4

Przestań się błaźnić. Jak nie rozumiesz sensu wypowiedzi to nie komentuj.

2

Sprawa sprowadzenia Brazylijczyk będzie się ciągnęła jeszcze bardzo długo. Dlaczego tak sądzę? Ano dlatego, że organy śledcze same nie wiedzą czego szukają i ciągle zmieniają kwalifikacje czynów. Skoro wszystko byłoby jasne i klarowne to winni już dawno usłyszeliby wyroki.

0

Szkoda dla widowiska, że podjęto taką a nie inną decyzję, bo Barcelona będzie miała wszystkie atuty po swojej stronie. Jedynie co może cieszyć to komplet widzów, kolejna wspaniała oprawa no i pokaźny zastrzyk gotówki oraz możliwość zorganizowania fiesty już po końcowym gwizdku (bo porażki na Camp Nou nie przyjmuje do wiadomości).

1

Trzy lata dla Alvesa? Z całym szacunkiem dla Brazylijczyka, ale klub musiałby chyba zgłupieć do reszty, aby przyjąć taką propozycję. Jeśli nie zgodzi się na rozwiązanie 1+1 to trzeba będzie się pół roku pomęczyć bez klasowego prawego obrońcy (no chyba, że Montoya zacznie coś grać, w co jednak wątpię).

5

Sytuacja powinna być prosta jak drut:
przed sezonem powinny się zgłosić minimum trzy stadiony, które chcą gościć finał, z zastrzeżeniem, że gdy dany klub awansuje do finału to nie gra u siebie. W najgorszym wypadku zostanie więc jedna lokalizacja. I po sprawie. Ale jak widać Hiszpanie potrafią zagmatwać nawet najprostszą sytuację.

0

Tylko, że Barcelona ma jeszcze na wypożyczeniu Tello, który bardzo dobrze prezentuje się w Porto, a w odwodzie pozostają jeszcze Sandro i Munir. Pedro jak zostanie może występować przeciwko słabszym ekipom, bo tercet MSN pogra jeszcze kilka lat.
Najpilniejszą potrzebą jest sprowadzenie środkowego pomocnika. Wszystkie inne pozycje mamy obsadzone.

0

Brak Verattiego to będzie olbrzymie osłabienie Paryżan i trzeba to koniecznie wykorzystać. Po cichu liczę na wygraną i spokojny rewanż na Camp Nou.

1

Losowanie i znów batalia z PSG. Dobrze, że w pierwszym meczu Francuzi grając u siebie nie wystawią optymalnej 11, więc jest szansa już w Paryżu wygrać i ze spokojem podejść do rewanżu. Cieszy też ułożenie drabinki, bo w drodze do finału mamy słabszych rywali niż Bayern czy Real.

Real trafił na Atletico i ciekaw jestem czy Carlo wyciągnął wnioski z ostatniego lania jakie zafundowali mu gracze Simeone.

Teoretycznie najłatwiej będzie miał mistrz Niemiec, bo ekipa Guardioli z drużynami grającymi ofensywną piłkę radzi sobie wyśmienicie.

0

"Hiszpania wzbudza strach" ? Myślę, że bardziej chodzi o Barcelonę, bo Atletico nie gra już na takich obrotach jak rok temu i jest jednym z łatwiejszych rywali. Real natomiast to zagadka, bo skoro nawet słabiutkie Schalke było o krok od wyrzucenia ich z LM, to ekipy PSG czy Juventusu powinni sobie z ekipą Carlo poradzić. Oczywiście teoretycznie, bo potencjał zespołu z Madrytu może eksplodować w każdej chwili.

0

Chyba każdy przed jutrzejszym losowaniem mocno modli się o uniknięcie Barcelony. Osobiście chciałbym, aby ekipa LE trafiła na Monaco bądź Porto, chociaż po cichu liczę na szlagier Barcelona - Bayern.

1

Jak nie oglądasz spotkań Juventusu to nie wypowiadaj się na temat jego wartości i umiejętności. Mimo młodego wieku ma już bardzo duże doświadczenie, jest silny jak tur, potrafi doskonale uderzyć z dystansu, ma imponujące warunki fizyczne. A przy tym ma dopiero 22 lata, co pozwala sądzić, że może być jeszcze lepszy.

0

Mam nadzieję, że pod koniec sezonu pojawią się konkrety i że ten pan pokaże na co go stać.

25

Chciałbym, aby wybrali stadion Betisu, bo drugoligowiec mógłby zarobić parę euro, co może przełoży się na awans do PD.

4

Piszę po raz kolejny, że dziwnym zbiegiem okoliczności zawsze jak Barcelona łapie w żagle, jak rozwala każdego na swojej drodze i jak zbliżają się ważne spotkania to nagle panowie sędziowie przypominają sobie o aferze Neymara. Nie chcę wybielać obecnego zarządu, ale czemu nie można załatwić sprawę jednym aktem oskarżenia?

0

Jest to zawodnik, który w porównaniu do takiego S. Roberto twardo stąpa po ziemi i wie, że gra w Barcelonie to dla niego za wysokie progi (na dzień dzisiejszy). W Porto widziałem go w paru spotkaniach i powiem szczerze prezentował się bardzo dobrze. Myślę, że jak zostanie w Portugalii to za 2-3 lata zapuka do niego któryś z bogatszych klubów.

1

A skąd ta pewność, ze wybierze Real? Myślę, że najważniejsze to przekonanie samego zawodnika. Braida ma bardzo dobre relacje z agentem Pogby, więc może być asem w rękawie przy negocjacjach. Pieniądze na pewno też się znajdą, zwłaszcza, że są w Barcelonie wybory, więc każdy z kandydatów będzie chciał kupić sobie poparcie obietnicą sprowadzenia Pogby.

0

Podaj źródło. Jeśli to prawda to teraz sztab techniczny musi się postarać. Od biedy można stawiać na Adriano lub Montoyę, ale od stycznia trzeba mieć PO klasy europejskiej.

1

Myślę, że po wczorajszym meczu każdy będzie chciał uniknąć PSG, zwłaszcza, że grając w 10 w niczym nie ustępowało ekipie Chelsea. Poza tym losowanie może dać Paryżanom przewagę w postaci rewanżu u siebie, a chyba nie trzeba nikogo przekonywać, że potrafią u siebie wygrać z każdym.

0

Kryzys w Realu jest widoczny od kilku miesięcy. Maskowały go skutecznie wygrane z słabszymi rywalami. Gdy przyszło się zmierzyć z silniejszymi przeciwnikami to ekipa z Madrytu pokazała, że nie jest kolektywem. Nie oznacza to jednak, że Barcelona może sobie w ciemno doliczyć 3 pkt za GD, zwłaszcza, że w tygodniu czeka nas jeszcze ciężki pojedynek z MC (skoro Schalke i PSG dały radę to Angole też spróbują).

Co do C.Ronaldo to myślę, że jest wkurw... na kolegów z boiska, bo widzi, że niektórzy przechodzą obok meczów albo są w tragicznej formie. Nie chce tego publicznie nagłaśniać, ale jestem na 100% przekonany, że po sezonie powie parę "ciepłych słów" o Casillasie, Khedirze czy Walijczyku.

0

Casillas w każdym innym klubie siedziałby na ławce, bo jest w tragicznej formie. Co z tego, że wybronił wczoraj w końcówce jeden groźny strzał jak zawalił 2 (lub jak niektórzy uważają nawet 3) bramki? Czy kibic z dziada pradziada nie powinien gwizdać na swojego piłkarza widząc, że ten jest beznadziejny? Owszem powinien, powinien też ostro krytykować, aby gwiazda spięła cztery litery i poprawiła się.

A za zasługi to można dostać medal po zakończeniu kariery.

2

Nie ma się co sugerować sondażami, które są mało wiarygodne, zwłaszcza, że lista nazwisk na które można było oddać głos jest śmieszna. Na placu boju zostaną zapewne dwa nazwiska: Bartomeu i Laporta. Wszyscy pieją z zachwytu, że powróci "złota era", gdy to Joan ponownie przejmie stery nad klubem. Ja bym radził się wstrzymać z ocenami przynajmniej do oficjalnego zaprezentowania programów wyborczych, nazwisk piłkarzy, którzy mają przekonać do oddania głosu.

Szkoda, że nie ma trzeciej realnej opcji, kogoś nowego nie zamieszanego w żadne przekręty i machlojki.

0

Widzę, że nawet gazety w ciemno dopisały już Realowi i Barcelonie komplet punktów przed GD. Osobiście uważam, że tylko wygrana z ekipą z Madrytu da nam końcowe zwycięstwo w PD, bo zawsze będzie jakiś margines błędu.

2

Myślę, że największy ból głowy odnośnie miejsca rozegrania finału mają ... gazety. Ekipy finalistów na pewno nie interesuje, gdzie ostatecznie będą grać.

0

Przepisy są jednoznaczne: za taki faul (atak wyprostowanymi nogami od tyłu) jest czerwona kartka. Jeśli sam zawodnik tego nie pojmuje to może wytłumaczy mu to trener.

0

Myślę, że problem z PO pojawił się przez zbyt wielkie nadzieje pokładane przez zarząd w Montoyi. Wszyscy po cichu liczyli, że talent wychowanka eksploduje w tym sezonie, że wygryzie najsłabszego Alvesa od lat. Okazało się, że nowy trener nie podziela zachwytów nad Martinem i że woli "dziadka". Dyrekcja sportowa stanęła więc przed olbrzymim dylematem, bo "nadzieja" z Brazylii gra jeszcze gorzej od Montoyi, a ban na transfery nie został cofnięty. Trzeba więc na gwałt poszukać zmiennika klasy europejskiej dla Brazylijczyka lub dać Alvesowi nowy kontrakt z bajeczną pensją. Myślę, że klub wybierze drugą opcję, na tzw. przetrzymanie, zwłaszcza, że Martin po sezonie na 99% zmieni barwy (jeśli jest ambitny).

Niektórzy bulwersują się, że Real włączył się do walki o Danilo. A dlaczego mieliby odpuścić walkę o jednego z najlepiej zapowiadających się PO świata? Bo Barca go chce?

0

Jeśli Barcelona szybko bramki nie straci to bez problemu awansuje, bo Villareal będzie z czasem musiał się otworzyć a wtedy Barcelona gra najlepiej.

1

Można sprzedać Pedro i przez pół roku stawiać na młodzież, a nuż któryś talent eksploduje. Walka i bieganie po całym boisku to za mało na Barcelonę, to samo może robić taki Sandro.

0

O występie w tym spotkaniu powinien Bartra jak najszybciej zapomnieć. Nie skreślałbym go, o w kilku spotkaniach zagrał bardzo dobrze, więc może jego postawa to wypadek przy pracy. Mam nadzieję, że dostanie swoją szansę z Rayo, aby ci najlepsi odpoczęli na dwa ciężkie spotkania.

0

To są jakieś jaja. Skoro tak bardzo zarządowi zależy na wyciągnięciu klubu z długów, to powinno się dawać podwyżki w ostateczności. Busquets swoją postawą w ostatnich miesiącach zasłużył co najwyżej na naganę. A dostaje znaczną podwyżkę.To jest błędne koło, bo teraz po lepsze pieniądze pewnie zgłosi się Pique, potem podwyżki zażąda Neymar. W kwestii pensji Barcelona jest daleko za murzynami.

0

Z zachwytami poczekam do jego pierwszego okienka transferowego. Jeśli przekona Pogbę lub Reusa do dołączenia do naszej ekipy to uznam go za wielkiego fachowca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?