0

Myślę, że Barcelona powinna pójść drogą Realu: odpuścić PD i skupić się na LM. Zwłaszcza, że w lidze na dzień dobry tracimy kilka punktów.

0

Juventus będzie musiał zagrać na 120%, bo madryt jak zwykle w finale wyjdzie w 12.

0

Dalej więc prosiaczki z madrytu będą chrumkać i warcholić w swoim doborowym towarzystwie. Potem, gdy braknie w klubie melisy skopiemy kogoś, kto akurat się napatoczy. Jak ironicznie będziemy klaskać to wtedy, gdy przypomnimy sobie ostatnią słabą komedię. A wszystko dla kupionych przez prezesika medali, bo na boisku swej wielkości pokazać nie możemy. Ot cały biały zidanowski madryt.

3

Jeśli wierzysz we wszystko co piszą pismaki to masz małe pojęcie o świecie. Każdy klub chcąc zatrudnić trenera kontaktuje się z nim dużo wcześniej, choćby po to, aby wysondować czy chce poprowadzić Barcelonę. To raz. Druga sprawa to na pewno były luźne rozmowy na temat kadry. Teraz te pogadanki mają się zamienić w konkretny projekt.

Barcelona mam nadzieję, że już w połowie lipca skompletuje kadrę i w spokoju przygotuje się do kolejnego sezonu. Priorytety są dwa: prawy obrońca i kreatywny środek pomocy. Linię ataku mamy obsadzoną.

0

Z jego odejściem kończy się w Barcelonie pewien etap. Trzeba podziękować za wszystkie dobre chwile i za puchary, które nam z zespołem wypracował. Oby jego następca pobił jego osiągnięcia.

1

Nowy sezon przyniesie nowego trenera na ławce i nowe wyzwania Przede wszystkim chciałbym, aby Barcelona w końcu pokazała w meczach o dużą stawkę aspekty taktyczne, bo wieczne liczenie na geniusz Messiego czy przebojowość Neymara jest bardzo złudne.
Po raz kolejny trener będzie miał wielki dylemat: postawić na kilku młodych czy jechać na pierwszym garniturze, aby wygrać PD bądź LM. No i najważniejsza kwestia: trzeba rozwiązać problemy kadrowe: kupić prawdziwego PO, zakontraktować środkowego pomocnika i pozbyć się średniaków i graczy, którzy nic już druzynie nie dadzą.

Ci, którzy piszą, że chcą dymisji zarządu niech lepiej przyzwyczają się do myśli, że nie mają na to żadnego wpływu. Narzekanie, wypominanie itd. nie zmieni nic. Bartek i spółka i tak zrobią wszystko po swojemu. Czas pokaże czy będą mieli racje.

0

Jeśli Arda skusi się na wielką pensję w Chinach to mam nadzieję, że Barcelona minimum 40 mln na transferze zarobi.

2

Tebas i sędziowie mistrzem Hiszpanii.

3

Real wygrywa PD, bo tak zostało przed startem ustalone. Wszyscy piszą, że nikt Barcelonie nie zabronił wygrać więcej spotkań od ekipy z Madrytu. Problem w tym, że na pewno, gdyby tego wymagała sytuacja to w ostatnich kolejkach panowie z gwizdkiem ukradliby ekipie LE punkty.

0

Najśmieszniejsze jest to, że Barcelona, której sędziowie ukradli w tym sezonie tyle punktów dalej ma szanse na tytuł.

0

Możemy się licytować, ale jeśli weźmiesz pod uwagę wszystkie mecze fazy play off to Real zyskał najwięcej na pomyłkach sędziów.

1

Nie wiem po co wchodzicie tutaj na stronę? Idźcie na uefa.com dziękować za odpowiednie gwizdanie w tej edycji LM.

0

Najważniejsze zdanie w tej kwestii będzie miał trener i to on zdecyduje kogo w kadrze będzie chciał, a kogo się pozbędzie. Wszelkie pisanie o wyrzuceniu Gomesa, Suareza czy Rakitica są pozbawione sensu na chwilę obecną. Każdy będzie miał swoje argumenty a i tak może się okazać, że trener będzie widział to inaczej.

2

Dani Alves sam chciał odejść. Abidal tu się zgodzę, ale podaj jeszcze "wielu innych".
Jakoś sąd nie skazał Bartka, ale według ciebie i tak jest krętaczem. Skoro co roku zadłużenie maleje, to chyba jednak klub zmierza w dobrym kierunku.
Nie pierwszy już raz wychwalasz system zarządzania Realem. Tak jakby Perez był Midasem. Nie widzisz tego, że wiele jego transferów to wielkie niewypały. Sprzedawać umie, ale Barcelona też, gdy oddawała zawodników pierwszego składu zarabiała duże pieniądze. Problemem jest tylko sprzedaż wychowanków i graczy rezerwowych, bo oddajemy ich za bezcen.
Skoro według ciebie Bartek już dawno powinien polecieć z klubu, to czemu wygrał on ostatnie wybory? Czemu socios uprawnieni do głosowania nie dali szansy innym?

8

Przecież wcale mnie to nie dziwi. Kampania na rzecz Realu i C.Ronaldo trwa w najlepsze. Kogo interesuje fakt, że przez pół roku "nie grał" ? Liczy się medialność.

2

Jeśli masz problemy emocjonalne to idź do specjalisty a nie wylewasz żale na tej stronie. Którego to zawodnika Bartek z ekipą nie szanowali?
Jak podoba ci się system zarządzania Realem to zostań ich kibicem. Realia Barcelony są takie, że zarząd sam zdecydował, że nie będzie dalej zadłużać klubu. Najłatwiej jest pisać: kupić tego albo tamtego, ale skąd brać kasę na to? Brać kolejne pożyczki? Typowe krótkoterminowe myślenie, bo skąd wiesz, że inwestycja się spłaci?

0

I co z tego, że C.Ronaldo czy Modric mają swoje lata jak grają zawsze, gdy są w pełni zdrowi? Myślisz, że nowy lewy obrońca Realu wygryzie ze składu Marcelo? Pewnie po sezonie kilku tych młodych odejdzie, bo ile można czekać na swoją szansę? Rok, dwa? Każdy w końcu nie wytrzyma. Pewnie pierwszy odejdzie Morata, bo widzi, że nawet jakby Benzema nie strzelił żadnej bramki to i tak wyjdzie w pierwszym składzie.

1

Skąd wiesz, że Barcelona śpi jak jeszcze żaden klub nie dokonał wzmocnień? Mało tego: nawet okienko transferowe jest zamknięte. Real doskonale odmładza skład? Szkoda tylko, że większość z tych młodych musi grać ogony, bo niektórzy występują obojętnie czy są w formie czy nie.
Barcelona (a raczej jej szefowie) sama narzuciła sobie obostrzenia, bo chce co roku zmniejszać dług, więc na najlepszych zawodników po prostu nas nie stać. Jestem jednak przekonany, że nowy trener sprowadzi 3-4 zawodników pasujących do jego układanki. Na pewno nie będzie to lewy obrońca, bo tę pozycję mamy w klubie obsadzoną na kilka lat.

2

Prześledź sobie wszystkie spotkania fazy pucharowej LM i zobacz ile razy sędzia wyciągał pomocną dłoń do Realu. Żadna inna drużyna nie jest tak faworyzowana jak ekipa z Madrytu.
Piszesz o meczu z Deportivo? Policz ile punktów straciła Barcelona przez pomyłki arbitrów. O podwójnych standardach przy zawieszeniach i karach indywidualnych nie wspomnę.

0

Jakie to ma znaczenie?

13

Nie wiem czemu na tej stronie są jeszcze kibice, którzy dziwią się, że Real na każdym kroku jest faworyzowany. W Hiszpanii tytuł zawdzięczają tylko i wyłącznie skandalicznemu okradaniu Blaugrany z kolejnych punktów, w Europie żaden sędzia nie będzie się narażał i gwizdał zgodnie z przepisami, bo ekipa z Madrytu każdy mecz kończyłaby w osłabieniu. O zawieszeniach też nie ma co gadać, bo arbitrzy nie widzą nic.
Pozostaje liczyć, że chociaż w finale Juve nie zostanie oszukane.

2

Po co zaczynać kolejną sagę transferową skoro jest ona niemożliwa do realizacji. Po pierwsze PSG nigdy nie sprzeda zawodnika, na którym oparło grę drugiej linii. Jeśli jednak jakimś cudem Francuzi usiądą do rozmów to skąd Barcelona ma mieć 120-150 mln na transfer?

5

Od dzisiaj rozgrywki powinny zmienić nazwę na FC UEFA Madryt

7

Czemu wszyscy z góry skreślają Unzue? Skąd wiecie jaki ma pomysł na drużynę i kadrę? Może będzie chciał większych zmian? A może zmiany kosmetyczne będą dla Barcelony najlepsze? Najlepiej cierpliwie poczekać.
Odkupienie Deulofeu to konieczność, bo przy realiach rynkowych to można śmiało 20-25 mln za niego wyciągnąć.
Co do derbów Madrytu, to jak wszyscy na tej stronie będę ściskał kciuki za Atletico. Jednak najbardziej będę sercem za Barcą, aby wymęczyła wygraną z Malagą.

1

Czego Pique ma oczekiwać? Ze dążąca do niepodległości i co chwilę podkreślająca swoją odrębność Katalonia będzie traktowana na równi z Madrytem i okolicą? Przecież to jasne jak słońce, że jak kastylijski sędzia ma wydać wyrok to ukarze tych, którzy Hiszpanami być nie chcą. Zobaczcie jaka karuzela zarzutów ruszyła od momentu, gdy Barcelona zaczęła dominować w Europie. Gdy idzie za dobrze to wałkowane są w kółko tematy Neymara czy Messiego.
Teraz znów ekipa LE nabiera wiatru w żagle to w mediach madryckich znów wypływa afera z Brazylijczykiem. To wszystko fakty.
Niemniej Pique mógłby sobie darować takie uwagi. Nic one nie zmienią, a może się to odbić czkawką całej ekipie (wystarczy odpowiednia odsada ważnych spotkań).

10

Barcelona stała się zakładnikiem swoich sukcesów, bo teraz co roku kibice domagają się pucharów. Nie ma więc praktycznie miejsca na eksperymenty w postaci stawiania na młode perełki. Teraz każdy pisze, że trzeba sprowadzić tego czy tamtego gracza. Druga sprawa to konieczny jest awans rezerw, aby na zapleczu mogli sprawdzać się i pokazywać, że sięganie po wychowanków ma sens.

1

Postawienie na asystenta wcale nie oznacza, że nie będzie zmian kadrowych. Każdy trener ma swoją odmienną wizję drużyny. Po co drużynie rewolucja? Wystarczy wzmocnić środek pola i kupić po z prawdziwego zdarzenia.

14

Nie ma się co gorączkować tym newsem, bo z wypowiedzi zawodników wynika, że następcą LE zostanie Unzue. Czy to dobry wybór dla Barcelony to dopiero się okaże.

3

Jeszcze nie mamy nowego trenera a Ty już ich oceniasz. Skąd wiesz co przyniesie klubowi Unzue, Koeman bądź Valverde? Spisywanie kogoś na straty, gdy jeszcze nie zaczął jest niepoważne. Zwłaszcza, że największe sukcesy ostatnich lat przynieśli trenerzy "bez nazwiska".
Piszesz o pomocnikach, a kto przed sezonem przewidział, że Busquets, Iniesta, Rakitic będą grali tak fatalnie? Może nowy trener będzie w końcu umiejętnie zarządzał siłami MSN i w najważniejszych meczach będziemy mieć tornado w przodzie.
Najśmieszniejsze są twoje wywody p braku zaangażowania na treningach. Weź ochłoń.

0

Niech wrócą już rozgrywki PD, bo codziennie Barcelona będzie "kupowała" innego zawodnika.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?