16

Okropne.

FC Barcelona ma w herbie pasy, nie kratownicę. Chorwacja ma stroje w kratę, bo wynika to zarówno z ich godła, jak i z flagi.

Przykro mi, ale jestem na nie.

Getry to już całkowite nieporozumienie :D

0

Czekam na to z niecierpliwością.

19

We wszystkich sportach i nie tylko człowiek rozwija się, grając z lepszymi od siebie. Bez wątpienia ma papiery na granie i nie rozumiem wyzywania go od "gwiazdorków" albo innych tego typu uwag - wie, że grając na poziomie Segunda B nigdy nie będzie w stanie wejść na poziom pierwszej drużyny.
Wszędzie dookoła z jednej strony wielki płacz, że młodzi nie dostają szans, z drugiej podcinanie skrzydeł zanim w ogóle zaczął grać. Ogarnijcie się trochę.
Powodzenia Carles, trzymam kciuki : )

0

Chciałem napisać to samo! : D
La Rambla w szoku

0

Niby tak, ale ktoś już kiedyś napisał, że dla Białych najważniejszy jest wynik, a my, rozpieszczeni złotym pokoleniem La Masii i erą Guardioli, oczekujemy jeszcze widowiska :P

0

Wpływ Coutinho na grę Barcelony jest niesamowity.

103

Dembele - 5 meczów, 4 gole, z czego 3 decydujące.
Fakt, nie opinia.

52

Bo 3 dni temu grali z Salwadorem, więc pewnie woli mu odpuścić ten mecz, żeby był dysponowany na kolejne, bo teraz intensywny okres.

0

Ale i cieszy oczywiście : D

1

I cyk, dokładny wynik wszedł w ostatniej minucie :P ale co robi Atletico w tym sezonie to nie mam pytań, 4 mecze 5 punktów

2

Myślę, że dla wielu z nas przygoda z Barceloną zaczęła się właśnie od niego :D

2

I cyk, szybka brameczka :P

4

Dlatego, że kibice Barcelony mają przeważnie orientację prokatalońską, a Espanyol - prokastylijską (prohiszpańską). To coś więcej niż niechęć klubowa, to spór ideologiczny.

0

https://www.sport.es/es/noticias/barca/dan-por-hecho-fichaje-ronald-araujo-por-barca-7007578

"Ronald Araujo jest już w Barcelonie, aby podpisać kontrakt z Barcą B"

0

Ależ oni szaleją w tym okienku :O jestem w szoku

0

Jeżeli prawdą jest to, co czytałem kilkukrotnie w artykułach na tej stronie i Rabiot nie chce przedłużać kontraktu, bo chce iść do Barcelony, to zainteresowanie innych klubów nie będzie problemem.

I wątpię, żeby pieniądze były argumentem, bo w końcu jest w P$G i mógłby ich wydoić bez żadnego problemu na wysoką tygodniówkę, a jednak kontraktu przedłużać nie chce : )

3

Bo mamy przesyt w pomocy na ten moment. Skoro może przyjść za rok za darmo, to po co płacić za niego pieniądze już w tym okienku, skoro pomoc mamy grubo obsadzoną?

0

Zdecydowanie strzela ważne bramki.

0

Żaden Pogba. Brakuje 9, która wywierałaby presję na Luisie, a jednocześnie mogłaby go delikatnie odciążyć. :)

0

Jeszcze 14:30 jest City - Huddersfield :)

0

Oj no wiem, ale zawsze miło dogryźć : D

3

Mam nadzieję, że pod koniec tego sezonu - za naszą sprawką - u Białych będą panowały takie same nastroje jak dziś :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A, myślałem, że chodzi o poprzedni sezon. Przepraszam :D

0

25. 24 miał Mina.

0

Nawet nie mów, bo od rana czekam, a tu tak mi brzydko robią :/

2

Piękne :D szanuję

3

Na oficjalnej stronie Barcelony wymienili w artykule skład, który pojedzie do Maroka (czyli w zasadzie wszytkich). Generalnie wymieniali zawodników po kolei, numerami - Arthur został wymieniony między Coutinho (7) a Suarezem (9), więc pewnie 8, Malcom i Lenglet między Cillessenem (13) a Paco (17), więc przypuszczalnie Malcom 14 a Lenglet 15/16, Munir pomiędzy Albą (18) a Roberto (20), więc pewnie 19, Vidal pomiędzy Roberto a Umtitim (23), więc pewnie 21/22. Pozostałych (Alena, Marlon, Samper, Puig, Miranda) wymienili po Vermaelenie, czyli pewnie 25+.
Link do artykułu:
https://www.fcbarcelona.com/football/first-team/news/2018-2019/squad-list-valverde-team-super-cup-sevilla

0

Zrobiłeś mi dzień :D

3

Pięknie wyjaśnione : D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?