zado77
Dołączył/a: sierpień 2010
Łódź
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A w zespole Barcy Juvenil B występuje na pozycji pomocnika zawodnik David Babunski. Jeżeli ma polskie korzenie to warto by się nim było zainteresować.
0
Nie ładnie, nie ładnie. Jako zawodnik Barcelony nie powinnien czegoś takiego powiedzieć. Sprzedawczyk !
0
manunited234
Blackburn 13
Aston Villa 15
0
Blackburn jest słabe i Aston Villa tak samo, ale można by go było wypożyczyć gdyby grał w pierwszym składzie. Nabrał by sporo doświadczenia w lidze angielskiej.
0
thierryvilla147
Zgadzam się z Tobą
0
Kurcze... dlaczego rok temu nie mogli przyjechać do Splitu kiedy byłem na wakacjach w Chorwacji ?
0
A tak z ciekawości to ile Messi ma strzelonych wszystkich bramek w tym sezonie i na ile meczy?
0
Czy to nie ten sam serwis co informował o tym, że Szczęsny przechodzi do Barcy?
0
Antyfutbol i jeszcze raz antyfutbol. Miejmy nadzieje, że na wyjeżdzie Bilbao nie zamuruje bramki tylko zagra normalnie.
0
Gra Athelticu to antyfutbol
0
Xavi dzisiaj tragedia :/
0
Messi razem z Villą pociągną całą grę i strzelą kilka brameczek :]
0
Czy któryś z tych programów jest na Cyfrze + ?
0
A czy ktoś zna ławke rezerowwych?
0
Pinto- Alves, Piqué, Abidal, Maxwell- Mascherano, Xavi, Keita-Iniesta, Pedro i Bojan !
3-0 dla nas ! 1x Xavi 1x Bojan 1x Messi !
0
Fajnie by było jakby jeszcze realek stracił dzisiaj punkty. Obstawiam 1-2 dla Sevilli lub 2-2 !
0
Ja się tyci tyci pomyliłem bo pisałem, że będzie 1-4 dla nas i chyba nie dostanę tych browarów od MB9 :D
0
Piotr21
Mi miał kupić MB9
0
MB9
To jak będzie z tymi browarami ? :D
0
I CO ? I CO ? KTO SIĘ ZE MNIE ŚMIAŁ I MNIE WYZYWAŁ JAK PISAŁEM ŻE WYGRAMY 4-1 ? PYTAM SIĘ KTO ? O MAŁO SIĘ POMYLIŁEM.
0
MB9
Zapamiętam to :D
0
duch toma joad
Ostatnio jak napisałem że z Sociedad wygramy 5-1 to też mnie wszyscy zbluzgali i jaki był wynik?
0
Valdes- Alves, Pique, Puyol, Abidal- Busquets, Xavi, Iniesta- Pedro, Villa, Messi !
4-1 dla nas !! 3x Messi 1x Villa !
0
krystyna ma 17 goli nie 18 !!!
0
Jeszcze tylko Messi musi strzelić 2 brameczki i będzie super :)
0
Vales- Alves, Puyol, Fontas, Abidal- Mascherano, Xavi, Iniesta- Pedro, Villa, Messi !
5-1 dla nas !
0
Mnie się podoba opcja numer 2
0
IceMan
a co ci przeszkadza w tym że będzie reklama?
0
Ludzie... Wolicie nie mieć sponsora na koszulkach i nie mieć Alvesa?Czy wolicie mieć sponsora i podpisane kontrakty z piłkarzami którym kończą się umowy? Pomyślecie trochę. W piłce rządzą pieniądze a 30 mln to jest sporo kasy.
0
Ja jestem na tak. Jeszcze jakbyśmy mieli takiego sponsora jak Etihad Airways lub Fly Emirates to byśmy sporo kaski dostali.