0

Alexis jako jedyny stwarza zagrożenie pod bramką Osasuny a wy go chcecie zmieniać? -,-

0

Co ten Eusebio wyprawia?!

0

Co ten sędzia robi? Liniowy podniósł chorągiewkę a główny kazał grać dalej -,-

0

Nie rozumiem po co nam w drugiej drużynie zawodnicy tj: Lobato(1989), Ilie(1990) i Lomban(1987!). Moim zdaniem w Barcelonie B powinni grać zawodnicy max. do 20 roku życia, którzy rokują na przyszłość, a tych co się nie ma w planach do pierwszej drużyny powinno się sprzedawać.

0

No niestety Alexis wczoraj nie zachwycił, jednak trzeba zauważyć, że jeśli sędzia podyktowałby chociaż 1 rzut karny po faulu na nim to byśmy nazywali go jednym z bohaterów meczu. To był jego dopiero pierwszy mecz w sezonie, a ja bardzo na niego liczę, bo w poprzednim sezonie nie raz ratował na tyłek. VeB!

0

A mnie bardzo cieszy presezon w wykonaniu Alexisa pod względem liczbowym, strzelił 2 bramki i zaliczył aż 7 asyst (w tym wywalczony 2 rzuty karne).

0

Podałby ktoś link do sopcasta?

0

Ludzie, proszę link do sopcasta

0

czy ktoś ma może link do sopcasta lub wie jak się nazywa hiszpańska strona coś w podobie jak meczyki.pl?

0

Tylko żeby nie komentował Maciej "och ronaldo" Iwański.

0

Pomyłka, pierwszy Torres, drugi Gomez, trzeci Dzagoev.

http://www.uefa.com/uefaeuro/season=2012/golden-boot/index.html

0

Królem strzelców jest Torres, drugie miejsce Dzagoev, trzecie Mandzukić.

0

Mam dosyć tych komentatorów. ronaldo to, ronaldo tamto, ja pier****

0

Myślę, że transfer Vertonghena to bardzo dobra i w miarę tania opcja (patrząc chociażby na cenę za Thiago Silvę). Jest to zawodnik, który z powodzeniem może występować również jako lewy obrońca, posiada fantastyczne warunki fizyczne (189cm), w miarę szybki i umie wyprowadzić piłkę równie dobrze jak Pique no i w tym sezonie został wybrany najlepszym zawodnikiem ligi holenderskiej.

0

Dlaczego nie ma zapowiedzi dzisiejszego meczu ?!

0

Tak, tak, tak !

0

Gratuluję sędziom, dzięki którym real zdobył mistrza w tym roku !

0

Stłuczone udo to niegroźny uraz. Miejmy nadzieję, że zagra z Malagą.

0

Zabrakło tylko bramki Sancheza :)

0

Alexis tylko 6? Według MD to on był najlepszym zawodnikiem tego meczu.

0

Dzisiaj tylko 3pkt! VeB!

0

Przecież Alexis jest na ławce.
Piqué (3), Fábregas (4), Alexis (9), Pinto (13), Keita (15), Pedro (17), Montoya (35)

0

Po zwycięstwo! VeB!

0

Ja się pytam, jaki kurwa karny?! Sory za wyrażenie, ale już nie mogę wytrzymać. Już zbyt wiele razy sędziowie nas skrzywdzili. Tutaj nie da się nie mówić o tym, bo poziom sędziowania w Hiszpanii stoi na katastrofalnym poziomie.

0

Dzisiaj tylko 3 punkty! VeB!

0

3-5-2. Jako boczni pomocnicy Pedro i Cuenca. Tak mi się wydaję.

0

Czy czasem wczoraj realistka nie pisała, że jest jej wstyd żyć w czasach kiedy to zawodnicy Barcelony aktorzą i symulują? Chciałbym się zapytać gdzie ona jest teraz?

0

No to niestety chyba nadal bedzie -6. A liczyłem, że Emery wystawi najsilniejszy skład.

0

Tak liczę, że Valencia urwie punkty madrytowi. Dzisiaj wszyscy jesteśmy kibicami Valencii. Amunt Valencia !

0

realistka
A słyszałem, że w Madrycie jest lepsza szkoła aktorska. Podobno mają najlepszych nauczycieli m.in. ronaldo, di maria, pepe. To tylko niektórzy z nich :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?