0

i teraz się pzyznać kto wrzucał na Ville? gdzie teraz jesteście?

0

Hasszz

Podaj kanał do sopcasta

0

ludzie błagam dajcie jakiś link.

0

Skład na Milan:

Valdes- Alves, Puyol, Masche, Abidal- Busquets, Xavi, Fabregas- Iniesta, Villa, Messi.

0

Pep, dziękujemy Ci za zlekceważenie rywala.

Tak mi szkoda Sancheza. Gra dla dobra drużyny, strzela bramki, asystuje, a Villa i Pedro bez formy.

0

Pep, dziękujemy za zlekceważenie rywala!

0

Mam pytanie... na którym stadionie będzie rozgrywany mecz Viktoria- Barca?

0

Poza tematem. Jestem zainteresowany wyjazdem do Pilzna na mecz z Barcą i chciałbym się dowiedzieć gdzie mogę skombinować bilety na mecz. Proszę o kontakt numer GG 4557316.

0

Poza tematem. Jestem zainteresowany wyjazdem do Pilzna na mecz z Barcą i chciałbym się dowiedzieć gdzie mogę skombinować bilety na mecz. Proszę o kontakt numer GG 4557316.

0

Poza tematem. Jestem zainteresowany wyjazdem do Pilzna na mecz z Barcą i chciałbym się dowiedzieć gdzie mogę skombinować bilety na mecz. Proszę o kontakt numer GG 4557316.

0

Lepsze 5-0 z Villarreal niż 6-0 z Zaragozą.

bardzo duży plus dla Thiago, Alexisa, dos Santosa, nie mówiąc już o Messim i Cescu. Dobra zmiana Villi. Trochę słabiej dzisiaj Pedro.

0

czyli dzisiaj 3-4-3. Liczę na 3 punkty i pewne zwycięstwo. VeB !

0

Moja 11 jeżeli do Puyol jest już do gry:

Valdes- Puyol, Masche, Busquets, Abidal- Keita, Iniesta, Fabregas- Alexis, Villa, Messi

Jeżeli nie:

Valdes- dos Santos, Masche, Busquets, Abidal- Keita, Iniesta, Fabregas- Alexis, Villa, Messi

0

Kurna... już mnie wkurza to pisanie, że Villa out, Villa nic nie strzela itp. Dzisiaj Pedro miał dwie 100% sytuacje. Nikt o tym nie napisał. Gdyby David ich nie strzelił to byście na niego psioczyli.

0

Santon

Wnioskuję, że jesteś "kibicem" madrytu więc chodzi mi o te porażki realku z Barcą.

0

Santon

Bolą te porażki z Barcą co nie?

0

Fantastyczne zmiany Alexisa i Fabsa. I tak jeszcze z innej beczki. Jakby Villa nie strzelil tych dwóch setek co miał Pedro to byście wszyscy psioczyli a tak to jak Pedro nie strzelił to cisza. Bądźcie konsekwentni.

0

ŁBienio

Dlatego potrzebny jest kolejny piłkarz, który ma technikę.

0

W drugiej połowie Alexis za Pedro oraz Cesc za Keite.

0

Teraz tylko czekać na termin meczu Pilzno- Barca ;]

0

*Milan

0

Barca, Milam, FC Basel i Viktoria Pilzno

0

A WY na Ville narzekacie

0

Villa z Fabsem grają ze sobą na pamięć.

0

kowal6696

Według Ciebie co Villa zrobił źle w tym meczu oprócz tego że nie strzelił bramki?

0

Bardzo dobry mecz Adriano i Fabsa. Jestem trochę rozczarowany postawą Kiko który sobie w ogóle nie radzi.

0

Fantastyczna współpraca Villi i Fabregasa. David ma dzisiaj pecha ale zobaczycie jego klase w piątek.

0

Szkoda że nie ma Deulofeu

0

Panowie, czy ktoś wie gdzie mogę kupić koszulkę domową w rozmiarze S z nadrukiem Alexisa Sancheza? Szukałem na allegro i nie mogłem znaleźć. Z góry dzięki za pomoc.

0

Dajcie jakiś dobry link. Błagam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?