2

Wiem, że to dopiero 5 kolejka ale po cichu liczę, że Barcelona i Malaga utrzymają swoje dotychczasowe pozycje.

1

Ciekaw jestem czy zdąży z brakującymi podpisami. Mało czasu a tutaj musi zebrać 3/4 tego co już ma więc nie jest kolorowo.
Skoro już teraz ma takie problemy to przy referendum szans na odwołanie nie będzie.

1

Cieszę się, że należałem do wąskiego grona ludzi, którzy nie oceniali transferu po kwocie. Pisałem, że dopiero po sezonie będzie można pisać czy ten zawodnik się przyda. Wychodzi na moje: każdemu trzeba dać szansę i czekać czy ją wykorzysta. Jak na razie Brazylijczyk doskonale się prezentuje i co najważniejsze widać, że świetnie rozumie się z Messim.

31

Portugalczyk jak na razie wygląda jakby w Barcelonie grał od kilku sezonów. Jeśli będzie rozwijał się w tym tempie to za 2-3 lata będzie najlepszym PO na świecie. Wielkie brawa dla zarządu, że postawili na niego i sprowadzili go za tak małe pieniądze.

3

Pierwsze przeszkody (dodać trzeba, że dosyć proste) Barcelona w sezonie pokonała dosyć pewnie. Sprawdzian z osłabionym Juve też wypadł bardzo obiecująco. Prawdziwe oblicze i forma wyjdzie natomiast w spotkaniu z Atletico i wtedy zobaczymy na co można liczyć, bo Messi będzie miał plastra lub dwóch więc Iniesta z resztą muszą wznieść się na wyżyny.

0

Pisałem już wcześniej, że jak Bartkowi zagrożą wotum nieufności to może zwolnić dyrektora sportowego.
Co do samych transferów w poprzedniego sezonu to większe zarzuty kieruję pod adresem LE, który takich zawodników sobie zażyczył. A że tylko Umtiti tak naprawdę odpalił to już inna kwestia.

3

Wychodzi na to, że lepiej kogoś skopać bo głowie czy przejechać mu korkami po plecach niż powiedzieć sędziemu, że źle sędziuje. Myślałem, że Perez po podarowanym mu w zeszłym sezonie mistrzostwie spocznie na laurach, ale jak widać dalej z uporem działa, aby mu prześcieradełka zbyt szybko z walki o mistrza nie odpadły.

2

Po raz kolejny uefa liże po stopach złodzieja z Portugalii dając przyzwolenie na oszustwa boiskowe. Mam nadzieję, że kiedyś razem z perezem będą oglądać świat zza krat.

0

A czy ja go chcę w pasiaku wsadzić? Chcę tylko, żeby złodziej został skazany.

0

Pokaż mi kluby które notują zysk netto na poziomie 20-30 mln. Taki Bayern miał za poprzedni rok tylko 5 mln zysku. Z Katarem się przeliczyli, ale przynajmniej mieli czas na dogranie umowy z Rakutenem.

16

Kiedy C.Ronaldo zostanie skazany, bo coś ucichła ta sprawa a złodziej bezkarnie biega po boiskach. Zresztą nawyki z życia codziennego przekłada na spotkania i próbuje oszukiwać gdzie się da (jego reakcja po strzale w poprzeczkę). Dobrze więc, że boski wrócił na okładki madryckich gazet, bo już się bałem, że go w tym tygodniu nie zobaczę.

0

Może w raz z danymi o budżecie pojawią się też informacje ile Barcelona ma jeszcze długu netto i jak prezentują się wydatki (chodzi mi głównie o pensje zawodników). Bartek jaki by nie był i jaką świtę by nie miał to jednak ekonomistą jest dobrym.

0

Jeśli teraz są takie problemy z zebraniem odpowiedniej ilości głosów to powoli trzeba się przyzwyczaić do myśli, że Bartek będzie rządził do końca swojej kadencji.

2

Cieszy to,że mimo wielu błędów defensywy Niemiec nadal zachował czyste konto. Może w tym sezonie szczęście w końcu uśmiechnie się do Barcelony?

32

Bardzo obiecujące początki pracy Valverde. Obyśmy wszyscy na koniec sezonu płakali ze szczęścia.

18

Sam się zastanawiam skąd taka przemiana u Chorwata? Przez ostatnie miesiące snuł się po boisku. Od kilku spotkań prezentuje się niesamowicie. Mam tylko cichą nadzieję, że utrzyma formę do najważniejszych rozstrzygnięć.

0

Dzięki za odpowiedź, bo jedne źródła podają 98 a inne 97.

0

Ile w końcu bramek w LM strzelił Messi, bo znalazłem kilka źródeł i każde podaje inaczej?

0

Zawsze śmieszyły mnie takie newsy. Ileż to już następców Xaviego pojawiło się w szeregach rezerw? Niech chłopak pogra tak do koca sezonu to może zgłosi się po niego jakiś klub z PD.

27

Taki artykuł powinien się pojawić najwcześniej po 2-3 miesiącach pracy Valverde. Bo co innego wywrzeć presję na średniakach ligowych a co innego zmuszać do błędów ekipy pokroju Juventus, Real czy Bayern. To w meczach z takimi rywalami zobaczymy czy nowy trener odmienił drużynę.

2

Samo doprowadzenie do głosowania nad odwołaniem Bartka nic nie da, bo może on w każdej chwili wyciągnąć asa z rękawa - zwolnić dyrektora sportowego i zrzucić całą odpowiedzialność za okno transferowe na jego barki. Do tego brak sukcesów w poprzednim sezonie i sprzedaż Neymara znacznie poprawiło sytuację ekonomiczną klubu. Trudno więc oczekiwać, że w najbliższych latach zobaczymy innego prezesa Barcelony.

33

Najważniejsze żeby grał systematycznie i zdobywał doświadczenie. Może Barcelona będzie mieć w następnym sezonie w pełni ukształtowanego stopera?

2

Dziwnie się będę czuł oglądając mecz w środku dnia i zastanawiając się czy lepiej zjeść w międzyczasie obiad czy raczej wyciągnąć piwo.

0

Ciężko oczekiwać, że Turek po tylu miesiącach nagle zacznie zasuwać na treningach i wróci do dobrej dyspozycji. Myślę, że spalił się psychicznie i nie potrafi się odbudować. Jak pisałem wcześniej szkoda, że klub go nie sprzedał, bo więcej pożytku klub będzie miał z Deula i Suareza, zwłaszcza, że są oni młodzi i mogą się rozwinąć. A Turek? Jeśli nawet nowy trener nie potrafi na niego wpłynąć to nie ma dla niego ratunku.

0

Dzięki za poprawę. Literówka, ale śmieszy :)

24

Świat na głowie staje. Sternik najbardziej w poprzednim sezonie obdarowanego przez sędziów klubu śmie publicznie narzekać na arbitrów. Komedia w pełnej klasie.

Mam nadzieję, że Dembele szybko wkomponuje się w zespół, bo powoli trzeba szykować się do poważniejszych pojedynków.

1

Jakby teraz pojawił się Laporta z początków swojej kadencji to śmiało oddałbym mu stery Barcelony. Niestety jaki jest Joan teraz pokazała jego "kampania" wyborcza - prowizorka i wybujałe ego. Ludzie najbardziej potrzebują konkretów. A czym nas karmi Laporta?
Moim marzeniem jest by stery przejął Puyol (marzenia nic nie kosztują), człowiek, który w serce ma wyrytą Barcelonę albo osoba jego pokroju, która weźmie się za uporządkowanie drabinki płacowej oraz poprawi wizerunek klubu.

1

Zależy jakie kryteria weźmiemy pod uwagę. Jeśli ekonomiczne to od Laporty lepsi byli i Rosell i Bartek. Jeśli sportowe i wizerunkowe to Laporta ma przewagę.
Moim zdaniem Barcelonie potrzebny jest nowy sternik, który będzie miał jasny program działania w oparciu o istniejącą bazę. Slogany typu: przywrócę koszulkę bez reklam są utopią.

0

Poczytaj kulisy tego transferu a potem się wypowiadaj. To Rosell namówił Laportę na ten transfer i to on go przeprowadził, chociaż sam Laporta był bardzo sceptyczny.
Czemu nie podasz transferów za rządów Laporty, które okryły Barcelonę wstydem? Ano pewnie dlatego, że nie będzie to pasowało do twojej teorii, że Joan był najlepszym prezydentem.

0

Jak nie masz o czymś pojęcia to się nie wypowiadaj. Laporta chciał Beckhama. Dopiero Rosell sprowadził mu Ronniego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?