zibiku
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnobrzeg
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Przestań się błaźnić. Jak nie rozumiesz sensu wypowiedzi to nie komentuj.
2
Sprawa sprowadzenia Brazylijczyk będzie się ciągnęła jeszcze bardzo długo. Dlaczego tak sądzę? Ano dlatego, że organy śledcze same nie wiedzą czego szukają i ciągle zmieniają kwalifikacje czynów. Skoro wszystko byłoby jasne i klarowne to winni już dawno usłyszeliby wyroki.
0
Szkoda dla widowiska, że podjęto taką a nie inną decyzję, bo Barcelona będzie miała wszystkie atuty po swojej stronie. Jedynie co może cieszyć to komplet widzów, kolejna wspaniała oprawa no i pokaźny zastrzyk gotówki oraz możliwość zorganizowania fiesty już po końcowym gwizdku (bo porażki na Camp Nou nie przyjmuje do wiadomości).
1
Trzy lata dla Alvesa? Z całym szacunkiem dla Brazylijczyka, ale klub musiałby chyba zgłupieć do reszty, aby przyjąć taką propozycję. Jeśli nie zgodzi się na rozwiązanie 1+1 to trzeba będzie się pół roku pomęczyć bez klasowego prawego obrońcy (no chyba, że Montoya zacznie coś grać, w co jednak wątpię).
5
Sytuacja powinna być prosta jak drut:
przed sezonem powinny się zgłosić minimum trzy stadiony, które chcą gościć finał, z zastrzeżeniem, że gdy dany klub awansuje do finału to nie gra u siebie. W najgorszym wypadku zostanie więc jedna lokalizacja. I po sprawie. Ale jak widać Hiszpanie potrafią zagmatwać nawet najprostszą sytuację.
0
Tylko, że Barcelona ma jeszcze na wypożyczeniu Tello, który bardzo dobrze prezentuje się w Porto, a w odwodzie pozostają jeszcze Sandro i Munir. Pedro jak zostanie może występować przeciwko słabszym ekipom, bo tercet MSN pogra jeszcze kilka lat.
Najpilniejszą potrzebą jest sprowadzenie środkowego pomocnika. Wszystkie inne pozycje mamy obsadzone.
0
Brak Verattiego to będzie olbrzymie osłabienie Paryżan i trzeba to koniecznie wykorzystać. Po cichu liczę na wygraną i spokojny rewanż na Camp Nou.
1
Losowanie i znów batalia z PSG. Dobrze, że w pierwszym meczu Francuzi grając u siebie nie wystawią optymalnej 11, więc jest szansa już w Paryżu wygrać i ze spokojem podejść do rewanżu. Cieszy też ułożenie drabinki, bo w drodze do finału mamy słabszych rywali niż Bayern czy Real.
Real trafił na Atletico i ciekaw jestem czy Carlo wyciągnął wnioski z ostatniego lania jakie zafundowali mu gracze Simeone.
Teoretycznie najłatwiej będzie miał mistrz Niemiec, bo ekipa Guardioli z drużynami grającymi ofensywną piłkę radzi sobie wyśmienicie.
0
"Hiszpania wzbudza strach" ? Myślę, że bardziej chodzi o Barcelonę, bo Atletico nie gra już na takich obrotach jak rok temu i jest jednym z łatwiejszych rywali. Real natomiast to zagadka, bo skoro nawet słabiutkie Schalke było o krok od wyrzucenia ich z LM, to ekipy PSG czy Juventusu powinni sobie z ekipą Carlo poradzić. Oczywiście teoretycznie, bo potencjał zespołu z Madrytu może eksplodować w każdej chwili.
0
Chyba każdy przed jutrzejszym losowaniem mocno modli się o uniknięcie Barcelony. Osobiście chciałbym, aby ekipa LE trafiła na Monaco bądź Porto, chociaż po cichu liczę na szlagier Barcelona - Bayern.
1
Jak nie oglądasz spotkań Juventusu to nie wypowiadaj się na temat jego wartości i umiejętności. Mimo młodego wieku ma już bardzo duże doświadczenie, jest silny jak tur, potrafi doskonale uderzyć z dystansu, ma imponujące warunki fizyczne. A przy tym ma dopiero 22 lata, co pozwala sądzić, że może być jeszcze lepszy.
0
Mam nadzieję, że pod koniec sezonu pojawią się konkrety i że ten pan pokaże na co go stać.
25
Chciałbym, aby wybrali stadion Betisu, bo drugoligowiec mógłby zarobić parę euro, co może przełoży się na awans do PD.
4
Piszę po raz kolejny, że dziwnym zbiegiem okoliczności zawsze jak Barcelona łapie w żagle, jak rozwala każdego na swojej drodze i jak zbliżają się ważne spotkania to nagle panowie sędziowie przypominają sobie o aferze Neymara. Nie chcę wybielać obecnego zarządu, ale czemu nie można załatwić sprawę jednym aktem oskarżenia?
0
Jest to zawodnik, który w porównaniu do takiego S. Roberto twardo stąpa po ziemi i wie, że gra w Barcelonie to dla niego za wysokie progi (na dzień dzisiejszy). W Porto widziałem go w paru spotkaniach i powiem szczerze prezentował się bardzo dobrze. Myślę, że jak zostanie w Portugalii to za 2-3 lata zapuka do niego któryś z bogatszych klubów.
1
A skąd ta pewność, ze wybierze Real? Myślę, że najważniejsze to przekonanie samego zawodnika. Braida ma bardzo dobre relacje z agentem Pogby, więc może być asem w rękawie przy negocjacjach. Pieniądze na pewno też się znajdą, zwłaszcza, że są w Barcelonie wybory, więc każdy z kandydatów będzie chciał kupić sobie poparcie obietnicą sprowadzenia Pogby.
0
Podaj źródło. Jeśli to prawda to teraz sztab techniczny musi się postarać. Od biedy można stawiać na Adriano lub Montoyę, ale od stycznia trzeba mieć PO klasy europejskiej.
1
Myślę, że po wczorajszym meczu każdy będzie chciał uniknąć PSG, zwłaszcza, że grając w 10 w niczym nie ustępowało ekipie Chelsea. Poza tym losowanie może dać Paryżanom przewagę w postaci rewanżu u siebie, a chyba nie trzeba nikogo przekonywać, że potrafią u siebie wygrać z każdym.
0
Kryzys w Realu jest widoczny od kilku miesięcy. Maskowały go skutecznie wygrane z słabszymi rywalami. Gdy przyszło się zmierzyć z silniejszymi przeciwnikami to ekipa z Madrytu pokazała, że nie jest kolektywem. Nie oznacza to jednak, że Barcelona może sobie w ciemno doliczyć 3 pkt za GD, zwłaszcza, że w tygodniu czeka nas jeszcze ciężki pojedynek z MC (skoro Schalke i PSG dały radę to Angole też spróbują).
Co do C.Ronaldo to myślę, że jest wkurw... na kolegów z boiska, bo widzi, że niektórzy przechodzą obok meczów albo są w tragicznej formie. Nie chce tego publicznie nagłaśniać, ale jestem na 100% przekonany, że po sezonie powie parę "ciepłych słów" o Casillasie, Khedirze czy Walijczyku.
0
Casillas w każdym innym klubie siedziałby na ławce, bo jest w tragicznej formie. Co z tego, że wybronił wczoraj w końcówce jeden groźny strzał jak zawalił 2 (lub jak niektórzy uważają nawet 3) bramki? Czy kibic z dziada pradziada nie powinien gwizdać na swojego piłkarza widząc, że ten jest beznadziejny? Owszem powinien, powinien też ostro krytykować, aby gwiazda spięła cztery litery i poprawiła się.
A za zasługi to można dostać medal po zakończeniu kariery.
2
Nie ma się co sugerować sondażami, które są mało wiarygodne, zwłaszcza, że lista nazwisk na które można było oddać głos jest śmieszna. Na placu boju zostaną zapewne dwa nazwiska: Bartomeu i Laporta. Wszyscy pieją z zachwytu, że powróci "złota era", gdy to Joan ponownie przejmie stery nad klubem. Ja bym radził się wstrzymać z ocenami przynajmniej do oficjalnego zaprezentowania programów wyborczych, nazwisk piłkarzy, którzy mają przekonać do oddania głosu.
Szkoda, że nie ma trzeciej realnej opcji, kogoś nowego nie zamieszanego w żadne przekręty i machlojki.
0
Widzę, że nawet gazety w ciemno dopisały już Realowi i Barcelonie komplet punktów przed GD. Osobiście uważam, że tylko wygrana z ekipą z Madrytu da nam końcowe zwycięstwo w PD, bo zawsze będzie jakiś margines błędu.
2
Myślę, że największy ból głowy odnośnie miejsca rozegrania finału mają ... gazety. Ekipy finalistów na pewno nie interesuje, gdzie ostatecznie będą grać.
0
Przepisy są jednoznaczne: za taki faul (atak wyprostowanymi nogami od tyłu) jest czerwona kartka. Jeśli sam zawodnik tego nie pojmuje to może wytłumaczy mu to trener.
0
Myślę, że problem z PO pojawił się przez zbyt wielkie nadzieje pokładane przez zarząd w Montoyi. Wszyscy po cichu liczyli, że talent wychowanka eksploduje w tym sezonie, że wygryzie najsłabszego Alvesa od lat. Okazało się, że nowy trener nie podziela zachwytów nad Martinem i że woli "dziadka". Dyrekcja sportowa stanęła więc przed olbrzymim dylematem, bo "nadzieja" z Brazylii gra jeszcze gorzej od Montoyi, a ban na transfery nie został cofnięty. Trzeba więc na gwałt poszukać zmiennika klasy europejskiej dla Brazylijczyka lub dać Alvesowi nowy kontrakt z bajeczną pensją. Myślę, że klub wybierze drugą opcję, na tzw. przetrzymanie, zwłaszcza, że Martin po sezonie na 99% zmieni barwy (jeśli jest ambitny).
Niektórzy bulwersują się, że Real włączył się do walki o Danilo. A dlaczego mieliby odpuścić walkę o jednego z najlepiej zapowiadających się PO świata? Bo Barca go chce?
0
Jeśli Barcelona szybko bramki nie straci to bez problemu awansuje, bo Villareal będzie z czasem musiał się otworzyć a wtedy Barcelona gra najlepiej.
1
Można sprzedać Pedro i przez pół roku stawiać na młodzież, a nuż któryś talent eksploduje. Walka i bieganie po całym boisku to za mało na Barcelonę, to samo może robić taki Sandro.
0
O występie w tym spotkaniu powinien Bartra jak najszybciej zapomnieć. Nie skreślałbym go, o w kilku spotkaniach zagrał bardzo dobrze, więc może jego postawa to wypadek przy pracy. Mam nadzieję, że dostanie swoją szansę z Rayo, aby ci najlepsi odpoczęli na dwa ciężkie spotkania.
0
To są jakieś jaja. Skoro tak bardzo zarządowi zależy na wyciągnięciu klubu z długów, to powinno się dawać podwyżki w ostateczności. Busquets swoją postawą w ostatnich miesiącach zasłużył co najwyżej na naganę. A dostaje znaczną podwyżkę.To jest błędne koło, bo teraz po lepsze pieniądze pewnie zgłosi się Pique, potem podwyżki zażąda Neymar. W kwestii pensji Barcelona jest daleko za murzynami.
0
Z zachwytami poczekam do jego pierwszego okienka transferowego. Jeśli przekona Pogbę lub Reusa do dołączenia do naszej ekipy to uznam go za wielkiego fachowca.