zibiku
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnobrzeg
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bramkarzem nie mamy sobie co głowy zaprzątać, zwłaszcza, że Belg kosztowałby powyżej 25 mln (za mniej go Chelsea nie puści). Poza tym mamy o połowę tańszego, równie zdolnego golkipera młodego pokolenia (jedynym minusem jest to, że nie grał jeszcze na boiskach Hiszpanii).
Priorytetem powinien być stoper (a nawet dwóch jak starczy kasy) i typowy napastnik, który potrafi strzelić z dośrodkowań kolegów (oczywiście Alves musiałby zostać sprzedany).
1
Jakby Barcelona przesłała niekompletne dokumenty to fifa poprosiłaby o ich uzupełnienie. A co zrobili działacze fify? Zaczęli się domagać kolejnych dokumentów innych piłkarzy. Jak Barcelona odpowiadała, to oni pisali o kolejnych zawodnikach. Aż znaleźli pretekst, aby nałożyć sankcje. Tylko zapomnieli poinformować Blaugrany o tym fakcie. Jeśli dla ciebie takie działania są w porządku to nie mam do ciebie pytań.
0
Już sam fakt, że decyzja podjęta 4 miesiące temu zostaje ogłoszona w najważniejszym punkcie sezonu pokazuje, że fifa zrobiła to z premedytacją, aby tylko Barcelonie zaszkodzić.
Mam tylko nadzieję, że zawodnicy udowodnią całemu światu, że dalej są najlepszą ekipą ostatnich i że wszystkie brudne gierki spełzną na niczym.
0
Ciekawe kiedy ta banda idiotów odwali się w końcu od Barcelony za zajmie się wszechobecną korupcją. Wara od Blaugrany!!!!
0
Teraz sprawa mistrzostwa jest w nogach piłkarzy Barcelony. Jeśli będziemy wygrywać już do końca to jestem przekonany, że w ostatnim spotkaniu wystarczy nam remis, zwłaszcza, że czuję iż po najbliższym weekendzie to podopieczni Taty zasiądą na fotelu lidera.
Szkoda mi Betisu, bo za późno się przebudzili, aby myśleć o utrzymaniu.
0
Poczytaj najpierw o podwójnym opodatkowaniu a potem się wypowiadaj. Ten sam problem mają osoby, które pracują w Holandii i muszą się rozliczyć nie tylko z Holandią, ale także z Polską.
0
Jeżeli zrobił to celowo, to powinien wzorem angielskim odpokutować swoje zachowanie siedząc na trybunach.
Tylko jak komuś udowodnić, że zrobił to z premedytacją, skoro nawet nie patrzy w kierunku Pepe?
0
Jeśli Real nie zgubi punktów w ciągu najbliższych trzech kolejek, to niestety ale na 90% on zostanie mistrzem Hiszpanii. Najmniejsze szanse daje Atletico, zwłaszcza, że mają trzy piekielnie trudne wyjazdy i myślę, że przed ostatnią kolejką już się liczyć nie będą.
A Barcelona? Musi teraz wszystko wygrać.
0
Ostatnim obrońcą był Ramos. Gdzie ty widziałeś Pepe przed nimi?
0
Ale Real ma szczęście w losowaniu. Znów najłatwiejszy rywal padł jego łupem. Ale to ich sprawa. My powinniśmy się cieszyć, że uniknęliśmy Bayernu, Realu bądź Chelsea bo z tymi rywalami pojedynek byłby o niebo trudniejszy.
0
Większej bzdury dawno na łamach tego szmatławca z Madrytu nie widziałem.
0
Strzelasz niestety ślepakami, bo czy to wina Cesca, że kolejny już trener zamiast wystawiać go w środku pola próbuje z niego zrobić środkowego napastnika bądź skrzydłowego? A mimo to Fabregas jest najlepszym asystentem drużyny, zresztą wystarczy zobaczyć jak gra Barcelona, gdy to on kreuje grę.
Można mieć pretensję do wielu graczy, ale Fabregasowi w tym sezonie nic zarzucić nie można.
0
Jeszcze troszkę czasu jest, aby się doskonale przygotować do GD i pokonać Real, bo tylko bezpośrednia wygrana da jeszcze Barcelonie szansę na ostateczny triumf (oraz oczywiście zgubienie punktów przez ekipę ze stolicy Hiszpanii w meczach na wyjeździe). Warunek jest jeden: Blaugrana musi podejść teraz do każdego meczu w pełni zmobilizowana.
0
A czy to ważne z kim Barcelona będzie się mierzyła w następnej rundzie? Każdego trzeba pokonać jeśli marzy się o wygraniu LM.
0
Jeśli miałby już odejść Martino po pierwszym sezonie swojej pracy to jego następca powinien mieć troszkę inną filozofię gry niż obecna Barcelona, bo coraz trudniej gra nam się przeciwko autobusom, a liczenie na przebłysk geniuszu Messiego może być złudne. Idealnym i nierealnym kandydatem do objęcia schedy po Tacie byłby Mou, ale z wiadomych względów nigdy nie dostąpi zaszczytu trenowania Blaugrany. Kto więc pozostaje? Wenger to dobry fachowiec, ale presja natychmiastowych wyników mogłaby go "zabić". Simeone doskonale pasuje do Atletico i z Barcą mógłby sobie nie poradzić. Klopp wykonuje świetną pracę w Niemczech, stworzył w kilka lat jedną z najsilniejszych ekip w Europie i może włodarze klubu powinni do niego zadzwonić.
0
Jedyny trener, który mógłby poukładać w kilka chwil obecną Barceloną trenuje obecnie Chelsea i jest z wiadomych powodów nie do zakontraktowania.
Jeśli rzeczywiście zarząd nie da szansy Martino na kolejny sezon to lista szkoleniowców, którzy z powodzeniem mogą go zastąpić jest bardzo krótka. A pomysł ze Scolarim lub Wengerem traktuje w kategorii żartu.
0
Do końca rozgrywek pozostało 12 spotkań czyli 36 punktów do zdobycia. Zakładając, że oba zespoły wygrają wszystko u siebie i pokonają na wyjeździe słabsze zespoły to mecze Real - Barcelona, RSSS - Real i Villareal - Barcelona będą decydowały o mistrzostwie. Najważniejszy jednak będzie pojedynek bezpośredni. W przypadku remisu nawet Atletico (jak utrzyma poziom) może być mistrzem. Gdy wygra Barcelona to takiej szansy nie powinna już wypuścić z rąk. Tak samo, gdyby to Real wygrał.
0
Wierny
Idź zaparz sobie melisy, to może ci przejdzie, bo większych bzdur dawno nie czytałem.
Po pierwsze budowa nowego stadionu jeśli będzie brana pod uwagę musi być najpierw zaakceptowana przez większość socios. Dopiero referendum w tej sprawie da odpowiedź czego tak naprawdę oczekują kibice.
Po drugie coś z obecnym Camp Nou i Palau trzeba zrobić, bo daleko im do nowoczesności. Bardzo dobrze, że obecny zarząd zajął się tym problemem, kto był na stadionie wie o czym piszę.
Po trzecie sponsor strategiczny budowy musi się znaleźć, aby pokryć część niebotycznych pieniędzy. Tak zrobił choćby Arsenal.
Po czwarte Barcelona i tak musiałaby wziąć kredyt, obojętnie czy za sterami siedziałby mafioso Laporta czy obecny zarząd.
Słów o likwidacji sekcji amatorskich nawet nie skomentuję, bo po co pisać o bzdurach wierutnych?
Który z wymienionych przez ciebie wychowanków chociaż troszkę zbliża się poziomem do "gwiazdeczki" z Brazylii?
Jak masz problemy emocjonalne to udzielaj się na portalach pokroju pudelek.
0
57 mln + 13 mln to według kibiców Realu jest 117 mln. Gratuluję.
Ciekaw jestem czy Barcelona te pieniądze odzyska i na co tak naprawdę przeznaczona jest ta kwota (podatek ale za co?).
Mam również nadzieję, że "wierny cule" Barcelony został już karty socios pozbawiony i nigdy już na Camp Nou nie wejdzie.
0
Ale nie rozumiem do kogo oni mają pretensję? Przecież sami podpisywali takie a nie inne umowy. Widocznie myśleli, że Barcelona przyleci z kasą i będzie szastać na lewo i prawo. A tu figa.
0
A na czym opierasz swoją wiedzę, że czerwonej nie powinno być? Może masz jakąś inną interpretację przepisów to pochwal się na forum.
0
Popełnił błąd, ale z drugiej strony jakby mu się wślizg udał, to mógł zostać bohaterem. Podjął ryzyko, spóźnił się ułamki sekund.
Uważam, że prawdziwym winowajcą porażki City jest jednak Pelle.
0
Na spokojnie przeanalizowałem wszystkie sporne sytuacje z wczorajszego spotkania i muszę przyznać, że Pelle miał rację, iż sędzia źle gwizdał. Niestety trener przeciwników zapomniał dodać, że stroną pokrzywdzoną była Barcelona. Wystarczyło, żeby sędzia podyktował 11 za rękę w polu karnym (nie wiem dlaczego niektórzy ośmieszają się pisząc, że miał ją przy ciele) w pierwszej połowie i mecz otworzyłby się dużo wcześniej.
Poza tym spodziewałem się więcej po City, ale głównie prze swojego trenera, który wybrał fatalną taktykę na Barcelonę: długa piłka w przód i defensywa na całego. Jak można marzyć o wyeliminowaniu Barcelony jak oddaje się jeden groźny strzał w całym spotkaniu i to grając u siebie?
0
A i tak pewnie większość znawców napisze, że to Barcelonie sędzia pomógł.
0
Cała ta sytuacja zaczyna być coraz bardziej denerwująca. Jeśli ktoś jeszcze do tej pory wierzył, że kibicowi, który złożył zawiadomienie do prokuratury chodziło o dobro klubu, to po tej ankiecie może przejrzeć na oczy. Ktoś wszystkimi siłami próbuje rozwalić ten klub od wewnątrz i doprowadzić do wcześniejszych wyborów.
0
Myślę, że jak Messi trafi w końcu do siatki, to jego gra znacznie się poprawi. Widać, że siedzi mu w głowie ta bramka, która nie chce paść.
0
Mam tylko nadzieję, że to ostatni sezon, w którym Xavi dyryguje grą Barcelony i że jego rolę przejmie właśnie Cesc.
0
A po co ma grać Messi w meczu o pietruszkę? Niech się oszczędza na inne, ważniejsze spotkania. W tym spotkaniu liczę na 30-40 minut Holendra :).
0
Daleko jestem od pisania o spiskach, knowaniach i złych zamiarach osób trzecich w tej aferze, ale trudno zrozumieć tak wiele dziwnych zbiegów okoliczności.
Skoro wiernemu cule Barcelony tak bardzo zależało na wyjaśnieniu wszystkich aspektów transferu Neymara to czemu nie zwrócił się do sądu w Barcelonie? Dlaczego złożył zawiadomienie w stolicy?
Dlaczego też prokurator mimo dostarczenia przez Rosella wszelkich dowodów zamiast umorzyć sprawę, to wniósł akt oskarżenia? Za dużo zbiegów okoliczności, aby wierzyć, że nikt z ludzi, którzy Blaugranie źle życzą, nie maczał w tym swoich rączek.
Pisanie o kompleksie Realu jest nie tyle bezpodstawne co śmieszne. Wystarczy spojrzeć na ostatnią dekadę i zobaczyć, kto może czuć się niedowartościowany.
0
Ten pan niech zajmie się wypasaniem kóz w Uzbekistanie a nie próbuje wkupić się w łaski cules. Ja na przykład mam dobrą pamięć i oprócz sukcesów sportowych pamiętam wiele jego wpadek. Transfery w wykonaniu tego prezesa to jedna wielka porażka, raz, że wszystkie przepłacone, dwa, że trafiali do nas zawodnicy, którzy do Barcelony B się nie nadawali.
Wszyscy piszą, że Laporta dbał o wizerunek klubu, że utożsamiano ją z ostatnimi romantykami w piłce. Ja pamiętam natomiast kontakty z reżimem z Uzbekistanu i wszędobylskie uprawianie polityki.
No i największy "sukces" byłego już prezesa to prowadzenie kreatywnej księgowości i ukrywanie zwiększenia zadłużenia.
Niektórzy też mają za złe Rosellowi, że chciał sprzedać Ronniego tuż po otrzymaniu przez niego ZP. Czas pokazał, że miał rację i że trzeba było przyjąć którąś z bajecznych ofert za Brazylijczyka.