wasylinho1
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Okropne.
FC Barcelona ma w herbie pasy, nie kratownicę. Chorwacja ma stroje w kratę, bo wynika to zarówno z ich godła, jak i z flagi.
Przykro mi, ale jestem na nie.
Getry to już całkowite nieporozumienie :D
0
Czekam na to z niecierpliwością.
19
We wszystkich sportach i nie tylko człowiek rozwija się, grając z lepszymi od siebie. Bez wątpienia ma papiery na granie i nie rozumiem wyzywania go od "gwiazdorków" albo innych tego typu uwag - wie, że grając na poziomie Segunda B nigdy nie będzie w stanie wejść na poziom pierwszej drużyny.
Wszędzie dookoła z jednej strony wielki płacz, że młodzi nie dostają szans, z drugiej podcinanie skrzydeł zanim w ogóle zaczął grać. Ogarnijcie się trochę.
Powodzenia Carles, trzymam kciuki : )
0
Chciałem napisać to samo! : D
La Rambla w szoku
0
Niby tak, ale ktoś już kiedyś napisał, że dla Białych najważniejszy jest wynik, a my, rozpieszczeni złotym pokoleniem La Masii i erą Guardioli, oczekujemy jeszcze widowiska :P
0
Wpływ Coutinho na grę Barcelony jest niesamowity.
103
Dembele - 5 meczów, 4 gole, z czego 3 decydujące.
Fakt, nie opinia.
52
Bo 3 dni temu grali z Salwadorem, więc pewnie woli mu odpuścić ten mecz, żeby był dysponowany na kolejne, bo teraz intensywny okres.
0
Ale i cieszy oczywiście : D
1
I cyk, dokładny wynik wszedł w ostatniej minucie :P ale co robi Atletico w tym sezonie to nie mam pytań, 4 mecze 5 punktów
2
Myślę, że dla wielu z nas przygoda z Barceloną zaczęła się właśnie od niego :D
2
I cyk, szybka brameczka :P
4
Dlatego, że kibice Barcelony mają przeważnie orientację prokatalońską, a Espanyol - prokastylijską (prohiszpańską). To coś więcej niż niechęć klubowa, to spór ideologiczny.
0
https://www.sport.es/es/noticias/barca/dan-por-hecho-fichaje-ronald-araujo-por-barca-7007578
"Ronald Araujo jest już w Barcelonie, aby podpisać kontrakt z Barcą B"
0
Ależ oni szaleją w tym okienku :O jestem w szoku
0
Jeżeli prawdą jest to, co czytałem kilkukrotnie w artykułach na tej stronie i Rabiot nie chce przedłużać kontraktu, bo chce iść do Barcelony, to zainteresowanie innych klubów nie będzie problemem.
I wątpię, żeby pieniądze były argumentem, bo w końcu jest w P$G i mógłby ich wydoić bez żadnego problemu na wysoką tygodniówkę, a jednak kontraktu przedłużać nie chce : )
3
Bo mamy przesyt w pomocy na ten moment. Skoro może przyjść za rok za darmo, to po co płacić za niego pieniądze już w tym okienku, skoro pomoc mamy grubo obsadzoną?
0
Zdecydowanie strzela ważne bramki.
0
Żaden Pogba. Brakuje 9, która wywierałaby presję na Luisie, a jednocześnie mogłaby go delikatnie odciążyć. :)
0
Jeszcze 14:30 jest City - Huddersfield :)
0
Oj no wiem, ale zawsze miło dogryźć : D
3
Mam nadzieję, że pod koniec tego sezonu - za naszą sprawką - u Białych będą panowały takie same nastroje jak dziś :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A, myślałem, że chodzi o poprzedni sezon. Przepraszam :D
0
25. 24 miał Mina.
0
Nawet nie mów, bo od rana czekam, a tu tak mi brzydko robią :/
2
Piękne :D szanuję
3
Na oficjalnej stronie Barcelony wymienili w artykule skład, który pojedzie do Maroka (czyli w zasadzie wszytkich). Generalnie wymieniali zawodników po kolei, numerami - Arthur został wymieniony między Coutinho (7) a Suarezem (9), więc pewnie 8, Malcom i Lenglet między Cillessenem (13) a Paco (17), więc przypuszczalnie Malcom 14 a Lenglet 15/16, Munir pomiędzy Albą (18) a Roberto (20), więc pewnie 19, Vidal pomiędzy Roberto a Umtitim (23), więc pewnie 21/22. Pozostałych (Alena, Marlon, Samper, Puig, Miranda) wymienili po Vermaelenie, czyli pewnie 25+.
Link do artykułu:
https://www.fcbarcelona.com/football/first-team/news/2018-2019/squad-list-valverde-team-super-cup-sevilla
0
Zrobiłeś mi dzień :D
3
Pięknie wyjaśnione : D