zado77
Dołączył/a: sierpień 2010
Łódź
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pep dziękujemy Ci. Przez własną głupotę przegrałeś mistrzostwo.
0
Tello i Cuenca :D Śmiech na sali
0
Nie mogę w to uwierzyć. Płakać mi się chce jak patrze na coś takiego. Jeszcze te błędy sędziowskie. Nie no. Pep wybrał fantastyczny skład na ten mecz. Ja nie ma środka, nie ma gry. Jeśli Pep ma jaja to powinien zrobić 2 zmiany już w przerwie jeśli nie od razu 3. Thiago, Sergi, Pedro out, a w ich miejsce Xavi, Iniesta i Tello.
0
Mam pytanie... z kim real gra w finale?
0
0
Poproszę link do sopcasta.
0
Trzeci remis z rzędu... to już trzeba nazwać kryzysem. Bardzo dawno nie widziałem, aby piłkarze Barcy grali na czas przy remisowym wyniku i bardzo mnie to martwi. Według mnie:
1. Leo nie powinien strzelać karnych. Za bardzo je lekceważy w ważnych momentach. Próbuje sobie tylko nabijać statystyki.
2. Przeczytałem już komentarze, że Cuenca najlepszym zawodnikiem meczu. Za tą 1 bardzo dobrą akcję? Czy za te straty i przegrane pojedynki 1 na 1?
3. Moim zdaniem błędna decyzja Pepa o zmianie Alexisa, który dochodził do sytuacji strzeleckich. Po tej zmianie Barcelona nie miała żadnej okazji do strzelenia bramki.
4. Kapitan znowu nas ratuje. No i te ruletki. Cud, miód, malina.
0
cule#6
Jaki man of the match? Zrobił 1 akcję a poza tym to dużo niecelnych podań i przegranych pojedynków 1 na 1 z Mathieu.
0
0:1 dla nas ! VeB !
0
Dzisiaj tylko i wyłącznie zwycięstwo. Nie ważne czy 0-5 czy 0-1, najważniejsze 3 punkty !
0
Nie ważne czy kibice wygwizdają pepe czy nie. Bardzo fajnie by było jakby Messi okiwał go jak psa i strzelił gola. Marzy mi się taka akcja ;]
0
Bardzo fajne.
0
Poproszę link do sopcasta
0
Zaczyna się wysyp halowców na naszej stronie, a banów brak...
0
FanRealu90
A jak sędzia "pomagał" Barcelonie to na fioletowej był wielki płacz, że sędzia stronniczy etc. a ty teraz o szczęściu mówisz ?!
0
Ludzie krytykujecie Sancheza a popatrzcie na grę Alvesa. Oprócz asysty w tym meczu nic nie zrobił. Bardzo dużo niecelnych piłek, dużo strat. Dzisiaj nikt nie gra dobrze oprócz Abidala i Cesca.
0
Pep proszę 4-3-3 !
0
Ciekawe jak długo będzie pauzował Andres. Oby jak najkrócej.
0
Messi20
Też mam takie uczucie : /
0
Dlaczego ciągle my mamy takie problemy !? W ogóle nie potrafię się cieszyć tym zwycięstwem.
0
Jest kur** ! Ale zajebiście. Fantastyczna remontada.
0
Dzisiaj tylko zwycięstwo ! Skład najlepszy z możliwych ! Visca el Barca !
0
Źródło ze strony oficjalnej.
0
Oficjalnie taki skład jak na marca .com
0
XXxBarcaFCBxXX
Taki jest na stronie marca.com. Nie gwarantuje, że jest to prawda.
0
Marca dała na swojej stronie taki skład:
Valdes- Abidal, Puyol, Alves- Fabregas, Iniesta, Xavi, Keita- Pedro, Messi, Alexis. Jeśli to prawda to Pep mozno zaryzykował.
0
Poproszę link do sopcasta
0
Myślę, że wielką niewiadomą w meczu z Madrytem będzie to kto wyjdzie w podstawowym składzie na pozycji defensywnego pomocnika. Wiemy, że Pep lubi kombinować i mógłby wystawić Keite. Jest jeszcze Sergio i Masche, którzy są w bardzo dobrej formie. Moim zdaniem najlepszą opcją w tym wypadku będzie postawienie na Javiera, który jest w życiowej formie. Jednak jest pytanie, czy Pep czasem nie postawi Mascherano na środku obrony i kto będzie mu partnerował. Puyol to serce drużyny i jej talizman a Pique fantastycznie wyprowadza piłkę i ma znakomite warunki fizyczne, co jest ważne na mecze z Madrytem. No i ostatnia kwestia kto zagra w przodzie obok Leo. Sanchez swoimi ostatnimi występami chyba potwierdził, że zasługuje na występ w Gran Derbi. Villa to klasa sama w sobie. Z realem zawsze można na niego liczyć, na jego ważne bramki. I jeszcze Cesc, który pokazuje, że świetnie się czuje na pozycji fałszywej 9. Także moim zdaniem są 3 warianty:
Valdes- Alves, Pique, Puyol, Abidal- Masche, Xavi, Iniesta- Messi, Villa, Sanchez
Valdes, Alves, Masche, Pique, Abidal,- Busquets, Xavi, Ineista- Messi, Cesc, Villa,
Valdes- Alves, Pique, Puyol, Abidal- Busquets, Xavi, Iniesta- Messi, Cesc, Sanchez.
0
Pitinho#10
Zrozum, że na taki mecz trzeba wystawić podstawowy skład i wyjść formacją 4-3-3. Cuenca to nie jest zawodnik pokroju Villi i uważam że w Barcelonie nie znajdzie sobie miejsca.
0
kurna, czemu nie ma Villi. Nie można zlekceważyć rywala, nie w takim meczu.