zibiku
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnobrzeg
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakim trzeba być ślepcem (lub ile trzeba przyjąć do kieszeni) aby takich karnych nie dostrzec. Jak Barcelona to wygra to będzie mieć podwójną satysfakcję, że przeciwko 12 wygrała.
0
Najważniejsze, że nie pojedziemy do Białorusi w zimie i nie trzeba będzie grać na lodzie. Cieszę się, że w końcu gramy z innymi rywalami, bo PSG i Man City mi się już przejadło. Myślę, że na rewanż z Niemcami pojedziemy z kompletem punktów.
0
Marzy mi się grupa z drużynami, z którymi w ostatnich latach Barcelona w LM nie grała: Porto, Roma i Gent (w sumie z ostatniego koszyka każdy byle nie ekipy ze wschodu).
0
Jedyne logiczne wytłumaczenie przedłużenia umowy z Adriano to chęć zmniejszenia klauzuli odejścia do poziomu osiągalnego dla innych klubów tak jak w przypadku Pedro. Mam nadzieję, że klub nie upadł na głowę i nie zaproponował Brazylijczykowi podwyżki, bo na nią zwyczajnie nie zasłużył. Najlepiej będzie sprzedać go w zimie, może jacyś chętni się znajdą.
2
Niech chłopak pogra troszkę w tym sezonie a laurkę wystawi się mu na zakończenie, bo trudno przewidzieć w jakiej będzie dyspozycji przez całe rozgrywki.
6
Szkoda, że działacze MU nie zmądrzeli i nie zatrudnili innego trenera, bo LvG rozwala zespół od środka. Coraz więcej zawodników byłych i obecnych narzeka na Holendra, iż nie potrafi się z nimi dogadać. Przykład Pedro pokazuje, że do MU już gwiazdy z innych lig nie przylecą. Ale na szczęście to nie problem Barcelony.
2
Standardowo początek sezonu w wykonaniu Barcelony B to pasmo niepowodzeń z pojedynczymi sukcesami. Czego oczekiwać od ekipy, która straciła kilku liderów z poprzedniego sezonu, do tego na ławce zasiadł trener, który na razie jest świeży i wielkiego pojęcia o umiejętnościach poszczególnych graczy nie ma. Trzeba cierpliwie poczekać a za 2-3 miesiące wyciągać pierwsze wnioski.
4
W końcu przemyślany ruch naszego klubu. Ile można zawodników wypożyczać? Potem jak się nie sprawdzają wracają i jest problem z ich sprzedaniem. Najlepiej więc sprzedawać wychowanków i opcją odkupu na 3-4 lata i czekać co z nich wyrośnie. Jak rozwiną skrzydła to wrócą jako ukształtowani i ograni zawodnicy, jak zgasną w nowych klubach to przynajmniej zarobił klub na ich sprzedaży.
A 10 mln euro to rewelacyjna kwota jak za zawodnika drużyny rezerw która spadła z ligi.
0
Chyba nikt nie rozumie fenomenu S.Roberto. Chłopak od 3 lat dostaje szanse od kolejnych trenerów, wszyscy czekają na eksplozje jego talentu (podobno go ma) a on po wejściu na boisko robi wszystko, aby zniknąć, aby nikt nie zauważył, że gra. Jeśli mam oglądać jego popisy w dniu dzisiejszym to muszę dokupić piw, bo 5 to za mało.
Po drugie jak ma być rotacja to niech grają Verma i Bartra od pierwszej minuty.
2
Podaj akcje, które stroną Mathieu przeprowadziła Sevilla.
3
Mathieu 2? Chyba wszyscy zapomnieli którą stroną szły wszystkie groźne akcje Sevilli. Do tego trzeba dodać, że Francuz kilka razy świetnie się podłączył do ataku i miał asystę, którą ukradli mu ślepi sędziowie. Ale najlepiej napisać, że odrobienie strat przez rywali to wina Mathieu. Parodia.
2
Żeby rozłożyć ten mecz na czynniki pierwsze, trzeba by poznać tajniki taktyki przygotowanej na to spotkanie przez LE. Bo można mieć pretensje do Alvesa, że w wielu sytuacjach nie wracał do swojej strefy obronnej, ale nie wiemy czy nie dostał polecenia od trenera, aby grać jak najbliżej Messiego. Nie wiemy też czy Mathieu nie miał ubezpieczać Mascherano w pojedynkach powietrznych. Jedno jest pewne: S.Roberto powinien odejść, a jak nie będzie chętnych to trzeba rozwiązać z nim kontrakt. Nie może być tak, że wszyscy walczą lub się starają a jeden zawodnik po wejściu na boisku robi wszystkim na złość. Zero kreatywności, zero pomysłu na grę, zero walki, zero odbioru.
Mathieu pokazał, że może świetnie zastąpić Albę na lewej stronie, Rafinha mimo gry na pozycji, gdzie cierpi, doskonale sobie poradził i to on powinien być 12 zawodnikiem tej kadry.
9
Mam nadzieję, że klub postawi na swoim i jak nie dostaniemy 30 mln euro na stół to Pedro nigdzie nie pójdzie. Kilka razy już Barcelona ośmieszała się sprzedając "zasłużonych" lub pozwalając im odejść za darmo. Dość robienia za organizację charytatywną. Nie rozumiem też wielkiego oburzenia z powodu decyzji LE. Trener właśnie jest od tego, aby ustalać skład i tylko Messi jest nie do ruszenia z podstawowej 11.
0
Pozostaje tylko wywindować rekord, aby nikt już do nas się nie zbliżył. Najbliższa okazja już w grudniu.
0
Jeśli rzeczywiście pojawi się klub, który wpłaci równowartość klauzuli odejścia to Barcelona powinna Pedro sprzedać. Dał nam kolejny puchar do kolekcji, ale uważam, że jego czas w klubie dobiegł końca.
0
O to właśnie chodzi. Real od epoki Guardioli nie może się pozbierać, a w tym czasie Barcelona nie tylko odrobiła straty pod względem ilości zdobytych pucharów, ale systematycznie zwiększa przewagę (z małym wyjątkiem sezonu z Martino).
10
Nie rozumiem po co pod tym artykułem wypisują swoje wypociny kibice Realu. Boli was to, że bezpośredni rywal ma więcej tytułów w Europie? A może nie jesteście w stanie przyjąć do wiadomości faktu, iż w łącznej liczbie zdobytych trofeów Real też już Dumie Katalonii ustąpił?
Tak naprawdę nigdy też się nie dowiemy jakie puchary stałyby w gablotach klubu ze stolicy Hiszpanii, gdyby nie wielka pomoc i przychylność Franco (pisanie, że nie ma na to dowodów jest śmieszne, wystarczy troszkę poszperać). Zostawmy to, niech się cieszą swoimi sukcesami, nam pozostaje napawać się dumą, że przez ostatnią dekadę nie mamy sobie równych na świecie.
0
Dlaczego ustawienie Turana na skrzydle uważasz za kompletną głupotę? Przecież jest on dynamicznym, posiadającym wspaniałą technikę zawodnikiem, który wiele spotkań w Atletico rozegrał na boku. Bez Pedro i Nolito mielibyśmy Vidala, Iniestę, Turana, Munira i Sandro. Przez większość sezonu i tak grałby tercet MSN,, pozostali dostawaliby szanse z ogórkami czy w CdR.
Mamy najgorszą ławkę ze wszystkich topowych zespołów? Wskaż te, które mogą pochwalić się równie wyrównaną kadrą.
0
Tylko co my zrobimy z tymi wszystkimi zawodnikami, gdy przyjdzie wiosna? Przecież dojdą jeszcze Turan i Vidal i obaj z powodzeniem mogą grać na skrzydle. Jak pojawi się jeszcze Nolito to trzeba będzie i Munira i Sandro sprzedać lub wypożyczyć, bo będą oglądać trybuny. Może więc lepiej pozwolić odejść Pedro i nie kupować Nolito?
0
PD zapowiada się w nadchodzącym sezonie arcyciekawie. Faworytów będzie dwóch: Barcelona i Real i ciężko powiedzieć, kto na koniec sezonu będzie się cieszył. Z jednej strony stabilizacja i kontynuowanie projektu przez LE oraz wielkie wzmocnienie od stycznia na najważniejszą część sezonu, z drugiej nowy trener z nową wizją, ale z kadrą bez poważnych wzmocnień.
Tej dwójce plany pokrzyżować może Atletico, które jeśli odpalą transfery może być znów maszynką do zamęczania i wygrywania.
No i do tego Sevilla i Valencia, którym szans na mistrzostwo większych nie daję, ale już na pudle znaleźć się mogą.
2
Nie rozumiem troszkę poczynań Barcelony. O ile sprowadzenie Turana i Vidala to bardzo dobre transfery, o tyle chęć zatrzymania Adriano (i to z podwyżką) i plany kupna Nolito to już dla mnie zupełne nieporozumienie. Brazylijczyk ciągle zmaga się z urazami a do tego prezentuje się, gdy gra fatalnie. Natomiast w przypadku odejścia Pedro LE i tak musi grać Munirem czy Sandro. Po co więc w zimie sprowadzać jeszcze Nolito jak na skrzydle grać może Arda? Wtedy już zupełnie dla naszych wychowanków nie będzie miejsca w kadrze meczowej.
Zainteresowanie kolejnym stoperem traktuje jako żart, bo gdzie chłop miałby grać jak obecnie w kadrze mamy 4-5 środkowych obrońców.
0
Jeśli Barcelona rzeczywiście da Adriano nową, lepszą umowę, to przestanę wierzyć w umiejętności nowego dyrektora sportowego. Brazylijczyk grał ostatnio (jeśli akurat nie leczył urazu) bardzo słabo. Jeśli chce odejść to droga wolna, zwłaszcza, że Mathieu na dzień dzisiejszy zjada Adriano na śniadanie, a przecież jest jeszcze Grimaldo.
0
Po cichu liczę, że zwolnią się numery 7 i 21.
5
Jeśli Barcelona na poważnie odpuściła sobie Pogbę to koniecznie musi sprowadzić Gersona i wypożyczyć na dwa lata. Chętnych nie braknie a Brazylijczyk będzie miał szansę pokazać czy będą z niego ludzie w Europie.
3
Widzę, że młodzi nie wyciągają wniosków z przypadku Canalesa i dalej ida do klubu, który zniszczy im karierę.
3
MD to już chyba dna sięgnęło. Niech mi pokażą wywiad z Mathieu, w którym przyznaje on, iż na lewej obronie grać nie chce. Jak odejdzie Adriano to właśnie Francuz będzie zmiennikiem Alby, a przecież w CdR można jeszcze Grimaldo wypróbować.
5
Nie ma sensu kupować Nolito jak i tak do stycznia grał nie będzie. Lepiej więc dać szansę Sando czy Munirowi.
6
Oceniając Rakitica trzeba podkreślić, że był to jego pierwszy sezon w barwach Barcelony i dodatkowo był rozliczany głównie z zadań defensywnych (w Sevilli miał przede wszystkim napędzać akcje zespołu). Początek był w jego wykonaniu średni, ale najważniejsze mecze w jego wykonaniu w drugiej części sezonu były bardzo dobre (niektóre jak ten z Manchesterem City genialne). W tym sezonie oczekuję, że Rakieta pokaże już pełnię swoich możliwości.
Bartra i Douglas to zupełnie niewiadome.
0
Tylko, że Rakitic ma przede wszystkim zadania defensywne i jak się z nich wywiąże to dopiero może sobie pohasać. James jest ofensywnym pomocnikiem, którego z zadań w destrukcji nie rozliczają.
1
MU złożyło wyższą ofertę ponieważ istniało ryzyko, że Barcelona się nie zgodzi na odejście Pedro, a w tym przypadku włodarze Czerwonych Diabłów musieliby wpłacić coś koło 46 mln euro (odstępne 30 mln + podatek 52%).