wasylinho1
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niesamowicie czekam na jego występ w tym meczu : D
0
Bardzo mi miło, że nie jestem odosobniony w takim podejściu :D
0
Ktoś wie co z Alena? Bo w artykule napisali, że zrobił sobie dzisiaj nadprogramowy trening, już rekonwalescencja po kontuzji czy coś?
Nie bijcie jak już ktoś pisał o tym :))
12
Rafinha zagrał bardzo fajne mecze w Stanach, także możliwe, że Valverde będzie chciał go zatrzymać.
1
Już dostał :)
7
Oczywiście. Ale niech trenują! :)
0
Napisałeś "sprzedać za rozsądną cenę", a nie "wypożyczyć". Jak dla mnie gdyby nie kontuzja, to spokojnie ogrywałby się w tym sezonie wchodząc z ławki na 15-20 minut.
0
10 - Denis, Rakieta, Busi, Cou, Gomes, Alena, Rafinha, Arthur, Samper, Vidal. Z Roberto 11. Aleixa Vidala nie liczę, bo już sprzedany w zasadzie.
8
Pewnie, sprzedajmy 20-latka z papierami na granie i potencjałem, bo nie będzie miał szans przy 30-letnich Busquetsie, Vidalu i Rakiecie.
Nie.
10
Ja też wierzę.
0
0
Czy ja wiem... tam grać będą w głównej mierze nowe nabytki, więc może warto? ;)
0
W niedzielę (29.07) z Totkami o 05:05, w przyszłą środę (01.08) z Romą o 04:05, a w przyszłą niedzielę (05.08) o 02:05.
0
Cóż za intryga... brawo :D
0
Mam nadzieję, że nie będziemy narzekać : ) na ten moment ciężko przewidzieć, EV lubi 4-4-2, my pewnie życzylibyśmy sobie 4-3-3 (i w zasadzie nawet w końcówce sezonu się pojawiały jakieś przebłyski tej formacji), natomiast pisałem już pod którymś artykułem, że z pocałowaniem ręki przyjąłbym 4-2-3-1 ^^
1
Jeżeli wszystkie informacje odnośnie Malcoma się po pierwsze potwierdzą, a po drugie - jeżeli cały ten misterny plan się uda, to... chapeau bas! :p
1
Środek się dość znacznie odmłodził ;) na typowe 4-3-3 bym nie liczył, ale takie 4-2-3-1 już by było całkiem przyjemnym rozwiązaniem
0
Jeżeli Gibraltar to kraj, to nie wiem jakie Ty gimnazjum kończyłeś.
0
Ja również : )
4
Został mu rok kontraktu, więc to ostatnia szansa dla Chelsea żeby na nim zarobić. ;) a że Chelsea w tym sezonie poza Ligą Mistrzów, to zarząd Chelsea może obawiać się odejścia Tibo w przyszłym roku, więc pewnie wolą jeszcze cokolwiek za niego zgarnąć.
1
Jak dla mnie, to jedyny dobry mecz zagrał z Meksykiem.
0
Nie róbcie tego. Nie za taki hajs. Zarządzie, błagam : D
0
To swoją drogą, ale tyle hajsu za 30-latka, który po 1 gra w kratkę, a po 2 przy kwartecie Mina-Coutinho-Paulinho-Arthur gdzie niby mamy upchnąć następnego Brazylijczyka?
0
http://chelsea24news.pl/2018/07/03/chelsea-kontynuuje-rozmowy-z-barcelona-w-sprawie-williana/
:|
0
Jeden komentarz wytykający błąd w zupełności wystarczył. Dajcie sobie siana.
Mahreza nie potrzebujemy.
1
W sedno.
(Drugie zdanie tylko po to, żeby było wystarczająco znaków do opublikowania komentarza.)
1
Zero ambicji i podręcznikowe frajerstwo :) nie zasłużyli na półfinał.
0
On, on ;) nie bez kozery jest aluzja do jego nicku w tym komentarzu ;d
2
Przemyśl jeszcze raz, co napisałeś, bo to zdecydowanie nie jest DOBRY komentarz ;)
0
Może i tak, śpd to podobno najbardziej niewdzięczna rola na boisku. W każdym razie udało Ci się mnie zmusić do powierzenia Gomesowi kredytu zaufania, bo faktycznie brak wsparcia dla swojego zawodnika (mimo mieszanych uczuć względem jego gry) nie powinien mieć miejsca. Jeżeli Valverde - jako mądrzejszy ode mnie - coś w nim widzi, to widocznie coś w nim jest. Czekam tym samym na jutrzejszy mecz. Pzdr :)