0

Liverpool raczej nie wypuści z rąk takiej szansy na grę w LM w przyszłym roku zwłaszcza, że planują poważnie wzmocnić kadrę. Z kolei Sevilla nie ma nic do stracenia i będzie chciała przejść do historii. Zapowiada się bardzo ciekawy finał, który na pewno pomoże Barcelonie która podejdzie do finału CdR wypoczęta.

1

Ciekawe na ile wiarygodne te informacje, bo taka wymiana byłaby bardzo dobra dla obu stron: Barcelona dostaje ogranego w PD stopera, Valencia kasę i zawodnika, który może u nich odpalić.

7

Po co bawić się w jakieś losowania. Lepiej od razu Realowi przyznać miejsce w finale a C.Ronaldo dać tytuł najlepszego strzelca tych rozgrywek.

0

Już sędziowie gwiżdżą dla Granady :(:(

2

Pamiętam jaki był lament na stronie jak odchodził Fabregas. Większość wieszała psy na zarządzie, że pozbył się takiego gracza. Czas pokazał, że Cesc na Barcelonę jest po prostu za słaby i że dobrze się stało, iż pozbyliśmy się go.
Co do Jamesa to nie rozumiem jego żalów. Przecież w tym sezonie zagrał może ze dwa, trzy dobre spotkania. Reszta to dno. Trudno więc oczekiwać, że będzie miał zagwarantowane miejsce w 11. Nawet tak niedoświadczony jak Zidane trener widzi, że Kolumbijczyk jest bez formy.

4

Jeśli uważasz, że klub powinien zacząć oficjalnie kupować i sprzedawać zawodników przed dwoma najważniejszymi meczami tego sezonu to nie masz pojęcia o profesjonalnej piłce.
Poza tym Bayern jest już po sezonie i może kompletować kadrę, zwłaszcza, że czeka ich zmiana na ławce .

0

Perez już kilka razy w przeszłości pokazywał, że myśli przez pryzmat pieniędzy więc sprzedaż Portugalczyka nie jest wcale nierealna. Wiele też zależy od finału LM. Jeśli Real przegra i zostanie bez pucharów to może dojść do małej rewolucji kadrowej. Ale o tym przekonamy się za jakiś czas.

0

Nie zdziwię się jak po sezonie Real sprzeda C.Ronaldo, zwłaszcza, że to ostatni dzwonek, aby zarobić na nim wielkie pieniądze. Szejkowie mogą zaszaleć i wyłożyć na stół nawet 100 mln.
Alaba jest poza naszym finansowym zasięgiem.
Costa znowu na hiszpańskich boiskach? Mam nadzieję, że będzie rozrabiał dalej w Chelsea, bo w PD mógłby bezkarnie szkodzić przeciwnikom.

4

Czasami odnoszę dziwne wrażenie, że w Europie są tylko dwaj godni uwagi stoperzy: Marquinhos i Laporte. Może pora skupić się na innych celach?

0

Dlaczego nie można wzorem Realu ustanowić klauzule na poziomie nieosiągalnym dla innych klubów? Przecież zapis 400- 500 mln zabezpieczy nam przyszłość Brazylijczyka na długie sezony. No chyba, że sam zainteresowany chce sobie furtkę zostawić, gdyby zapachniały mu petrodolary.

25

Barcelona będzie musiała totalnie rozwalić przeciwnika, bo w przypadku wyniku na styku mogą być jaja.

0

Ciekawa lista tylko po co ją umieszczać na stronie Barcelony? Nam nie jest potrzebna wschodząca gwiazda tylko doświadczony napastnik/skrzydłowy, który będzie mógł odciążyć Suareza, Neymara bądź Messiego. Żaden z wymienionych graczy do nas nie trafi, bo młode talenty do rozwoju potrzebują systematycznej gry. U nas przez 3-4 lata MSN będą grać większość spotkań.

18

Dla nas najważniejsze, że Granada się już utrzymała i nie będzie musiała z nami walczyć o życie.

14

Barcelona, aby ustabilizować budżet musi zacząć oszczędzać przede wszystkim na pensjach. Dlatego dni Alvesa w Barcelonie są policzone, zwłaszcza, że klub obiecał podwyżki Neymarowi i Busquetsowi.
Co do Turana to myślę, że sam zawodnik nie będzie nawet chciał rozpatrywać ofert z innych klubów (no chyba, że skusi się na gigantyczną pensję u Chińczyków). Może więc warto poczekać tak jak w przypadku Rakitica, który w drugim sezonie grał o niebo lepiej.

0

Zgadzam się z tym, że Barcelonie zdarzyła się tragiczna obniżka formy i to w najważniejszym momencie, ale ekipa LE dopiero przy grze 11 na 10 potrafiła zagrozić Oblakowi i spółce. W rewanżu ani przez moment nie potrafiliśmy przycisnąć Atletico, stąd moja teza, że banda Simeone była dla nas nieosiągalna.

0

Nas jako kibiców Barcelony nie powinno interesować kto jest w finale LM i w jakich okolicznościach. Powinniśmy zastanowić się raczej dlaczego ekipy LE nie zobaczymy w Mediolanie. Klub i trener muszą zrobić rachunek sumienia i wyciągnąć odpowiednie wnioski, także te kadrowe, bo Atletico w dwumeczu było poza zasięgiem.

1

Kolejny raz Sport zapomina, że w zespole jest Vidal, który poświęcił pół roku kariery, aby tylko u nas grać. Skreślanie go po jednej średniej rundzie to szczyt głupoty. Kwestia prawego obrońcy zaistnieje w momencie odejścia Alvesa, co wcale nie jest przesądzone (Brazylijczyk zarabia krocie i nikt w Europie mu takich pieniędzy nie da).
Barcelona musi sprowadzić lewego defensora, który będzie zmuszał Albę do większego wysiłku, bo tak praktycznie ma zawsze wyjściowy skład.
Priorytetem pozostają zakup nowego stopera i zmiennika dla Suareza.

0

Jestem ciekaw kiedy w końcu zarząd ogłosi nazwę nowego (starego) sponsora na koszulkach, bo przedłużające się negocjacje są niepokojące. Ja wiem, że 60 mln to nie jest szczyt marzeń, ale z drugiej strony perspektywa utraty tych pieniędzy nawet jakbyśmy dostali później 80 mln lub więcej może być tragiczna dla budżetu.

0

Barcelona potrzebuje wzmocnień na innych pozycjach, więc rozmowa o nowym bramkarzu to żart.

0

Jeśli to oferta Juve to pewnie na 3-4 mln, więc nie ma sensu jej nawet rozpatrywać.

0

Może i się należał, ale to Atletico powinno dalej awansować i dobrze, że się tak stało.

0

Dybala to melodia przyszłości i dla jego dobra chciałbym, aby został w Juve i dalej się rozwijał, bo po przyjściu do nas niestety, ale by się chłopak nie nagrał. Barcelona jesli chodzi o napastnika to powinna poszukać doświadczonych dżokerów, którzy zgodzą się przesiadywać na ławce. Poza tym na skrzydło dojdzie Denis Suarez więc atak będzie obsadzony.
Barcelona powinna za to koniecznie sprowadzić Umtitiego, który zapowiada się na świetnego stopera i za 2-3 lata może być filarem obrony.

0

Kogoś to jeszcze dziwi? Pozostaje trzymać kciuki, że do finału awansuje Atletico i że to oni zgarną LM.

0

Widocznie Vidal musiał czymś LE podpaść.

0

Jeśli to prawda to UEFA powinna ukarać Manchester City za nielegalne negocjacje z bramkarzem.

0

Jedyną zmianą jaką bym wprowadził byłoby rozstawienie najsilniejszych ekip w 1/4 finału. Więcej zmian nie trzeba. Zmniejszenie liczby drużyn w LM jest bezsensem totalnym, tak samo jak próbę wprowadzenia kolejnej fazy grupowej, która wydłuży i tak napięty grafik do maksimum.

0

Ciekawa opcja, pytanie tylko ile sobie Arsenal za niego zażyczy. Skoro mamy na wzmocnienia mieć 60 mln to trudno oczekiwać, że zdołamy przebić oferty innych klubów. No chyba, że sam zainteresowany będzie chciał do nas trafić. Jest jeszcze kwestia Alvesa, który niekoniecznie musi rozglądać się za nowym pracodawcą, skoro w Barcelonie płacą mu krocie.

0

Jak wyjdzie edycja bez sponsora to ja na pewno koszulkę zamówię :).

1

Po co biadolić i wyzywać Real, że znów się uśmiechnął do nich los? Trzeba się skupić na Barcelonie. Ekipa LE ma ten komfort, że może prawie wszystkie siły skupić na LM, bo nawet 1-2 wpadki w PD nie będą miały konsekwencji. A Atletico jest do przejścia, tylko trzeba w pierwszym spotkaniu wywalczyć zaliczkę, najlepiej do zera.

2

Losowanie w piątek. Znając nasze szczęście trafimy na Bayern, a Real na Wolfsburg.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?