z niego uciec, a tam Gestapo nie szukało.
Gdzie meldują - pokaż meldunki, bo jak na razie poza merytoryki to na poziomie faktograficznym nie operujesz.
Tradycje chrześcijańskie a rozgłosnia z Torunia to dwie różne sprawy. tradycją chrześcijańska jest miłosierdzie, tolerancja w toruńskiej stacji tego nie usłyszysz.
3
Mówisz o meritum i przywołujesz kopalnie o których wcześniej mowy nie było. Chociażby w kwestii uchodźców? tzn. ile uchodźców do nas trafiło i czy nowy rząd się zgodził na nich czy nie? A jak się zgodził to czy tez jest niemieckim wasalem?
2
To TK jednak nie jest polityczny i nie jest peowski tylko antypeowski skoro tak mnogo odrzuca ustawy POwske? To po co Kaczyński chce się go pozbyć?
3
Państwo wasalem Niemiec??
Tzn.?? oddajemy z budżetu pieniądze do budżetu Niemiec jako daninę.
Polski prezydent/premier meldują wykonanie zadań przed Kanclerzem Niemiec? A nie składają hołdów wiernopoddańczych redeptoryście z Torunia. Sprawy polskie reprezentuje Polska na szczytach UE a nie inny kraj np. Czechy?
Polski rząd wkłada więcej do UE niż od niej otrzymuje?
Musimy podporządkować się złych traktatom europejskim z Nicei i Lizbony?
Co jeszcze napiszesz? dziadka z Wermahtu przypomnisz?
1
Napisz te fakty, co zrobił PiS dobrze w kwestii TK i czy Twoim zdaniem nie złamał prawa.
1
Coś na temat? czy tak będziesz szukał gdzieś zaczepienia bo o meritum nie chcesz rozmawiać.
1
Nie, uważam że kogoś zainteresuje merytoryczna dyskusja niż populistyczny bełkot. Odniosłeś się do mojego komentarza który był odpowiedzią na Twój watek? raczej nie, więc po co cos piszesz gdy nie wnosisz nic do dyskusji a zabierasz sobie i mi czas?
1
Ja odpisałem na Twój tekst o TK, Ty nie odpowiedziałeś na temat TK. Proste
3
No merytoryczny komentarz, przywaliłeś argumentami i wychłostałeś mnie determinantami, po prostu Twoje dogmaty maja tak silne umocowanie faktograficzne, że gdzie mi szaraczkowi do takiego światłego wywodu. Powaliłes mnie na ziemie i wciąż się turlam. Napiszesz coś wreszcie z argumentami, odniesiesz się do dyskusji?
1
Potrafisz pokazać że je masz ?
4
Róznica w zachowaniu PO i PiS w sprawie TK.
Platforma przegłosowuje ustawę. Wybiera na jej podstawie 5 sędziów.
Trybunał konstytucyjny orzeka że ustawa jest częściowo niezgodna z Konstytucję (a podobna TK jest na pasku PO), 3 sędziów wybranych zgodnie z prawem i 2 niezgodnie z prawem, Platforma przeprasza za błędy w ustawie i podporządkowuje się wyrokowi.
PiS przegłosowuje ustawę. Wybiera 5 sędziów nie zgodnie z prawem. Trybunał orzeka że ustawa jest częściowo niezgodna z Konstytucję, PiS ani myśli przepraszać, sędziowie zostają w czasie nocnej zmiany zaprzysiężeni, PiS nie podporządkowuje się wyrokowi TK który jest ostateczny i rozkręca spiralę nienawiści wobec TK.
Widzisz różnicę. Jeden zrobił, przeprosił i się wycofał a drugi zrobił błąd , tkwi w błędzie i oskarża o niego wszystkich tylko nie siebie.
2
Zależy w czym lepszy?
W psuciu państwa nikt od Kaczyńskiego obecnie nie jest.
1
Rozmawiamy o Petru czy o Szydło bo tu od jej wystąpienia zaczęła się dyskusja i jej hipokryzji i populizmie.
2
tzn.?? jak bronić i jakich interesów?
ma moc sprawczą władzy ustawodawczej ? tzn. jest większością w sejmie i senacie?
ma moc sprawczą władzy wykonawczej? tzn jest premierem lub prezydentem?
ma moc sprawczą władzy sądowniczej? jest sędzią Trybunału Konstytucyjnego, Trybunał Stanu a może Prezesem Sądu Najwyższego?
Odpowiedz w jaki sposób Petru ma bronić interesów grupy?
1
„Petru to pachołek zydow,on jak dojdzie do wladzy to juz po Polsce […] Ty chyba nie wiesz co mowisz jak uwazasz ze petru bedzie lepszy,on jest z nich najgorszy. […] Ale do niektorych nie dociera ze petru to jest krzykacz ktory wywodzi sie z tego samego bagna co najwieksi zlodzieje w rzadzie”.
„Nie rozmawiam z kims kto nie przyjmuje argumentow”.
Masz rację nie będę się zniżał i szukał kontrargumentów.
1
Uważasz że osoby nie mające pojęcia w kwestiach w których się wypowiadają powinny się wypowiadać?
2
jakie argumenty? rzucasz wyzwiskami i kończysz rozmowę. I piszesz coś o argumentach/ Z poprzedniej dyskusji uciekłeś, teraz robisz to samo.
2
Znowu zrobisz kilka wrzutek i znowu uciekniesz od dyskusji jak ostatnio. Jak chcesz dyskutować to dyskutuj jak chcesz trollować to nie wiem po co to robisz.
1
"co najwieksi zlodzieje w rzadzie".
Widzisz, jak chcesz to nawet coś mądrego napiszesz.
4
Uwielbiam czytać takie wasze wypowiedzi. Szydło pełen populistyczny bełkot, atak na opozycje bez argumentów, chyba zapomniała że kampania wyborcza się skończyła. Miały być szafy pełne dobrych ustaw. Ale są chyba tylko ustawki kibiców. Ustawa o służbie cywilnej psuje państwo, ustawa o kwocie wolnej od podatku zrzuca koszty na samorządy. Do tego Szydło krzyczy o bucie i arogancji ale jakoś nie wspomina o złamaniu Konstytucji przez prezydenta w kwestii TK. Hipokryzja i populizm.
1
Nie zgodzę się.
Kwestia tutaj jest gry topowych zawodników w klubach "niższej rangi", ale za odpowiednią zapłatę. Uważasz że Etoo był spełniony więc po co wracał Chelsea po Dagestanie? Kwestia spełnienia się piłkarza to jego subiektywna własna ocena której nie znamy. Robinho ma na koncie 2 mistrzostwa Brazylii, 2 mistrzostwa Hiszpanii, mistrzostwo Włoch, puchar Brazylii, super puchar Hiszpanii superpuchar Włoch, zwycięstwo w Copa America, 2 puchary konfederacji i można by wymieniać, ale nie o to chodzi. Nie jesteśmy w stanie stwierdzić czy ktoś jest spełniony a tak arbitralnie uznałeś że Etoo zdegradował się sportowo za kasę i to było w porządku a to samo u Robinho już w porządku nie było, bo uważasz że nie był spełniony.
Czy Robinho poszedł za pieniędzmi do City? Pewnie też tak, ale to był początek wielkiego projektu City, gdzie Shinawatra pozbył się dużej części udziałów i klub kupili Arabowie z kasą i chcieli aby City stało się najlepszą drużyną w Anglii. Robinho był pierwszym który rozpoczynał projekt City - w ciągu roku sprowadzono: Wayne'a Bridge'a, Shaya Givena, Craiga Bellamy'ego, Nigela de Jonga, Garetha Barry'ego, Sylvinho, Roque Santa Cruza, Emmanuela Adebayora, Carlosa Téveza, Joleona Lescotta oraz Kolo Touré. Pierwszy sezon miał niezły - najlepszy w karierze w drugim szybko doznał poważnej kontuzji, co zatrzymało jego karierę.
Wymienianie osiągnięć Etoo jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu iż to nie kwestia spełnienia sportowego a wyłącznie kasy była tutaj motywacją. Jeden z najlepszych napastników świata, w najlepszym wieku idzie do Dagestanu kopać piłkę i uważasz że to wynik spełnienia się jako piłkarza? Za kogo uchodzi Robinho to inna kwestia, pytanie czy Robinho czuje się tak jak go uważają inni?
3
To co piszesz to tym bardziej porównanie jest na miejscu. Jesli Robinho nie był na szczycie to nie upadał z takiego wysoka. Eto jak sam piszesz wielka karierę przerwał dla .... Dagestanu. Etoo w Dagestanie wylądował w wieku 30 lat, Robinho do Chin sie przeniósł w wieku 31.
2
Tak samo mogłeś pisać gdy eto'o grał w anzy a xavi w al-sadd. Czasem można po prostu napisać takie życie.
24
Przeczytajcie chociaż jedną biografię Leo, wysłuchajcie lub przeczytajcie chociaż jeden komentarz o nim ze strony rodziny/przyjaciół/zawodników. To jest człowiek który nigdy nie odpuszcza, bo z natury jest człowiekiem który chce wygrywać zawsze, wszędzie i we wszystkim. Czy to mecz, gierka na treningu, playstation itd... On zawsze daje z siebie wszystko, bo nie znosi przegrywać.
Widząc już teksty o człapaniu Leo to przypominam i zapraszam do lektury.
http://www.fcbarca.com/66090-okiem-kibica-messi-znowu-czlapal.html