0

Czy to była 5 żółta kartka Cesca?

0

Alexis man of the match. Chcę widzieć takiego Alexa w każdym meczu, no może trochę bardziej skutecznego :)

0

pluszek,
Człowieku... jakie aktora ?! Był trzymany przez obrońcę i się przewrócił. W tej sytuacji nie było żadnego aktorstwa.

0

Alexis i VV chyba jak na razie najlepsi. Czekamy na 3 bramkę.

0

Dzisiaj tylko 3 punkty ! 0-3 2x Messi 1x Alexis ! VeB !

0

kochamUnited
Mam pytanie, czy United jutro transmitują na polsacie czy mam iść na mecz do kina?

0

Brak Cesca nawet na ławce :/

0

czarek43
Ktoś kto pisze 3 lub więcej wykrzykników ma zaburzenia psychologiczne co jest potwierdzone przez naukowców.

0

czarek43
A Ty czasem nie zapomniałeś o ortografii?

0

Ludzie... real ma jeszcze mecze z nami, Valencią, Atletico, Sevillą i Athleticiem. Z nimi to mogą stracić punkty ale nie z Osasuną.

0

Dzisiaj musimy patrzeć tylko i wyłącznie na siebie. Czeka nas bardzo ciężki mecz. Z Osasuną przydarzyła nam się wpadka i nie liczę na nią w meczu z madrytem.

0

Tello. Trzeba wprowadzić trochę ożywienia w naszą grę.

0

Najważniejsze 3 punkty. Dobry mecz Alexisa, Pique, Masche i Puyola. Słabo Pedro i poniżej oczekiwań Iniesta. Teraz tylko trzeba czekać na mecz z Milanem.

0

Dzisiaj tylko 3 punkty. Veb!

0

15 mln !? Brać w ciemno.

0

Mecz z Granadą jest we wtorek o 21 a nie w środę o 19.

0

Straciliśmy kontrolę nad meczem. Trzeba być skoncentrowanym do samego końca i wykorzystywać sytuacje do strzelenia bramki. Pep musi zmienić Pique. Nie radzi sobie z Kanoute i del Moralem a na dodatek ma żółtą kartę.

0

Dzisiaj tylko 3 punkty. VeB!

0

Dzisiaj tylko 3 punkty. VeB!

0

W Kamerunie to są talenty. Samu, dziękuję !

0

No niestety. Espanyol oddał ten mecz bez walki jak większość klubów grających przeciw Madrytowi. Chyba w tym sezonie nie doczekam się drużyny, która ustawi autobus przed bramką w meczu z realem.

0

Dzisiaj tylko 3 punkty. VeB!

0

A ten mecz czasem nie jest w Bernie? Brno jest w Czechach.

0

Tylko 3 punkty. VeB!

0

Alexis tylko 7 ?! Dla mnie zagrał lepiej niż Cesc. Wygrywał wiele pojedynków 1 na 1, walczył jak zawsze o każdą piłkę i był bardzo aktywny. Moim zdaniem to był jeden z najlepszych meczów w Jego wykonaniu. Dla mnie 9.

0

Messi, Alexis i Iniesta zajebiście ! I w końcu Pedro dobrze.

0

Dzisiaj na CN to tylko 3 punkty. VeB!

0

Pliss sopcast

0

Ludzie błagam o dobry link do sopcasta

0

Poproszę link do sopcasta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?