wasylinho1
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@VanBarca
Koeman nie jest tu po to, żeby zdobyć tryplet w pierwszym sezonie, tylko żeby posprzątać i przygotować Barcelonę na nową erę, która musi w końcu nadejść. Nikt chyba nie łudzi się, że w sezonie 20/21 będziemy postrachem Europy.
2
@MESSIah16
W moim odczuciu przynajmniej w 1 połowie był o klasę lepszy od Neymara i Mbappe
14
Bardzo dobrze, że powstał taki artykuł. Podpisuję się obiema rękami pod stwierdzeniem, że Monchu tym sezonem zasłużył sobie na szansę w pierwszej drużynie.
0
@Transu96
Kto jest zbanowany?
2
@tristan87 Wiadomości. Wynik sobie sprawdzisz na flashscorze.
3
@Turio
Kupują zawodników na jeden sezon, kupują za horrendalne pieniądze zawodników, którzy siłą rzeczy nic nie wnoszą, finansują farmy trolli, sprzedają zawodników np. z La Masii za 2 mln żeby odkupić ich za rok za 4 mln, tych sukcesów jest cała masa.
6
@fhero
Czyżby? Na dzień dzisiejszy wszyscy wiedzą, że Barcelonę można dymać na hajs co okienko :)
8
Dzięki Bartek. Dzięki Tobie ten klub jest memem.
19
@bari_94
Kumplu... popraw się, błagam :(
2
Tak z przymrużeniem oka - zainteresowania sztabu medycznego (na powyższym przykładzie) sporo tłumaczą w kontekście przygotowania fizycznego i odporności na kontuzje naszych zawodników :P
0
@Chwytliwy
Ja bym się podpisał pod krytyką boków obrony, strasznie niefrasobliwie dzisiaj, w defensywie sporo strat w pobliżu pola karnego, w ofensywie bez większych konkretów.
Nie nazwałbym tego katastrofą, ale "słabo" to trafne określenie. ;)
65
Nie chcę się pastwić nad Ivanem, ale zapracował na notę niższą niż wyjściowa...
1
@asdfdsg
Karny w zasadzie przez to, że Semedo sprokurował sytuację dla Betisu. :P
1
@Chwytliwy
Pisałem gdzieś tam coś niżej, ale spróbuję (oczywiście - subiektywnie, także proszę nie gryźć)
Przez Busquetsa przechodzi większość akcji, jest ważnym elementem u Setiena i mimo wieku i braków motorycznych w tym meczu równiez było to widać. Mecz na plus.
Frenkie był wszędzie, ubezpieczał kolegów, dużo pracował i strzelił ładniutką bramkę. Mecz na duży plus.
Roberto całkowicie zagubiony, bardzo dużo niedokładności i praktycznie zero wartości dodanej. Mecz na bardzo duży minus.
Vidal dziś nie pokazał się z najlepszej strony, po jego stracie (o ile się nie mylę) padła bramka Fekira. Poza tym bez fajerwerków. Mecz na minus, ale bez tragedii jak w przypadku Roberto.
Arthur po wejściu zrobil to, co robi zwykle, czyli starał się uspokoić i kontrolowac grę, parę razy pokazał się też z przodu, może brakowało trochę zdecydowania. Dla mnie pozytywnie.
Rakitić dramat. 5 minut i naprawdę tragedia okropna, straty, głupie decyzje.
PS Redakcjo - to nie felieton, nie banujcie ;)
0
@FcBforever221
Ok, nie widziałem :D
0
@Gacork
10+ w golach i asystach
1
@FcBforever221
Przy 2-2, ale próba była na 3-2 ;)
2
@Bykunn
Tak na gorąco moim zdaniem:
1. Roberto mega słabo
2. Lenglet zrobił w tym meczu wszystko - karnego (choć akurat karny idzie na konto Semedo), strzelił gola i zarobił czerwoną
3. Franek był wszędzie + ładna brameczka
4. Rakitić w 5 minut naprawdę narobił kupę szkód
5. Alba po wejściu mocno się pokazywał w kontrach
6. Messi bez gola, ale 3 asysty robią swoje
7. U Busquetsa motoryka już zdecydowanie nie ta, ale u Setiena jest zdecydowanie mózgiem 2 linii
8. Griezmann w ofensywie zgaszony całkowicie
0
Trzeba oddać, że emocje były do końca, mimo niekoniecznie idealnej postawy indywidualnej :P
1
@contowsky
Koza faktycznie wspaniała ;)
0
@gloin12
Ostrożnie z tym rzucaniem inflacją na prawo i lewo. Długookresowo niska inflacja wpływa dużo lepiej na wzrost gospodarczy niż wysoka, a w momencie, gdy w grudniu 2019 mówimy o poziomie 3,4%, to w odniesieniu do standardowego poziomu 2,5% jest to chyba spora różnica? Nie mówiąc o tym, że gdzieś zdarzyło mi się przeczytać, że są prognozy na powyżej 4% w roku 2020.
Chciałbym tylko jeszcze zwrócić uwagę bojownikom wzrostu gospodarczego (żeby już nie było tak kolorowo), że dług stale rośnie (:
Pozdrawiam cieplutko
0
@barteq
W zasadzie wydaje mi się, że o Griezmannie w Atletico można powiedzieć to samo, najlepiej wyglądał mając obok siebie typową 9-tkę
1
@laliga40
Klasyk zawsze rządzi się swoimi prawami.
0
@LoveValverde
Chelsea chyba znieśli bana na to okienko
0
@michal26
No ok, przyjąłem Twój tok myślenia. Nie zmienia to jednak faktu, że mój jest inny - nie utożsamiam prezydenckich z parlamentarnymi do tego stopnia, żeby słaby wynik w jednych wpłynął na drugie. I może zakończmy tę dyskusję w tym miejscu, hm? ;)
0
@inViNcibl3
I masz do tego święte prawo :)
0
@Odesseiron
Na YT przewinął mi się filmik odnośnie pierwszej wersji scenariusza, całkowicie różny od wersji finalnej. Polecam w ramach ciekawostki :)
0
@michal26
Akurat teraz tego, dlaczego stawiasz znak równości między wyborami prezydenckimi i parlamentarnymi. W wyborach prezydenckich głosujesz na konkretną osobę, nie na ugrupowanie, a poglądy pana Bosaka jako osoby nie korespondują z moimi.
0
@inViNcibl3
Z ostatniej trójki optowałbym chyba za Dziamborem ;)
2
@michal26
Ale czego nie rozumiesz? Głosuję zgodnie z poglądami, bo taki chyba jest sens wyborów, a Ty mi wytykasz, że nie chcę zagłosować wbrew sobie? Nie jestem fanboyem Konfederacji, żeby się godzić z każdą ich propozycją. Jest mi najbliżej do nich gospodarczo, to wszystko.