0

Pytanie dotyczyły Realu więc na nie odpowiedział, ale na obecną chwilę najpoważniejszym konkurentem do wygrania PD jest Atletico. Poza tym czeka nas jeszcze bezpośredni pojedynek z tą ekipą, więc trzeba wywalczyć spokojną przewagę w najbliższych pojedynkach.

0

Ikera sprzed 3 lat przyjąłbym z pocałowaniem ręki. Obecnie natomiast nie ma podstaw, aby nawet próbować ściągnąć go do nas, bo jest słabszy od rywala z Realu, a do Valdesa to już bardzo wiele mu brakuje.

0

Wszystko ładnie i pięknie, ale niech mi ktoś wytłumaczy skąd się wzięło 17 mln przy Neymarze? Żadne oficjalne źródło takiej pensji nie podaje, większość natomiast pisze o kwocie 9-10 mln za sezon. Skąd takie rozbieżności?

0

Dobrze, że wraca liga, więc dziennikarze skupią się na innych rzeczach niż zakup nowego bramkarza przez Barcelonę. Jak na razie do końca sezonu 2013/14 w bramce będzie stał Valdes, więc tematu golkipera nie ma. Pojawi się dopiero w letnim okienku transferowym.
Nie zdziwiłbym się natomiast, gdybym za kilka dni zobaczył news o tym, że De Gea ma dosyć pochmurnych i deszczowych dni i że chce wrócić do słonecznej Hiszpanii.

0

Wierny Cules FCB
Marna prowokacja, bo nie wierzę, że rzeczywiście tak myślisz tak jak napisałeś.

Mam nadzieję, że to plotka i że Valdes odejdzie, ale do klubu z PL.

0

Aż dziw bierze, że tak mało osób pragnie ukrzyżować Rosella za kolejną herezję, którą wymyślił razem ze swoją świtą. Hmm. A może jednak ciężko znaleźć konkretny argument przemawiający za pozostawieniem obecnych zasad, niezgodnych z przepisami. Ale prezes i tak jest zły. Bo tak.

0

Podobny maraton czeka Atletico i jestem przekonany, że ekipa z Madrytu w końcu straci w lidze jakieś punkty. Teoretycznie największą krzywdę może nam wyrządzić Osa, która zagra zaraz po przerwie reprezentacyjnej, co zawsze odbijało się na postawie całego zespołu. Milanem nie ma się co przejmować, bo nawet wpadka we Włoszech nie spowoduje dramatycznych konsekwencji, więc pewnie zobaczymy kilku zmienników przed GD.

0

Pamiętać należy, że Barcelona nie tylko po sezonie Valdesa straci, ale również Pinto, więc coraz częściej pojawiające się plotki o Ter Stegenie i Reinie wydają się prawdopodobne.
A o golkiperach nierealnych (De Gea, Courtois czy Neuer) nie ma nawet sensu dyskutować.

0

Taka umowa to żadna umowa. Bo przecież jak po Ter Stegena zgłosi się wielki klub to chłop 10 razy się zastanowi zanim odrzuci propozycję transferu. Gdyby klub miał wstępną umowę ale z klubem macierzystym to wtedy bardzo realne byłoby przyjście Niemca do Barcelony.
Cieszy mnie zainteresowanie Reiną i mam nadzieję, że też trafi na Camp Nou.

0

Jak nie masz nic sensownego do napisania to lepiej nie pisz.

0

Tak bardzo nam pomógł, że "zapomniał" usunąć Mbii z boiska w 36 minucie.

0

Niektórzy piszą tutaj, że sędziowie nie chcą pomagać Barcelonie i Realowi i gwizdać karnych. Szkoda tylko, że to działa w jedną stronę. Ekipie z Katalonii jedenastek się nie gwiżdże, drużyna z Madrytu dostaje nawet, gdy zawodnik w białym trykocie fauluje.
Już zupełnym skandalem jest to, że sędzia za przekręt na rzecz Realu ni dostał nawet upomnienia.

0

Ciekawe czy znajdą aż tylu krzykaczy, którzy poprą ich wniosek? Zresztą nawet bym się cieszył, gdyby było takie referendum, bo o jego wynik i pozostanie na stanowisku Rosella jestem spokojny. Może wtedy wielu krytyków z Polski zamilknie choć na chwilę.

0

Troszkę nie rozumiem decyzji zarządu w tej sprawie. Co z tego, że C.Ronaldo zarabia najwięcej? Niech mu Real płaci tak bajońską gażę. Barcelona skoro realizuje plan spłaty długu powinna ograniczać wydatki gdzie się da. Skoro Argentyńczyk nic nie mówił o podwyżce to zarząd powinien wstrzymać się z takimi działaniami. Lepiej niech dorzucą 1mln do pensji Iniesty.

0

Barcelona specjalnie oddała piłkę Rayo, bo teraz mają nową motywację - pobicie poprzedniego rekordu posiadania piłki.

0

Ale nigdy się nie dowiemy co potrafi jeżeli nie rozegra 2-3 spotkań z rzędu. Wtedy albo Martino go skreśli albo zacznie dawać mu kolejne szanse. A tak kilka minut na boisku nie daje mu szansy pokazania się. Almeria to nie Real więc okazja jest wyśmienita.

0

Jakie zaczęło się? co wy myśleliście, że dwójka Pique - Mascherano będzie grała wszystkie spotkania? Szczęście w nieszczęściu jest takie, że jest to dopiero początek sezonu i najważniejsze mecze dopiero przed nami. W końcu też Bartra będzie miał okazję przekonać do siebie Martino, który do tej pory traktował go po macoszemu.

0

Najważniejsze, żeby jutro Messi coś strzelił, bo coś się ostatnio zablokował :d.
A tak zupełnie poważnie to ciągły odpoczynek dla coraz to innych zawodników to dobry pomysł. Szkoda tylko, że nie obejmuje na razie Pique i Mascherano.

0

Bardziej chodziło mi o to, że każdy będąc na miejscu Pedro miałby trudności ze zmarnowaniem takich okazji.
Poczekam jednak z pochwałami Pedro do momentu aż tak skuteczne występy staną się u niego normalnością.

0

Zefir8848
Obejrzyj sobie jeszcze raz ostatnie spotkanie w wykonaniu Neymara i zobacz, że za każdym razem jak był przy piłce od razu pojawiało się przy nim dwóch rywali. Dzięki temu gdzieś w obronie przeciwnika brakowało tej jednej osoby. Poza tym zważ na to, że to dopiero pierwsze mecze Brazylijczyka w Europie a i tak jest jednym z wyróżniających się graczy. Jestem przekonany, że za kilka miesięcy Neymar będzie wraz z Messim rozwalał każdą obronę.
Co do Isco to zaczął z bardzo wysokiego pułapu i jeśli utrzyma formę przez cały sezon, to Real będzie miał szalenie pożytecznego zawodnika za niewielkie jak na nich pieniądze. Ale z ocenami radzę wstrzymać się do końca sezonu, bo wszystko się może jeszcze zmienić.

0

Tylko to ciągłe stawianie na Mascherano i Pique może się w późniejszym etapie sezonu odbić Barcelonie czkawką. Bo kto pod ich nieobecność ma stanowić o sile obrony? Trzeba ogrywać Bartrę póki się da, bo nigdy nie wiadomo czy nie będzie trzeba korzystać z jego usług na wiosnę.
No chyba, że Martino definitywnie z niego zrezygnował i zamierza sprowadzić stopera w zimowym okienku transferowym. To pozostaje trzymać kciuki za Puyola i jego powrót do dyspozycji sprzed kontuzji.

0

Takie patelnie jakie dostał to powinien z zamkniętymi oczami strzelić nawet Mascherano. Mnie bardziej od jego bramek biła po oczach jego bezproduktywność przez większą część meczu. A jego firmowym zagraniem był moment, w którym nie atakowany przez nikogo tak długo przyjmował piłkę, że w końcu ją stracił. promyk nadziei jest, ale z hurraoptymizmem bym się wstrzymał.

0

Dziwię się, że niektórzy kibice na tej stronie od razu po jednej wypowiedzi gotowi byliby na niego oddać swój głos. Na razie zgłosił swoją kandydaturę, więc najłatwiejszą rzecz zrobił. Teraz czekam na zaprezentowanie programu wyborczego. Niech się wypowie w kwestiach ekonomicznych. Potem na spokojnie można powiedzieć czy ma jakieś szanse.

Zwolennicy Laporty chcecie powrotu do szastania kasą na lewo i prawo i podsłuchiwania pracowników?

0

Chciałem tylko zauważyć, że Neymar w Barcelonie jest dopiero kilka tygodni, więc jest to całkiem naturalne, że pełnię jego umiejętności zobaczymy za jakiś czas. A i tak w ostatnich spotkaniach pokazał dużo więcej niż Alexis czy największa nadzieja Camp Nou - Pedro.
Co do taktyki Martino to razi jak na razie brak monolitu w obronie. Każdy przeciwnik Barcelony miał po 2-3 sytuacje 100%. To z lepszymi przeciwnikami może się zakończyć tragedią.
Druga kwestia która razi to brak strzałów zza pola karnego o czym napisał już Geble.

0

Ludzi skoro piszecie, że sędzia okradł Sevillę, to czemu nie dał w pierwszej połowie czerwonej kartki Mbii? Wtedy Barcelona grałaby 60 minut z przewagą jednego gracza.
Co do gestu zawodników Blaugrany to mogliby sobie darować. Po co zniżać się do poziomu przeciwnika, który nie myśli?

0

Trzymam kciuki za to, żeby wróciła najlepsza wersja Puyola. Wtedy o nowego stopera martwić się nie musimy.

0

Szkoda, że tak mało z was pamięta, że to nie Rosell z kolegami zerwał z wiekową tradycja i umieścił logo na koszulkach.

0

W piłce klubowej niewiele rzeczy potrafi mnie już zadziwić. A to zadeklarowany antymadritista przywdziewa biały trykot, a to jeden z najlepszych napastników świata idzie do beniaminka ligi francuskiej, to znów w końcu rozchwytywany przez wszystkie kluby świata Lewandowski zostaje w Dortmundzie. Nie zdziwię się więc, gdy po sezonie Valdes spróbuje swoich sił w PL, zwłaszcza, że będzie miał atut w rękach - nic za niego nie trzeba będzie płacić. A czy współpraca VV z Mou jest możliwa? W piłce wszystko jest możliwe.

0

Ciekawe jakiego rzędu kwoty wchodzą tutaj w grę. Dziwi mnie też oburzenie niektórych kibiców, że zarząd szuka sponsorów wśród szejków. To gdzie ma szukać jak Hiszpania leży i kwiczy, kraje europejskie mają swoje drużyny? Pozostaje walczyć o rynek azjatycki. Poza tym klub nic na tym nie traci, klub nie zmienia nazwy, stadion też zostaje w rękach Blaugrany, więc o co chodzi?

0

Nie rozumiem po co pod każdym newsem o Rosellu i zarządzie wypowiadają się zwolennicy Laporty. Ten drugi już rządził i dzięki niemu Barcelona powiększyła kolekcję pucharów. Niestety jego bolączką była matematyka, bo klub za jego kadencji zwiększył zadłużenie.
Obecna ekipa dotrzymuje jak na razie słowa i systematycznie spłaca zobowiązania. I należy się z tego cieszyć, a nie szukać dziury w całym. Zwłaszcza, że wpisując sprowadzenie Neymara w wydatki z poprzedniego sezonu w tym można śmiało spodziewać się rekordowego dochodu i kolejnego zmniejszenia zadłużenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?