0

Dobry ruch pod warunkiem, że ktoś z dwójki Sandro - Munir pójdzie na wypożyczenie lub się go sprzeda.

2

Jeśli to tylko wypożyczenie to można go wypróbować. A nuż da Barcelonie B utrzymanie?

0

A skąd wiesz co sobie zaplanował sam Lewandowski? Może będzie chciał spróbować swoich sił w najsilniejszej lidze świata? Bayern sprzedawać Polaka nie musi, ale jeśli zawodnik będzie naciskał na odejście to go puszczą, oczywiście za kwotę rzędu 70-80 mln euro.

0

Sam jestem ciekaw w jakiej formie są obaj zawodnicy. Niby trenowali, niby poznawali ustawienia i schematy, ale jednak przez pół roku brali udział tylko w sparingach wewnętrznych. Przez pierwsze spotkania mogą mieć problem, zwłaszcza, że konkurencja w zespole jest ogromna.

0

Bardzo dobrze, że Barcelona zremisowała z Deportivo, bo do pojedynków KMŚ podejdzie w pełni skoncentrowana a to na pewno przełoży się na dobry wynik.

0

Rywal z najwyższej europejskiej półki, ale rywal, który ma duże problemy w obronie. Do lutego dużo czasu i wiele może się wydarzyć, ale myślę, że odpowiednio przygotuje zespół. Zwłaszcza, że w zimowym okienku jakoś naszej kadry ulegnie znacznej poprawie.
Juve - Bayern to będzie dopiero wojna i nie jest powiedziane, że to ekipa Guardioli przejdzie dalej. Po cichu liczę na niespodziankę i awans Turynu.
Roma nie ma czym zatrzymać Realu: ani solidnej obrony, ani doskonałego pressingu, ani walczaków grających do 95 minuty.
City może odetchnąć z ulgą, bo grają dopiero w lutym, dwa, że losowanie było dla nich szczęśliwe.
Atletico bez problemów poradzi sobie z PSV, podobnie jak Wolfsburg z Gent.
Zenit jak utrzyma formę to nie da Portugalczykom powodów do radości.
Na deser Chelsea - PSG. Czyli walka na noże. I zupełnie nie wiem, kto z tej pary wyjdzie zwycięsko.

0

Nic dziwnego, że chce dołączyć do klubu, w którym o puchary jest dużo łatwiej. Młodszy już nie będzie i to ostatni dzwonek, aby jeszcze wygrać PD.
A tak na poważnie to C.Ronaldo nigdy do nas nie trafi.

2

Dobry i jeden milion, zwłaszcza, że w lecie będzie mógł podpisać kontrakt bez kwoty odstępnego.

0

Pewnie Real trafi na kolejnych ogórków, aby ich przegwiazdor mógł nastukać bramek przed pojedynkami w których ekipa z Madrytu pożegna się z LM.
Barca na 90% trafi na Juve lub PSG.

9

Skurw... w czystej formie w wykonaniu fify.

0

Bardzo podoba mi się sytuacja w której dziennikarze i trenerzy drużyn przeciwnych nie śpią po nocach rozmyślając na kogo postawi LE i czym zaskoczy.

0

Chodzi mi o samo uzasadnienie jakie sobie fifa wymyśli.

0

Ktoś zorientowany wie jak wygląda sprawa odwołania Barcelony od zakazu rejestracji Ardy?

0

Pozostaje więc spróbować wyciągnąć jak najwięcej od szejków (strasząc Rakutenem) i podpisać z nimi nową umowę.
A potem siadać do negocjacji z Nike.

3

Mam nadzieje, że jednak lub wstrzyma się z przedłużaniem umowy do końca sezonu. I ta jako lub płacimy największe gaże, więc po co dawać kolejnemu graczowi podwyżkę, skoro sam zainteresowany nigdzie nie zamierza odchodzić? Niech dalej się rozwija bo kilka meczów nie czyni jeszcze z nikogo gwiazdy światowego formatu. Poza tym co to za różnica 30 czy 40 mln dla takiego PSG czy Man City? Żadna. Więc jak już chcą ustalać nową klauzulę to na poziomie 60-70 mln, bo to już poważna kwota jak za wschodzący talent.

0

Ciekawie jak ta sprawa się rozwinie i czy anonim ma twarde dowody na potwierdzenie swoich sensacji. Jak na razie pozostaje czekać cierpliwie na rozwój sytuacji.

0

Zgadzam się, że wyeliminowanie dyskomfortu to sprawa na dłuższy odpoczynek, bardziej mi chodziło o posadzenie Pique na ławie (pretekst sam dał: nie jest w pełni sił), aby przemyślał pewne sprawy. Jestem przekonany, że Verma poradzi sobie w roli lidera stoperów znakomicie.

2

W rewanżu na Camp Nou też statystyki poprawi :)

0

Jeśli gra z dyskomfortem to LE powinien mu dać odpocząć w kilku spotkaniach niech się wyleczy i przede wszystkim ogarnie, bo od początku sezonu gra jak amator: raz dobrze, ale przeważnie źle.

0

Brak odpowiedzi ze strony fify to jednoznaczny sygnał, że ta mafia nie ma argumentów, aby udowodnić, iż Barcelona nie może Ardy zgłosić do rozgrywek. Robią więc to do czego jesteśmy przyzwyczajeni - grają na zwłokę, aby klub nie zdążył przed styczniem udowodnić swojej racji.
Swoją drogą ciekawe czy klub może wystąpić później na drogę sądową o odszkodowanie, gdyby TAS przyznał Barcelonie rację?

2

Tylko jak się to ma do faktu, że przepisy mówią jednoznacznie, iż długotrwała kontuzja zezwala na zakup i rejestrację nowego zawodnika? Skoro Barcelona odcierpiała dwa okienka rejestracji to teraz już zakazu nie ma i być nie powinno. Gdyby sprawa była jasna i klarowna to fifa przesłałaby do klubu uzasadnienie swojej odmowy, ale widocznie będą przeciągać temat aż do zimy. I to nie jest przypadek.

0

Obok takiej oferty przejść obojętnie nie można i myślę, że Barcelona przedłuży umowę z szejkami.
Teraz trzymam kciuki za owocne negocjacje z Nike.

0

Nie ma co siać paniki, bo do zimowego okienka transferowego klub na pewno ogłosi nowe umowy z Katarem i Nike i wtedy będzie można myśleć o transferze. Tylko problem jest taki, że większość topowych graczy będzie zajęta, a kupowanie zawodnika jako zapchajdziurę na pół roku mija się z celem. Może więc klub wypożyczy kogoś na 6 miesięcy, zwłaszcza, że do gry palił się będzie Turan.

5

Nienormalności w piłce nożnej osiągnęły szczytów: zawodnik, który z premedytacją uszkadza innego gracza w kolejnych spotkaniach hasa sobie normalnie po boisku, podczas gdy jego ofiara leczy uraz przez ponad pół roku. Natomiast gracz, który nabluzga do sędziego, gdy ten ma klapki na oczach to jest zawieszenie na kilka meczy.

0

Ciekawe jaką sumę wynegocjują władze Barcelony i czy przedstawią ofertę alternatywną. Jeśli nie będzie nikogo, kto da więcej to niech Bartek podpisze, ale na 3-4 sezony, aby w razie czego mieć duże pole manewru wobec zmieniających się ciągle umów z największymi klubami.

0

Czy można gdzieś zobaczyć listę piłkarzy, których w ostatnich 2 latach badał US w Hiszpanii? Bo odnoszę dziwne wrażenie, że pod lupą znaleźli się szczególnie gracze z Katalonii.
Co do newsa to dziwię się strasznie piłkarzom, którzy zarabiając kwoty nieosiągalne dla zwykłych zjadaczy chleba jeszcze oszukują nie płacąc należnych podatków. Klub powinien zareagować, aby kolejni gracze nie poszli w ślady Mascherano.

7

Jak przycichnie sprawa z FIFĄ to pojawi się kolejny artykuł o Neymargate, potem na okładki odgrzeją Messiego i jego podatki i znów wróci się do sprawy szkolenia młodzieży. I tak w kółko.

3

Ciężko nawet odnieść się do tego newsa, bo jak ma klub wygrać z FIFĄ? Poza tym jak to możliwe, że ci sami zawodnicy, którzy grać w szkółce Barcelony nie mogli po odejściu do innych klubów są bez problemu rejestrowani? Czekam z niecierpliwością na nowe władze, aby skończyło się niszczenie La Masii.

0

Ja rozumiem, że daje więcej od wielu zawodników, ale organizmu nie da się oszukać i może lepiej by było, żeby na najważniejsze spotkania Messi był wypoczęty.

0

Wszystko ładnie i pięknie tylko LE powinien jednak w kilku spotkaniach ściągać Messiego przed czasem lub dawać mu wolne, bo żaden organizm nie jest w stanie wytrzyma.ć w sezonie takiego wysiłku. Widać to w wielu spotkaniach, gdzie piątkę Argentyńczyk wrzuca tylko na kilkanaście minut meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?