0

Busquets jest tragiczny, naprawdę.

2

@fhero
Zdecydowanie podpisuję się pod apelem :D jedno jest pewne - na BP już się po kawę nie wybiorę :P

0

@JUNIORcom
Gratulacje :D

0

Ordnung muss sein.
Co do artykułu - aktualnie, w przypadku Barcelony, mówienie o nadmiernej krytyce z zewnątrz jest całkiem udanym dowcipem.

0

@Filipfcb2000
Przyjacielu... póki możesz - popraw się, błagam

0

Bartomeu naprawdę zaczyna przebijać sam siebie : D

10

@voyt7
Zawsze urzeka mnie stwierdzenie "pozbyć się". Chyba lepiej brzmi "wypożyczyć", "sprzedać" albo "pożegnać się", bo chyba nie chcesz dać do zrozumienia, że jednego z naszych zawodników (nb wychowanka) traktujesz jak stare krzesło zalegające na strychu?

1

@j8rzozi 97 rocznik

33

Uważam, że inwektywy pod adresem Lahoza po tym "popisie" powinny być dopuszczone.

0

Lahoz ty rzeczo, którą się wyrzuca do kosza.

0

@VenoM
OK, ale pierwszy komentarz zabrzmiał tak, jakby Todibo bił na łeb całą naszą obronę i powinien grać wszystko.

4

@VenoM
Trochę nie rozumiem tego komentarza. Jeżeli nie gra, to widocznie są ku temu powody, np. bycie za słabym na pierwszy skład. Przypominam, że nie liderujemy sobie w tabeli z 15 punktami przewagi, żeby sobie pozwalać na eksperymenty lub B-klasowe "żeby każdy sobie pograł".

5

@monsterrize
A ja uważam, że pewne rzeczy warto powiedzieć głośno. Geri miewa swoje za uszami, ale bezpośredniości odmówić mu nie można. Nie wiem dlaczego oburza Cię skrytykowanie wprost faktu, iż Bartek sobie zrobił z klubu maszynkę do trzepania hajsu kretyńskimi lotami po całym świecie.
I tak, wiem, że co do zasady nie powinno się wywlekać brudów na zewnątrz, ale jeżeli jest to jedyne wyjście - trudno.

0

@JurnyGerwazy
W którym miejscu wspomniał? Na pewno czytaliśmy ten sam artykuł?

1

@Grzesior667
W dalszym ciągu - co ma do tego opinia czy odczucia Thiago Silvy? Gdyby to był wywiad z Neymarem, nie czepiałbym się, bo był związany z Barceloną.

1

@Borneo
Ta informacja znalazła się już we wcześniejszym artykule. Jeżeli więc motywacją było poinformowanie kibiców Barcelony o tym fakcie, to nie widzę podstaw do zamieszczania drugiego artykułu mówiącego o tym samym.

2

@Grzesior667
Pewnie, że się pojawiają. Ale zwykle coś wnoszą, np. jest to informacja o ukończeniu kursu trenerskiego, o wspomnieniach z szatni lub wspomnienia konkretnych meczów/sytuacji. Co wnosi Twoim zdaniem wywiad z Thiago Silvą, w którym ten wyraża zadowolenie, że jeden z jego kolegów z PSG nie zmienił klubu?

28

Cóż... wydaje mi się, że Thiago Silva nie jest zawodnikiem Barcelony. Nie jest również byłym zawodnikiem Barcelony. Co więcej, wypowiada się o zawodniku, który również nie jest graczem Barcelony.
Z pełną świadomością możliwości linczu przez fanboyów Neymara - redakcjo, może już wystarczy? Okienko się skończyło, może czas zająć się tym, co jest tu i teraz, a nie przeklejać wszystko, co jest związane z NIE NASZYM zawodnikiem?

0

A człowiek się łudził, że po zakończeniu okienka temat przycichnie... :p

1

@Sekstet2009
Akapitu "Na szczęście nie przyszli"* :)

0

@Gaucho
Na moje oko Lenglet nie rozegrał jakichś tragicznych zawodów.

0

@marcin62
Świetna muzyka, coś nowego. Dlatego kupię tę płytę, bo bije 99% "rapu" w tym kraju pod każdym względem.

1

@sheeN
Nie chodzi o skrajności. Dla mnie jego czas w tym miejscu minął w momencie, gdy nie okazał szacunku czemuś, co jest dla mnie istotne.
Życzę mu wszystkiego dobrego, byle nie tutaj.

5

Nie podpiszę się nigdy pod transferem człowieka, który splunął na klub, bo jak inaczej nazwać całą hecę chociażby z pozwami wycelowanymi w Barcelonę. Szczerze boli mnie to, że tyle osób ma tak krótką pamięć i jedyne co się liczy to trofea.
Inna sprawa, że ten klub z roku na rok sam się pozbawia szacunku, więc fakt, iż kibice mu wtórują przestaje mnie dziwić.

2

@10LionelMessi10 to pewnie celowy troll, ale całkiem zabawny :D

1

Naprawdę relacja na żywo...?
@ściah interweniuj proszę :D

2

@MesQueUnClub_87
A może - Katalończyka? ;)

3

@Janiama wszystkiego najlepszego :)

1

@mariosss20 nawet bodajże grał w kadrze Hiszpanii U-ileśtam :p

0

@MesQueUnClub_87 Myślisz, że będzie cały mecz? Bo przypuszczam, że będzie coś w stylu kompilacji "de Jong vs Chelsea", ale chciałbym też chłopaków z cantery obejrzeć :p dlatego zależałoby mi na całym meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?