pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Po prostu zawsze staram się pomagać jak ktoś potrzebuje jakiś statystyk.
jeśli chodzi o Xaviego to czytałeś mój felieton ?
3
Bramki
16 marca 2001 -
25 kwietnia 2004
29 listopad 2010
10 grudzień 2011
23 sierpnia 2012
Asysty
1. 21.10.2000 – do L. Enrique
2. 03.13.2003 – do Kluiverta
3. 02.05.2009 – do Puyola
4. 02.05.2009 – do Messiego
5. 02.05.2009 – do Henry
6. 02.05.2009 – do Messiego
7. 10.04 2010 – do Messiego
8. 10.04.2010 – do Pedro
9. 18 stycznia 2012 do Puyola
10. 16.04.2014 – do Bartry
druga akcja w filmiku, bramka z prawie 30 metrów po błędzie bramkarza
pozdrawiam
2
5 bramek i 10 asyst :-)
1
Tak jak sądziłem. Piszesz, że kończysz rozmowę, dajesz mi możliwość napisania ostatniego komentarza po czym piszesz kolejne dwa komentarze, tyle jest warte Twoje słowo. Albo kończysz, albo ciągniesz to w nieskończoność. Jak sam zauważyłeś możesz pisać o kłamstwach, błędach itd..., tylko nie wykazałeś żadnego z nich jak do tej pory. Ja Twoich wiele, do wielu się przyznałeś. Na tym skończmy.
Z mojej strony to ostatni komentarz.
1
Tak jak mówiłem wielokrotnie ta rozmowa nie miała sensu. Cieszę się, że w końcu dojrzałeś do zakończenia rozmowy i poprzyznawałeś się do wielu błędów.
- że odniosłeś się do mnie w rozmowie z Korbelem choć temu zaprzeczałeś.
- że popełniłeś błąd pisząc o hejtowaniu i sam przyznałeś że "powinieneś użyć innego wyrażenia"
- że popełniłeś błąd skracając wypowiedź która brzmiała że hejtujemy, chociaż nie tak chciałeś napisać
- że niepotrzebnie użyłeś słowa "nie" „od początku pisałem, że nie chodzi o nie hejtowanie”.
Do tego nie zrozumienie znaczenia kilku wyrazów, problemy z myslnikiem, z przeczeniem, mógłbym wiele rzeczy jeszcze napisać , ale nie widzę w tym sensu, nie jestem osoba mściwą czy lubiącą znęcać się nad innymi, wprost odwrotnie, jestem osobą pogodną, uśmiechniętą, która raczej nie bierze do siebie chamskich wypowiedzi innych osób :-)
Tak, skończmy na tym rozmowę o co apelowałem wielokrotnie, wyjaśniliśmy sobie prawie wszystko, nie żądam przeprosin za Twoje teksty odnoszące się personalnie do mnie i wiele wiele kłamstw i nadinterpretacji. Po prostu skończymy rozmowę na tych ustaleniach i spokojnych wakacji.
6
Zważ na słowa, zamiast napisać że w jednym przypadku jest błąd, to wyzywasz ludzi od debili. Zastanów się nad sobą.
0
"odpowiadam - zdania zaczynamy z dużej litery, jeśli chodzi o zasady"..."Zdania oddzielone są kropkami. także każde kolejne wyrażenie po kropce to nowe zdanie. także kolejne kłamstwo".
Przecież pisałeś że zdania zaczyna się od dużych liter, a tam nie ma dużych liter. Nie zawsze użycie kropki w zdaniu kończy zdanie. W tym przypadku dałem mimo Twoich szkolnych błędów jedną z dwóch interpretacji, że użycie kropki kończy zdanie, więc o co Ci chodzi. Poza tym w jednym zdaniu kończysz je przecinkiem i kropką ",.", więc nie wiadomo. Interpretuję na Twoja korzyść twoje teksty z błędami a ty zamiast podziękować, masz jeszcze pretensje.
Po co piszesz o kłamstwie, skoro nie potrafisz go wskazać. Sądzisz, że jak 100 razy napiszesz słowo kłamstwo to jakieś znajdziesz. Sam widzisz, że ta rozmowa nie ma sensu, po wykazaniu Twoich kłamstw, błędów, braku zrozumienia wyrazów powinniśmy tą farsę zakończyć.
"kto się pierwszy oburzył jak napisałem, żebyś edukował swoją rodzinę, a nie mnie? ehh. pisze w takim tonie jakim TY ZACZĄŁEŚ. zrozumiałeś?"
jak widzisz ja nie odnoszę się do Twojej rodziny, Ty już przekraczasz kolejna granicę, ale cóż wpisy człowieka świadczą o nim samym, jego kulturze, wychowaniu i poziomie. Masz rację, edukuję moja rodzinę, mój kilkuletni syn wie jak wygląda spójnik a jak myślnik, rozumie, że dodając wyraz "nie" w zdaniu zmienia się jego znaczenia, wie że nie należy kłamać, nie jest odporny na wiedzę.
Chyba widać, że nie chodziło tu o edukowanie tylko o mieszanie rodziny do tej dyskusji, co pokazuje Twój poziom, kulturę i wychowanie. Nigdzie tu nie mam pretensji o edukowanie mojej rodziny, baa, nawet przyznaję rację, że ja edukuje i mój syn w przedszkolu zna różnice między myślnikiem czy spójnikiem, albo że wyraz 'nie" oznacza przeczenie czego Ty nie potrafisz.
3
z Realem bomba na twarz chyba lepsza :-)
78
świetny wywiad i tekst
"Karoseria i głowa mają się dobrze, jedyny problem to przebita opona"
wymiata :-)
0
Odpowiedz na pytanie nr 7.
Bagsik: tak, że kłamiesz. jak widać nie masz honoru bo nie potrafisz się przyznać do błędu i kłamstw. mój komentarze do Korbela potwierdza moją opinie- był dużo wcześniej niż przytoczony wycinek przez Ciebie,. to wystarczy jakim jesteś kłamcą pisząc, że niby zmieniałem zdanie- choć komentarz potwierdza co innego- do Korbela. do tego powtórze, jesteś osobą bez honoru bo nawet jak Cie przyłapałem na kłamstwie czy błędzie to nie potrafisz tego przyznać choć przyjąłem Twoje zasady - a sam się do nich nie dostosowałeś. kto czyta to widzi jaki jesteś fałszywy, chamski i niehonorowy.
PAX: Sam widzisz - 90% Twojego tekstu to obraźliwe wyrażenia.
Bagsik: 90%? tak, to przytocz ile tych wyzwisk rzuciłem w Twoją stonę
Bagsik: proszę, jak to wyliczyłeś, na jakiej podstawie podałeś taką wartość?
Pytasz jak to wyliczyłem, odpowiadam – bardzo prosto. Przyjąłem, że każde zdanie w którym uważam, że znajdują się obraźliwe dla mnie stwierdzenia jest zdaniem mnie obrażającym. Idąc jedną interpretacją w Twoim tekście jest tylko jedno zdanie, bo sam stwierdziłeś, że „zdania zaczynamy z dużej litery”, więc spokojnie mogłem napisać, że 100% Twojego tekstu jest obraźliwa, jednak idąc stroną badawczą założyłem również drugą interpretację, że może zrobiłeś kolejny błąd i się znowu pomyliłeś się tym razem nie pisząc dużych liter po kropkach. Wtedy byłoby 5 zdań obraźliwych na 6 napisanych czyli wyszło 83%. Wyciągając średnią z tych dwóch interpretacji wyszło 91,5%, więc w pełni uprawniony moim zdaniem wniosek wydałem, iż 90% Twojego tekstu to obraźliwe wyrażenia.
Jeszcze raz powtórzę, że nie pisałem o wyzwiskach tylko o obraźliwych wyrażeniach, już raz pisałem o Twoim kolejnym kłamstwie czy braku zrozumienie prostych wyrazów.
16
Nie martw sie. Swego czasu moim marzeniem byla Halle Berry, ale tez mi sie nie udalo :-)
0
Nie rozumiesz znaczenie prostych slow w jezyku polskim i to jest problem w dyskusji z Toba. Nie rozumiesz roznicy miedzy slowem hipokryzja a edukowanie. Nie wiem po co Twoje bezsensowne wpisy i pokazywanie ze probowalem Cie czegos nauczyc, przeciez ja sie tego nie wypieram, wciaz pisze ze trzeba Ciebie edukowac i edukowac i edukowac. Nie wypieram sie tego, wic gdzie ta moja hiokryzja. Tak jak sie nie wypieram ze moglym sie czegos nauczyc od ciebie jesli napisalbys cos madrego, na razie nic takiego nie nastapilo. Wiec nie jest tu problem edukacji ale hipokryzji. Twojej hipokryzji. Bo to Ty masz pretensje o ta edukacje ze chce Ciebie czegos nauczyc i to Cie obraza, ale w takim samym tonie piszesz do mnie o edukacji. To jest wlasnie hipokryzja. Nie znasz znaczenia slow i potem sa takie problemy. (pisze z tableta bez polskich liter)
6
Po prostu się nie sprawdził, miał fatalne wszystkie wiosny w Barcelonie. Po sezonie bez sukcesów sam uciekł z klubu. Przegrał rywalizację z Xavim, co więcej można dodać. Kupiony bez pomysłu gdzie go ulokować, w pomocy grał słabo, najlepsze mecze grał gdy grał wyżej jako skrzydłowy, ofensywny pomocnik a nawet "9". Na swojej nominalnej pozycji w Barcelonie nie zachwycał.
9
Powiem Ci tak, jestem dość solidnie zapracowanym człowiekiem i jak bym miał czas wolny którego nie mam spędzał na oglądaniu innych spotkań niż Barcelony to żona by mnie z domu wyrzuciła :-). Dlatego mogę powiedzieć, że w sezonie widziałem w całości 4 mecze z Barceloną Atletico i mecze Atleti z realem.
A tak na poważnie, nie wiem dokładnie co prezentuje sobą Koke, pamiętam go z meczów przeciwko Barcelonie gdzie grał bardzo słabo. Mnie ten zawodnik nie przekonuje, jest wolny i mało kreatywny, coś zatracił w Atletico.
1
czyli bez Rakiticia
37
Koke 2884 minut i jedna asysta z gry. Do Xaviego to on ma lata świetlne
2
1. Po odpowiedziach na Twój post chyba widać że jest świętością.
2. Bo sam widzisz, że odpowiedzi na twoje słowa nie są kulturalne
3. prawo masz i nikt Ci go tutaj nie odbiera
4. Inne zdanie powinno Cię interesować, bo nie zawsze twoje musi być słuszne, czasem warto czytać argumenty innych, chociaż tutaj one nie padły.
1
Nie jest najgorszy i nie powinien być sprzedany, ale pamiętaj, że tutaj Rakitic chociaż nie miał dobrego sezonu i jego gra w żadnym aspekcie nie powalała to tutaj jest świętością, więc lepiej uważaj na słowa.
1
A ile merytorycznych? Nie doszukałem się żadnego.
10
Z tej karuzeli nazwisk to o profilu Xaviego jest tylko turecki Niemiec. Może niespodzianka z nowym nazwiskiem ? Zobaczymy.
2
Nie wiem jeszcze jak przy bezsensownym klepaniu można być rekordzistą Barcelony pod względem asyst.
1
di Maria na mistrzostwach nie grał super piłki, strzelił bramke po asyście Messiego, pamiętam że w jednym meczu pobił rekord, w jednym meczu miał bodajże 34 straty, w najważniejszej części mistrzostw kontuzja.
8
Tylko to Xavi był najbardziej wertykalnym pomocnikiem. Rakitic miał większość piłek do tyłu i do najbliższego, to właśnie Xavi uruchamiał najczęściej skrzydła i rozdzielał piłki do szybkiego przejścia z obrony do ataku.
13
To nie on zrobił, trener wystawił go do strzelania na koniec, ale już wcześniej sytuacja została wyjaśniona i się chłop załamał. Nie dość że nie awansowali to jeszcze nie dali mu karnego.
23
Bo nie dali mu wszystkich strzelać :-)
Chyba nawet nie strzelał
1
boże, ale Ty zacząłeś o tej edukacji, także jak możesz mieć pretensje do mnie?
Odpowiadam na 6 pytanie. Nie mam pretensji o edukację, ale o hipokryzję, powinieneś rozumieć sens tych komentarzy.
"co do sytuacji....nie ma ona sensu dopóki nie przyjmiesz do informacji, że wytłumaczyłem od razu, że nie chodzi o hejtowanie".
Nie wytłumaczyłeś od razu, więc nie kłam. Nie zauważyłem abyś w tym samym komentarzu o hejtowaniu, nie-hejtowaniu napisał, że nie chodzi o hejtowanie. To by było od razu. Każde kolejne wytłumaczenie nie jest wytłumaczeniem od razu, więc jest kolejnym kłamstwem. Poza tym nie od razu napisałeś że nie chodzi o hejtowanie, to że pisałeś iż "w większości komentarzy krytykujemy" nie oznacza że nie hejtujemy, można krytykować w taki sposób że się hejtuje. O tym, że nie chodziło o hejtowanie pisałeś później.
"dalej z banem to oczywiście wyolbrzymiłeś jedno stwierdzenie" - tylko to Ty wyolbrzymiłeś całą sytuacje z reakcją z redakcji i permanentnym banem, nigdzie tu nie było pisane o permanentnym banie. Ponownie zalatuje hipokryzja.
"redakcja nie zareagowała by tak jak Ty'
A jak ja zareagowałem, czy zgłosiłem Twój komentarz do usunięcia, czy zacząłem Ciebie wyzywać. Nie, spytałem abyś wskazał gdzie hejtuje.
Ja odpowiedziałem na 6 twoich pytań, Ty na 3, więc zadaję swoje 4 pytanie. Czy w języku polskim przy dłuższych wypowiedziach nowe zdania zaczynamy z dużej litery, ogólnie czy zdania zaczynamy z dużych liter, a jeśli nie ma dużych liter nie możemy mówić o nowych zdaniach?
2
Ja nie czuje się urażony. Hejtowac nigdy nie powinniśmy, chwalić lub krytykować, ale nie wyzywac
1
Gdzie masz stwierdzenie że pochwalam hejtowanie. Jest tu mowa o czymś odwrotnym.
1
Tylko czy ja piszę inaczej? Piszę że messi strzela technicznie a ronaldo silowo, poza tym okreslilem że strzały z dystansu to strzały zza pola karnego.to może być 20 metrów lub 40.
1
Kilka sezonów?
Alba miał pierwszy dobry sezon w Barcelonie, w drugim grał słabo albo miał kontuzje, w trzecim grał słabo-przeciętnie. Dobrze pasuje do Barcelony, ale najlepszy LO od kilku sezonów?