zibiku
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnobrzeg
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na papierze duet ten robi kosmiczne wrażenie, ale wiadomo, że rzeczywistość to coś zupełnie innego. Jeśli tylko Brazylijczyk zaakceptuje dominującą rolę Messiego w zespole to każda obrona świata będzie miała wielki problem.
0
Wciąż to powtarzam, że szansa na transfer jest tylko sam zawodnik musi jasno określić swoją przyszłość. Jeśli nie zrobi nic (nie powie władzom PSG, że chce odejść) to możemy o nim zapomnieć, bo nawet oferta 50 mln będzie odrzucona.
Niektórzy piszą o Liuzie jako potencjalnym nabytku. Niestety, ale on jest nie do wyciągnięcia z Chelsea. Raz, że ekipa z Londynu ma za dużo kasy, dwa, że Mou interesów z Barceloną robił nie będzie i nawet z czystej złośliwości podyktowałby cenę na poziomie 60-70 mln.
0
Zainteresowanie Reiną jest dlatego, że po sezonie nie będzie już Valdesa a Pinto swoje lata już ma. Klub więc chce kupić jednego młodego, perspektywicznego bramkarza (Ter Stegen) i jednego, który przejmie pałeczkę po naszym żartownisiu. Rozwiązanie bardzo dobre, zwłaszcza, że Reina dużo gorszy od Valdesa nie jest :).
0
Mam nadzieję, że to go zmobilizuje do jeszcze większej pracy na treningach w Barcelonie. W końcu nowy klub to nowe wyzwania i szansa na zostanie (w przyszłości) numerem jeden.
Hiszpania zagrała słabo, ale czy to wina przemęczenia czy syndrom wypalenia niektórych graczy to okaże się już za rok na mundialu.
0
Najlepsze rozwiązanie zarówno dla klubu jak i zawodnika to rozstanie. David pójdzie gdzieś, gdzie będzie miał więcej minut na boisku i zacznie grać na szpicy, klub zaoszczędzi na pensji, dostanie trochę kasy i większy spokój w szatni.
0
Oby tylko zaakceptował ofertę z Belgii i poszedł w siną dal, bo jest za słaby na Barcelonę. Cena nie jest może rewelacyjna, ale czego oczekiwać za zawodnika, który od dwóch lat rozegrał kilkaset minut?
0
Może i ratował wiele razy tyłek Barcelonie, ale i klub uratował mu karierę konsekwentnie na niego stawiając, wspierając po każdej puszczonej szmacie. jakby tego było mało to zachował się jak dzieciak obwieszczając światu w środku sezonu, że zamierza odejść czym wprowadził nerwowość w szatni i na boisku. Dlatego uważam, że klub powinien mu pokazać, że żaden zawodnik nie powinien bawić się z Barceloną w kotka i myszkę. Jak ogłosił, że idzie to niech dotrzyma słowa i pójdzie już w tym okienku.
A to czy będziemy za Valdesem tęsknić po prostu się okaże. Na pewno nowy bramkarz powinien dostać taki kredyt zaufania jak nasz obecny golkiper.
0
Przecież to zupełnie normalne, że jedni przychodzą, inni się żegnają. Skoro sztab szkoleniowy zdecydował, że musi odejść to widocznie nie widzieli w nim zawodnika, który może zrobić furorę w Barcelonie.
0
A jak tak bardzo nie chce odejść to niech klub rozwiąże z nim umowę. Wtedy wszyscy będą zadowoleni: Valdes na pewno znajdzie nowego pracodawcę z kartą na ręku, klub zaoszczędzi niemałą pensję na poczet jego następcy. Ale coś czuję, że Tito nie ma jaj do takiego zagrania.
0
AdrianM11
Myślę, że klub czeka na zakończenie Pucharu Konfederacji i spróbuje ściągnąć T.Silvę. Jak się nie uda to sprowadzą innego zawodnika. Wystarczy poczekać.
0
Każdy szanujący się klub, nawet taki, który ma duże problemy finansowe powinien radykalnie podejść do sytuacji Valdesa. Skoro jasno określił, że chce odejść to powinno się mu pokazać drzwi. Jak się obudził, że jednak kontrakt wypełni, to Tito moim zdaniem powinien sprowadzić Ter Stegena i to jemu albo Pinto powierzyć funkcje pierwszego bramkarza. A Valdesowi powiedzieć, że się na niego nie liczy w kolejnym sezonie i albo odejdzie albo będzie oglądał trybuny. Wtedy się okaże czy jest zwykłym cwaniakiem szukającym lepszej kasy czy ambitnym człowiekiem szukającym nowych wyzwań.
0
Nie zapominaj, że w pierwszej drużynie jest mega konkurencja jeśli chodzi o atak i pomoc. Jak Deul ma grać skoro o miejsce w składzie rywalizować musiałby z Messim, Neymarem, Alexisem, Pedro, Tello i Fabregasem? Lepiej dla niego jakby poszedł na rok do innego zespołu, gdzie grywałby regularnie. Jeśli pokazałby, że jest wielkim zawodnikiem to po roku wszyscy witaliby go z otwartymi ramionami.
0
Mam nadzieję, że jednak pójdzie do klubu z PD. Nie miałby dużych problemów z aklimatyzacją, a w klubach pokroju Valencia, Sevilla czy Malaga byłby jednym z motorów napędowych. Przejście do Niemiec bądź Anglii to zawsze ryzyko, inna liga i inny system gry.
0
Ludzie bądźcie poważni. Skąd pismaki mają wiedzieć co zawodnicy mówią rozmawiając w cztery oczy? Widocznie ktoś na siłę szuka konfliktów tam, gdzie ich nie ma.
0
Ciekawe co postanowi Thiago. Jeśli zostanie to będzie musiał jeszcze przez rok, dwa znosić rolę zmiennika (swoją drogą ciekawe czy po rozegraniu kolejnego sezonu w Barcy jego klauzula wzrośnie). Jak pójdzie do MU to ma wielką szansę na systematyczne granie i piłkarski rozwój, a klub dostanie gotówkę za którą kupimy stopera.
0
Najlepszym rozwiązaniem będzie przedłużenie kontraktu o 2 lata, podwyżka i koniecznie wzrost klauzuli do minimum 40 mln, aby odstraszyć zainteresowanych.
0
Dziwne, że nie wypowiadają się tutaj ludzie, którzy tak biadolili, że Barca B spadnie z ligi, bo większość graczy odejdzie. Myślę, że będzie to jeden z 4-5 nowych twarzy w rezerwach. Co do jego umiejętności to się nie wypowiadam. Sam pokaże na co go stać.
0
Na razie klub pozbywa się graczy, którzy nie są w planach trenera. Kolejnym etapem na pewno będą wzmocnienia. Myślę, że z 4-5 zawodników przyjdzie. I spokojnie Barcelona B będzie się trzymać w środku tabeli. Podobna sytuacja jest w rezerwach Realu, gdzie 3 najlepszych graczy ma zostać włączonych do pierwszej ekipy.
0
A ja spokojnie sobie poczekam do oficjalnej wypowiedzi Thiago, który powie czy idzie w świat szukać szczęścia czy zostaje.
0
Po to potrzebne są wzmocnienia, by zespół miał bardzo szeroką kadrę. Zobacz ile spotkań rozgrywają rezerwy Barcelony w lidze. Do tego w razie potrzeby (kontuzje) Tito powołuje wychowanków. Potrzebna jest więc grupa 25 dobrych zawodników.
0
W którym meczu Bartra zawiódł na maksa? W meczu przeciw Bayernowi, gdzie wszyscy zapomnieli jak się gra w piłkę? Problemem jest to, że nie dostawał szans, a potem nagle wrzucono go na ocean i musiał grać z PSG i Bayernem. Jakby Tito nie eksperymentował z Songiem czy Adriano to Bartra byłby naszym pierwszym "transferem" na nowy sezon.
0
Ciekawi mnie jaką rolę w nowym sezonie odegrają zawodnicy pokroju Roberto? Skoro klub postanowił włączyć go do kadry pierwszego zespołu, to Tito będzie miał wielki problem, zwłaszcza jak zostanie Thiago. Jak pogodzić tych wszystkich graczy i dawać im minuty na boisku? Ciężka sprawa. Może lepiej by było go puścić na sezon lub dwa do innego zespołu PD. Jakby wrócił to Xavi byłby już emerytem. A co zrobi klub to sam nie wiem.
0
Najpierw na "wylocie" był Luiz. Teraz Mou "nie chce" Maty. Za tydzień Cech będzie miał u Portugalczyka złe noty.
0
Ciekawe czy sam zawodnik zgodzi się pójść do ligi belgijskiej. Już na początku tego sezonu dostał wolną rękę w wyborze klubu i został. Jeśli znów będzie na siłę chciał zostać to klub powinien z nim rozwiązać kontrakt. Chyba, że dos Santos zdał sobie wreszcie sprawę, iż kariery na Camp Nou nie zrobi.
Niektórzy piszą, że 4 mln euro to mało. Ja uważam, że to i tak dobra cena, zwłaszcza, że rozegrał w tym sezonie tylko kilkadziesiąt minut, więc nie miał gdzie pokazać, że potrafi grać w piłkę.
0
Szkoda mi tego zawodnika, bo Tito gdy były problemy kadrowe stawiał na Adriano, próbował Songa zamiast dawać szansę Bartrze. Jestem przekonany, że dziś nie musielibyśmy tak na gwałt szukać stopera. Zwłaszcza, że spotkania, w których grał młody wychowanek były w jego wykonaniu udane.
0
Rosell konsekwentnie realizuje plan spłacenie długu. Jednym z fundamentalnych elementów tego planu jest to, że co roku w okienku transferowym klub przeznacza na transfery tylko 50 mln euro. Po drugie 57 mln za Neymara jest rozłożone na 3 raty, więc nie ogranicza to funduszy na obrońcę jak i bramkarza. Problem jest taki, że Rosell nie zamierza przepłacać, nawet za tak świetnego zawodnika.
0
Szansa na sprowadzenie T.Silvy jest. Tylko sam zawodnik musi jasno zadeklarować po Pucharze Konfederacji, że chce iść do Barcelony, nawet jakby miał w Katalonii zarabiać dużo mniej niż obecnie. Wtedy PSG może wysłuchać oferty Barcelony. W przeciwnym razie nawet 50 mln dla szejków nic nie będzie znaczyło.
0
Mam nadzieje, że zawodnik Arsenalu jest zasłoną dymną, aby odwrócić uwagę od potencjalnych wzmocnień.
0
Sam jestem ciekaw kogo w notatniku ma Tito jeśli chodzi o wzmocnienie środka pola? Myślę, że wiele pytań znajdzie odpowiedź po Pucharze Konfederacji. Jedno odejdą, drudzy przyjdą.
0
Liczyłem na zmianę trenera w Barcelonie B, ale widocznie zarząd widział to inaczej. Powodzenia.