zibiku
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnobrzeg
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Człowieku jak chcesz się pospuszczać nad C.Ronaldo to zapraszam na notatnik. Czemu nie mogę skrytykować gościa, który przez 88 minut potykał się o własne nogi i ostrzeliwał trybuny a bohaterem został dlatego, że sędzia podarował Realowi karnego, którego być nie powinno i że obrońcy przeciwnika z bramkarzem na czele nie wiedzieli co z piłką zrobić?
2
Ach ten najwspanialszy C.Ronaldo. Najpierw standardowo z karnego, potem już się obrona PSG zlitowała widząc jego fatalne pudła i dała mu kolejnego gola, aby nie płakał przez przynajmniej tydzień. Czemu nikt nie pisze o skandalu z Ramosem?
Odejście Iniesty to będzie wielka strata, bo zostaniemy tylko z Cou, który potrafi zrobić różnicę w pomocy.
18
Dzisiejszy pojedynek nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Czy wygra Real czy PSG to nieistotne, bo ekipa Valverde gra swój pojedynek dopiero za tydzień.
Najważniejsze, że w końcu nasi gracze dostaną chwilę wytchnienia, aby w spokoju przygotować się do najbliższych pojedynków. A jest o czym myśleć, bo znów trzeba będzie rozbijać dwa autobusy.
2
Ciężko cokolwiek powiedzieć, bo nikt z nas nie miał wglądu do nowej umowy. Pewne jest jedno: największymi wygranymi będą bez wątpienia prawnicy.
62
Świetna wiadomość. Mam nadzieję, że do końca sezonu zdrowie już będzie mu dopisywało i że w końcu zademonstruje atuty, z których słynął w Niemczech.
0
Kolejny rok ta sam szopka. Nie można wybrać na początku sezonu trzech stadionów drużyn chętnych do organizacji finału? Odrzuci się później ewentualnych finalistów i miejsce finału będzie znane bez żadnych problemów. Ale to widać za wysokie progi dla "działaczy" rządzących rozgrywkami.
0
Zastanawiam się co jeszcze musi znieść Pique, aby oficjalnie klub wydał komunikat, aby go wesprzeć, zwłaszcza, że gnoje pokroju Tebasa widzą tylko zachowanie jednej strony. Czemu Barcelona nie zgłosi zachowania dziczy na stadionie Espanyolu (przecież materiałów dowodowych jest mnóstwo)?
Boję się, że taka postawa odbije się Barcelonie czkawką, bo na kolejnych stadionach możemy mieć powtórkę.
1
Odpuszczę sobie komentarz, bo znów mnie zablokuje admin.
5
Po co my mamy analizować i przejmować się na stronie jak i tak Valverde zrobi co uważa za słuszne?
6
Zdolni wychowankowie z Barcelony, gdy na horyzoncie pojawi się ciekawa opcja finansowa i sportowa to prawie zawsze odejdą. Niestety, ale pasmo sukcesów ostatniej dekady spowodowało, że teraz wypromowanie i postawienie na młokosa jest praktycznie niemożliwe. Wyścig zbrojeń największych klubów w Europie powoduje, że trzeba co roku kupować zawodników, aby nie wypaść na 2-3 lata spoza kręgu. Młodzież więc widząc, że drzwi do pierwszej kadry są praktycznie zamknięte decydują się odejść, bo nie chcą (nawet kochając ten klub) zmarnować swojej kariery siedząc na trybunach.
0
No to będziemy teraz czekać na rozstrzygnięcie sporu i gdybać kto ma rację. Jeśli klub nie wypłacił premii to musi mieć jakieś kruczki prawne, które na to pozwalają. Sam jestem ciekaw jak się to rozstrzygnie.
Natomiast bzdury El Mundo odnośnie kwoty jaką Barcelona rzekomo za Neymara zapłaciła z grzeczności nie skomentuję.
1
Jeszcze chłopak do nas nie trafił a już większość pisze, że się nie nadaje, że słaby, że taki czy owaki. Ludzie to jest inwestycja na przyszłość za niewielkie pieniądze. Jeśli Arthur odpali to możemy za 2-3 lata mieć klasycznego rozgrywającego za bezcen. Szkoda zmarnować takiej szansy, bo nawet jakby mu w Barcelonie nie poszło to będzie go można w podobnych pieniądzach sprzedać. Poza tym skoro sam Valverde chce mieć go u siebie to może warto mu zaufać. Przykład Paulinho pokazuje, że trener doskonale wie jakich w kadrze graczy potrzebuje.
3
Mam nadzieję, że już teraz zaklepią sobie usługi Arthura bo za pół roku jego cena może być dużo wyższa. Jeśli odpali to za niewielkie pieniądze dostaniemy najlepszego rozgrywającego młodego pokolenia, który może stanowić o sile Barcelony przez wiele lat. Aż strach pomyśleć jaką kadrą będzie dysponował Valverde jakby się jeszcze pogłoski o AG sprawdziły.
Co do rzeczy bardziej na czasie to zadziwił mnie Perez. Jego drużyna zbłaźniła się w CdR, w lidze muszą walczyć o miejsce premiowane awansem, obrona nie może zagrać dwóch spotkań z rzędu w tym samym składzie, Walijczyk znów ma jakieś problemy ze zdrowiem a szef Realu chce żeby wszystko zostało po staremu. Może liczy, że znów sędziowie podarują im awans w LM?
3
Niektórym widzę nigdy nie dogodzi. Jak pojawiały się informacje, że kluby włoskie go chcą to większość krzyczała, że za mało dostaniemy. Jak Barcelona dała go na wypożyczenie to wszyscy szaleją, że trzeba go sprzedać. Dla mnie wypożyczenie go to wielka szansa, bo on jest stworzony do gry w PL. Niech pogra te pół roku to i oferty normalne napłyną.
2
O poziomie sędziowania nie ma sensu pisać. Ile to już razy jak Real był w słabej formie to sędziowie ciągnęli go za uszy? Widocznie związek miał już dosyć sytuacji, w której ekipa najlepszego taktyka pod słońcem ZZ miała bliżej do strefy spadkowej niż do mistrzostwa i postanowili zareagować. A Casemiro nawet jakby przejechał czołgiem po przeciwniku to i tak sędzia by akurat patrzył w inną stronę.
0
Na dzień dzisiejszy Barcelona dostała zawodnika, za którego nie zapłaciła jeszcze zmiennych. Nikt z klubu i z trenerów nie mógł nawet przypuszczać, że po laniu od Realu w sierpniu nasze największe letnie wzmocnienie będzie ... niepotrzebne. Los tak chciał, że Dembele Barcelony na razie nie zbawił. A co będzie w przyszłości to nikt nie wie.
0
Największy powrócił i jest zdecydowanym faworytem do kolejnej złotej gały. Cóż za perfekcyjny występ okraszony wspaniałą pomocą sędziego. Przedszkolaki już pieją z zachwytu. PSG już wystosowało pismo z prośbą o jak najmniejszą liczbę zaaplikowanych bramek.
Dobrze, że szopka wokół Realu nie dotyczy Barcelony. Valverde z ekipą jest zależny tylko i wyłącznie od siebie i nie musi oglądać się na poczynania innych. Dziś liczę na magię Cou i debiut Miny. Niech Barcelona szybko upora się z przeciwnikiem, bo Valencia już czeka.
1
Czas pokazał? A to nie wiedziałem, że Dembele podpisał z nami umowę na pół roku. Ocenianie zawodników z perspektywy jego początków jest śmieszne. Ciekawe czy jak za 2-3 lata będzie szalał na skrzydłach to napiszesz, że za wcześnie go skreślałeś?
Po drugie jakie 150 mln? Nie wiedziałem, że aż tyle zapłaciliśmy. Widocznie jestem niedouczony. Borussia nigdy nie zgodziłaby się oddać nam tego gracza poniżej 100 mln. Wiedzieli, że Barcelona szuka zastępstwa dla Neymara i że jesteśmy pod ścianą.
2
Tak jak przewidywałem. Real nie może na boisku obronić miejsca premiowanego awansem to sędziowie podadzą pomocną dłoń. Dobrze, że Barcelony to nie dotyczy.
0
Kluczem do awansu będzie bez wątpienia pierwsze spotkanie, które trzeba wygrać różnicą 2-3 bramek i nie stracić gola. Na pewno Valencia będzie miała zdecydowanie trudniej, bo czeka ją prawdziwy maraton meczów z czołówką PD i mogą paść kondycyjnie, zwłaszcza, że Valverde ma wielkie pole manewru.
3
Porażka Realu na pewno cieszy, ale będzie radować jeszcze bardziej, gdy Barcelona pokona Espanyol i awansuje dalej. Dobrze, że Valverde powołał wszystkich zdolnych do gry, bo jeśli szybko nie napoczniemy rywala to może być bardzo ciężko. Zwłaszcza, że jedna przypadkowa bramka Espanyolu i może być po zawodach.
2
Ciekawe jaki plan rozwoju Aleni ma Valverde? Jest to chłopak z ogromnym potencjałem i za 2-3 lata może być motorem napędowym nowej Barcelony. Tylko musi dostawać swoje szanse a o to w następnym sezonie będzie w pierwszej drużynie szalenie ciężko.
Szansa dla Arnaiza to już dla mnie zupełna abstrakcja, ale może klub pozbędzie się Deula, Paco, Suareza i nie sprowadzi AG.
6
Parodia w uefie goni parodię. A to dwa kluby z Hiszpanii nie mogą wyłapywać młodych chłopaków z całego świata i dostają za to bana transferowego, podczas gdy trzeci klub z Hiszpanii robi dosłownie to samo i jego ban a okienko letnie omija.
A to w świecie nanotechnologii i coraz dokładniejszych robotów nie można (lub nie chce się) wprowadzić powtórek tv, które wyeliminowałyby stronnicze sędziowanie.
A to jedne kluby robiąc patriotyczne i historyczne oprawy dostają wysokie kary a klub skandujące islamskie i komunistyczne hasła żyją sobie w najlepsze.
A to w końcu jedne kluby nie mogą porządnie się wzmocnić, bo muszą przestrzegać przepisów FFP a inni olewają je dając zawodnikom kasę, aby sami się wykupili z macierzystych klubów i wszystko jest ok.
uefa i fifa to największe wrzody w piłkarskim świecie. Jak tylko dany kraj chce wziąć za ryja skorumpowane związki narodowe to od razu pojawia się groźba wykluczenia z rozgrywek europejskich i surowe sankcje. I tak będzie się to kręciło, bo reale czy arabusy mają za dużo kasy.
0
Mam nadzieję, że Barcelona nie ugnie się i postawi na swoim.
2
Bardzo dobra wiadomość, bo Verma będzie potrzebny w dalszej części sezonu.
24
Ależ dramat może spotkać Barcelonę, bo chce sprowadzić Griezmanna. Gdzie on będzie grał, co będzie jadł, z kim będzie rozmawiał.
Ludzie to nie są nasze problemy i zmartwienia. Jeśli Valverde chce mieć go u siebie to trzeba mu zaufać i czekać co z tego wyniknie. A wszelkie analizy i wnioski będą potrzebne, gdy Francuz do nas zawita.
0
Tak to forum decyduje kto przyjdzie do Barcelony a kto nie.
1
Tak wszyscy chcą Thiago na Camp Nou, że dalej gra w Bayernie.
10
Bardzo dobre posunięcie zarządu. Ile można czekać na wybuch talentu zawodnika? Ludzie on jest niewiele młodszy od Cou, a chyba nie trzeba mówić na jakim poziomie grają. Mam już dość oczekiwania, że po kolejnym urazie odpali.
Zresztą dla samego zawodnika jest to bardzo dobre rozwiązanie. Idzie do słabszej ekipy, gdzie ma szanse się odbudować. Powodzenia.
0
A czy Real przypadkiem nie sprzedał dwóch najważniejszych rezerwowych w swojej ekipie i zamienił ich na młokosów?