0

Marna prowokacja. Jakbyś zauważył to sędzia skrzywdził obie ekipy. Jak to się ma do gwizdania w jednym kierunku?

5

A w czym ostatnimi czasy jest lepszy S.Roberto od Vidala? W ofensywie? Toż on nawet nie wie już pewnie jak się atakuje i asystuje, bo większość piłek zagrywa do tyłu. W defensywie? Tego się nie dowiemy, bo Vidal nie dostał 3-4 spotkań z rzędu, aby go rozliczać. Czemu zatem ma grać Vidal? Ano dlatego, że Sergi jest bez formy i że ewidentnie w drugich połowach oddycha rękawami. Niech więc odpocznie, bo pewnie LE od marca będzie go wystawiał w każdym spotkaniu.

1

Jak widać nie wszystkim zależy na zrobieniu kariery. Niektórzy wolą godnie zarabiać i pozować do zdjęć z najlepszymi zawodnikami świata.

5

A wiesz czemu Barcelona ma taką opinię? Bo większość kibiców innych drużyn nie może przeboleć, że Blaugrana jest najlepszą ekipą ostatnich lat. Zwykła polska zawiść.

Co do sędziów to lepiej się nie wypowiadaj jak masz przytaczać wybiórczo sytuacje na korzyść Barcelony. Równie dobrze ja mogę zrobić spis pomyłek przez które nasz klub został okradziony.

4

Po pierwsze pisz po polsku. Po drugie nie używaj słów, których znaczenia nie znasz. Po trzecie nie chcesz czytać o sędziach to nie czytaj. Hmm. Tylko wtedy musiałbyś przestać się wypowiadać, a to mogłoby zaboleć.

1

Przyjdzie kolejny mecz i znów będziemy oglądać "popisy" S.Roberto. A potem LE z uśmiechem na twarzy powie, że Vidal zaskoczył go jak nigdy.

3

Rozumiem, że gdy ktoś na ciebie pluje to cieszysz się, że pada deszcz.

0

Tylko, że podwyżka dla Leo miałaby by dużo wyższa niż suma podwyżek dla innych graczy. Dziwi mnie tylko, że klub wszem i wobec przyznając, że za dużo kasy wydaje na pensje nic z tym nie robi. Wręcz przeciwnie: przedłużanie kontraktów przynosi zawodnikom większe pensje. A może zacząć oszczędzać i w tej dziedzinie?

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

2

Barcelona powinna odpuścić sobie ligę i skupić się na CdR i LM, bo z mafią madryckich kur... nie wygrają.

0

Dlaczego jak piszę prawdę o pierd madryckich chuj. to dostaje bana?

5

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

1

Gazety madryckie świadomie wprowadzają ludzi w błąd i pokazują jaki ten C.Ronaldo jest związany z Realem. A prawda jest taka, że jakby wpłynęła oficjalna oferta Chińczyków to ani Perez ani bożyszcze przedszkolaków nie zastanawialiby się długo i w pokłonach przyjęliby tak lukratywny kontrakt. Chociaż pewnie u Portugalczyka wahanie troszkę by trwało, bo z Chin do Maroka tak szybko (i tak często) by nie wyskoczył.



Barcelona na tę chwilę nie potrzebuje stopera, bo miejsce Mathieu po sezonie powinien zająć Marlon. Po sezonie klub powinien za to zastanowić się nad ewentualnym wzmocnieniem środka pola.

0

Nie jest to dla mnie żadne zaskoczenie. Widząc co się w ostatnich czasach dzieje powiem, że to norma.

0

Nagrody widocznie wygrywa się robiąc komuś dobrze. Nie dziwi więc, że postawa na boisku nie ma znaczenia.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

15

Jaki to jest duch sportu, gdy jedni po kątach płaczą, bo ich pan w czerni okradł z punktów lub zabrał puchar? Duch sportu to jest właśnie UCZCIWA rywalizacja, bez faworyzowania jednej czy drugiej strony, bez wypaczania wyników. Stąd też jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest wprowadzenie powtórek video. Mecz potrwa z 5 minut więcej, ale żadna ekipa nie będzie już mogła czerpać korzyści z pomyłek sędziowskich.

2

Kolejny fantastyczny mecz w wykonaniu najlepszego zawodnika świata, a katalońskie media cieszą się, że gruby przedłużył kontrakt.

1

Planowanie teraz wzmocnień jest nonsensem i bzdurą wymyśloną przez dziennikarzy. Przecież najważniejsze rozstrzygnięcia tego sezonu dopiero przed nami i nie jest powiedziane, że klub nie będzie musiał wzmocnić inne np. środka pola. Poza tym po co szukać młodego stopera jak taki jest w rezerwach i gdy dostał szanse to jej nie zmarnował. Pozostaje jeszcze kwestia kontraktu LE. A co jeśli postanowi odejść z klubu? Wtedy nowy trener może mieć zupełnie inne plany na skomponowanie kadry Barcelony.
Szukanie PO powoli robi się nudne, zwłaszcza jeśli rzeczywiście klub będzie chciał kupić Vidala 2.0 w osobie Cancelo.

3

To weź zrób małe podsumowanie wszystkich pomyłek sędziowskich na korzyść Barcelony i Realu w poprzednim sezonie to lekko się zdziwisz. Zobacz ile karnych zabrano Barcelonie, ile razy zawodnicy Realu dotrwali w pełnym składzie do końca. A potem pisz głupoty.

1

Niewypałem nazywasz zawodnika, który gra u nas kilka miesięcy, który jeszcze nie przystosował się do najtrudniejszego schematu na świecie? Poczekaj z 2-3 lata a potem oceniaj.

11

Jeśli wprowadzone zostaną powtórki video, to w białej madryckiej żałoba sięgnie zenitu, bo bez pomocy sędziego przez wiele lat nic nie ugrają.

28

Kampania na rzecz przyznania ZP C.Ronaldo zakończyła się całkowitym sukcesem. Nie po to wyciszano każde niesportowe zachowanie Portugalczyka, gdy ten bez konsekwencji mógł kopać swoich rywali, nie po to z premedytacją odgrzewano aferę podatkową Messiego, nie po to w końcu nawet wszcząć postępowania w sprawie okradania urzędu skarbowego w Hiszpanii nie pozwolono, aby bożyszcze gimnazjalistów nie mógł triumfować. Ale niech ma swoje statuetki, niech leci do Maroka spuścić się przed lustrem. Każdy obiektywny kibic na pytanie kto był w roku 2016 najlepszy odpowie, że Messi.
Gazety (tfu miało być szmatławce) madryckie też już mogą zapisywać się na wspólny wieczorem różowych latarni. Misja została wykonana. A że tylu "dziennikarzy" dało się nabrać? Jak jednak Kali ma wiedzieć, że Portugalczyk jest cieniem samego siebie sprzed lat, jak przeczyta w Marce, że poza C.Ronaldo nie ma świata a żadnego meczu Realu bądź Portugalii nie oglądał?

0

Kolejni przeciwnicy białasków: Sevilla, potem heroiczny bój z City. I kolejny finał na talerzu.
Barca po wygraniu z PSG trafi na Atletico, aby bić się o finał z Bayernem.

2

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

2

Jeżeli nie rozumiesz do czego piję to nie komentuj.

43

Różne rzeczy w tym roku człowiek musiał znieść. Najsłabszego od lat triumfatora LM, wygraną bezbarwnej Portugalii na ME. Może więc los w końcu uśmiechnie się do kibiców Barcelony i zobaczymy totalny rozpierd... ekipy pseudo fachowca z łysą czachą? Czego sobie i wszystkim nam tu obecnym życzę. Niczego więcej w tym roku nie chce: ani prezentów pod choinkę, ani odwiedzin mikołaja.

1

Nieważne, że płacił. I tak jest oszustem! Niech gnije w celi.

4

Do więzienia z Portugalskim oszustem.

3

Tak naprawdę to nie wiemy na jakim poziomie mamy zawodników w rezerwach bo nie dostają oni szans debiutu w pierwszym zespole.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?