zado77
Dołączył/a: sierpień 2010
Łódź
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i teraz się pzyznać kto wrzucał na Ville? gdzie teraz jesteście?
0
Hasszz
Podaj kanał do sopcasta
0
ludzie błagam dajcie jakiś link.
0
Skład na Milan:
Valdes- Alves, Puyol, Masche, Abidal- Busquets, Xavi, Fabregas- Iniesta, Villa, Messi.
0
Pep, dziękujemy Ci za zlekceważenie rywala.
Tak mi szkoda Sancheza. Gra dla dobra drużyny, strzela bramki, asystuje, a Villa i Pedro bez formy.
0
Pep, dziękujemy za zlekceważenie rywala!
0
Mam pytanie... na którym stadionie będzie rozgrywany mecz Viktoria- Barca?
0
Poza tematem. Jestem zainteresowany wyjazdem do Pilzna na mecz z Barcą i chciałbym się dowiedzieć gdzie mogę skombinować bilety na mecz. Proszę o kontakt numer GG 4557316.
0
Poza tematem. Jestem zainteresowany wyjazdem do Pilzna na mecz z Barcą i chciałbym się dowiedzieć gdzie mogę skombinować bilety na mecz. Proszę o kontakt numer GG 4557316.
0
Poza tematem. Jestem zainteresowany wyjazdem do Pilzna na mecz z Barcą i chciałbym się dowiedzieć gdzie mogę skombinować bilety na mecz. Proszę o kontakt numer GG 4557316.
0
Lepsze 5-0 z Villarreal niż 6-0 z Zaragozą.
bardzo duży plus dla Thiago, Alexisa, dos Santosa, nie mówiąc już o Messim i Cescu. Dobra zmiana Villi. Trochę słabiej dzisiaj Pedro.
0
czyli dzisiaj 3-4-3. Liczę na 3 punkty i pewne zwycięstwo. VeB !
0
Moja 11 jeżeli do Puyol jest już do gry:
Valdes- Puyol, Masche, Busquets, Abidal- Keita, Iniesta, Fabregas- Alexis, Villa, Messi
Jeżeli nie:
Valdes- dos Santos, Masche, Busquets, Abidal- Keita, Iniesta, Fabregas- Alexis, Villa, Messi
0
Kurna... już mnie wkurza to pisanie, że Villa out, Villa nic nie strzela itp. Dzisiaj Pedro miał dwie 100% sytuacje. Nikt o tym nie napisał. Gdyby David ich nie strzelił to byście na niego psioczyli.
0
Santon
Wnioskuję, że jesteś "kibicem" madrytu więc chodzi mi o te porażki realku z Barcą.
0
Santon
Bolą te porażki z Barcą co nie?
0
Fantastyczne zmiany Alexisa i Fabsa. I tak jeszcze z innej beczki. Jakby Villa nie strzelil tych dwóch setek co miał Pedro to byście wszyscy psioczyli a tak to jak Pedro nie strzelił to cisza. Bądźcie konsekwentni.
0
ŁBienio
Dlatego potrzebny jest kolejny piłkarz, który ma technikę.
0
W drugiej połowie Alexis za Pedro oraz Cesc za Keite.
0
Teraz tylko czekać na termin meczu Pilzno- Barca ;]
0
*Milan
0
Barca, Milam, FC Basel i Viktoria Pilzno
0
A WY na Ville narzekacie
0
Villa z Fabsem grają ze sobą na pamięć.
0
kowal6696
Według Ciebie co Villa zrobił źle w tym meczu oprócz tego że nie strzelił bramki?
0
Bardzo dobry mecz Adriano i Fabsa. Jestem trochę rozczarowany postawą Kiko który sobie w ogóle nie radzi.
0
Fantastyczna współpraca Villi i Fabregasa. David ma dzisiaj pecha ale zobaczycie jego klase w piątek.
0
Szkoda że nie ma Deulofeu
0
Panowie, czy ktoś wie gdzie mogę kupić koszulkę domową w rozmiarze S z nadrukiem Alexisa Sancheza? Szukałem na allegro i nie mogłem znaleźć. Z góry dzięki za pomoc.
0
Dajcie jakiś dobry link. Błagam.