3

Uszanowanko.
Przescrollowałem kilka stron i nie zauważyłem podobnego posta, więc mam nadzieję, że nie wyjdzie spam : )
Jeżeli ktoś nagrywa mecze Barcelony i planuje nagrać jutrzejszy, to prosiłbym o jakiś kontakt. Obowiązki zawodowe niestety nie pozwolą mi obejrzeć o czasie ^

0

@Presas może :) ale indywidualnie raczej Alisson > Firmino jeśli chodzi o zasługi i dla repry, i dla Live. IMO oczywiście

0

@Tasde Alisson? LM + Copa America

25

@BOSSS85 Coutinho to dalej nasz zawodnik.

0

@Majsteer przed wykupem tak, przed głupotą nie ;>

0

@jakubkuba07 I od czasu do czasu pajacował, aż dostanie znowu ofertę bycia liderem w jakimś trochę sensowniejszym klubie niż PSG? (:

5

@ściah chętnie przeczytam!

0

Ja być może również. Co nie zmienia w żadnym stopniu tego, że trofea go bronią, a zarządu nie rozliczają z ładnego stylu gry, tylko z gablotki.

3

Nie zwolnią go. Tym bardziej jeżeli zdobędą PK, Bartomeu nie zwolni trenera, który dwa lata z rzędu dał mu dublet. Zapomnij.

0

Skoro ma kontrakt do końca przyszłego sezonu, a Bartomeu mówił to, co napisał wyżej Barca1922, to jaki jest wniosek?

6

Moi szanowni cules. Wyjaśnijmy sobie jedną rzecz.

Kwestia dyskusji nt. zmiany trenera po takim blamażu mnie nie dziwi, podobnie jak nie dziwi mnie typowanie swoich kandydatów na to stanowisko. Jeżeli ktoś chce Setiena czy ten Haga - ok, ofensywny futbol.

Co mnie dziwi natomiast, to fakt, że już kilku użytkowników wskazało na "właściwego" następcę Valverde Conte - i to nie w żartach. Jeżeli ktoś z własnej woli chce trenera-autobus, to nie wiem czy nie pomylił drużyn.

O Mauricio też nie ma co przebąkiwać, bo sam stwierdzał niejednokrotnie, że nigdy nie zwiąże się z Barceloną.

Nie chcę być jakiś uszczypliwy, ale czytając niektóre wypowiedzi naprawdę człowiek zaczyna się zastanawiać czy niektórzy użytkownicy nie powinni zmienić swojego ulubionego klubu, skoro o Barcelonie nic tak de facto nie wiedzą.

Miłego dnia

2

Czy Ty sobie kpisz z tym Conte? Mam nadzieję, że to prowo, bo jeżeli ktoś tu naprawdę chce trenera stawiającego autobus, to chyba kibicuje Barcelonie od tygodnia.

0

Popatrz na naszą kadrę. Ilu z nich będzie grało za 2 sezony na odpowiednim poziomie? Jak prześpimy zmianę pokoleniową, to za 2-3 lata będziemy w d*pie, z piłkarzami "w sile wieku", którzy fizycznie nie będą umieli wyrobić w walce o najwyższe cele.
A wczoraj akurat wybitnie nam się czkawką odbiła gra za zasługi/nazwisko ;)

0

Musimy mieć de Ligta.

Koniec, kropka.

0

Szatnia wybiera.

3

Proszę nawet w żartach nie pisać takich rzeczy.

0

Niestety - jest za co przepraszać, Sergio.

10

Ale wiesz, że katolicyzm jest religią dominującą w Hiszpanii?
Ergo, święta Wielkanocne odbywają się tam podobnie jak w Polsce.

23

Z reprezentacji? : DD

0

Gratulacje :>

7

Redakcjo, Wague to Senegalczyk, nie Kameruńczyk :)

8

Mimo wszystko Murillo ma większe doświadczenie, a Ligi jeszcze nie wygraliśmy. Pewnie Todibo i reszta dostaną szanse gdy matematycznie mistrzostwo będzie nasze.

0

Pauzuje za kartki.

1

W końcówce zdecydowanie zabrakło szybkiego harpagana na skrzydle :)

0

O ile nie złapie po drodze kolejnych kontuzji, odpukać.

20

Nie ma co psioczyć. Kurtuazyjna wazelinka, działa podobnie w przypadku większości zawodników.
Może troszkę bym się doczepił do tego "lepszego projektu", ale po primo każdy ma swoje zdanie, a po secundo 18-letni piłkarz z Brazylii raczej nie będzie ostoją taktu I ostrożności w swoich wypowiedziach.

1

W zeszłym sezonie Real wcale nie miał łatwej drogi w LM, wprost przeciwnie.

0

Jest. Roberto w pierwszym na PO.

2

Prawda. Czas posypać głowę popiołem i przyznać, że ma papiery na naprawdę dobrego grajka.

4

Rozumiem, natomiast zwykle od opinii są komentarze, artykuły mają przedstawiać fakty. Można co prawda obronić subiektywne wtręty w artykułach, jeżeli pojawi się przy nich odpowiedni bufor bezpieczeństwa, np.: "część kibiców, którym nie odpowiada sposób gry drużyny pod wodzą Ernesto Valverde, uważa, iż klub powinien zakończyć współpracę z trenerem". W zasadzie to samo, a brzmi dużo bardziej neutralnie.
Trzymam kciuki w każdym razie, a póki co miłej soboty, bo już za dwie godziny siadamy głęboko w fotelach ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?