0

Pozostaje mieć nadzieję, że znajdzie się klub, który będzie chciał go kupić, bo w Barcelonie nie ma dla niego miejsca. Lepiej żeby swoje szanse dostawali Munir czy Sandro.

0

Mam nadzieje, że częściej będą grali w kompletach wyjazdowych bo wyglądają wspaniale. A te pasy poziome to ....

0

Puyol sam powiedział, że nie chce wielkiej fety na jego pożegnanie.

0

Pozostaje mieć nadzieję, że klub zdoła sprowadzić Pogbę, a rolę jokera przejmie Iniesta.

Co do wiadomości to byłem na odejście Xaviego przygotowany, więc i smutek mniejszy. Odejście w wymarzonej dla niego scenerii - w blasku chwały. Trzymam kciuki, aby kiedyś wrócił na Camp Nou jako trener.

0

Tylko, że Song był już w Barcelonie próbowany i jakoś mu nie poszło, więc nie ma sensu, aby zajmował miejsce takiemu np. Samperowi.

0

Nie czepiaj się poprawnego zdania.

1

To, że obowiązujące kontrakty z Nike i Katarem nie spełniają standardów dzisiejszych czasów nie oznacza, że po sezonie nie będzie renegocjacji i znacznej podwyżki. Myślę, że Araby spokojnie 50 baniek na sezon rzucą, podobnie jak Nike.

4

A może Barcelona wzorem Realu niech sprzeda stadion miastu za powiedzmy 500 mln euro, a potem niech władze miasta przekażą klubowi teren ze stadionem w darmowe wieczyste użytkowania. Hmmm. Zapomniałem, że to co jednym uchodzi bezkarnie, innym odbija się czkawką.

Co do newsa to zmiana nazwy stadionu tylko pod warunkiem, że ROCZNIE wpłynie kasa w wysokości 200 mln. Innej opcji nie widzę.

0

Polemika, kto powinien grać w lidze w następnym sezonie trwać będzie w najlepsze. Nie wiem na kogo postawi LE w PD, wiem jednak, że w LM powinien bronić Niemiec z uwagi na lepsze wyszkolenie techniczne i bardzo dobrą grę nogami.

7

Wstrzymałbym się z tym pichichi dla C.Ronaldo, bo Messi już wielokrotnie udowadniał, że dla niego słowo "niemożliwe" nie istnieje.

3

Ja rozumiem, że można nie wiedzieć ile lat ma Mascherano albo co pije na kolacje Pique, ale jak można będąc kibicem Barcelony nie wiedzieć z kim się zagra w Superpucharze Hiszpanii? Jakbyśmy żyli w czasach komuny i nie mieli dostępu do podstawowych źródeł informacji to bym zrozumiał, ale w dobie wszechobecnego internetu to już zakrawa na kpinę. Jak czegoś nie wiem to wchodzę na google i szukam.

0

Widać wyraźnie, że Barcelona potrafi być w tym co robi wyrafinowana. Ekipa epoki Guardioli grałaby do ostatniego tchu, aby z Bayernem wygrać. Tylko, że sił na Atletico mogło by zabraknąć. Drużyna LE mając w perspektywie możliwość dokonania słodkiej zemsty na bandzie Simeone spokojnie dograła w ostatniego gwizdka, bez huraganowych ataków. Dzięki temu można teraz z luzem zagrać z Deportivo i oszczędzić siły na finał CdR i LM.

3

Czas podsumowania transferu Rakitica nadejdzie po ostatnim meczu w sezonie, ale śmiało już można napisać, że jego sprowadzenie to strzał w 10. Zawodnik ten po początkowym okresie aklimatyzacyjnym był w stanie wywalczyć sobie pewne miejsce w wyjściowej 11, a w ostatnim okresie jest zaraz po Messim najlepszym naszym graczem, który haruje na boisku za trzech. Pozostaje mieć nadzieje, że w kolejnych latach będzie prezentował się równie okazale.

3

O widzę, że na stronie już mamy grono sędziów, którzy po zapoznaniu się z aktami sprawy wydają wyrok skazujący. W samym artykule ciekawe jest to, że autor z jednej strony pisze o rozłożeniu płatności za Neymara na raty, z drugiej zaś zarzuca Barcelonie, iż nie uwzględniła tego w sprawozdaniu rocznym. Druga ciekawa rzecz to wyliczenia jednej, bądź drugiej strony. Barcelona w transfer nie wliczyła prowizji dla ojca Neymara oraz kosztów pośrednich (balangi itp.). Prokurator wliczył wszystko. Idąc tym tokiem myślenia taki Bale kosztował 140 mln, Suarez 120 mln.

Pewnie proces rozpocznie się "przypadkiem" w okolicach finału LM.

2

A skąd Ty możesz wiedzieć, że Bartek szans nie ma? Siedzisz w głowach tysięcy socios? Znasz ich myśli? Jak Barcelona zgarnie trzy puchary to każdy głosujący poważnie się zastanowi zanim wybierze Laporte.

0

Jeśli Barcelona wygra potrójną koronę, to jestem przekonany, że Bartomeu zostanie nowym, starym szefem klubu, zwłaszcza jak zaklepie na nowy sezon Pogbę lub innego cracka.

22

Nie ma się co spinać o drugą połowę. Każdy inteligentny człowiek mając w perspektywie batalie w Madrycie z Atletico oszczędzałby siły. Tak zrobiła Barcelona i chwała im za to, że nie próbowali stłamsić Bayernu, tylko dograli do ostatniej minuty.

0

Dopóki piłka w grze to wszystko jest możliwe. Szanse Juventus ma niewielkie, ale może akurat zdobędą pierwsi bramkę i dowiozą 1:0 w pierwszym meczu? Czas pokaże.

1

Tylko, że ligę może sobie Bayern odpuścić bo ma dużą przewagę a dla Barcelony każdy mecz jest finałem.

2

Bayern wcale taki mocny jak w ostatnich sezonach nie jest. Pierwszy mecz z Porto dobitnie pokazał, że grając wysokim pressingiem można ekipę Guardioli rozwalić. Mam nadzieję, że Barcelona trafi na Bawarczyków już w półfinale, bo łatwiej będzie ich przejść w dwumeczu niż wygrać finał.

1

Szkoda, że po raz kolejny w Hiszpanii sędziowie się skompromitowali. To co wyprawiał sędzia meczu Athletic - Valencia to już nie kabaret a kryminał. Szkoda mi ekipy Nietoperzy bo zasłużyli na komplet punktów, a przez panów w czerni mogą stracić miejsce premiowane grą w LM.

0

Mecz trudno, ale jestem dobrej myśli, zwłaszcza z uwagi na trenera Sevilli, któremu Barcelona nigdy nie leżała.

1

Odchodzili już lepsi zawodnicy i Barcelona dalej grała swoje, więc nie rozpaczam z powodu ewentualnego odejścia Brazylijczyka. Klub zaoszczędzi na pensji a w kadrze mamy aż trzech graczy, którzy mogą go zastąpić (o ich jakości nie wypowiem się, bo jeden szans nie dostał wcale, drugi leczy urazy a trzeci jest "wynalazkiem", który może ale nie musi okazać się dobrym defensorem), w dodatku tylko 6 miesięcy będziemy musieli atakować lewą stroną, bo prawa będzie broniła.

0

Jeśli już ma odchodzić to przynajmniej za uczciwe pieniądze w okolicach 20 mln euro. Nowy dyrektor sportowy ma więc pole do popisu :)

0

Szkoda, że PSG w pierwszym meczu zagra bez 3 swoich filarów, bo chciałbym zobaczyć czy ekipa LE potrafi sobie poradzić z najsilniejszymi. A Paryżanie w pełnym składzie mogą wygrać z każdym.
Barcelonie nie pozostaje nic innego jak wygrać i w spokoju oczekiwać na rewanż. Mimo osłabień nie będzie to spacerek, ale myślę, że Messi zrobi swoje.

0

Może wraz z odejściem tych panów drabinka płacowa będzie wyglądała normalnie, bo na razie to bije wszystkie kluby piłkarskie na głowę. Ale pewnie jak pojawi się u nas taki Pogba to na start dostanie 10 mln.

0

Jeśli uda się go sprzedać za 15 mln to myślę, że nie ma się co zastanawiać. Do nas chłopak nie pasuje, a w razie odejścia Pedro na ławce siedzieć mogą Sandro lub Munir.

0

Sentyment sentymentem, ale klub powinien sprzedać Pedro, aby dostać jakieś pieniądze. Zmienników na pewno zarząd znajdzie, a i w rezerwach są gracze, którzy mogą ogórkom strzelać bramki.

0

Myślę, że z przedłużeniem umowy LE trzeba poczekać do zakończenia obecnego sezonu, bo jeszcze niczego nie wygraliśmy a tu taka informacja.

Co do 4 napastnika to Vietto moim zdaniem lepiej pasowałby do Barcelony, ale czy zgodzi się na rolę rezerwowego? Może lepiej poszukać napastnika z wielkim doświadczeniem, niż młodego, głodnego sukcesów snajpera, który może w przypadku braku odpowiedniej liczby minut narobić fermentu.

3

"Chooy kogo obchodzi o co chodziło....". Otóż właśnie nie. Dowolna interpretacja wypowiedzianych słów jest bardzo krzywdząca. Tito był wielkim zwolennikiem sprowadzenia Neymara, o czym wspominał nawet Guardiola. Normalne jest więc, że w rozmowie z szefami klubu poprosił o sprowadzenie Brazylijczyka, zwłaszcza, że na horyzoncie pojawiła się bardzo groźna konkurencja w postaci Pereza.

"To już nie pierwszy raz gdy zarząd Barcy wykorzystuje sytuacje z Vilanovą do własnych interesów czy przepychanek" - podaj mi przykłady. I napisz o co ci chodzi z Guardiolą? Bo z tego co pamiętam, to MEDIA a nie szefostwo Blaugrany nagłośniły sprawę.

Jak widać coraz więcej ludzi na tej stronie bez wglądu w akta sprawy wyrokuje, że Rosell i Bartomeu są winni. Może pora poczekać, aż sprawa zakończy się prawomocnym wyrokiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?