5

@KamQiX
Jestem wolnościowcem (notabene chyba w szerszym znaczeniu niż Konfederaci), więc narodowiec to zupełnie nie moja bajka. :)

5

@zadafcb
To już wiem, że na kandydata Konfederacji nie zagłosuję :D ale cała inicjatywa zjazdu elektorskiego bardzo ciekawa

0

@student97r
Akurat wydaje mi się, że stonowanie zarówno hurraoptymizmu, jak i fatalizmu w stosunku do trenera, który nie rozegrał na razie nawet jednego meczu, jest przejawem zdrowego rozsądku i wszyscy powinni sobie to wziąć do serca :D

0

@student97r
Proszę to gdzieś przypiąć i niech każdy się zapozna przed napisaniem posta :P

2

@draxidox
Mimo - zaznaczam - całkowicie równego stopnia pogardy dla informacji przekazywanych przez TVN i TVP przyznaję, że zabawne :D

0

@Triv44
Ktoś na LR dziś rano pisał, że co prawda ciężko dorównac 1 części, ale film bardzo mu się podobał.
Sam jeszcze nie widziałem, skoczę pewnie w przyszłym tygodniu :)

0

@Odesseiron
Oho, kącik poezji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@catalanian09
Z drugiej strony zbyt mocny zapieprz może skutkować zmęczeniem ;) ale to tylko w ramach dopowiedzenia, żadne czepialstwo

3

@dawo17
O ile dobrze pamiętam, Cruyff optował za 3-4-3 :)

1

@kingorbit
Piękny baicik :D szacuneczek

1

@HansLanda
Dał ciała czyli przegrał w bardzo swobodnym skrócie myślowym. Nie ma co dorabiać ideologii.

1

@HansLanda
Nie zrozumiałeś. OP nie napisał ani słowa o tym, że ktos komuś kazał.

0

@FCBurza
Nienawiść to chyba za mocne słowo. Bardziej niechęć wynikająca z sympatii dla Espanyolu :)

1

@X37 Pep miał mimo wszystko większe doświadczenie, zresztą nie jest powiedziane, że złoty strzał z Pepem powtórzy się w tym przypadku.

3

Na Xaviego jeszcze przyjdzie pora, teraz jest za wcześnie.

0

@preemo Moim zdaniem Jesus nie zaakceptuje roli zmiennika na minimum 2 sezony.

28

To ja sobie życzę na ten Nowy Rok, żeby jednak się nie udało :)

0

@LuisSalvano być może. Tylko w takim razie dlaczego Redakcja miast interweniować, wrzuca artykuł piętnujący zjawisko? Trochę zabawne ;)

0

@LuisSalvano sorry, nie przekonuje mnie taka argumentacja. Dopóki ktoś nie łamie regulaminu - wolność słowa, trudno. Ktoś łamie regulamin - ponosi konsekwencje. Wzajemne szczucie to nie jest żadne wyjście.

17

Przeczytałem. I niestety, mimo wielu ciekawych informacji/kwestii omówionych w wywiadzie, na pierwszy plan wybija się tylko jedna rzecz - wytykanie palcami innych użytkowników na forum publicznym. Nie tak się buduje społeczność, Panowie. Wszelkie tematy permów bądź dyscyplinowania użytkowników, którzy mają coś za uszami, powinny odbywać się za zamkniętymi drzwiami.
Mimo szacunku dla obu Panów - shame on you.
@ściah - za zadanie takich pytań
@BarcaInfo - za udzielenie na nie odpowiedzi.
A miłym akcentem na koniec wywodu niech będzie - szczęśliwego Nowego Roku, cules :)

1

Należał się jeden karny jak psu buda. Sędziowanie w Hiszpanii to syf, w tym meczu akurat poszło na naszą korzyść.
Radziłbym skupić się na fatalnym sędziowaniu w Hiszpanii, które np. w meczu z RSSS pozbawiło nas szansy na 3 punkty, zamiast obrzucać rywala błotem mimo tego, że ma rację. W odwrotnej sytuacji byłby tutaj wielki lament i obraza majestatu. Kibicowanie tez powinno odbywać się przy użyciu mózgu, szczegolnie kilka dni po meczu.

5

@DlacbpanMessi
Dotychczasowy rekord należy do Petera Ofori-Quaye, który w sezonie 1997/98 trafił do siatki w barwach Olympiacosu, mając 17 lat i 195 dni.
Było we wcześniejszym artykule.

0

@MNSbEstEver
Nie drąż. Najlepiej zapomnieć.

0

@Hushovt
Tak, widziałem. Ale nadal nie wiem kto to jest.
Byłem tam kilka minut temu, niesmak pozostał do teraz :p

0

@Hushovt
Kto to w ogóle jest?

4

Cały problem ze ZP polega na tym, że zasady przyznawania tej piłki (oczywiscie poza medialnoscią laureata) nie są konsekwentnie przestrzegane . Nagroda, która w założeniach miała uhonorować najlepszego zawodnika danego roku kalendarzowego, zaczęła posiłkować się sukcesami drużynowymi, sukcesami reprezentacyjnymi lub uwzględniać to całą karierę, to jedynie wycinek danego roku kalendarzowego (np. do końca sezonu).
Oczywiscie subiektywnie uważam Leo za top 1 indywidualnie, natomiast wszelkie grzebanie w "kryteriach", które na przestrzeni ostatnich lat były naprawdę mało transparentne, czyni tę nagrodę coraz mniej istotną.

1

@_Specjalista
Na szczęście na kilku idiotów, którzy mają pusto we łbach, trafił się nam jeden specjalista ;) jeżeli nie widzisz okropnego zjazdu Busiego w ostatnich sezonach + katastrofalnych strat, które przytrafiają mu się ostatnio stosunkowo za często jak na DP i mózg drużyny - lepiej dla Ciebie, przynajmniej oglądasz mecze bez zdenerwowania

1

@_Specjalista
w kwestii Busquetsa - melduję się i pozdrawiam :)

2

Jest i nasz kreatywny środek XDD

1

@TheNekro94 cóż... nie jest tajemnicą, że obecnie ZP jest warta tyle, co czapka gruszek (:
(nie mówię o aspekcie marketingowym)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?