zado77
Dołączył/a: sierpień 2010
Łódź
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy to była 5 żółta kartka Cesca?
0
Alexis man of the match. Chcę widzieć takiego Alexa w każdym meczu, no może trochę bardziej skutecznego :)
0
pluszek,
Człowieku... jakie aktora ?! Był trzymany przez obrońcę i się przewrócił. W tej sytuacji nie było żadnego aktorstwa.
0
Alexis i VV chyba jak na razie najlepsi. Czekamy na 3 bramkę.
0
Dzisiaj tylko 3 punkty ! 0-3 2x Messi 1x Alexis ! VeB !
0
kochamUnited
Mam pytanie, czy United jutro transmitują na polsacie czy mam iść na mecz do kina?
0
Brak Cesca nawet na ławce :/
0
czarek43
Ktoś kto pisze 3 lub więcej wykrzykników ma zaburzenia psychologiczne co jest potwierdzone przez naukowców.
0
czarek43
A Ty czasem nie zapomniałeś o ortografii?
0
Ludzie... real ma jeszcze mecze z nami, Valencią, Atletico, Sevillą i Athleticiem. Z nimi to mogą stracić punkty ale nie z Osasuną.
0
Dzisiaj musimy patrzeć tylko i wyłącznie na siebie. Czeka nas bardzo ciężki mecz. Z Osasuną przydarzyła nam się wpadka i nie liczę na nią w meczu z madrytem.
0
Tello. Trzeba wprowadzić trochę ożywienia w naszą grę.
0
Najważniejsze 3 punkty. Dobry mecz Alexisa, Pique, Masche i Puyola. Słabo Pedro i poniżej oczekiwań Iniesta. Teraz tylko trzeba czekać na mecz z Milanem.
0
Dzisiaj tylko 3 punkty. Veb!
0
15 mln !? Brać w ciemno.
0
Mecz z Granadą jest we wtorek o 21 a nie w środę o 19.
0
Straciliśmy kontrolę nad meczem. Trzeba być skoncentrowanym do samego końca i wykorzystywać sytuacje do strzelenia bramki. Pep musi zmienić Pique. Nie radzi sobie z Kanoute i del Moralem a na dodatek ma żółtą kartę.
0
Dzisiaj tylko 3 punkty. VeB!
0
Dzisiaj tylko 3 punkty. VeB!
0
W Kamerunie to są talenty. Samu, dziękuję !
0
No niestety. Espanyol oddał ten mecz bez walki jak większość klubów grających przeciw Madrytowi. Chyba w tym sezonie nie doczekam się drużyny, która ustawi autobus przed bramką w meczu z realem.
0
Dzisiaj tylko 3 punkty. VeB!
0
A ten mecz czasem nie jest w Bernie? Brno jest w Czechach.
0
Tylko 3 punkty. VeB!
0
Alexis tylko 7 ?! Dla mnie zagrał lepiej niż Cesc. Wygrywał wiele pojedynków 1 na 1, walczył jak zawsze o każdą piłkę i był bardzo aktywny. Moim zdaniem to był jeden z najlepszych meczów w Jego wykonaniu. Dla mnie 9.
0
Messi, Alexis i Iniesta zajebiście ! I w końcu Pedro dobrze.
0
Dzisiaj na CN to tylko 3 punkty. VeB!
0
Pliss sopcast
0
Ludzie błagam o dobry link do sopcasta
0
Poproszę link do sopcasta