zibiku
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnobrzeg
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Każde wypożyczenie do silniejszej ligi jest dla zawodnika krokiem naprzód i szansą wskoczenia na wyższy poziom.
5
Nie ma co płakać i wylewać żale na zarząd Barcelony, bo na dzień dzisiejszy Munir jest nam niepotrzebny. Po prostu jest za słaby, dlatego LE nie brał go pod uwagę jako 4 napastnika. 12 mln to mała kwota, ale powiedzmy sobie szczerze kto dałby więcej? A Barcelona? Zbilansowała w końcu kadrę i w końcu mamy szalenie ciekawą ławkę rezerwowych.
0
To dopiero początek a droga do awansu jest bardzo daleka, ale chłopaki chociaż sezon od wygranych zaczynają a nie jak w poprzednim sezonie bardzo długo okupowali miejsce spadkowe.
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
0
Po co umieszczać news o jakimś "losowaniu" ?
14
Najpierw niech udowodni swoją wartość w drużynie rezerw, to po sezonie można go wciągnąć do kadry pierwszego zespołu. Ile to już razy wychowankowie wspaniale prezentowali się w okresie przygotowawczym a jak dostali szansę w lidze to jej nie wykorzystywali?
3
Zawsze mnie zastanawiało skąd dziennikarze i redaktorzy mają informacje o czym rozmawiano za zamkniętymi drzwiami. Może zatrudniają wróżbitów lub stado babek ze wspaniałą intuicją? Po co pisać takie brednie, że zarówno jeden jak i drugi w gabinecie zarządu chcą "wywalczyć" sobie miejsce w wyjściowym składzie? Przecież tylko naiwniak uwierzy, że takie rozmowy mają wpływ na decyzję LE.
10
Ludzie nie przeżywajcie już tak wymysłów pismaków i ich kolejne szalone kandydatury do wzmocnienia ataku. Klub na pewno prowadzi rozmowy z kilkoma zawodnikami a o szczegółach dowiemy się w momencie podpisania kontraktu. Poza tym nie oczekujmy cudów, bo żaden wspaniały napastnik nie przyjdzie do nas (Gameiro i Vietto nie chcieli oklaskiwać popisów MSN czemu mieli by inni się na to zgodzić?).
0
Dziękujemy za niezapomniane bramki. Powodzenia w Turcji.
4
To dziwne, bo jakoś oferty powyżej 100 mln nie był przez klub rozpatrywane, więc zbłaźniłeś się swoim wpisem.
2
A teraz pomyśl ile zażyczyła by sobie Barcelona za transfer Neymara, Suareza, Messiego czy Rakitica.
34
Ile wy chcielibyście zarobić na zawodniku, którego nikt nie chce, chyba, że za darmo. Zainteresowane były kluby włoskie, ale nie chciały płacić. Sam zawodnik nie zgadzał się natomiast na niską pensję, więc na placu boju zostali Turcy, którzy zapłacą śmieszne pieniądze, ale przynajmniej uwolnią klub od niepotrzebnego balastu.
0
Pytanie czego chce sam zawodnik. Może i Atletico daje mu większe możliwości jeśli o systematyczną grę, ale już taktyka Simeone niekoniecznie musi go intrygować. W Barcelonie będzie 4 napastnikiem, ale dostaje możliwość corocznego wygrywania pucharów.
0
Z radością poczekam aż pojawi się oficjalne potwierdzenie. Ale jakby okazało się, że to prawda to mamy najlepszą pakę od lat a bez wątpienia najlepszą ławkę rezerwowych.
0
My możemy na stronie debatować kogo sprzedać a kogo zostawić a i tak dyrekcja sportowa i trener mogą mieć inną wizję kompletnej kadry. Może się okazać, że z zespołu odejdą gracze, których dawno już LE skreślił: Montoya i Tello a reszta mimo ofert z innych klubów zostanie. Ciekaw jestem jak bardzo zdesperowany jest Guardiola i czy pojawi się oferta za Bravo w okolicach 30 mln, nad którą Barcelona będzie długo rozmyślała. Podobnie jest z Turanem. Jak jakiś klub wyłoży 30 mln to LE może już na konferencjach przestać go chwalić.
A na razie spokojnie poczekajmy na rozwój wypadków.
0
Bardzo dobra decyzja. Kwota symboliczna, ale cudów nie oczekiwałem za gracza, który jest niechciany i do tego wiecznie kontuzjowany. Dobrze więc, że pozbyto się go z klubu. Przynajmniej nie trzeba mu płacić pensji.
2
Myślę, że zarząd tak głupi nie jest i nie pozbędzie się Chorwata.
5
No jak już go kupili to pozostaje mieć nadzieję, że w perspektywie czasu okaże się idealnym wzmocnieniem. Cena przy dzisiejszych realiach nie jest jakaś wygórowana, chociaż promocji też nie było.
Teraz najważniejsze kwestie: kupić napastnika i pozbyć się Adriano i Vermy.
0
Tylko, że Barcelona w ostatnich latach nie sprzedawała swoich największych gwiazd. Pomyśl, ile klub by zarobił sprzedając Neymra, Messiego bądź Suareza. Tylko, że Barcelona nie chce się osłabiać. Juve dostanie olbrzymi zastrzyk finansowy, ale ciężko będzie im znaleźć godnego następcę Pogby.
0
Sevilla przebudowuje drużynę i jeśli rzeczywiście chcą Vietto to jest duża szansa, że sprzedadzą nam Gameiro. Na razie jednak nie napalam się na ten transfer, bo negocjacje będą szalenie trudne.
Real MUSI wzmocnić kadrę w tym okienku, bop w następnych dwóch kupować już nie będzie mógł. Stąd też zainteresowanie Gomesem, który ma zostać następcą Modrica. Mnie ten zawodnik nie przekonuje, ale widocznie trenerzy widzą w nim to coś.
0
Na pewno patrząc na ostatnie poczynania UEFY wygra C.Ronaldo. Inny werdykt byłby sensacją.
0
Mam nadzieję, że klub podpisze umowę z Amazonem na 2-3 lata, aby spokojnie popracować nad znalezieniem nowego sponsora, bo za 3 lata 60 mln to będzie już standard w takiej PL.
1
Tello trzeba sprzedać póki dostaniemy za niego jakieś pieniądze, bo później odejdzie za darmo. Ciekaw jestem kto do nas dołączy jako wzmocnienie ataku. Czy może znów zaskoczy zarząd jakimś cichym transferem?
1
Bardzo dobra decyzja zarządu. Jak nie udało się szejków naciągnąć na większy kontrakt to chociaż przez rok jeszcze 40 mln dostaniemy. W tym czasie będzie można ponownie stanąć do negocjacji z innymi firmami.
9
Jeżeli istnieje opcja wypożyczenia + ewentualnego wykupu po sezonie to powinno się z niej skorzystać. Wtedy zostaną pieniądze na wzmocnienie PO.
0
Czemu każdą dyskusję na temat tego, że C.Ronaldo potrafi ładować bramy w 90% ogórkom (tak się to pisze jakbyś nie wiedział), fani Realu sprowadzają do dialogu, że Messi przecież też tak robi. Na brak argumentów odpowiadacie atakiem. Poza tym jaki udział w finałowym triumfie miał C.Ronaldo? Żaden. Zszedł z boiska i wtedy Portugalia zaczęła coś grać.
0
Ja nie mówię, że nic nie grał, ale ciężko nie strzelić 60 bramek, gdy naprzeciwko ciebie stają "tuzy" europejskiej piłki. Do tego wykonujesz KAŻDY rzut wolny z okolic pola karnego. I koledzy z drużyny MUSZĄ ci dogrywać patelnie, bo inaczej będą na cenzurowanym całego prawie Realu. O formie Portugalczyka świadczy jego postawa z najsilniejszymi drużynami. Poza tym koronnym argumentem każdego fana Realu było to, że ZP nie powinna być przyznawana za osiągnięcia drużynowe. Co się nagle zmieniło, że trzeba C.Ronaldo dać nagrodę, bo wygrał z Realem i Portugalią?
3
A wiesz czemu pije do tego, że C.Ronaldo znalazł się w tej 11? Ano dlatego, że w KAŻDYM prawie zestawieniu widnieje, chociaż niektórzy biorą za kryteria jego postawę w całym roku (co ma piernik do wiatraka). Wychodzi więc na to, że obojętnie jakie zestawienie UEFY się nie pojawi i tak z urzędu będzie widniał Portugalczyk. Nie jest ważne, że sukces Portugalia zawdzięcza przede wszystkim obronie.
Cytat " A jeśli chodzi o ZP to patrząc na ostatnie lata to jemu najbardziej się należy" pokazuje, że nie masz pojęcia o zasadach przyznawania tego wyróżnienia więc nie ma sensu się z tobą spierać. W myśl zasady: C.Ronaldo jest najlepszy, bo jest najlepszy.
19
Farsy pod tytułem "niebiański stąpa po Portugalii" ciąg dalszy. Niech mi ktoś wytłumaczy z jakiego powodu C.Ronaldo znalazł się w najlepszej 11 mistrzostw? Czy ja oglądałem inne spotkania niż układający wyjściowy skład? Ano już wiem czym się zasłużył! Zszedł z boiska i Portugalia dzięki temu zdobyła tytuł. Niepodważalna zasługa. Z nim w składzie to Francuzi otwieraliby szampany. A tak najlepszy taktycznie rozwalił przeciwnika.
Złota Piłka dla C.Ronaldo. A jak. Zasłużył jak mało kto. Co tam postawa Suareza czy Griezmanna. Nijak się ma forma Messiego w 2016 roku. Najlepszy z Portugalii zwycięży, bo tak. A niech ktoś powie inaczej to już ludzie z rm.pl (z redakcją na czele) podpiszą petycję do biskupa, aby grzesznika klątwą poszczuć.
Śmiech ogarnia tym większy, że mimo wszystko C.Ronaldo był najlepszy w wielu dziedzinach:
- nikt jak on nie potrafił nurkować co 15 minut
- nikt nie rozdzielił tylu ciosów rodem z MMA pozostając bezkarnym
- nikt nie opluwał słownie przeciwnika (i kolegów) w przebieglejszy sposób.
Niech każdy swoje kwiatki dopisze.
0
Oferta na poziomie 10 mln będzie rewelacyjna, zwłaszcza, że Belg zawsze ma problemy ze zdrowiem i więcej się leczy jak gra.