zado77
Dołączył/a: sierpień 2010
Łódź
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alexis jako jedyny stwarza zagrożenie pod bramką Osasuny a wy go chcecie zmieniać? -,-
0
Co ten Eusebio wyprawia?!
0
Co ten sędzia robi? Liniowy podniósł chorągiewkę a główny kazał grać dalej -,-
0
Nie rozumiem po co nam w drugiej drużynie zawodnicy tj: Lobato(1989), Ilie(1990) i Lomban(1987!). Moim zdaniem w Barcelonie B powinni grać zawodnicy max. do 20 roku życia, którzy rokują na przyszłość, a tych co się nie ma w planach do pierwszej drużyny powinno się sprzedawać.
0
No niestety Alexis wczoraj nie zachwycił, jednak trzeba zauważyć, że jeśli sędzia podyktowałby chociaż 1 rzut karny po faulu na nim to byśmy nazywali go jednym z bohaterów meczu. To był jego dopiero pierwszy mecz w sezonie, a ja bardzo na niego liczę, bo w poprzednim sezonie nie raz ratował na tyłek. VeB!
0
A mnie bardzo cieszy presezon w wykonaniu Alexisa pod względem liczbowym, strzelił 2 bramki i zaliczył aż 7 asyst (w tym wywalczony 2 rzuty karne).
0
Podałby ktoś link do sopcasta?
0
Ludzie, proszę link do sopcasta
0
czy ktoś ma może link do sopcasta lub wie jak się nazywa hiszpańska strona coś w podobie jak meczyki.pl?
0
Tylko żeby nie komentował Maciej "och ronaldo" Iwański.
0
Pomyłka, pierwszy Torres, drugi Gomez, trzeci Dzagoev.
http://www.uefa.com/uefaeuro/season=2012/golden-boot/index.html
0
Królem strzelców jest Torres, drugie miejsce Dzagoev, trzecie Mandzukić.
0
Mam dosyć tych komentatorów. ronaldo to, ronaldo tamto, ja pier****
0
Myślę, że transfer Vertonghena to bardzo dobra i w miarę tania opcja (patrząc chociażby na cenę za Thiago Silvę). Jest to zawodnik, który z powodzeniem może występować również jako lewy obrońca, posiada fantastyczne warunki fizyczne (189cm), w miarę szybki i umie wyprowadzić piłkę równie dobrze jak Pique no i w tym sezonie został wybrany najlepszym zawodnikiem ligi holenderskiej.
0
Dlaczego nie ma zapowiedzi dzisiejszego meczu ?!
0
Tak, tak, tak !
0
Gratuluję sędziom, dzięki którym real zdobył mistrza w tym roku !
0
Stłuczone udo to niegroźny uraz. Miejmy nadzieję, że zagra z Malagą.
0
Zabrakło tylko bramki Sancheza :)
0
Alexis tylko 6? Według MD to on był najlepszym zawodnikiem tego meczu.
0
Dzisiaj tylko 3pkt! VeB!
0
Przecież Alexis jest na ławce.
Piqué (3), Fábregas (4), Alexis (9), Pinto (13), Keita (15), Pedro (17), Montoya (35)
0
Po zwycięstwo! VeB!
0
Ja się pytam, jaki kurwa karny?! Sory za wyrażenie, ale już nie mogę wytrzymać. Już zbyt wiele razy sędziowie nas skrzywdzili. Tutaj nie da się nie mówić o tym, bo poziom sędziowania w Hiszpanii stoi na katastrofalnym poziomie.
0
Dzisiaj tylko 3 punkty! VeB!
0
3-5-2. Jako boczni pomocnicy Pedro i Cuenca. Tak mi się wydaję.
0
Czy czasem wczoraj realistka nie pisała, że jest jej wstyd żyć w czasach kiedy to zawodnicy Barcelony aktorzą i symulują? Chciałbym się zapytać gdzie ona jest teraz?
0
No to niestety chyba nadal bedzie -6. A liczyłem, że Emery wystawi najsilniejszy skład.
0
Tak liczę, że Valencia urwie punkty madrytowi. Dzisiaj wszyscy jesteśmy kibicami Valencii. Amunt Valencia !
0
realistka
A słyszałem, że w Madrycie jest lepsza szkoła aktorska. Podobno mają najlepszych nauczycieli m.in. ronaldo, di maria, pepe. To tylko niektórzy z nich :)