zado77
Dołączył/a: sierpień 2010
Łódź
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli ktoś chciałby mnie obserwować na twitterze do zapraszam @Zajac_FCB :)
0
Dzisiaj o 20:30 konferencja Sandro i Zubiego. Według Sportu poinformują o rezygnacji Tito.
0
A moim zdaniem najlepszą opcją jest sprowadzenie Jana Verthongena z Tottenhamu.
0
Trenera, który ma jaja i choć trochę charyzmy.
0
To się nazywa kompleks Barcelony. Ciekawe czy uwzględnił w tej taktycę Pereza Lasę i Cuneyta Cakira.
0
Alexis zasługuje na bramkę jak nikt inny. Cesc, obudź się !
0
Moim zdaniem powinien wyjść taki skład: Pinto, Adriano, Bartra, Pique, Montoya, Song, Iniesta, Cesc, Alexis, Messi, Villa.
Wreszcie trzeba dać szansę tym, którzy grają mniej (Bartra, Montoya, Song). Muszę się przyznać, że Thiago mnie nie przekonuje. Popełnia bardzo dużo głupich strat, wiele jego podań jest wszerz boiska lub do tyłu. No i myślę, że atak MVA to obecnie najlepsze tridente. VeB!
0
Kategorycznie NIE !!!
0
Jeżeli Pedro dostaje lepszą ocenę od Pique to chyba znaczy, że Pan redaktor oglądał inny mecz -.-
0
Jeszcze tylko brameczka Villi i Messiego i będę bardzo zadowolony :)
0
Przesada? Facet zdobył 4 razy ZP, to mało?
0
Emocje prawie jak przed El Clasico. Visca el Barca !
0
Bardzo ładnie zachowali się kibice w 40 minucie dodając wsparcia Alexisowi. Tak powinni zachowywać się prawdziwi kibice, a nie jak niekórzy na tej stronie pseudo fani wyśmiewający się z niego. Vamos Alexis!
0
DaMilio
Chyba nie oglądasz meczów kolego.
0
Villa to jeden z moich ulubionych zawodników i jest mi strasznie smutno, że gość, który nie raz ratował nam tyłek w tym sezonie siedzi na ławie a gra taki Pedro, który potyka się o własne nogi i gra chyba jeszcze gorszy sezon niż poprzedni. David, odejdź i ciesz się grą w innym klubie bo Tito popełnia wielki wielbłąd. Vamos el Guaje!
0
Wypadałoby wstawić newsa o tym, że Alexis ma dzisiaj urodziny.
0
Narzekacie na Villę i Alexisa a Pedro w obecnej formie wcale nie jest od nich lepszy
0
Villa za Pedro i skład byłby dla mnie idealny
0
Najgorsze jest to, że Tito zdejmuje Alexisa, który jako jeden z nielicznych dochodzi do sytuacji strzeleckich w przeciwieństwie do Pedro, który gra bardzo słabo.
0
Messiemu urodził się syn i od razu przed meczem realu minuta ciszy :P
0
Thiago Messi już jest !
0
Czy tylko mi nie działa ten link http://crackovia.pl/transmisja.php ?
0
Ludzie przestańcie jeździć po tym Alexisie. Pedro w obecnie też nie zachwyca a nic o nim nie piszecie. Fabs też niedawno miał dołek formy a teraz po Messim to najlepszy zawodnik. Również zauważam to, że Sanchez gra jakby się bał oddać strzał lub okiwać rywala. Najważniejsze żeby grał w meczach, bo inaczej to nigdy nie wróci ten najlepszy Alexis. Visca el Barca! Visca Alexis!
0
Bardzo dobry skład. Dzisiaj liczę na pewne zwycięstwo. VeB!
0
Dajcie dobrego linka
0
Podajcie linka
0
Messi, Villa, Alexis
0
FC Barcelona Line-up: Valdes - Alves Song Mascherano Adriano - Cesc Busquets Thiago - Alexis Messi Villa
0
Tito z lekka przekombinował z tym składem. Oby się nie przeliczył.
0
Wszyscy pisaliście przed meczem po co Adriano i Alexis, teraz macie odpowiedź Adriano bramka a Sanchez zagrał dobry mecz, jednak powinien częściej decydować się na strzał a nie zagrywać do Messiego.