0

Pozostaje czekać na podpisanie nowych kontraktów reklamowych i wtedy w letnim okienku spróbować ściągnąć jakiegoś ogranego zmiennika dla MSN. Ciekawe czy Torres jeszcze jest w stanie przypomnieć sobie jak się gra w piłkę, bo byłaby to ciekawa opcja i do tego tania.

67

Pamiętam jak wielu na tej stronie pisało, że pieniądze wyłożone na Suareza są zbyt wielkie, że nie dogada się z Messim, że ma problemy z psychiką. Aż serce rośnie, gdy człowiek widzi, co Luis wyprawia w tym sezonie.

0

Troszkę nie rozumiem podejścia zawodników Barcelony do drugiej połowy. Czemu nie przycisnęli rywala przez 15-20 minut i nie wbili 3 bramki? Potem mogliby już do końca spotkania grać w dziadka i człapać po boisku oszczędzając się. A tu jeszcze w ostatniej minucie meczu trzeba było nerwowo spoglądać na wydarzenia, gdy rywale mieli rzut wolny. Oby podobna gra nie skończyła się bolesną stratą punktów w przyszłości.

1

Dostajemy jakieś ochłapy? Znasz szczegóły umowy z Nike?
Poczekaj na nowy kontrakt z Amerykąńcami i wtedy się wypowiedz.

0

Tylko że w Hiszpanii jak się klub macierzysty nie zgadza to oprócz kwoty odstępnego płacisz jeszcze podatek. w wysokości 48%.

2

Co z tego, że Real gotów jest na pokrycie klauzuli jak Barcelona na pewno się nie zgodzi i wtedy koszty transferu wzrosną o 48% i wtedy kwota wyniosłaby 281 mln, co nawet jak na Pereza to pieniądze nieosiągalne.
Poza tym co z drabinką płacową w Madrycie? Przecież Ramosy i inne polecą po większe pieniążki.

11

A kiedy zrobią donos na C.Ronaldo za kopanie przeciwników?

0

Bilbao może postawić wszystko na jedną kartę, bo jest to dla nich praktycznie jedyna droga do europejskich pucharów. Barcelona musi więc zagrać na swoim normalnym poziomie i zapomnieć o wyczynach z Malagi.

0

Mocarstwowe plany Espanyolu mają niewielkie szanse powodzenia, zwłaszcza, że w samej PD walka o miejsce premiowane awansem do LM jest zabójcza. Poza tym konkurencja na rynku transferowym jest ogromna i zakup kilku europejskiej klasy zawodników wydaje się mało realne.
Co do Jamesa to sam jest sobie winny, że nie gra w pierwszym składzie, gdy za Beniteza skupił się na krytyce trenera. Widocznie Zidane uważnie się temu przyjrzał.

0

A skąd informacja, że Bartomeu zażądał aż 100 mln od Kataru? Jakieś potwierdzone źródło?
Co do koszulek to wyglądają ładnie, najważniejsze jednak by się zawodnikom dobrze w nich grało :).

18

Przecież to jest klasyczna zagrywka, aby wybębnić jak najwięcej kasy od zarządu Barcelony. Straszenie przejściem do Realu to zagrywka niesmaczna, ale w dzisiejszych czasach na porządku dziennym. Podobnie zachował się brat Ramosa.

1

Komentarz usunięty

0

No właśnie to wszystko na razie spekulacje i domysły. Może zarząd chce wywrzeć presję na Katarze, a może to szejkowie wystosowali ostateczną ofertę dla klubu. Tego się nie dowiemy. Myślę jednak że do marca poznamy jednak nowego (starego) sponsora.

0

Produkcja koszulek bez sponsora może być równie dobrze zabiegiem zarządu, bo fani na całym świecie wykupią je jak świeże bułeczki. O jakim szukaniu sponsora na gwałt piszesz skoro negocjacje z różnymi firmami trwają od jesieni? Zarząd pewnie postawił warunek, że ma to być rekordowy kontrakt i teraz piłeczka jest po stronie Kataru. Zwłaszcza, że Bartek i spółka wszem i wobec głoszą, że są inni chętni. Także pisanie, że Blaugrana jest pod ścianą jest śmieszne. Tak by było gdyby do klub wpłynęła jedna śmieszna oferta i zarząd nie mając alternatywy podpisałby umowę.

34

Chyba tylko w Madrycie są desperaci, którzy będą chcieli udowadniać, że trio Realu jest lepsze od MSN. Przyjdzie mecz z takim Bayernem, Atletico czy Barcą i licznik BBC znów się zatrzyma.

Mam nadzieję, że w tym tygodniu Nolito dołączy do naszego zespołu.

2

A dlaczego to Barcelona musi szukać sponsora na gwałt? Przecież obecne umowy jeszcze obowiązują więc nie siej fermentu. News ma wymowę taką, że klub stara się maksymalnie Katarczyków przycisnąć, aby ci dali rekordowy kontrakt. W przeciwnym razie ktś inny zagości na koszulkach najlepszej drużyny na świecie.

1

Trudno uwierzyć, że kolejne prztyczki lub policzki wymierzane przez madryckie środowisko (nie mylić z Realem) w Barcelonę są dziełem przypadku. Przecież dla Basków jest to jasny sygnał, że mogą zrobić wszystko, byle zatrzymać ekipę LE. I każda kolejna ekipa, gdy dostanie takiego pajaca zamiast sędziego, skrupulatnie skorzysta z polowania na nogi.

1

Ter Stegen miał tego pecha, że jak zaczynał sezon to cała obrona była w formie wakacyjnej. Do tego zawalił dwumecz z Bilbao więc jasne było, że to Bravo znów będzie numerem jeden. I Chilijczyk swoją szansę doskonale wykorzystał. Niemiec musi cierpliwie czekać, bo jego rywal jest na chwilę obecną lepszy.

0

Światowej klasy pomocników nigdy za wiele, ale tak się zastanawiam czy mając w drużynie Busquetsa, Rakitica, S.Roberto, Turana, Iniestę i Rafinhię (chociaż nie wiadomo jak będzie się prezentował po urazie) oraz Mascherano konieczny nam jest zawodnik do środka pola i to zawodnik kosztujący w granicach 800-100 mln euro? Przecież już teraz śmiało można powiedzieć, że S.Roberto, gdy zaczął grać regularnie to w końcu udowodnił całemu światu dlaczego kolejni trenerzy go nie skreślili. I jak dalej będzie się tak rozwijał to za 2-3 sezony będzie jednym z najlepszych pomocników.

0

Jeśli przyjdzie Nolito to będą bardzo zadowolony. Jak do tego dojdzie jeszcze Denis i odejdą Munir i Sandro to będziemy mieli kadrę kompletną.

0

Tylko jakby Barcelona zaczęła podskakiwać to pewnie znowu dostalibyśmy jakąś karę w kolejnym spotkaniu, ewentualnie sędzia nie dostrzegły zagrań przeciwnika. Czasami lepiej więc przemilczeć.

1

Od tego są sędziowie techniczni, aby takie incydenty zgłaszać do głównego. Ale jak widać wszyscy z komitetu sędziowskiego mają w czterej literach to, że na Barcelonie wiesza się psy. Natomiast każdy najmniejszy incydent ze strony Blaugrany urasta do miana przestępstwa.

0

Świat oszalał. Chłopak zagrał na dobrym poziomie kilkanaście spotkań a już wszyscy chcą go mieć u siebie. I jeszcze cena jak z kosmosu. Rozumiem 20-25 mln, ale 37 mln to kpina. Mam nadzieję, że to tylko plotki.

0

Taki zawodnik jak Nolito jest Barcelonie niezbędny, gracz ograny w PD, doświadczony, znający system gry zespołu, potrafiący świetnie dograć do partnera i strzelający kilkanaście bramek w sezonie i do tego mający świetne relacje z LE. Co z tego, że ma 30 lat? Nam potrzebny zawodnik od razu mogący zastąpić kogoś z MSN, a nie wspaniale zapowiadający się młodzieniec. Niech nawet pogra te 2-3 lata jako zmiennik (oczywiście jeśli utrzyma formę z Celty) to wtedy będzie można myśleć o wzmocnieniu ataku. Poza tym nie wyobrażam sobie, aby Sandro czy Munir mogli dać coś drużynie w pojedynkach z Bayernem, PSG czy z Realem.

0

Madryckie lizodupy zrobią wszystko, aby tylko dopiec Barcelonie. Czemu nie zajęli się sprawą bramkarza Espanyolu, który pomylił dyscypliny sportu i uciekł z zakładu zamkniętego? Tym bardziej się na koniec sezonu się ucieszę, gdy w tak niesprzyjających warunkach ekipa LE wygra w PD i CdR.

20

Ci co piszą żeby wysłać do boju najsilniejszą 11 nie oglądali chyba dwóch pierwszych pojedynków. Mam nadzieję, że LE posadzi na ławie i Messiego i Neymara, bo szkoda ich zdrowia. A Espanyol znowu skupi się na szukaniu nóg rywala.

0

Ciekaw jestem czemu Barcelona nie zgodzi się na kupno Nolito za 18 mln? Teraz daliby tyle ile mają, resztę wpłaciliby w czerwcu a przy okazji klub mógłby im wypożyczyć Sandro lub Munira.

2

Analiza autora bardzo trafna i pokazuje mankamenty dzisiejszej Barcelony. Obrona od początku sezonu prezentuje się bardzo przeciętnie. Po cichu liczyłem, że Belg powoli wróci do dyspozycji z PL i wygryzie Mascherano z wyjściowej 11. Chciałem też aby Mathieu grał na środku w systemie rotacji, ale jak widać to były moje pobożne życzenia. Jeden ma ciągłe problemy z urazami, drugi zastępuje Albę. Po sezonie Barcelona nie będzie miała innego wyjścia jak kupić stopera.
Co do linii ataku to chyba nikt się nie spodziewał, że ani Sandro ani Munir nie wniosą do zespołu niczego pozytywnego. MSN nie może odetchnąć, bo nikt na ławie ich nie zastąpi. Dobrze, że teraz Vidal i Turan dołączyli co zwiększy rotacje, ale dalej nie będzie miał kto zastąpić Suareza. A to jest poważny problem, bo Luis grać ciągle nie może. Klub musi więc teraz wykombinować kasę i sprowadzić jeszcze napastnika, najlepiej środkowego. I wtedy kadra będzie kompletna aby walczyć na 3 frontach.

0

Pisałem szybko to i przecinek uciekł. Pozdrawiam czujnych :)

0

Sam zawodnik chciał odejść więc dobrze, że chociaż 15 mln udało się za niego dostać. U nas nie miałby szans rozwoju, bo Alba jeszcze kilka sezonów grać na lewej stronie może więc wszyscy są zadowoleni. No oprócz wiecznych maruderów z tej strony, którzy piszą, że straciliśmy megatalent (pytanie który to już tak "wspaniale" zapowiadający się zawodnik).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?