zibiku
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnobrzeg
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wypożyczają tych, na których nikt kasy nie wyłoży.
0
Ja myślę, że błąd popełniono już w poprzednim sezonie, bo Sergi Roberto powinien pójść na wypożyczenie. W zbliżających się rozgrywkach więcej minut na boisku nie dostanie, bo Xavi został, a miejsce Cesca zajął Rakitic. Jedyną rozsądną opcją wydaje się więc wypożyczenie do klubu z PD, gdzie mógłby pokazać, że drzemią (lub nie) w nim olbrzymie możliwości.
0
Niestety Song swoim zachowaniem na MŚ chyba wystraszył wszystkich chętnych na jego usługi i teraz nawet za 5 mln będzie go trudno upchnąć. Pozostanie więc pewnie wypożyczenie :(
2
Wielu pewnie będzie się z tego śmiać co napiszę, ale Zubi w końcu zrobił co do niego należało. Dostał listę zawodników, których zażyczył sobie LE i na razie wzmocnił każdą formacje, zwłaszcza tak krytykowaną w ostatnich sezonach obroną. Wielu będzie narzekać, że nie dostaliśmy T.Silvy, Benatii, Kompanego czy Mangali, ale teoretycznie może nam to wyjść na dobre, bo mamy w końcu bardzo wyrównanych poziomem stoperów i nikt za nazwisko grał nie będzie.
1
Podaj mi znawco mecze z ubiegłego sezonu, w których Mascherano: 1) nie trzymał linii spalonego, 2) głupio faulował w polu karnym, 3) krył na radar
Można gościa nie lubić, ale wypisywanie bzdur o jego licznych wadach nie zmieni jego oceny za poprzedni sezon, który jako jeden z nielicznych może sobie na plus zapisać.
0
Przypomnę Ci tylko, że za sukcesy ery Laporte odpowiadał też Rosell, który zamiast bić się o Beckhama postawił na Ronniego.
Długów narobił Gaspart, ale Laporta je powiększył. Tyle w temacie.
0
Neymar w jednym z wywiadów jasno zadeklarował, że nie pozwoli, aby jego macierzysty klub nie dostał ani euro, więc na 100% przedłużyłby kontrakt. Tak trudno to zrozumieć?
0
Czemu jak pewien klub robił przekręt z włodarzami miasta, to żaden ich "wierny" kibic nie poleciał do sądu szukać sprawiedliwości? Temu panu rzekomo chodzi o dobro klubu, a kopie dołki pod kolejnymi ludźmi z zarządu. Ciekaw jestem jak się zachowa jak jego oskarżenia nie znajdą potwierdzenia.
0
Wystarczy przekonać samego piłkarza do naszego nowego projektu. Wróci z urlopu i zakomunikuje, że chce grać w Barcelonie. Wtedy klub będzie miał związane ręce i jestem przekonany, że ofertę w okolicach 35 mln zaakceptuje.
4
Polecam zimną wodę, bo za bardzo się zagotowałeś.
Widzę, że prorok z ciebie wspaniały, skoro już na poczekaniu oceniasz transfer Mathieu, chociaż nie rozegrał on jeszcze żadnego meczu w barwach Barcelony. Barcelonie najbardziej potrzebny był ... środkowy napastnik, o czym dobitnie świadczą spotkania z minionego sezonu, gdy niemoc strzelecka pod bramką rywala pozbawiła nas mistrzostwa.
Barcelona Guardioli też wybitnych obrońców nie miała, nadrabiała za to wysokim i skutecznym pressingiem. Zobacz ile razy musieli interweniować nasi defensorzy w tym sezonie, gdy w ataku tylko Alexis latał jak szalony, aby piłkę odzyskać. To samo było w pomocy.
Ja w porównaniu do ciebie widzę duże szanse na puchary w tym sezonie, zwłaszcza jeśli LE zdoła tchnąć nowe siły w Messiego i spółkę.
0
Szukać nowego klubu to może zawodnik bez kontraktu. Barcelona zakomunikował mu, że nie jest w planach na przyszły sezon, ale kluby jakoś nie walą drzwiami i oknami, aby go tylko u siebie mieć. Problemem jest zbyt wysoka pensja, z której Alves dobrowolnie nie zrezygnuje.
0
Problem ze sprzedażą Alvesa spowodowany jest nie tylko jego wysoką pensją, ale również tym, iż zawodnik ten chce jeszcze pograć na wysokim poziomie w Europie. Mam więc nadzieję, że klub zgodzi się go oddać za symboliczne pieniądze, oszczędzając na jego gaży, zwłaszcza, że jak nie upchniemy gdzieś Brazylijczyka to odejdzie za rok za darmo, więc stracimy podwójnie.
0
Transfer został zatwierdzony, więc nie ma sensu ubliżać zarządowi, Mathieu czy wszystkim dookoła. Mam nadzieje, że Francuz okaże się solidnym zmiennikiem i w Barcelonie będzie się prezentował równie dobrze co w Valencii. A kibice Barcelony powinni za niego trzymać kciuki.
0
No właśnie taka wzmianka... Bo skąd możesz wiedzieć jak nowi zawodnicy wkomponują się w składy Barcelony i Realu. Trzeba poczekać ten sezon i zobaczyć czy lepiej na wzmocnieniach wyszła ekipa LE czy też drużyna z Madrytu wybrała lepsze cele.
0
Nikt z nas nie jest trenerem Barcelony i nie wie co siedzi w głowie LE. Skoro chce on mieć Mathieu w swoim składzie to pozostaje mieć nadzieję, że gracz Valencii szybko wkomponuje się w zespół.
Osobiście bardzo liczę w tym sezonie na Bartrę, który w pełni sił prezentował się bardzo dobrze, trzymam również kciuki za Pique, aby w końcu się ogarnął.
0
Wypożyczenie? Nie wiem czy nie lepiej byłoby go sprzedać za symboliczny milion euro.
0
Barcelona to może sobie skreślać, a prawda jest taka, że działacze z Dortmundu jasno i wyraźnie podkreślili, że więcej zawodników już nie sprzedadzą.
1
Czy nie potrafisz zrozumieć, że za każdego zawodnika można dostać kasę? Kto byłby chętny wyłożyć na stół pieniądze za zawodnika, który przez rok praktycznie nie grał, więc nie miał okazji pokazać czy jeszcze w piłkę grać potrafi?
Klub rozwiązał z nim kontrakt więc zaoszczędził na pensji. Deportivo nie chciało wykładać pieniążków a kolejne wypożyczenie byłoby głupotą.
0
Najgorsza od lat defensywa? Równie dobrze mógłbym napisać, że najbardziej od lat zawiodła mnie pomoc i atak, bo zupełnie odpuszczono wysoki pressing, który gwarantował nam największe sukcesy, że kontuzja Valdesa zdezorganizowała całą taktykę (Pinto zupełnie nie radził sobie przy naporze przeciwnika).
0
Mecze z Atletico może i przegrał cały zespół, ale mistrzostwo straciła Barcelona przez nieudolność pod bramką rywala ze słabszymi zespołami (porażki po 1:0).
Co do Mascherano to myślę, że LE ogląda mundial i widzi, gdzie Argentyńczyk czuje się najlepiej. Ja bym go wystawiał nawet kosztem Busquetsa (który poprzedni sezon nie może zaliczyć do udanych). Wtedy w obronie więcej szans dostanie Bartra i.... no i w sumie to nie wiadomo kogo klub kupi na pozycję stopera, bo newsy o T.Silvie można między bajki włożyć. Musi ktoś przyjść, aby Pique się ogarnął.
2
Dlaczego tyle straciliśmy? Tylko Atletico miało lepszą defensywę w lidze. Głównym problemem zespołu nie była obrona, ale słaba postawa w ofensywie w najważniejszych spotkaniach.
0
Po co było go tak szybko sprzedawać to nie rozumiem, zwłaszcza, że kilka klubów na pewno włączyłoby się do walki o jego usługi. I wtedy te kilka mln więcej by wpadło, które na stopera są potrzebne. No, ale dobre i 3 mln więcej...
0
Zgadzam się z destro. Alves w niczym nie przypomina zawodnika sprzed dwóch lat, gdy szalał na prawej flance. Nigdy też nie nauczył się prawidłowo dośrodkowywać do partnerów, a w ostatnim sezonie zapomniał nawet jak się broni.Nawet Pedro lepiej by się od Brazylijczyka w defensywie prezentował. Jednego zmiennika już mamy : Montoyę, nad drugim klub pracuje.
3
A może właśnie zbyt dobre stosunki z zawodnikami spowodowały jego odejście? LE chce stworzyć drużynę w zamkniętym środowisku, tak, aby problemy i konflikty zostawały w szatni. A ile mieliśmy ostatnimi czasy przecieków, czemu katalońskie gazety dzień przed meczem znały skład, pomagając rywalom? Ano ktoś musiał je informować.
Szkoda mi tego pracownika, ale czasami trzeba radykalnych środków, aby dokonać potrzebnych zmian. A czy wyjdą one na dobre? O tym przekonamy się już wkrótce.
2
Opieranie swojej gry na wychowankach to na razie melodia przeszłości, bo złote pokolenie powoli odchodzi w zapomnienie z różnych powodów. Valdesa już nie ma, Pique gra strasznie nierówno, Xavi ostatni sezon to pojedyncze przebłyski, Cesc grający tylko pół roku, Iniesta, który obudził się dopiero w końcówce, Pedro błąkający się po skrzydle i Messi o którym napisano już wszystko.
Ja nie chce pół świata, ja chcę oglądać moją ukochaną drużynę grającą z polotem i fantazją, z ambicją i wolą walki do ostatniej sekundy. Pedro w ostatnich 2 latach gra bardzo słabo i tylko dlatego został w klubie kosztem Alexisa, że z pokorą przyjmuje rolę wiecznego rezerwowego. Niemniej jednak jeśli kolejny sezon zawiedzie, to Barcelona powinna go sprzedać i postawić na kogoś ze szkółki.
0
Tylko, że to "drewno" przynajmniej jakieś osiągnięcia w piłce młodzieżowej miało, no i dużo więcej wniosło do gry Realu. Pomijam już fakt, że gracze ofensywni zawsze są drożsi.
0
Ale spece od sprzedaży się wypowiadają. Trzeba się cieszyć, że te 2 mln udało się za takiego grajka dostać, bo chętnych na jego usługi w przypadku wyższej kwoty by nie było. A tak Barcelona pozbyła się jednego z zawodników, który tylko miejsce w składzie zabierał i pobierał pensje.
0
Na polityce transferowej się nie znasz więc się nie wypowiadaj. Ter Stegen to nasza melodia przyszłości - młody i perspektywiczny bramkarz z telentem i to za niewielkie pieniądze. Czego chcieć więcej? O Courtoisie Barcelona mogła tylko pomarzyć, zwłaszcza, że Chelsea nie zamierzała się go pozbywać.
Suarez to obecnie najlepszy napastnik świata, więc dobrze, że Barcelona go sobie nie "odpuściła".
15
Jeżeli dla ciebie normalnym jest uderzenie z całej siły kolanem w kręgosłup przeciwnika, to powinieneś zmienić dyscyplinę sportu na walki w klatce.
3
Wolę już taki mundial niż powtórkę cudów z Korei i Japonii.
Niespodzianek na mistrzostwach będzie coraz więcej, bo kopciuszków już praktycznie nie ma. Skoro taka Kostaryka potrafiła zagrać perfekcyjnie pod względem taktycznym, to i inne kraje niedługo będą to robiły. Poziom na świecie wyrówna się niezmiernie i tylko Polska będzie odstawała.