wasylinho1
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja bym nie szalał z tym "once de gala" :p
16
W sumie skrzydła Malcom/Dembele byłyby ciekawym eksperymentem.
8
Jakim trzeba być kibicem, żeby życzyć zawodnikowi wygwizdania? Żenada. Polecam przeczytać komentarz AxelF-a wyżej, może zrozumiesz dlaczego wypowiada się tak a nie inaczej.
0
Nie bierzcie wszystkiego tak poważnie, pozwoliłem sobie pośmieszkować po prostu :>
38
LaRambla 2k18
"Nie można oceniać Malcoma, nie ma rytmu meczowego, słabych piłkarzy dostał do współpracy"
"Denis Ty %$^@!$^!@% wyjazd z klubu"
:D
0
za protesty, a miał już żółtą
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Czołem Arthur, fajnie grasz
1
Komentarz usunięty
1
OK. Miałem rozterki nad MOTM w tym meczu, ale po tej interwencji wybór może być tylko jeden :P
5
Z tym, że ta "siła" w przypadku powtórzenia się historii nie będzie już siłą, a frajerstwem.
0
Niestety, w Polsce nie istnieje coś takiego jak kultura dyskusji.
0
Zdecydowanie ucieszyła mnie ta wiadomość w zalewie wzajemniego bóldupienia o marsze równości.
Herbik :)
1
Przy podawaniu statystyk warto pokusić się o uzupełnienie takich "drobnych" szczegółów, jak chociażby 1496 minut rozegranych przez Semedo przy 4477 minutach Roberto. Poza tym, abstrahując od pomijania liczby minut, zestawianie wychowanka przeniesionego kilka sezonów temu do pierwszej drużyny z zakupionym w zeszłym sezonie, jest bardzo wygodne przy ferowaniu wyroków.
0
Mam tylko nadzieję, że jutro Barcelona przestanie solidarnie z Realem gubić punkty :P
1
A co w tym niestosownego, że w przypadku katalońskiej drużyny, grającej w lidze hiszpańskiej używa się sformułowań zapożyczonych z ich języka? Once oznacza "jedenaście", więc "once de gala" to nie "galowa", a "galowa jedenastka" - jak już. Tu nie ma żadnego makaronizowania, hiszpańskie zwroty wplatane są jako swego rodzaju urozmaicenie i nie znajduję powodu, dla którego ktoś miałby mieć z tym jakikolwiek problem.
0
Dlatego te 3 punkty są tak ważne.
0
Wiem, wiem, staram się hamować tę hurraekscytację, zimna głowa przede wszystkim. Ale skłamałbym, gdybym powiedział, że nie wiążę z nim nadziei. Natomiast punkty wyrwane nawet osłabionemu Tottenhamowi na ich stadionie zdecydowanie się przydadzą.
Na mnie pora, także dobranoc ^
0
Fair enough :) mnie z kolei strasznie zaimponowało to bycie "pracusiem" na boisku, zdarzyło się oczywiście kilka strat i mniej pewnych momentów, ale - w ogólnym rozrachunku - jeżeli wszystkie mecze na najwyższym poziomie będą tak wyglądały w jego wykonaniu, jak ten dzisiejszy, to będzie z niego sporo radości.
0
Arthur dziś top2 na boisku.
Zapraszam do dyskusji :))
0
Rykoszet. Nie miał na to wpływu.
2
Arthur dla mnie super mecz. Semedo trochę gorzej niestety, ale bez tragedii.
7
Jak dla mnie bardzo dobrze :)
1
Też mi się podoba ten komentarz w tej powodzi rozpaczy. Ludzie powinni się nauczyć siadać do komputera po 90 minutach i wyciągać wnioski na chłodno.
1
czytaj priv, posłałem
1
Aż mnie ciekawość zżera
3
Też mysle, ze nikt nie może być tak głupi, żeby wychodząc w podstawowym składzie raz na ruski rok i mając świadomość, że jest VAR, załadować komuś z premedytacją łokieć w twarz pod swoim polem karnym. Kartka niestety się należała, ale z linczem dajcie sobie spokój, bo imho było to przypadkiem.
0
Nie pisz bzdur. Akurat żółta kartka dla niego jak dla mnie dyskusyjna, a gra świetnie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika