0

LUKAKU !

0

Panowie jezeli mialbym wybierac z tych wyzej wymienionych wybralbym oczywiscie Suareza, ale tak najbardziej to chcialbym w ataku naszego zespolu zobaczyc... Romelu Lukaku. Po pprostu jestem nim zachwycony. Wysoki, silny, bramkostrzelny. Ideal jak dla mnie. A w przyszlym sezonie chcialbym rowniez zobaczyc w Barcelonie bramkarza Kovala z Dynamo Kijów, oczywiscie Cesca, Pastore, van der Wiela i... Ibrahimovicia

0

a ja wam mowie ze to jest efekt braku Puyola w pierwszym skladzie bo o ile sie nie myle to Carles tez nie gral w pierwszej 11 w meczu z herculesem. niech Pep nie lekcewazy przeciwnikow bo to jest poczatek sezonu i trzeba zbierac punkty zeby pozniej sobie odpuscic ktores mecze

0

Ja piedziele... Alves zamiast strzelać w polu karnym to dogrywa do Messiego... no ja nie mogę, taki jestem wkurzony. Kur** pieprzona Mallorca 2 sytuacje i gol.

0

Moim zdaniem najważniejsze jest to by w tym meczu nie stracić bramki i wygrać ze 2-0, 3-0 żeby nabrali pewności siebie przed meczami z Mallorcą i Valencią.

0

ale na tych dalszych kanalach czasami jest dlatego sie pytam

0

czy ktos wie czy moze bedzie jakis dzisiejszy mecz transmitowany na ktoryms z kanalow na cyfrze ?

0

czy ktos wie czy moze bedzie jakis dzisiejszy mecz transmitowany na ktoryms z kanalow na cyfrze ?

0

czy ktos wie czy moze bedzie jakis dzisiejszy mecz transmitowany na ktoryms z kanalow na cyfrze ?

0

kurcze... turek sędziuje. jeszcze ruscy grają :/

0

Blau Grana

Yyy... wiesz że Messi ma kontuzje? Żal mi cię. Liczę że Leo wystąpi z Rubinem

0

JBogdan

Co to znaczy?

0

Valdes- Alves,Pique,Puyol,Adriano-Busquets,Xavi,Iniesta-Messi,Villa,Pedro

0

mam pytanko. czy Barca B może grać w copa dek rey?

0

Mam pytanko. Czy Barca B może grać w Copa del Rey?

0

kurna... ludzie dajcie jakiś link do meczu BARCY nie jakiegoś interu czy man utd

0

Wydaje mi się, że z 4-0 dla nas. 2 Villa, 2 Messi

0

Brawo Atletico, pokazaliście kto jest lepszy. Powiem tak, "najlepsi" zawodnicy wybrani w plebiscycie UEFA potwiedzili swoją "wielką" formę. "Najlepszy" bramkarz puszcza gola w krótki róg, po stronie "najlepszego" obrońcy padają 2 bramki, "najlepszy" pomocnik nie umie dać dobrą piłkę do napastników, a "najlepszy" napastnik i MVP Ligi Mistrzów nic nie gra, nie pokazuje się na pozycji i nie strzela karnego. Nasz Mesjasz sobie na luziku strzela karnego z Milanem, zostaje królem strzelców Ligi Mistrzów, ale to "wielki" Diego jest od Leo lepszy. Jeszcze raz brawo Atletico !

0

Titi1419 i dsdaniels

Dzięki :)

0

czy moglibyście mi powiedzieć jak grał dzisiaj Ibra, bo podobno bramke strzelił tylko że ze spalonego

0

Bardzo chciałbym aby Barça wyszła takim składem: Valdes - Dani Alves, Pique, Puyol, Adriano - Busquets, Xavi, Iniesta, - Messi, Ibra, Villa

0

Bardzo chciałbym aby Barca wyszłą takim składem: Valdes - Dani Alves, Pique, Puyol, Adriano - Busquets, Xavi, Iniesta, - Messi, Ibra, Villa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?