zado77
Dołączył/a: sierpień 2010
Łódź
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
LUKAKU !
0
Panowie jezeli mialbym wybierac z tych wyzej wymienionych wybralbym oczywiscie Suareza, ale tak najbardziej to chcialbym w ataku naszego zespolu zobaczyc... Romelu Lukaku. Po pprostu jestem nim zachwycony. Wysoki, silny, bramkostrzelny. Ideal jak dla mnie. A w przyszlym sezonie chcialbym rowniez zobaczyc w Barcelonie bramkarza Kovala z Dynamo Kijów, oczywiscie Cesca, Pastore, van der Wiela i... Ibrahimovicia
0
a ja wam mowie ze to jest efekt braku Puyola w pierwszym skladzie bo o ile sie nie myle to Carles tez nie gral w pierwszej 11 w meczu z herculesem. niech Pep nie lekcewazy przeciwnikow bo to jest poczatek sezonu i trzeba zbierac punkty zeby pozniej sobie odpuscic ktores mecze
0
Ja piedziele... Alves zamiast strzelać w polu karnym to dogrywa do Messiego... no ja nie mogę, taki jestem wkurzony. Kur** pieprzona Mallorca 2 sytuacje i gol.
0
Moim zdaniem najważniejsze jest to by w tym meczu nie stracić bramki i wygrać ze 2-0, 3-0 żeby nabrali pewności siebie przed meczami z Mallorcą i Valencią.
0
ale na tych dalszych kanalach czasami jest dlatego sie pytam
0
czy ktos wie czy moze bedzie jakis dzisiejszy mecz transmitowany na ktoryms z kanalow na cyfrze ?
0
czy ktos wie czy moze bedzie jakis dzisiejszy mecz transmitowany na ktoryms z kanalow na cyfrze ?
0
czy ktos wie czy moze bedzie jakis dzisiejszy mecz transmitowany na ktoryms z kanalow na cyfrze ?
0
kurcze... turek sędziuje. jeszcze ruscy grają :/
0
Blau Grana
Yyy... wiesz że Messi ma kontuzje? Żal mi cię. Liczę że Leo wystąpi z Rubinem
0
JBogdan
Co to znaczy?
0
Valdes- Alves,Pique,Puyol,Adriano-Busquets,Xavi,Iniesta-Messi,Villa,Pedro
0
mam pytanko. czy Barca B może grać w copa dek rey?
0
Mam pytanko. Czy Barca B może grać w Copa del Rey?
0
kurna... ludzie dajcie jakiś link do meczu BARCY nie jakiegoś interu czy man utd
0
Wydaje mi się, że z 4-0 dla nas. 2 Villa, 2 Messi
0
Brawo Atletico, pokazaliście kto jest lepszy. Powiem tak, "najlepsi" zawodnicy wybrani w plebiscycie UEFA potwiedzili swoją "wielką" formę. "Najlepszy" bramkarz puszcza gola w krótki róg, po stronie "najlepszego" obrońcy padają 2 bramki, "najlepszy" pomocnik nie umie dać dobrą piłkę do napastników, a "najlepszy" napastnik i MVP Ligi Mistrzów nic nie gra, nie pokazuje się na pozycji i nie strzela karnego. Nasz Mesjasz sobie na luziku strzela karnego z Milanem, zostaje królem strzelców Ligi Mistrzów, ale to "wielki" Diego jest od Leo lepszy. Jeszcze raz brawo Atletico !
0
Titi1419 i dsdaniels
Dzięki :)
0
czy moglibyście mi powiedzieć jak grał dzisiaj Ibra, bo podobno bramke strzelił tylko że ze spalonego
0
Bardzo chciałbym aby Barça wyszła takim składem: Valdes - Dani Alves, Pique, Puyol, Adriano - Busquets, Xavi, Iniesta, - Messi, Ibra, Villa
0
Bardzo chciałbym aby Barca wyszłą takim składem: Valdes - Dani Alves, Pique, Puyol, Adriano - Busquets, Xavi, Iniesta, - Messi, Ibra, Villa