0

A w zespole Barcy Juvenil B występuje na pozycji pomocnika zawodnik David Babunski. Jeżeli ma polskie korzenie to warto by się nim było zainteresować.

0

Nie ładnie, nie ładnie. Jako zawodnik Barcelony nie powinnien czegoś takiego powiedzieć. Sprzedawczyk !

0

manunited234

Blackburn 13

Aston Villa 15

0

Blackburn jest słabe i Aston Villa tak samo, ale można by go było wypożyczyć gdyby grał w pierwszym składzie. Nabrał by sporo doświadczenia w lidze angielskiej.

0

thierryvilla147

Zgadzam się z Tobą

0

Kurcze... dlaczego rok temu nie mogli przyjechać do Splitu kiedy byłem na wakacjach w Chorwacji ?

0

A tak z ciekawości to ile Messi ma strzelonych wszystkich bramek w tym sezonie i na ile meczy?

0

Czy to nie ten sam serwis co informował o tym, że Szczęsny przechodzi do Barcy?

0

Antyfutbol i jeszcze raz antyfutbol. Miejmy nadzieje, że na wyjeżdzie Bilbao nie zamuruje bramki tylko zagra normalnie.

0

Gra Athelticu to antyfutbol

0

Xavi dzisiaj tragedia :/

0

Messi razem z Villą pociągną całą grę i strzelą kilka brameczek :]

0

Czy któryś z tych programów jest na Cyfrze + ?

0

A czy ktoś zna ławke rezerowwych?

0

Pinto- Alves, Piqué, Abidal, Maxwell- Mascherano, Xavi, Keita-Iniesta, Pedro i Bojan !

3-0 dla nas ! 1x Xavi 1x Bojan 1x Messi !

0

Fajnie by było jakby jeszcze realek stracił dzisiaj punkty. Obstawiam 1-2 dla Sevilli lub 2-2 !

0

Ja się tyci tyci pomyliłem bo pisałem, że będzie 1-4 dla nas i chyba nie dostanę tych browarów od MB9 :D

0

Piotr21

Mi miał kupić MB9

0

MB9

To jak będzie z tymi browarami ? :D

0

I CO ? I CO ? KTO SIĘ ZE MNIE ŚMIAŁ I MNIE WYZYWAŁ JAK PISAŁEM ŻE WYGRAMY 4-1 ? PYTAM SIĘ KTO ? O MAŁO SIĘ POMYLIŁEM.

0

MB9

Zapamiętam to :D

0

duch toma joad

Ostatnio jak napisałem że z Sociedad wygramy 5-1 to też mnie wszyscy zbluzgali i jaki był wynik?

0

Valdes- Alves, Pique, Puyol, Abidal- Busquets, Xavi, Iniesta- Pedro, Villa, Messi !

4-1 dla nas !! 3x Messi 1x Villa !

0

krystyna ma 17 goli nie 18 !!!

0

Jeszcze tylko Messi musi strzelić 2 brameczki i będzie super :)

0

Vales- Alves, Puyol, Fontas, Abidal- Mascherano, Xavi, Iniesta- Pedro, Villa, Messi !

5-1 dla nas !

0

Mnie się podoba opcja numer 2

0

IceMan

a co ci przeszkadza w tym że będzie reklama?

0

Ludzie... Wolicie nie mieć sponsora na koszulkach i nie mieć Alvesa?Czy wolicie mieć sponsora i podpisane kontrakty z piłkarzami którym kończą się umowy? Pomyślecie trochę. W piłce rządzą pieniądze a 30 mln to jest sporo kasy.

0

Ja jestem na tak. Jeszcze jakbyśmy mieli takiego sponsora jak Etihad Airways lub Fly Emirates to byśmy sporo kaski dostali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?