0

Może i tak. Z drugiej strony połowa sezonu to co najmniej kilkanaście meczów, w których można dać szansę i ograć zawodników, którzy zostaną na następny sezon. Jeżeli mamy ogrywać na siłę zawodnika, który już zdecydował o odejściu, to wtedy klub dopiero wyjdzie na frajerów. A to, że dawał z siebie wszystko, ma klub w sercu i tak dalej, to bardzo chwalebne, ale jeżeli nie idzie w parze z jakością, której wymaga się od osoby mającej grać w zastępstwie Suareza (który mimo tego, że zdarza mu się grać kupę, gwarantuje sporo bramek w sezonie i dobrze współpracuje na boisku z Messim przede wszystkim), to niestety - Barcelona chyba jest zbyt dużym kalibrem, by zważać na kogoś przez sam sentyment. I nie sądzę, żeby było to pogwałceniem MQUC, raczej zdroworozsądkowym podejściem do przyszłości innych zawodników.

0

Mam tak samo jak Ty
@edit: chociaż ten kawałek bardzo Mediumowy

0

Yup, ale z Busquetsa nie było tyle śmieszków (:

2

i cyk bez Rakiety :DD

0

Proszę, nie. To byłby największy kretynizm.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

13 minut temu wrzucili na twittera zdjęcia z treningu, więc pewnie niedługo ;)

0

Raczej tak, bo w erze tylu bomb atomowych może być ciężko o bezpieczne miejsce na świecie w przypadku kolejnego konfliktu na skalę globalną.

0

Ja naprawdę głęboko wierzę, że to grubo skrojona prowokacja, bait, cokolwiek :D

7

Miał kilka fajnych przerzutów i "finezyjnych" piłek do przodu, przestań szerzyć herezje o graniu tylko do najbliższego.

0

To jest niemożliwe.

2

Teraz jest pod forma, ale raczej w dłuższej perspektywie jestem o niego spokojny.

0

Bierze udział w gierkach treningowych, masz link w którymś artykule do live'a

3

Puig naprawdę fajnie wygląda w tych gierkach na treningu. Dobrze kontroluje piłkę i gra na małej przestrzeni, szuka piłki, nie widać po nim specjalnych kompleksów przy grze z gwiazdami formatu Messiego, Suareza czy reszty. Bardzo mnie ciekawi co z niego będzie (:

1

Chwila, moment.

Gdzie tu jest hejtowanie Guardioli? Jedyny komentarz, który można by pod to podpiąć, to komentarz użytkownika @barteq, który nie jest hejtem na Guardiolę, tylko ironicznym prztyczkiem w nos dla tej części użytkowników, którzy co mecz Barcelony piszą "Valverde beton, nie daje szans młodym, ciągle defensywne zmiany, bronienie wyniku, zachowawcza gra", jednocześnie gloryfikując Pepa. Nie mówię, że tak nie jest, a era Guardioli i złote pokolenie La Masii to były cudowne czasy, ale prztyczki w nos na tym właśnie mają polegać, na wzbudzaniu kontrowersji (:



tl;dr

4

Nie, jest napisane poprawnie.
Argentyńczyk - 47 goli w 48 spotkaniach w klubie oraz 4 w reprezentacji, łącznie 51 goli
Portugalczyk - łącznie 49 goli: 43 w Realu i Juventusie oraz 6 w reprezentacji

0

Proszę w święta nie baitować swoich braci cules takimi brzydkimi komentarzami.

0



Bodajże z tego powodu

0

Czapa z głowy za ten kawałek, bezapelacyjnie.

1

Jakoś się dogadamy za mniej ;)

1

Ja wiem, ze to wychowanek, osiemnastolatek i tak dalej, ale dla mnie zagrał mega słabo.

0

Ja też mam takie ciche przemyślenia, bo Messi i tak nie gra jako typowy skrzydłowy, bardziej coś w stylu ŚPO właśnie.

0

Włosy Puyola mnie przekonaly

0

Nie, tylko w internecie.

0

Podobno ma być w internecie.

1

Piękne, uśmiechnąłem się, dziękuję za to : D

0

Z tym Pepe to niezle ktoś odleciał

0

Brzmi rzetelnie.
#legit #noscam

2

Oglądanie Marca było przyjemnością.

0

To się nie uda :D wiadomo, że Valverde winny, to La Rambla przecież.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?