zado77
Dołączył/a: sierpień 2010
Łódź
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fudzi1993
No właśnie. To po co się odzywasz śmieciu?
0
Fudzi1993
a czy Pique się może całował z Ibrą? Nie. A twój ramosik był w piśmie dla pedałów :D
0
mariusz97
zobaczymy jak towja krystynka będzie grała z Barcą i innymi mocnymi rywalami.
0
pahars
Pamiętasz może jak kiedyś Ramos był w magazynie dla gejów?
0
Valdes- Maxwell, Abidal, Puyol, Alves- Busquets, Xavi, Iniesta- Pedro, Villa, Messi.
Obstawiam 3-0 lub 2-0. Visca el Barca!
0
co 40 mln? chyba zwariowali. lepiej wziąć moim zdaniem lepszego afellaya który jest o wiele lepszy niż modrić i ibrahim jest za darmo
0
jamjestjam
Złotą Piłkę nie dostaje się za sezon tylko za rok
Ramossss
Napisałem, że "Xavi powienien dostać tą nagrodę bo od kilku lat prezentuje świetną formę" bo już dawno temu powinien dostać Złotą Piłkę. Najwyższy czas dla niego.
0
Niestety, moim zdaniem Pep wystawi boskiego Keite. Według mnie skład na Seville, który zaproponuje Guardiola:
Valdes
Alves - Pique- Puyol- Maxwell
Xavi - Busquets- Keita
Messi - Villa - Iniesta
A to według mnie:
Vales
Alves - Pique - Puyol - Abidal
Xavi - Busquets - Iniesta
Messi - Villa - Pedro
0
h17
jeszcze Messi. Moim zdaniem jednak Złotą Piłke powinien dostać Xavi bo od kilku lat prezentuje świetną formę i w tym sezonie też spisuje się dobrze i wygrał MŚ a Sneijder w tym sezonie nic nie pokazuje. Oglądam mecze ligi włoskiej i Sneijder jakoś mi nie wpadł w oko. A Messi to Messi- znakomity w całym sezonie i trochę słabiej na MŚ ale i tak był najjaśniejszym zawodnikiem Argentyny i po mimo nie do końca udanego tego turnieju jest moim zdaniem lepszy od Sneijdera. Więc:
1. Xavi
2. Messi
3. Sneijder
4. Iniesta
0
bardzo dobry piłkarz, jeszcze za darmo. Ja bym go brał potem go może sprzedać za ok. 30 mln, mógłby grać jako środkowy pomocnik lub skrzydłowy.
0
link do meczu !!!
0
ludzie ! jakis dobry link do meczu !
0
a na cyfrze na tych dalszych kanalach jest mecz?
0
Ya tenemos la alineación del Barça: Pinto; Adriano, Bartra, Fontàs, Maxwell; Mascherano, Thiago, Keita; Pedro, Bojan y Jeffren
0
Al Jazeera Sport +2
C+ Sport 3 (Norwegia)
Canal 9 (Dania)
Iran TV3
La Sexta
Nova Sports 1 (Hellas)
Sky Calcio 1
Sky Sport 1 (Włochy)
Sky Super Calcio
Sport TV1
SportKlub (Węgry)
SportKlub+ (Polska)
SportKlub+ (Europa)
TV4 Sport
YES Sport 1
C+ Sport HD (D/F/N/S)
Sky Calcio HD1
Sky Sport HD1 (Włochy)
Sky Super Calcio HD
Sport TV HD
Czy któryś z tych kanałów jest na cyfrze?
0
SportKlub jest na cyfrze?
0
SirBastos
Na pewno?
0
czy będzie mecz transmitowany na którymś z canalów sport?
0
stasiek13
a co zły skład ?
0
Mino- Adriano, Abidal, Bartra, Fontas- Masherano, Thiago, dos Santos- Nolito, Bojan, Jeffren
0
Mino- Adriano, Abidal, Puyol, Bartra- Mascherano, Thiago, dos Santos- Nolito, Bojan, Jeffren
0
ci wszyscy co pisza o tym ze krystyna przycmila Messiego to jest mi ich zal. zobaczcie sobie te bramki ronaldo 3 z 5 metra prawie ze na pusta bramke i z karnego.
0
Panowie
Moim zdaniem nie jest najważniejsze to kto ile bramek strzela tylko punkty. Dla mnie Barcelona może wygrywać w każdym meczu do końca sezony po 2-0 lub 1-0 a niech real sobie strzela 5,6 goli tylko niech tracą w co 4 meczu punkty i zobaczymy kto będzie na koniec sezonu na 1 miejscu
0
ludzie ! przeciez kazdy wie ze ronaldo ma tyle bramek bo chyba polowe juz strzelil z karnych
0
MaNIeK211294
1 zawodnika żeś zgubił.
0
czlek
a z którymi zawodnikami się nie zgadzasz? oczywiście to jest tylko moje zdanie, nie musisz się z nim zgadzać
0
Moim zdaniem:
Valdes 7- przepuścił 1 gola, nie była to jego wina chociaż miał już piłkę na dłoni i szkoda tego, ale można go rozgrzeszyć. Fantastycznie obronił strzał Pablo, miał dużo szczęścia, że nie wybrał 2 rogu tylko uderzył prosto w niego. Generalnie niezły mecz.
Alves 8- hasał po lewym skrzydle, był bardzo aktywny, dobre dośrodkowania między innymi na głowę Villi, kilka wygranych pojedynków 1 na 1.
Pique 8- dobry mecz, bez głupich strat, wszystko bardzo ładnie czyścił.
Puyol 8- według mnie błąd przy 1 bramce, bo nie podszedł do Mathieu, ale uratował naszą drużynę po ładnej bramce na 2-1.
Maxwell 7- jakoś mnie nie przekonał swoją grą, to jest tylko moje zdanie.
Busquets 8- bardzo dobry występ Sergio, świetnie rozdzielał piłki, wychodził zwycięsko z dryblingów, nie miał strat.
Xavi 10- GENERAŁ, 2 asysty, nic więcej nie muszę pisać.
Keita 8- niezły występ Malijczyka, nie robił zbyt dużo błedów, celne podania i przemyślane decyzje.
Iniesta 10- Jeden z najlepszych meczy Andresa w karierze, piękna akcja bramkowa z Xavim, świetnie się utrzymywał przy piłce, dla mnie MVP meczu.
Messi 7- niewidoczny w 1 połowie, grał tak jakby go nie było na boisku, moim zdaniem gdyby tak zagrał np. Maxwell lub Keita to zostali by oni zmienieni już w przerwie meczu, jednak w drugiej części odrzył, wchodził w pojedynki 1 na 1, dobrze rozdzielał piłkę. Myślę sobie, że tak jak powiedział komentator na C+ Sport, że Leo ma zbyt wiele obowiązków i czasami nie umie powiedzieć nie.
Villa 9- Wiem, że wiele osób się ze mną nie zgodzi ale oglądając przebieg całego meczu to Villa był jednym z najlepszych zawodników na boisku, był bardzo aktywny, dochodził do sytuacji strzeleckich, niestety ich nie wykorzystał, ale udało mu się do nich dojść, świetnie współpracował z Xavim i Iniestą. Zobaczycie, że w meczu z Kopenhagą strzeli przynajmniej 2 gole i wtedy Ci wszyscy co teraz piszą o tym, że nic nie strzela, że jest bez formy i to, że Zlatan miał na początku więcej goli niż on, będą go wychwalać pod niebiosa.
Mascherano 7- nie dostał zbyt wiele czasu, jednak bardzo dobrze się zaprezenował, bardzo dobre i przemysłane przechwyty, żadnego falu i nie dostał kartki, dobrze pracował z partnerami, świetnie rozgrywał piłkę.
Pedro bez oceny- dostał za mało czasu na pokazanie się.
Abidal bez oceny- tak samo jak powyżej.
0
Fajnie by bylo zobaczyc Lukaku i Fabio Coentrao z Benfici
0
LUKAKU !!! TO BEDZIE NAJLEPSZE ROZWIAZANIE
0
Romelu Lukau to jest gosc !!!