0

@SeWo77
?
Zaraz po przyjściu w rundzie wiosennej strzelił 7 goli i 6 razy asystował. Całkiem nieźle jak na "szrot".

3

Real zawdzięcza Courtois tak niski wymiar kary, Chelsea dzisiaj jest naprawdę o dwie klasy lepszym zespołem.

0

@mikokarla
Widziałem... W tym sezonie walka o nie zdobycie mistrzostwa jest wyjątkowo zacięta

0

@Majsteer Sevilla, bo Real gra kupę, a Atletico spuchło, chociaż początek sezonu mieli świetny :P

0

@ptsd
Akcesu do Superligi nie podpisywał Laporta, więc wstrzymaj konie. Poza tym gdybyś Ty dostał w spadku taki burdel finansowy, to też pewnie rozważałbyś każdą możliwość dodatkowego finansowania.

1

@Joopiter
OK, Oscar miewa te głupie błędy typowe dla graczy w jego wieku, ale jest jednym z największych beneficjentów przejścia na trzech środkowych obrońców. Masz rację, że teza w artykule jest postawiona na wyrost, ale na wyrost może być również skreślanie go z powodu "braku potencjału na Barcelonę". Było wielu takich, którzy niby nie rokowali, a jednak zrobili karierę. ;)

0

@Masti_Real_Madryt odpadnięcie po takim meczu na pewno by bardziej bolało, bo jednak faktycznie dziś jesteśmy klasę lepsi.

5

Całkiem dobry pomysł. :)

12

@Brashearr
Chyba mówił o Balde ;)

0

@misiek4st
20-letni wychowanek Barcelony, przeniósł się do City z 2 lata temu bodajże, nie jest na ten moment Nestą ani jakimś wybitnym graczem, ale na jego korzyść działa to, że jest wychowany w Barcelonie, młody i raczej solidny. Za 20 mln można podjąć ryzyko, może się rozwinie w dobrym kierunku. ;)

1

@AxelF
Ja trochę też nie. Raczej odniosłem wrażenie, że Ronald był pewniejszym punktem, co nie oznacza oczywiście, że Sam zagrał zły mecz

4

@Biniu_VeB_X
Tak. Nie bardzo dobry ani nie wybitny. Po prostu dobry występ.

13

@ninja81 nasz duński Ronaldo przyszedł z Leganes, nie z Levante ;)

0

Podobno nikomu nie życzy się źle, ale ten typ powinien mocno beknąć za wszystko, co nawywijał.

2

Araujo póki co pokazuje, że ma zadatki na bycie liderem defensywy. Nie zapeszając, życzę sobie i Wam na święta, aby tak właśnie się stało :P

4

OK, możemy docenić Busquetsa za kreację, ale skoro DEFENSYWNY pomocnik popełnia takie karygodne błędy w defensywie, to 5 nie jest oceną adekwatną, ponieważ nie wywiązał się ze swoich podstawowych zadań.
To trochę tak jak z Griezmannem - dobrze, że pracuje w defensywie, ale rozliczamy go przede wszystkim z ofensywy.
Dla mnie 5 dla Busquetsa jako defensywnego pomocnika to jednak za wysoko.

1

@Katalończyk 99
Abstrahując od komentarza pierwotnego - co ma piernik do wiatraka?

1

Wreszcie jakaś dobra wiadomość w 2020 : D

0

@BulaKG
Rabini się wypowiedzieli. :D
Moim zdaniem dobry występ. Ogólnie Everton wygląda lepiej od Totków.

35

Wszystkim oburzonym przypominam, że w Barcelonie kapitana wybiera szatnia.

0

Uszanowanko :)
Czy jest tu ktoś, kto np. nagrywa mecze Barcy, a potem udostępnia je gdzieś osobom zainteresowanym? Pytam, ponieważ nie mam możliwości obejrzenia dziś meczu na żywo.
Mam nadzieję, że to nie jest złamanie punktu 9.3.5. regulaminu :D

0

@mint 26-latek to emeryt? To kogo Ty byś chciał, 20-latka, który zagwarantuje 20 bramek na sezon?

5

Przecież te komentarze "Ronald Koeman chce odzyskać najlepszą wersję..." to jest złoto, nie rozumiem oburzenia :D coś zabawnego w ramach odskoczni od syfu panującego w klubie

1

@Varg
Ja mam trochę problem z CK, jako weteran Europkowy miałem strasznie ciężko przyzwyczaić się do mechanik CK2. Ale pewnie na urodziny sobie sprawię ;)

Chociaż nie ukrywam, że Vicky III bardziej by mnie ucieszyła niż CK3 :D

2

@Foro
-b/2a, nie da się tego zapomnieć

0

@DonAndrzejos
Źródło or didn't happen

4

@PrinceDamon
U mnie chyba też był jakiś niecny, obwoźny podkładacz cebuli

3

@onavlaSsiuL jest najpiękniejszy :')

1

@IronSanHybrid
Smacznego, Żelazny Panie Hybrydo :)
Słusznie, hatfu na rodzynki.

1

@Hushovt
Fajne! To mnie się podoba! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?