0

Real nie jest najbardziej utytułowanym klubem świata. Nie pisz głupot.

2

Nie wyjeżdżaj mi tu z panowaniem Realu, bo tylko dzięki sędziom wygrali dwa finały z Atletico i przeszli Bayernu w tej edycji. O losowaniach nawet nie ma co wspominać.
Niech o panowaniu Realu dalej piszą bajki szkoda tylko, że na boisku jakoś Barcelony pokonać nie potrafią.

3

Nie mogliśmy bo sam zawodnik nie chciał do nas trafić z uwagi na MSN.

5

Wszyscy piszący o nieudolności zarządu nie chcą niestety pamiętać, że to Neymar zafundował Barcelonie takie cudowne ceny. Gdyby zarząd wcześniej wiedział, że Brazylijczyk odejdzie to kupiłby Dembele rzucając na stół 90 mln. Teraz, gdy cały świat wie ile Barca ma kasy to wszyscy chcą nas wydoić ile się da. Rynek zwariował i nie jest powiedziane, że Barcelonie uda się sprowadzić Cou i Dembele w dopuszczalnych cenach. A płacenie po 120 mln za tych graczy zakrawa na kpinę.

69

Szpaler to powinni zrobić sędziowie za poprzedni sezon.

5

Skąd Barcelona mogła wiedzieć, że jak kupi Turka to ten zapomni jak się gra w piłkę i do tego zatraci swoje walory jak zadziorność czy waleczność. Teraz jedynym rozwiązaniem wydaje się sprzedać go nawet za 10-15 mln jakby znalazł się ktoś chętny, ale czuję, że niestety zostanie on u nas na kolejny sezon, bo nikt go nie chce.

2

Jeżeli dla ciebie Dembele jest gwiazdką jednego sezonu to nie mam pytań. Poczytaj troszkę o jego grze we Francji, pooglądaj kilka spotkań z jego udziałem a potem się wypowiadaj.

19

Co ma piernik do wiatraka? Kolejny raz madrycka prasa pisze o 6 pucharach. Albo mają problem z liczeniem albo może Barcelonie CdR odebrali i o tym nie wiem.
Co do LM to każdy widział w jakich okolicznościach Real wygrał te rozgrywki (no może poza tymi z białymi klapkami na oczach), ale wygrali i trzeba to przyjąć do wiadomości.

0

Jaki muszą mieć ból czterech liter w Madrycie, że Real nigdy nie wygrał i nie wygra 6 pucharów w jednym sezonie, żeby na siłę dopisywać im jakieś trofea. Skąd oni wzięli sekstet? No chyba, że z liczeniem w Marce na bakier.
Wczorajszy sparing nie pokazał niczego, bo przeciwnik bardziej skupił się na dotrwaniu do ostatniej minuty niż na poważnym graniu w piłkę (wcale im się nie dziwię, bo najważniejsze jest dla nich utrzymanie). Zachwytów nad występem Deula nie będę wypisywał bo nie wiadomo jak prezentował się będzie z przeciwnikami wyższej klasy. Mam tylko nadzieję, że klub sprowadzi Cou i Dembele nawet jakby miał za nich przepłacić (co i tak nastąpi bo ceny na rynku są chore), bo najzwyczajniej w świecie klub ich potrzebuje.

0

Nie rozumiem płaczów na tej stronie. Przecież każdą cenę należy negocjować, bo może uda się upchnąć niepotrzebnych w drużynie zawodników albo rozłożyć płatności na raty. Klub ma w perspektywie generalną przebudowę stadionu i hali sportowej i każdy zaoszczędzony mln jest na wagę złota.

17

Na razie mamy obraz niepełny sytuacji, bo Barcelona jeszcze nikogo nie sprowadziła. Na odejściu Neymara najbardziej skorzystać może cała drużyna, która przy sprowadzeniu Cou, Dembele i Inigo może odzyskać świeżość i głód zdobywania pucharów.

21

Jedź i wspomóż sztab dyrektorski, bo pewnie w życiu przeprowadziłeś wiele bardziej skomplikowanych transferów. A jak się nie znasz to poczekaj cierpliwie na efekty pracy tych "nierobów".

4

Nie kupujemy nikogo i sprzedajemy topowych graczy? A jacy to topowi gracze zostali przez klub w ostatnim czasie sprzedani? Poza tym nie wiem czy wiesz, ale okno transferowe jeszcze jest otwarte więc skąd masz pewność, że nikogo klub nie kupi? Projekt Barcelony się wypala bez pomysłu o przyszłości? Wystarczą dwa transfery, aby Barcelona miała zapewniony spokój na kilka lat.
Pożyjemy zobaczymy czy projekt PSG wypali. Nie ma sensu gdybać. Jedno jest pewne: każdy zawodnik przed przyjściem do Paryżan będzie rozmyślał długie noce, bo będzie wiedział, że to bilet w jedną stronę.

2

Prośba do redakcji: skoro Neymar nie jest już naszym zawodnikiem to nie umieszczajcie już newsów na jego temat.

4

Chciałeś błysnąć, ale ci się nie udało. Jak nie rozumiesz, że do umowy potrzebna jest zgoda dwóch zainteresowanych stron to nie mam do ciebie pytań.

3

Na miejscu Neymara podałbym władze ligi do sądu, bo ich działania są bezprawne.

2

Bzdury piszesz, że aż głowa boli. W czym zarząd się kompromituje? Tym, że nie sprowadził Verattiego? Ano Włoch nie ma klauzuli odejścia więc to od macierzystego klubu zależy czy zgodzą się go sprzedać. Tym, że Neymar postanowił lepiej zarabiać? Ano dostał już jedną podwyżkę i na pewno na kolejną nie zasłużył. A tylko kasą jak widać można było Brazylijczyka przekonać.
Czemu natomiast Valverde miał się zgodzić na to, żeby Neymar trenował z resztą zespołu?I tak Brazylijczyk narobił już dużo szumu, więc dobrze, że już go nie ma. Przynajmniej trener może się skupić na pracy z zawodnikami, którzy w Barcelonie chcą grać.
Szukanie na siłę winy w tym czy tamtym człowieku, gdy odpowiedzialny za to Brazylijczyk lata sobie po świecie jest śmieszne.

0

Nie ma sensu zapisywać żadnych klauzul bo z PSG nikt nie jest się w stanie wykupić: nie ma tam kwot odejścia. Klub powinien postawić sprawę jasno: 222 mln i ani euro mniej. Bo wzmocnienia mogą nas kosztować jeszcze więcej.

0

Sam jestem ciekaw jak rozegra to PSG, bo klauzuli opłacić nie może. Jak pójdą na całość to przeleją 223 mln i po sprawie (oczywiście potem dowali im UEFA). Jak będą chcieli jeszcze bardziej uszczęśliwić Neymara to sprzedadzą Barcelonie Verattiego a sprowadzą Coutinho. Oby tylko nikt w Barcelonie na głowę nie upadł i nie wziął Angela. To klub ma wszystkie argumenty w rękach.

39

Kolejny cios spada na Barcelonę.

9

Mam tylko nadzieję, że jak PSG kupi Neymara to Barcelona sprowadzi Dembele, bo jest to jeden z najlepiej rokujących na przyszłość piłkarzy młodego pokolenia.

0

Logiczne jest, że jak ojciec Neymara dostanie te pieniądze teraz to przeznaczy je na opłatę wykupienia z Barcelony. Bo jeśli PSG chce obejść przepisy finansowego fair play to Brazylijczyk sam musi zapłacić za transfer. Jeśli nie powiązałeś tych dwóch faktów to już twoja sprawa.

2

Jakby teraz wypłaciła Barcelona zaległe pieniądze to ułatwiłaby odejście Neymara,który usilnie liczy ile kasy będzie musiał przeznaczyć na wykupienie z Barcelona (oczywiście przy pomocy bogatych arabskich sponsorów). Niech więc robią wszystko, aby jak najdotkliwiej PSG poczuło kupienie Brazylijczyka.
Co do ojca piłkarza to nigdy nie miałem złudzeń i zawsze wiedziałem, że dla niego oprócz kasy nie ma świata.

1

Problem raczej tkwi w tym, że większość zawodników, którymi interesuje się Barcelona nie posiada kwoty wykupu więc macierzyste kluby bez problemu mogą odrzucać kolejne oferty.

0

Mam tylko nadzieję, że po całym tym medialnym cyrku zarząd nie upadnie na głowę i nie zostawi Brazylijczyka na kolejny sezon. W klubie powinni być gracze, dla których gra w Barcelonie jest spełnieniem marzeń.

25

Jacy ci przyjaciele Neymara są troskliwi.

1

Kasa się zawodnikom należy, ale na dzień dzisiejszy Barcelona płaci najwięcej ze wszystkich klubów. Mało tego. Co roku są odnawiane kontrakty z podwyżkami i dochodzi do takich kuriozalnych sytuacji, że gracze pokroju Mathieu zarabiają tyle ile gwiazdy w innych zespołach.
Za 222 mln nie kupisz nikogo wartościowego? Człowieku to jest dopiero bzdura roku. Myślisz, że Liverpool nie sprzeda Coutinho jak dostanie ofertę 100-110 mln? Albo Borussia nie odda Dembele za 80-90 mln? Dybala za 110 mln do wyjęcia z Juve. Thiago za 100 mln z Bayernu. To jest tylko i wyłącznie kwestia odpowiedniej ceny.

2

Przy całym szacunku dla umiejętności Brazylijczyka, ale klub powinien sprzedać Neymara. Barcelona to nie jest jakiś podwórkowy klubik, w którym prezes i działacze namawiają chłopaków, aby pobiegali po boisku za skrzynkę piwa. To jeden z największych klubów świata. Co zrobił Brazylijczyk gdy pojawiły się pierwsze informacje o ofercie PSG? Każdy wie, że delikatnie ujmując potraktował klub i kibiców jak wycieraczkę.
Wszyscy krytykują zarząd za tak niską klauzulę. Czemu nikt nie napisze, że Brazylijczyk sam takową ustalił nie zgadzając się na większą. Jak Bartek nie przedłużył by z nim kontraktu to już Neymar siedziałby w Paryżu.
Główną winą zarządu był kolejny kontrakt dla Messiego. Przecież było wiadome, że spowoduje to lawinę u tych najbardziej "potrzebujących" kasy.
Reasumując klub dla dobra atmosfery i powodzenia projektu sportowego powinien sprzedać Neymara. Za te pieniądze nawet przepłacając można mieć Dembele (myślę że 80-90 mln by wystarczyło i rozgrywającego klasy światowej).

5

Jak mamy bazować na 19-22 latku to nie trzeba nikogo kupować tylko dać szansę Alenii. Poza tym może lekiem na niemoc pomocy będzie S.Roberto a sprawę sprowadzenia ofensywnego pomocnika przesunie się na następny rok. Wiele wyjaśni się po amerykańskich wojażach, bo Valverde będzie miał choć cząstkowe pojęcie na kogo może liczyć a kogo ma pominąć.

55

Jak pisałem wcześniej tak powtórzę.Mam nadzieję, że po takiej gigantycznej szopce ze strony mediów klub nie zgodzi się na wielką podwyżkę dla Neymara. Niech postawią sprawę jasno: albo grasz za te same pieniądze albo odchodzisz do PSG.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?