zibiku
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnobrzeg
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Najbardziej żałowałem odejścia dwóch zawodników: Ronaldo, który jakby został w Barcelonie to mógł przejść do historii. Brazylijczyk był fenomenalny, ale wyprawa do Włoch zahamowała mu karierę.
Ciężko było mi się też pogodzić z odejściem Eto'o, zawodnikiem, który zawsze na boisku dawał z siebie wszystko. A już wymiana za Ibrę z dopłatą to już było samobójstwo ze strony Guardioli.
Co do Suareza to uczciwą ocenę będzie można dopiero po zakończeniu drugiego sezonu w jego wykonaniu w barwach Barcelony. Przyjdzie zgranie z zespołem, przyjdą też bramki. Bo o walkę i asysty jestem spokojny.
1
Sam zawodnik wielokrotnie w wywiadach mówił, że chciałby aby jego macierzysty klub dostał jak najwięcej pieniędzy z transferu. Jestem więc przekonany, że przedłużyłby kontrakt i znów trzeba by było sięgnąć głębiej do kieszeni.
Poza tym czy to ważne ile Barcelona za niego zapłaciła? Ważne, że w końcu odnalazł się w drużynie i genialnie współpracuje z Messim.
2
Podsumowanie obu tercetów ofensywnych będzie możliwe dopiero po sezonie. Ty piszesz o genialnej postawie BBC w ubiegłym roku, ja mogę ci pokazać jak prezentuje się MSN od początku 2015.
Pisanie, że Francuz prezentuje się na tę chwilę lepiej od Suareza też jest mocno naciąganą tezą. W ostatnich pojedynkach nasz napastnik mimo nikłych zdobyczy bramkowych grał bardzo dobrze. Czy to samo można powiedzieć o Benzemie?
Pique na początku obecnego sezonu był dzieckiem we mgle. Pepe zjadał go na śniadanie. Od kilku spotkań jest jednak prawdziwym liderem obrony. Czy jest lepszy od Pepe? Ciężko powiedzieć, zwłaszcza, że stoper Realu dopiero niedawno wrócił na boisko. Czas pokaże kto lepiej będzie się wywiązywał z roli stopera.
1
Skoro tak to czekam, aż komisja zajmie się tez obraźliwymi okrzykami "kibiców" Realu pod adresem Messiego.
0
No to czym według Ciebie jest ta ekonomia połączona z wartościami tradycyjnymi?
1
Szkoda, że z tradycją koszulek bez napisów zerwał zarząd Laporty, ale pewnie o tym nie wiesz.
0
Masz chyba problemy emocjonalne. Jak nie potrafisz zrozumieć dzisiejszych realiów to żyj przeszłością. Tylko czym zarząd ci zawinił podpisując umowę z innym oferentem?
2
Jeśli te informacje są prawdziwe to klub na pewno przedłuży kontrakt z szejkami, bo ciężko oczekiwać, że ktoś wyłoży na stół podobne pieniądze. Po cichu liczę, że dzięki temu ( i podwojeniu wpływów od Nike) ocali klub nazwę stadionu bez dodawania żadnych arabskich słów do Camp Nou.
3
Alexis nie jest już zawodnikiem Barcelony i pewnie już nigdy nie będzie. Sam zawodnik myślę, że podjął najlepszą decyzję z możliwych - odszedł do klubu, w którym ma status największej gwiazdy. W Arsenalu ma szansę pokazać swoje umiejętności, w Barcelonie musiał przez większość czasu grać pod Messiego.
Co do Suareza to jedyne czego mu brakuje to bramek. W każdym meczu zawodnik ten wypracowuje sobie 3-4 sytuacje strzeleckie. Na razie marnuje je na potęgę, ale jak zacznie strzelać to Barcelona będzie miała najlepszy atak i to na długie lata. Zwłaszcza, że w poprzednim sezonie stworzenie zagrożenia pod bramką takiego Atletico było mirażem. Pozostaje czekać, aż Suarez się odblokuje(może problem ma podłoże psychiczne).
0
Kampania wyborcza tak naprawdę rozpocznie się pod koniec obecnego sezonu i nie jest powiedziane, że obecna ekipa wybory przegra. Wszystko zależeć będzie od wyników osiąganych przez drużynę oraz od programów, które pokażą kandydaci. Na placu boju zostaną więc pewnie tylko Bartomeu i Laporta, obaj umaczani w niejasne manipulacje finansowe.
3
Ciekaw jestem dlaczego nigdy do prokuratury nie trafił akt oskarżenia przeciwko Realowi, gdy ten robił przekręt ze stadionem? A tutaj dziwnym trafem zawsze jak Barcelona zaczyna lepiej sobie radzić, to znów odgrzewana jest sprawa Neymara. Czy nie można by tego było załatwić w jednym oskarżeniu? Wypunktować nieprawidłowości, ukarać winnych. A tutaj mamy kabaret, bo co 2-3 miesiące panowie śledczy "przypominają" sobie o kolejnych przewinieniach.
0
Przedłużenie kontraktu dla Busquetsa to nie jest priorytet, zwłaszcza, że sam zawodnik nigdzie wybierać się nie ma zamiaru.
Priorytetem powinno być załatwienie sprawy Alvesa, przedłużenie kontraktu dla Rafinhy (bo swoimi wejściami na boisko wnosi wiele ożywienia), rozwiązanie problemu S. Roberto (skoro i tak nie gra to po co go trzymać, gdy w obwodzie mamy zdolniejszych graczy), wyjaśnienie kwestii Xaviego (jak ma zostać to niech mu obniżą pensję).
0
Nie trafił do Barcelony bo wybrał Real. A dlaczego? To już jego sprawa. Do nas trafić i tak nie mógł.
0
Mam cichą nadzieję, że od pierwszej minuty zobaczę Rafinhię, bo to może znacznie pomóc nam w poczynaniach ofensywnych.
0
Jeśli w nowych strojach Barcelona wygra LM to będę w stanie o "pięknie" tych strojów zapomnieć.
8
Jak nie wiesz co to jest przychód to się nie wypowiadaj.
0
Tego zagrania ekipy rządzącej zupełnie nie rozumiem. Przecież ma kontrakt ważny do 2018, więc nigdzie nie ucieknie, bo żaden klub nie wpłaci klauzuli odejścia. Dodatkowo Sergio w niczym nie przypomina zawodnika sprzed 2-3 lat, gdy był jednym z najlepszych DMów na świecie. Rozumiem więc, że dostaje podwyżkę za to, że jest wychowankiem, bo innego logicznego wytłumaczenia nie widzę.
Szkoda, że LE nie ma jaj, aby na stałe postawić na Mascherano w środku pola i wysłać Busquetsa na ławę.
0
Rozumiem że to ironia.
0
Po pierwsze jeśli już mi odpowiadasz to zachowaj resztki kultury (jeśli wiesz co to znaczy). Nie obrażam cię, więc proszę o to samo.
Jeśli nie znajdujesz pozytywów rządów Rosella i spółki to ja nie mam do ciebie pytań. Co w takim razie z redukcją zadłużenia klubu? Co z faktem, że Barcelona stała się najpopularniejszym klubem świata wyprzedzając MU czy Real? Czy transfery Mascherano, Alby, Alexisa czy Neymara też uważasz za niewypały?
Co do Guardioli to odszedł bo władze klubu nie dały mu pełnię władzy nad transferami, co pamiętając jego wpadki z Ukraińcem i wymianę Eto'o na Ibrę było rozsądnym posunięciem.
Kupno Neymara obojętnie ile by nie kosztował było genialnym zagraniem marketingowym.
Co do Suareza to myślę, że jak zgra się z zespołem to będzie kilerem, który wykończy wypracowane przez kolegów sytuacje. Na razie ma tylko przebłyski. Poza tym cena 80 mln za najlepszego zawodnika ubiegłego sezonu w PL wcale nie jest wygórowana.
Co do Tito to skąd możesz wiedzieć jak wyglądały jego ustalenia z klubem? Może on bardzo nalegał na przejęcie pałeczki po swoim przyjacielu? Może liczył, że wygra z chorobą? Nikt tego nie wie.
Jakie 1/8 po grób? Chyba piszemy o dwóch różnych klubach
Możesz się ze mną nie zgadzać, ale jednak prezydentura Rosella miała swoje plusy o których autor nie wspomina.
2
Taki tekst nadaje się tylko i wyłącznie do kosza, bo nijak ma się do rzeczywistości.
Autor widocznie za dużo na Świętach wypił i jeszcze nie wytrzeźwiał (bez obrazy, ale tak to wygląda). Można Rosella i spółki nie lubić, ale wylewać wszystkie brudy na jego głowę to już gruba przesada.
Zacznę więc może od Barcelony B, który w ostatnich sezonach zawsze w okolicach stycznia plątała się w dolnych rejonach tabeli. Nie inaczej jest teraz. Czy to jeszcze powód do niepokoju? Nie jeśli gracze tacy jak Halilovic czy Samper wyrosną kiedyś na wielkie gwiazdy. Co mnie obchodzi miejsce w tabeli, rolą rezerw jest ogrywanie i wpajanie systemu gry. Czy to wina zarządu, że roczniki Barcelony nie rozwalają wszystkich? Śmiech na sali.
Czemu autor przemilcza wspaniałe "transfery" poprzedniej ekipy? Czemu nie pisze o wielkim pechu Tito, któremu nie było dane popracować w spokoju z drużyną? Czemu nikt nie wspomina, że Martino mimo wielu niesprzyjających przeszkód był o krok od mistrzostwa Hiszpanii? Czemu taki nie wspomina się o przekrętach wychwalanego pod niebo Laporty? Czemu nie podkreślono znaczenia marketingowego wygranej batalii o sprowadzenie Neymara?
0
W jaki sposób można zmanipulować wybory? Przecież to socios wybierają władze, a nie ona sam się wybiera.
Co do sztuczek i kiełbasy wyborczej to radziłbym poczekać co przyszli kandydaci mają do zaoferowania.
2
Czyli znów będzie powrót do przeszłości i wiara w cuda? Powrót Pepa w roli dyrektora sportowego? Transfery zawodników, którzy nigdy Camp Nou nie widzieli? Prowadzenie kreatywnej księgowości?
Mam takie dziwne przeczucie, że Laporta ogłosi swoją kandydaturę i jako trenera wskaże Mou. Wtedy dopiero będzie się działo :)
13
Najlepszym rozwiązaniem dla niego byłoby przejście do Ajaxu na 2 lata. Jest to doskonała liga do szlifowania młodych perełek, a jednocześnie na tyle słaba, że chłopak nie miałby problemów z systematyczną grą.
0
Bardzo mnie cieszy taka decyzja. W końcu LE będzie musiał udowodnić swoją wartość i odpowiedzieć za projekt, którym zarządza. Działacze kupili mu takich zawodników jakich zażądał i to w perspektywie bana transferowego. Nie ma już opcji, że jak się ktoś nie sprawdzi to się kogoś dokupi. A znaków zapytania jest dużo: co z prawą obroną, gdy odejdzie Alves? Kto pomoże w pomocy jak Xavi rozstanie się z Barcą?
Pozostaje trzymać kciuki za obecny projekt i liczyć na szczęście to może pojawią się znowu puchary w tym sezonie.
1
Do meczu z City jest bardzo dużo czasu więc nie można teraz pisać o szansach, słabych i mocnych stronach obu ekip, bo za dwa miesiące sytuacja kadrowa, zgranie drużyny, nastroje mogą być inne. Dziwię się, że tak wielu ludzi komentuje na kogo trafił Real. Co nas to kibiców Barcelony interesuje? Powinniśmy się skupić na swojej ekipie i trzymać kciuki za LE, aby w końcu zaczął wyciągać wnioski.
3
Aby powiedzieć, że Vermalen jest największą pomyłką transferową trzeba poczekać do zakończenia jego przygody z Barceloną. Chłopak jest na razie kontuzjowany, nie miał szansy udowodnić swojej wartości (lub jej braku). Pozostaje więc czekać. A później dopiero oceniać.
0
Ludzie przestańcie płakać. Ilu to już zawodników opuszczało Camp Nou i wszyscy pisali: za 2-3 lata zapłacimy majątek. Jak na razie tylko Fabregas do nas wrócił na jakiś czas za wielkie pieniądze. Gdzie teraz są pozostali? Nie wiem co się wydarzyło na linii LE - Montoya i nie dowiem się tego nigdy, ale skoro Lucho go skreślił to trzeba się z tym pogodzić. Czy wyjdzie to na dobre klubowi? Czas pokaże. Może się okazać, że LE rozochocony sukcesem z PSG na stałe wprowadzi system gry trójką obrońców. Może też klub kupi nowego skrzydłowego obrońcę.
Jedno jest pewnie, zarówno dla dobra klubu jak i samego zawodnika dobrze, że Montoya opuści zespół.
0
Z każdym kolejnym meczem południowoamerykańskie trio powinno lepiej rozumieć się na boisku, co przełoży się na bramki i sytuacje strzeleckie. Dobrze, że Suarez w końcu wpakował tą piłkę do siatki, bo może przestanie obijać bramkarzy.
Niech już Real jedzie na KMŚ bo Barcelona musi zasiąść na fotelu lidera :D.
0
Kolejny który zapomina co narobiła ekipa Laporty i jakie "wspaniałe" transfery musieliśmy oglądać.
0
Mam nadzieję, że LE w końcu zacznie realizować górnolotne hasło, iż w zespole grają ludzie, którzy prezentują się w danej chwili najlepiej. Niech w końcu Bartra zagra w 3-4 meczach z rzędu a jestem przekonany, że już na ławkę nie wróci. Jeszcze żeby Busquets oddał miejsce Mascherano (marzenia).