zado77
Dołączył/a: sierpień 2010
Łódź
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziękujemy Pep za Keitę. Dziękujemy za zmienienie Alexisa- najlepszego zawodnika na boisku. Dziękujemy sędziom za wspieranie realu. Dziękujemy rywalom, którzy się spinają na mecze z Barcą a z realem olewają. Dziękujemy !
0
Niech kołki od butów wymienią bo cały czas jeżdżą jak na lodzie.
0
0
Szybkiego powrotu do zdrowia !
0
Bardzo dobry mecz Maxwella. Aż nie mogłem uwierzyć, że on potrafi tak grać. Cuenca niewidoczny na razie. W drugiej połowie Villa musi wejść. Liczę na trafienie Alexisa bo dochodzi do tych sytuacji bramkowych i niewiele mu brakuje.
0
No cóż, Guardiola wydziwia z tym składem. Oby to się tylko nie zemściło.
0
Do dupy mecz i do dupy komentator. Jedynie Villa i Fabregas coś próbowali robić.
0
Ludzie przestańcie gadać o rekordzie Valdesa. Najważniejsze żebyśmy wygrali ten trudny mecz.
0
Dzisiaj Iniesta i Masche słabszy mecz. Trzeba ten mecz wygrać. Athletic zostawia dużo miejsca w środkowej części boiska.
0
Widzę, że typ stronki to znowu 3:1
0
0
Poproszę link do sopcasta
0
Valdes- Alves, Masche, Abidal, Adriano- Busquets, Thiago, Fabregas- Cuenca, Messi, Villa.
0-4 dla nas. 2x Messi 1x Villa 1x Fabs.
0
Jeszcze bramka Villi oraz wejście Cesca i Deulofeu i będę zadowolony ;)
0
Jaki nudny mecz. Bez blasku, bez formy nasi piłkarze. Tak ja powiedział Orłowski, jeżeli będziemy tak grali to nie zdobędziemy tytułu. Jedyny, który dzisiaj chciał coś zrobić na boisku to był Xavi. Messi totalne zero. Nic dzisiaj nie grał. Jeżeli jest przeforsowany to trzeba mu dać odpocząć. Szkoda Pedro, który gra baaardzo słąbo, jednak trzeba pamiętać, że tak to w tym momencie mamy zdrowych 2 klasowych napastników. Alexis czekamy na CIebie. Ty to wszystko rozruszasz.
0
Ja chcę Sancheza !
0
Od dawna nie ma tej "więzi" między Messim i Villą, która była w poprzednim sezonie. Niestety, taka prawda.
0
Liczę na jeszcze min. 2 bramki i wejście Cuenci
0
Villa i Iniesta dzisiaj super
0
Poproszę link do sopcasta. Z góry dzięki.
0
Santana10
Mogę się założyć że kibicuję Barcelonie dłużej niż Ty i ja nie sądzę że wygramy 10-0 ale prawdziwy kibic powinien wierzyć w swoją ukochaną drużynę a nie przed samym meczem mówić że nie wygra.
0
Bingoo
I ty śmiesz się nazywać prawdziwym kibicem Barcy?
0
"To kolejna kontuzja mięśniowa w drużynie z Camp Nou, a Abidal dołączył do Iniesty, Afellaya i Fàbregasa". I jeszcze do Alexisa.
0
Poproszę link do sopcasta
0
Poproszę link do sopcasta
0
Poproszę link do sopcasta
0
Kurna po co Keita. Villa jest potrzebny.
0
Napastnik jest od strzelania bramek. Villa dzisiaj strzelił 2 i dzięki Niemu był samobój. Dziękuję. Tyle w temacie.
0
Ciekawe czemu Abidal zszedł w przerwie. Miejmy nadzieję, że to nie żadna kontuzja.
0
Kolejny głupi remis i co mnie bardziej denerwuje kolejna kontuzja ;/